Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 12. 2006 20:36

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

voňavé wc

už nevím co s tím.. sice jsme celý byt zrekonstruovali,ale wc jsme nedělali, kvůli stoupačkám. Když jsme se nastěhovali,tak po předchozích majitelích to wc vypadalo hrozně, a nános vodního kamene jsem musela odstraňovat šroubovákem.. ale hlavně k věci- nemůžu dosáhnout toho aby mi to na wc vonělo, a ho myju sebevíc, a tam pověsím jakoukoliv vůni, tak prostě nevoní.. Nemáte fígl????godlike

Není tady

 

#2 31. 12. 2006 23:02

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: voňavé wc

sudina napsal(a):

už nevím co s tím.. sice jsme celý byt zrekonstruovali,ale wc jsme nedělali, kvůli stoupačkám. Když jsme se nastěhovali,tak po předchozích majitelích to wc vypadalo hrozně, a nános vodního kamene jsem musela odstraňovat šroubovákem.. ale hlavně k věci- nemůžu dosáhnout toho aby mi to na wc vonělo, a ho myju sebevíc, a tam pověsím jakoukoliv vůni, tak prostě nevoní.. Nemáte fígl????godlike

Už několik let úspěšně používám osvěžovač na WC Toni CODI od firmy HWC Club tel.272 767 951, u nás je i prodejna. Je opravdu účinný, stojí 219,- Kč, obsah 750 ml, vydrží douho.

Není tady

 

#3 1. 1. 2007 9:33

luluchen
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 925
Web

Re: voňavé wc

a na odpad nejakou vuni nemate??me totalne smrdi odpad ze sprchoveho koutu.uz jsem ho nekolikrat prolevala ziravinou,odteka dobre,jen strasne smrdi.nevite nekdo co na to?diky moc

Není tady

 

#4 1. 1. 2007 11:15

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: voňavé wc

Poradím ! Ze střechy vedou okapové rýna, ty končí v kanálcích u domu, tam jsou sběrače/ nebo mají být/, které jsou často uspány a protože jsou propojeny s kanalizací, smrad vzlíná směrem nahoru a rozežere i trubky. 25 let nám v domě smrdí odpady i wc a takto mi to jeden šikovný klepmíř vysvětlil. Přišel, hrábl do kanálku, říká...ty jsou ucpané, musí vám ve všech bytech smrdět odpady i wc....a má pravdu. Tudíž to budeme řešit komplexně jako dům. Jinak s tím nikdo nic neudělá a nepomůže žádná vůně !!!

Není tady

 

#5 1. 1. 2007 13:23

luluchen
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 925
Web

Re: voňavé wc

hmm,tak to je divny,protoze kamaradka bydli ve stejnem dome nade mnou a takovy problem nema.zrejme to mam jen ja,vcetne nejakych nezadoucich broucku v kuchyni.ja se snad zblaznim..

Není tady

 

#6 1. 1. 2007 14:02

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: voňavé wc

Nezblázníš, vše se dá napravit ! Broučky posbírat a zanést na hygienickou stanici, tam řeknou, o co se jedná, případně nařídí deratizaci.Já, když jsem získala byt, jsem byla hrozně štastná, i když byl plný různé havěti a to před námi bydlela taková dáma ! Od molů za kachličkama, až po šváby v koupelně, rybenky, no všechno...a byt jsem dala do pořádku ! Snad těsnění starého wc v podlaze nebo přepad do kanalizace přetěsnit ! Tam moc možností není !

Není tady

 

#7 1. 1. 2007 18:00

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: voňavé wc

A co Savo? Zkoušely jste prolít nevonící odpady neředěným Savem?
Aneri: no tak to musela být síla sad Taková havě se většinou drží ve vlhkých a nevětraných prostorách.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#8 1. 1. 2007 20:55

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: voňavé wc

Ano, paní byla špína a nevadilo jí to......lidé žijí všelijak...

Není tady

 

#9 2. 1. 2007 12:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: voňavé wc

K nám jednou od sousedky nalezli takoví malí černí broučci, když se jich člověk dotknul, tak znehybněli a zasmrděli. byli aktivní hlavně v noci. Taky jsem si myslela, že se zblázním, jelikož se takových potvor štítím. Se sebezapřením jsem probrala naprosto celý byt. Byli skoro všude. Hrůza. Tak jsem je vysbírala, ale ještě asi rok jsem občas nacházela osamocené jedince. Dole pod námi si vymalovali a byl klid.
Jinek mně taky smrděl odpad u vany, prolévání žíravinami nepomohlo, ale pomohlo prošouchnutí zvonem. Teď už to dělám pravidelně.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10 8. 1. 2007 23:52

Goofy
♥------
Registrovaný: 8. 1. 2007
Příspěvky: 6

Re: voňavé wc

Odpady jsou prevít, tak jako vodní kámen. Je zajímavé, že "voní" jen u tebe. Řešení na dálku je složité. Ale poradím ti co mne pomáhá s pachy od sousedů, které se mi do bytu linou přes stoupačky. To taky neovlivním. Takže máme cigaretový kouř, jídlo,...atd. Já používám Likvidátor pachu. Osvědčil se mě. Není to osvěžovač, takže nemá intezivní vůní, která to má zamaskovat. Po chvilce přestane vonět a zmizí i nepříjemný pach. stříkám to kolem spar na zeď kudy se tlačí vzduch k nám. Samozřejmě podle potřeby opakuji. Více najdeš na www.likvidatorpachu.cz kde si to můžeš i objednat. Celkem to vydrží dlouho. tummenupptummenupptummenupp

Není tady

 

#11 9. 1. 2007 13:05

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: voňavé wc

Pokud máte rodinný domek a vlastní septik, řešení znám. Kup aktivátor septiků a je po problému. Prodávají ho v drogerii, ale i v Tescu a stojí 250,- Kč. Je to 10 pytlíčků, který se hází po týdnu do septiku. Používám to a je to rozdíl (dříve mi také wc páchlo).

Není tady

 

#12 9. 2. 2007 16:17

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: voňavé wc

Já jsem vyzkoušela snad všechno, až jsem nakonec narazila na tyto přípravky, na které nedám dopustit. Proti ucpanému a zápachu z odpadu je nejlepší "Čistič odpadů Krtek" - jsou to takové granulky, které nasypete do odpadu. A na voňavý záchod je nejlepší Bref duo wc activ - je docela levný, opravdu voní a desinfikuje.

Není tady

 

#13 16. 3. 2007 8:21

dasad
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 7. 2006
Příspěvky: 126

Re: voňavé wc

Ja pouzivam Domestos, jak ten na ucpane odpady, tak ten klasicky na bezne cisteni a v mise mi visi WC blok a zapach nikde.

Není tady

 

#14 19. 3. 2007 21:32

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: voňavé wc

Luluchen, na nevoňavý odpad je dobré nalít doma do všech odpadů současně "něco ň " a pak použít zvon a pak protáhnout všechny odpady najednou horkou vodou z vodovodu.
To něco ň.... no krtek je dobrý, je to v podstatě hydroxid sodný. Rozpustí toho hodně. Také můžeš zkusit savo WC gel, nalít ho do odpadu, chvilku nechat působit a zase použít zvon.... také toho hodně pobere.

Sudino, na vodní kámen i v míse je dobré použít kyselinu citronovou ( mají jí v každých potravinách). Dát jí do teplé vody, nechat rozpustit a nalít na místo kde mᚠvodní kámen ( záchod, umyvadlo, rychlovarná konvice...) jde to pak dolů skoro samo. Záchod meju nejraději savem WC a mám tam ten gelový závěs, a také takové to vonítko na stěně co stiskneš a voní vše big_smile .Také se prodávají takové tablety co při spláchnutí obarví vodu....... A je cítit místnost nebo mísa? Jestli záchod jako místnost tak třeba vytřít klasikou octem, nebo savem a pak už jen vonítka a pohlcovače pachů.....


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#15 21. 3. 2007 10:45

Maarketa
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 9

Re: voňavé wc

ahojík dámy, mám skvělý typ, jedná se o výrobky české firmy, vyrábí senzační a hlavně zdraví nezávadné domácí pomocníky, tady je diskuzička na voňavé wc, no mame bezvadné wc čističe, které krásně voní (divoká višeň, kiwi s citronem, svěží vítr, eukalipt a více)mají skvělé účinky...odstraňují rez a vodní kámen, neobsahují oči dráždící chlor, jsou nahrazeny šetrnějšími a hlavně ekologickými přídavky. Dále máme wc gely stejných vůní, jsou na bázičce arabské gumy, takže se tak často nevymývají jako ostatní gely běžně dostupné na trhu, mám zkušenosti že gel vydrží běžné 3 člené rodině 2-3 měsíce, což se super, zkuste porovnat s jinými gely...máme mnohem více...info mohu zaslat dle požadavků, těším se na dotazy

Není tady

 

#16 21. 3. 2007 14:15

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: voňavé wc

Maarketa napsal(a):

ahojík dámy, mám skvělý typ, jedná se o výrobky české firmy, vyrábí senzační a hlavně zdraví nezávadné domácí pomocníky, tady je diskuzička na voňavé wc, no mame bezvadné wc čističe, které krásně voní (divoká višeň, kiwi s citronem, svěží vítr, eukalipt a více)mají skvělé účinky...odstraňují rez a vodní kámen, neobsahují oči dráždící chlor, jsou nahrazeny šetrnějšími a hlavně ekologickými přídavky. Dále máme wc gely stejných vůní, jsou na bázičce arabské gumy, takže se tak často nevymývají jako ostatní gely běžně dostupné na trhu, mám zkušenosti že gel vydrží běžné 3 člené rodině 2-3 měsíce, což se super, zkuste porovnat s jinými gely...máme mnohem více...info mohu zaslat dle požadavků, těším se na dotazy

Ale fuj butter

Není tady

 

#17 21. 3. 2007 14:41

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: voňavé wc

Aneri napsal(a):

Poradím ! Ze střechy vedou okapové rýna, ty končí v kanálcích u domu, tam jsou sběrače/ nebo mají být/, které jsou často uspány a protože jsou propojeny s kanalizací, smrad vzlíná směrem nahoru a rozežere i trubky. 25 let nám v domě smrdí odpady i wc a takto mi to jeden šikovný klepmíř vysvětlil. Přišel, hrábl do kanálku, říká...ty jsou ucpané, musí vám ve všech bytech smrdět odpady i wc....a má pravdu. Tudíž to budeme řešit komplexně jako dům. Jinak s tím nikdo nic neudělá a nepomůže žádná vůně !!!

Jo, tak tohle máme taky, akorát je od holubů ucpané odvětrávání stoupaček na střeše a všechen ten smrad se drží u nás v posledním patře. Je to po*ný zápach, zvedá se mi z něj žaludek. Už 3 měsíce nutím družstvo, aby to nechali vyčistit... usch

Není tady

 

#18 21. 3. 2007 15:28

scheri
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 12

Re: voňavé wc

Veranno, Ty sis zřejmě na chudáka Maarketu zasedla, náhodou jsem během chvíle narazila na Tvou druhou přípomínku - jedna narážka na reklamu, druhá fuj.....

Nevíš, co vůbec kritizuješ, tak považuji za důležité Ti napsat. Maarketa pouze sděluje, že ví o jedné zajímavé české firmě, která přináší na trh 211 výrobků, ekologicky šetrných, které je možné použít v domácnosti na co si vzpomeneš......

V obchodech koupíš pouze chemická svinstva, nic dobrýho pro zdraví Tvoje i Tvé dětičky.

Nic Ti nenabízí, ani nic od ní nemusíš kupovat. Pouze sděluje informaci, že něco zajímavého existuje. Že je Tobě osobně jedno v jakých prostředcích pereš prádlo (a škodlivé nánosy z plnidel zůstávají v prádle a dráždí pokožku Tvých dětí...., nebo že myješ WC v Savu a opět je Ti jedno, že tím škodíš dětičkám i sama sobě), tak druhým lidičkám tady to jedno třeba není a rádi by znali nové a neškodné výrobky.

POkud jsem dobře informovaná, Maarketa může bezplatně zajistit tzv. registraci, kdy mᚠnezávazně (je jedno, zda koupíš jeden výrobek, nebo padesát)
zajištěnou 20% slevu oproti konečným cenám v katalogu, zboží je dovezeno přímo domů. A nic z toho nemá, pouze dobrý pocit, že někdo má radost, že konečně našel super výrobky, které jsou nejen šetrné ke zdraví, ale i perfektně vyperou a vyčistí......

Např. zde zmiňované WC - firma vyrábí v 5-ti druzích vůní, wc nádherně voní a nepáchne po chloru a navíc perfektně vyčistí od nánosů močoviny a vodního kamene. Nepotřebuji k odstraňování žádné síly, natož tak šroubováku.......

Není tady

 

#19 21. 3. 2007 16:57

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: voňavé wc

to že tyto přípravky existují, ví každý, kdo umí použít vyhlédavač a napsat alespoň pár písmen, není třeba zadat celý název, tedy nikdo nemusí být extra vzdělaný aby si onu firmu v pohodě našel. Těchto ochotných lidiček, co se tu s námi chtělo podělit o své vynikající zkušenosti s těmito přípravky, je tu hodně, někdy je problém je i uhlídat, vyhodíš je dveřmi, lezou zpět oknem....
proč, když je jeich artikl tak skvělý a snad i zázračný? Když jednou koupím něco s čím jsem nad míru spokojená, kupuji to opakovně, výrobky od této firmy jsem ale (a mluvím jen za sebe, ne za své známé) koupila jen jednou.
No na to, že se holky neznáte (scheri+Maarketa) si skvěle notujete smile

Není tady

 

#20 21. 3. 2007 19:09

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: voňavé wc

Ano , je zvláštní že jste holky přišly dnes, na tyto stránky a navštívily stejné diskuze a používáte dosti podobné slovní obraty.

Jen by mě zajímalo, čím škodím sobě i dětičkám, když používám Savo, to se totiž běžně přidává do bazénů jako dezinfekce......... To abych přestala chodit do bazénů.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#21 21. 3. 2007 23:49

scheri
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 12

Re: voňavé wc

cilka napsal(a):

to že tyto přípravky existují, ví každý, kdo umí použít vyhlédavač a napsat alespoň pár písmen, není třeba zadat celý název, tedy nikdo nemusí být extra vzdělaný aby si onu firmu v pohodě našel. Těchto ochotných lidiček, co se tu s námi chtělo podělit o své vynikající zkušenosti s těmito přípravky, je tu hodně, někdy je problém je i uhlídat, vyhodíš je dveřmi, lezou zpět oknem....
proč, když je jeich artikl tak skvělý a snad i zázračný? Když jednou koupím něco s čím jsem nad míru spokojená, kupuji to opakovně, výrobky od této firmy jsem ale (a mluvím jen za sebe, ne za své známé) koupila jen jednou.
No na to, že se holky neznáte (scheri+Maarketa) si skvěle notujete smile

Extra vzdělaný být človíček nemusí, aby si tu firmu našel, to mᚠpravdu. Jen však v tom případě, pokud vědí, co mají hledat (pokud nevědí o existenci výrobků, těžko vědí, co hledat, že?).

Tady přeci vůbec nejde o nějaký "kšeft" a mermomocí něco proboha prodat za každou cenu. Ale to asi nechápete.....Máte v hlavě "navrtané" podomní prodejce, a někam "lozit" s výrobky, jste jednoduše negativně naladěné proti čemukoliv, alespoň to tak chápu. Jen kritizujete a  tolerance a přijmout názor jiných je Vám asi cizí....... Neva, vždy o nic nejde.

Mohu dostat upřimnou odpověď co jsi koupila konkrétně za výrobky? K čemu jsi je používala? Jak jsi byla, či nebyla spokojená? Pokud jsi byla nespokojená, využila jsi možnost 100% garance na vrácení výrobků ( a dostala jsi peníze zpět)?
Byla jsi spokojená s přístupem prodejce, vysvětlil Ti vše dostatečně?
díky za odpověď, vítám každý postřeh ohledně těchto výrobků.
Hezký den všem přeji.

Není tady

 

#22 21. 3. 2007 23:53

scheri
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 12

Re: voňavé wc

spunt napsal(a):

Ano , je zvláštní že jste holky přišly dnes, na tyto stránky a navštívily stejné diskuze a používáte dosti podobné slovní obraty.

Jen by mě zajímalo, čím škodím sobě i dětičkám, když používám Savo, to se totiž běžně přidává do bazénů jako dezinfekce......... To abych přestala chodit do bazénů.

Není nic jednoduššího, než-li si najít na vyhledávači složení toho oblíbeného Sava, popř. i jiných agresivnách chlorových čističů a zamyslet se.....smile

Není tady

 

#23 22. 3. 2007 10:51

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: voňavé wc

Scheri, ale já vím že savo je chlornan sodný. A co?
Dříve se suché záchodky zasypávaly chloraminem. Chlor ve vysoké koncetraci a jako plyn je velmi agrisivní a ošklivý ( fuj kluk jeden zlej )  ale jako součást něčeho není tak závadný. Savo je prostě dezinfekce a není nějak agresivní, tedy pokud neprolývᚠdenně WC celou lahví. Jak píšu jako hodně naředěný se běžně používá na dezinfekci bazénů. Neříkám že je to nejekologičtější přípravek, ale rozhodně nějak hrozně nezatěžuje přírodu.
Ono je to většinou trošku vytržené z kontextu. Někde unikne chlor do ovzduší, má to špatný dopad, dozvíme se o jeho špatných vlastnostech a tím pádem jsou špatné i veškeré sloučeniny které chlor obsahují? Ale no tak,  tom případě zakažme používání NaCl, tam je přeci taky chlor smile .


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#24 22. 3. 2007 20:45

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: voňavé wc

Maarketo - scheri

3. Žádná reklama
Příspěvky vyloženě reklamního charakteru jsou zakázány. Takový příspěvek bude po zjištění okamžitě smazán.


i přes opakované varování, přes vyjádření nesouhlasu ostatních uživatelů, hrubě porušujete pravidla serveru Babinet, nejen reklamou, ale hlavně nevhodným obtěžováním ostatních uživatelů rozesíláním reklamních mailů.
Pokud se bude vaše chování i nadále opakovat, budeme se s vámi muset bez lítosti rozloučit.http://khl-mladost.hr/Smilies/normal/banned.gif
Zcela narovinu říkám, že pokud chcete reklamovat vámi nabízené prostředky, zaplate si reklamu, protože jinak http://khl-mladost.hr/Smilies/normal/bottom.gif , ono nic není zadarmo a jak se zdá, tak ani vaše rady http://khl-mladost.hr/Smilies/normal/blahblah1.gif....
Respektuji vaši rozdvojenou osobu a pokud se ve vás skrývá ještě jedna, slušná osoba, doufám, že toto varování pochopí a zůstane mezi námi, v rámci pravidel tohoto serveru, tímto ji vítám http://khl-mladost.hr/Smilies/normal/flowers.gif
cilka

Není tady

 

#25 23. 3. 2007 0:36

scheri
♥------
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 12

Re: voňavé wc

spunt napsal(a):

Scheri, ale já vím že savo je chlornan sodný. A co?
Dříve se suché záchodky zasypávaly chloraminem. Chlor ve vysoké koncetraci a jako plyn je velmi agrisivní a ošklivý ( fuj kluk jeden zlej )  ale jako součást něčeho není tak závadný. Savo je prostě dezinfekce a není nějak agresivní, tedy pokud neprolývᚠdenně WC celou lahví. Jak píšu jako hodně naředěný se běžně používá na dezinfekci bazénů. Neříkám že je to nejekologičtější přípravek, ale rozhodně nějak hrozně nezatěžuje přírodu.
Ono je to většinou trošku vytržené z kontextu. Někde unikne chlor do ovzduší, má to špatný dopad, dozvíme se o jeho špatných vlastnostech a tím pádem jsou špatné i veškeré sloučeniny které chlor obsahují? Ale no tak,  tom případě zakažme používání NaCl, tam je přeci taky chlor smile .

jasně, samozřejmě pro domácí použití je v ředěné formě. I když mně osobně třeba Savo dost dráždilo oči, měla jsem s tím obtíže.  Někdo je v pohodě, jiný je zase více citlivější a má s tím problém. Životní prostřředí je zase jiná kapitola, myslím, že to lidi tak až moc netrápí....smile
V bazénových čističích chlor zatím musí být obsažen, protože nikdo ještě nevymyslel, jak jinak zlikvidovat potvůrky bez chloru. Ten, kdo na to přijde, bude asi hoodněě opěvován. smile
hezký den přeji.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů