Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 12. 2006 18:22

macicek
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 53

delena strava

Ahojte vsetkym! Chcela by som schudnut par kg a chcela som sa vas opytat ci ste niektora skusala delenu stravu! je to moc tazke zvladnut to? nemate nahodou vzorovy "jedalnicek", lebo neviem aka je ta spravna kombinacia smile Vopred dakujem

Není tady

 

#2 29. 12. 2006 23:02

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: delena strava

Jestli myslíš tu co já?? Já po této dietě ještě přibrala lol
Dělená se jí říká protože dělíš kytičky a zvířátka jak to polopatě vysvětlila L Kořínková
Prostě rostlinnou a živočišnou stravu big_smile Zelenina je povolena ke všemu a ovoce jen k rostlinné stravě wink
Vysvětlím ti to takhle když mᚠkytičkový den - rostlinná strava a chceš si uvařit zelňačku tak tam dᚠzelí, brambor, párek maximálně sójový, a já dávám sójové mléko - prostě jen rostlinné výrobky
Když vařím zelňačku ve zvířátkách - živočišný den dám tam zelí, uzené maso a šlehačku, žádný brambor, žádné zahuštění moukou - prostě jen živočišné výrobky
Nejlepší je si koupit nějakou tu knížku tam je to většinou popsáno polopatě, ale třeba se ti ozve nějaká dobrá duše která má lepší zkušenosti - držím palce tummenupp


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#3 30. 12. 2006 13:10

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: delena strava

Není tady

 

#4 30. 12. 2006 15:46

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: delena strava

talent možná ale pevná vůle v nedohlednu lol


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#5 30. 12. 2006 18:06

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: delena strava

Moje jedna přítelkyně drží dietu dělené stravy už druhý rok. Krásně zhubla, na jídlo si i zvykla. Drží dietu dál, ale už nehubne. Kolegyně držela dietu právě Lenky Kořínkové, rozpis na 2 týdny, shodila 4 kg, která pak hned zase přibrala. O dietě už nechce slyšet, prý to nebylo jedlé.
Na trhu je několik knížek s dietami, úspěšnější prý (nezkusila jsem) je dieta Ivy Málkové - Hubneme s rozumem zdravě a natrvalo. Je založena na sledování příjmu a výdeje energie.

Není tady

 

#6 2. 1. 2007 6:58

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: delena strava

já ji držím od 2. 3. 2006 a do vánoc jsem zhubla tak 25 - 27 kg (ale je jasné, že je to rozdílné u lidí tím, z jaké váhy hubnete.... člověk, který hubne ze 100 kg shodí rychleji než člověk, který hubne z 60 kg třeba)... teďka o vánocích jsem porušila, 3 dny o vánocích a 3 dny kolem silvestra, tak jsem se raději nevážila... dnes si dávám očišující den a zvážím se až tak za týden asi....-) ¨vyzkoušela jsem toho už strašně moc a tohle je opravdu to jediné co na mě zabírá....

Není tady

 

#7 4. 1. 2007 1:24

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: delena strava

Moje známá začala tuhle dietu Lenky Kořínkové držet od 1.1.2007, tak Ti pak asi po ,měsíci dám vědět, jak to vypadá a jestli hubne,jo. Jinak znám víc lidí, co jí drželi a je to jak u koho, někomu vyhovovala a zhubnul hodně, jiný zase né. Uvidíš, co na to řekne Tvoje tělo.
666salome to popsala dobře. Ješte si vzpomínám, že mi říkali, že se nesmí alkohol, ani kapka. Ale můžeš kafe, tak aspoň něco:-). Podle mě ta dieta je docela dobrá, není zas moc přísná a určitě lepší, než třeba vajíčková(to jíš pořád dokola vejce-na měkko, na tvrdo, smažený...atd. to bych se po dvou dnech asi zbláznila a začala z toho kvokat a vůbec nevěřím, že by tahle jednostranná dieta mohla pomoct)
Tak ahoj a a se Ti to povede a shodíš kolik potřebuješ:-)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#8 8. 1. 2007 17:02

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: delena strava

Kamarádka držela dělenou stravu léta a váhu si držela, ale prý si tím úplně rozhodila trávení. Když začala jíst normálně, přibrala. Osobně bych víc věřila té Málkové - to je velmi zkušená odbornice na hubnutí.

Není tady

 

#9 30. 10. 2012 10:17

TerkaP
♥------
Registrovaný: 30. 10. 2012
Příspěvky: 13

Re: delena strava

Chtěla bych využít téhle diskuse a zeptat se, zda když jsem na dělené stravě a ráda bych i něco zhubla, zda si můžu dát jako hlavní jído i obyčejný hermelín s nižším obsahem tuku se zeleninou?

Není tady

 

#10 13. 11. 2012 13:29

Dataline
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2012
Příspěvky: 23

Re: delena strava

TerkaP napsal(a):

Chtěla bych využít téhle diskuse a zeptat se, zda když jsem na dělené stravě a ráda bych i něco zhubla, zda si můžu dát jako hlavní jído i obyčejný hermelín s nižším obsahem tuku se zeleninou?

Určitě ano, držím dělenopu stravu s přestávkami už rok a tohle je občas můj oběd smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů