|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Hezký den všem
Už od dob, kdy jsem vyšla ze ZŠ se sháním po tom, čím se ve školních jídelnách sypala krupicová kaše...Nevíte to někdo ? Vím jistě, že perník ani skořice to nebyly.Snad kakao(ale jaké ? holandského typu ?granko?)s cukrem, ale v jakém poměru ? Snad malcao ? Já na ZŠ chodila v letech 86-94. Děkuji všem, kdo mi poradí a nebo se zeptají kuchařek, které tenkrát v jídelnách pracovaly:rodna:
Není tady
Holandské kakao a moučkový cukr /1:1/ a máslíčko.
Já dlela na ZŠ 80-89.
Moji synové tuto kombinaci vyžadují rovněž dosud .... /ročníky 93 a 99/ :-)
Není tady
maggie napsal(a):
Holandské kakao a moučkový cukr /1:1/ a máslíčko.
Já dlela na ZŠ 80-89.
Moji synové tuto kombinaci vyžadují rovněž dosud .... /ročníky 93 a 99/ :-)
děkuji, vyzkouším 
Není tady