Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 1. 2007 2:04

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: Letošní nejlepší dárek pod stromeček

French vanilla - to je super nápad, ten Tvůj chlap je romantik, to je fakt krásnej dárek!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#27 4. 1. 2007 8:11

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Letošní nejlepší dárek pod stromeček

ta plastelína je krásná...:-)))
já dostala od malého - svíčku -zlaté srdíčko takové veliké - vybíral ho sám(s dědou) - a bylo mu hned jasné co....když přišli do obchodu tak si ho vybral a děda mu povídá pojde ještě to obejdeme...obešli a stejně vybral to nádherné srdce:-)))  - to mě potěšilo od synka...
jinak kosmetika  - tu prostě miluju, šperkovnici, DVD přehrávač a takový příejmý dárečky....:-))))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#28 4. 1. 2007 8:33

french_vanilla
♥♥-----
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 89

Re: Letošní nejlepší dárek pod stromeček

Vendaa napsal(a):

French vanilla - to je super nápad, ten Tvůj chlap je romantik, to je fakt krásnej dárek!!

díky, taky jsem koukala, skoro rok spolu bydlíme, čekala jsem, že mě bude mít až nad hlavu, ale tenhle dárek mě utvrdil v tom, že to bylo správný rozhodnutí a že společný byteček může vztah i utvrdit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů