Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 12. 2006 19:36

mixim
♥♥-----
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 27

Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

ahoj,už driv jsme vas žadala o nazor v prispevku :Chapete ho? kamaradka nebo pritelkyne. Jsem nestastna a to jsme spolu  jen  2 mesice.. pritel(24 jako me) je asi rok od rozchodu s byvalou pritelkyni(3,5 roku)Problem je ,že mi dela seky,neozyva se jak slibil,rusi rande kvuli kamaradum nebo fotbalu.(myslim, že je nedokaže odmitnout-na stejný cas si treba domluvil me i bowling s nima).Nebo se mi snad každy tyden  tak 2-3 dny neozyva že o nas premyslel. ja mu pohrozila rozchodem  a on že me chce videt, nic neresit, že me ma rad, nechce ztratit, nechce mi ubližovat..v pondeli jsme byli na diskotece, pred kamaradama me chvalil,že jsem hodná apod.....vim, že mu na me neco vadi, ale nerekne co, nechce nic resit.ja pak nevim jestli se neozyva že nemá cas nebo že jsem ho nastvala.nevim co delat,vždycky jsem ho uhanela a urovnala,odpustila,myslim že si je mnou moc jisty, priznal, že tyhle seky delal i byvalym pritelkynim, že ho to drži kratce..nevim, jestli jsem mu tak ukradená, nebo si nezvyk že nekoho ma  a žije si porad po svym. Asi bych ho mela nechat vycukat, ale nevydržim to napeti(on je desnej flegmatik), porad mam chut mu psat, volat..Rada bych slyšela vas nazor na jeho chovani a co s tim ma delat:-(Diky moc, krasný večer

Není tady

 

#2 28. 12. 2006 19:49

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Mixim, jseš zřejmě hodná holka ale on tě nemiluje.Postupem času si tě přestane i vážit.Je to velmi smutné ale i vemi jednoznačné.Z těch třech miliard chlapů si sahla po nepravém.Každá minuta kterou se trápíš je zbytečně ztracený čas tvého mládí.

Není tady

 

#3 28. 12. 2006 20:00

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Mixim,
nevnucuj se, naopak opla stejnou mincí ( jestliže to zvládneš: on nezavolá, pak ano, chce se s tebou sejít, ty odmítni:něco máš, nevolej mu, ON je lovec , takže tě MUSÍ lovit furt..ovšem ale můžeš i samozřejmě čekat, že půjde po tvém odmítnutí lovit do jiných vod - ale to je ta hra.....
Nepsat, nevolat, nevnucovat se - to  má opačný účinek - však vidíš

Není tady

 

#4 28. 12. 2006 20:55

Magda
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 394

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

chová se k tobě, tak jak mu dovolíš...nedovedu si představit, že bych měla plánovat budoucnost s někým takovým...zachovej si důstojnost a pošli ho do...

Není tady

 

#5 29. 12. 2006 8:33

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Ahoj Mixim,
moje kamarádka měla něco podobnýho - přesně jak popisuješ ty. Fakt to nemá cenu. Byla akorát zdeptaná. On se jí třeba 3 týdny neozval, pak se překpapivě objevil u dveří a chtěl pokračovat tam, kde před 3 týdny skončili - no prostě dumbom Během té doby se jí taky neozval, takže ona vůbec nevěděla, co se děje. Nakonec se s ním rozešla, protože takhle to dál nešlo. Vždy z toho "vztahu" musíš mít strašný nervy - a takhle na počátku bys měla být spíš zamilovaná, on taky, měli byste spolu trávit každou chvilku, těšit se na sebe, užívat si jeden druhýho. Prostě by ti ten vztah měl přinášet RADOST par ne STAROST grater.
Držím palce, S.

Není tady

 

#6 29. 12. 2006 19:03

Honey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 340

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Víš,Mixim ,řekla bych to takhle...možná vnitřně něco cítíš a snažíš se to zatlačit něčím ,co bys chtěla ,aby to byla pravda.Ale nedělej to ,je to ubíjející.Vím to podle sebe.Člověk si nalhává spoustu věcí,protože chce ,aby to tak bylo.Zatni zuby a dělej  to ,co Ti radí holky.Až o Tebe bude doopravdy někdo stát,poznᚠto a  nebudeš pochybovat.I když možná trochu budeš,ale on když Tě opravdu bude chtít,vynaloží všechny síly na to ,aby Tě o tom přesvědčil.Když to tak uděláš,třeba to bude právě ten Tvůj vyvolený....nikdy nevíš

Není tady

 

#7 29. 12. 2006 20:44

Baruna70
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 12. 2006
Příspěvky: 141

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Dvoumesicni znamost by mela byt plny vasne,touhy,kazda minuta,kdy ste jeden bez druheho by mela byt nekonecne dlouha....Pokud to je uz ted tak jak popisujes,pripada mi,ze hazis perly svinim.Tezko se ti asi bude prijimat pravda,ze jemu na tobe nezalezi,ale ver,ze tohle se casem nezlepsi tim,ze ho budes "uhanet" a presvedcovat jak ti na nem zalezi sad


http://img238.imageshack.us/img238/1975/ironmaidenbarunasig0zu.png

muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

Není tady

 

#8 29. 12. 2006 21:23

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

milá mixim ,  myslím si , že Tě přítel využívá pouze když se nudí a nemá jiný program , kdyby mu na Tobě záleželo, nedomluvá si kamarády v době vaší schůzky, všechno ostatní už tu bylo řečeno, tak seber všechny síly a najdi někoho kdo Tě bude hoden.

Není tady

 

#9 29. 12. 2006 23:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Skôr než "moc hodná" sa mi žiada napísa: moc slabá, neasertívna, ústupčivá... moc zamilovaná. Až príliš.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 30. 12. 2006 9:55

zenetka
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 204

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Nedusíš ty ho tak trochu? Mᚠještě jiné zájmy než jeho?
Někteří chlapi prostě nejsou nato, aby každý den psali x esemesek.
MOžná on není až tak zamilovaný jako ty, ale tím, že budeš stíhačka, ho určitě k sobě nepřitáhneš.
Jinak ten výraz - dělá seky - pod tím si představuju něco jinýho, ne že má i jiné zájmy než mě.

Není tady

 

#11 30. 12. 2006 10:20

mixim
♥♥-----
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 27

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Ahoj vsichni, jsem vam vdecna za vase nazory, ale vcera jsem se rozesli. Napsala jsme mu že me nebavi každy tyden neco resit a že je teda asi konec, odepsal,  že jsem slunicko, mam me rad, ale neciti se na novy vztah, že myslel že jo.že ho moc mrzi, že mi ubližil, ale ted potrebuje byt sam. Napsal"moc se omlouvam, nejsem takovej, jen proste nevim? zatim.urcite se ozvu, mrzi me to,že jsem ti ubližil" já jsem to nejak tusila, ikdyž je od rozchodu asi rok.Nevim, jestli se zatim nedokaze zamilovat, nebo se k byvalce vrati, vim že ji strasne miloval, ale rozesli se že ho podvadela. odepsala jsme mu že jsem si to myslela, proc se na byvalou ptala a že nechapu proc sel k mym  rodicum v utery na večeri,planoval silvestra  apod. už neodespsal, to jsem ale cekala. mam ho rada, nerekla bych že je nejaký sicak, jen je to pro me težký, z vlastni zkusenosti vim, že srdci neporucim.Je mi o to huř, že on byl prni kluk po mem rozchodu ze ktereho jsem se težko dostavala taky rok. už neverim že najdu toho praveho:-(

Není tady

 

#12 30. 12. 2006 12:07

Honey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 340

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Mixim,určitě najdeš toho pravýho,jen jednu radu ,neoddávej se tomu druhému tolik....myslím to tak ,že přes zamilovanost nevidíš,neslyšíš.Je to sice pěkný ,ale stejný city by dotyčný musel cítit k Tobě,ale většinou má jeden navrch.Jsem stejná v tomhle jako Ty a potom o to víc mě to bolí.On určitě nebyl zlý,jen něco neudělal dobře.....nevěděl si ve svý situaci rady a hledal v tobě útěchu.Chtěla jsi lásku a ne zamotaný city.Přeji Ti v novém roce to nejlepší a hlavně Ti přeji někoho,kdo Ti dá pocítit,že Tě opravdu chce hjartahjarta

Není tady

 

#13 30. 12. 2006 14:19

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Maxim, pro příště se nauč být "Potvorou" a uvidíš, jak o tebe budou mít chlapi zájem wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#14 30. 12. 2006 19:04

mixim
♥♥-----
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 27

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

nauc se byt potvorou.. jenže já když se zamiluju, delam pro druhyho maximum a když se nezamiluju, opustim ho,protože necitim, to co bych mela, nedokazu byt s nekym  jen tak.. to teda bude pro me težky:-((

Není tady

 

#15 30. 12. 2006 19:59

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Nejde o to, být někým jiným, ale záměrně poupravit své chování tak, aby si "nedávala vše". Chlap (teda nejenom), který dostává maximum, tak se přestává snažit a vztah ho přestává bavit. Chlap je lovec, chce se snažit, proto taky chlapi milujou potvory smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#16 31. 12. 2006 22:35

mixim
♥♥-----
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 27

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

asi se budu muset držet vic zpatky.premyslela jsme jestli bych ten vztah zachranila, kdybych ho nechala vic lovit,možná jo, ale pokud nebyl ze vztahu venku, proti tomu jsme asi bezbranna:-(Obdivuju  ale na vas chlapech jak vsechno dokazete hned rozchodem utnout-nepsat, nevidet. At už se rozchazite vy, ci nikoli.Ten muj mel jeste svatek, tak jsem mu jen napsala strohou sms, prislo mi to slusne, když jsme se sice rozesli ane ne nejak ve zlem a ani nepodekoval.Pritom uražená bych mela byt já!! Prijdou vam ty sms zbytecné nebo za tim vidite nejaké uhaneni ci je to jen vase ego??

Není tady

 

#17 2. 1. 2007 15:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Môžem hovori len za seba: Ja nenávidím zmeny a žpiem na rituáloch, veciach okolo seba - a tým viac samozrejme na žuďoch okolo seba. Pri každom rozchode(občas aj keď sa rozchádzam ja) dúfam v zázrak, ale zatiaž som ich nejako veža nezažila. Tak sa postupne učím tiež ua veci rázne, lebo je to tak menej bolestivé, resp. rovnako bolestivé, ale agónia trvá kratšie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 2. 1. 2007 16:27

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

No, chlap je hrdej, to je to, co ženkejm občas schází a tak když chlap utne vztah, tak totálně. Bolí ho to stejně jako ženkou, ale hrdost je větší wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#19 2. 1. 2007 16:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Nie, sebaláska je väčšia - a egoušek je priam kozmický wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#20 2. 1. 2007 18:59

mixim
♥♥-----
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 27

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

je to težký, taky když jsem se rozesla, já byla jsem taky pevne rozhodnuta:-(ale bylo to proto ,že jsme si s tim clovekem nerozumela,hlavne  mel jiný nazory do budoucna. tenhle to skoncil, že si musi neco ujasnit. porad premyslim, jestli se k sobe chtej  s byvalkou vratit, nebo se s tim  jen nevyrovnal. vim, že bych to mela pustit z hlavy, ale nejde to:-(( on je nestastný z byvaly, já z nej:-((

Není tady

 

#21 2. 1. 2007 22:40

Honey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 340

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Kaliku ,jen hrdost je to lepší? Nebo ne?Nevím sama,ještě v tom tápu.....Spíš neumím utnout jen tak vztah...prostě neumím a mám to t잚í...

Není tady

 

#22 2. 1. 2007 22:46

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

Tady nejde o to, co je lepší, to je dost individuální, ale chlapi to tak vnímaj. Utnout jde všechno, chce to jen trošku nasrání, odhodlání a té ješitnosti (hrdosti).


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#23 3. 1. 2007 14:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Pritel dela seky, asi jsem moc hodna:-(

No, mne jeden ješitný trištvrte roka po rozchode(prestal sa mi ozýva úplne extrémnym "uatím") plakal v telefóne, vypisoval SMS - ale asi aj preto, že medzičasom ho postihli 2 infarkty, ostal v ID, schudol 20 kg a bol prakticky nepohyblivý. Po počiatočnom súcite som ho poslala niekam aj s jeho ješitnosou - nech si pomôže sám, keď je taký ješitný a hrdý! Ja nie som pre nikoho cena útechy... dumbom Ale o mŕtvych sa má vraj len dobre hmm .


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů