Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 21. 12. 2006 11:28

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Můžete doporučit kartářku?

(psala jsem na psych...
...ale zkouším i tady

Můžete mi, prosím, doporučit nějakou kartářku( co máte zkušenosti?(Praha a okolí)

Já byla cca před  rokem u jedné paní, bezva, byla jsem spokojená, pěkně jsme si popovídaly, včera jsem na ní dala spojení kamarádce, ta ji hned volala, mluvily spolu asi 10 min., ona kartářka si mě dokonce pamatovala, domluvily si schůzku mezi svátky.Dnes kamarádka dostala sms, že schůzku ruší.Nic víc.Je z toho přepadlá( upínala k výkladu dost)volala kartářce, ale ta jen stroze odpověděla, že ať se ozve někdy po novém roce.
Je možné, že z hlasu mé kamarádky cítila nějaké negativní vlnění, či co?Tak jsem si myslela, že bych jí mohla doporučit, ať zkusí někoho jiného....je možné, že ona kartářka má  samozřejmě i své vlastní problémy, které náhle potřebuje řešit....

nevím...

Není tady

#2 21. 12. 2006 14:02

mimyy
♥♥♥----

Re: Můžete doporučit kartářku?

ahoj smile

já mám vlastní zkušenost, že málokdy ruší setkání kartářka kvůli svém problémům sad Samozřejmě se to stát může, to je jasný.
Ale u některých kamarádek se stalo, že měli objednanou schůzku, jedna dokonce došla až fakt k oné domů, sundala si kabát a kartářka ji taktně vyšoupla, že "něco" má...dva dny nato jí zemřel manžel.
Další dostala smsku, že kartářka je nemocná, ale já ji potkala normálně ve městě. Na nic jsem se neptala, ale vím, že kamarádka tam šla jen a jen pro informaci, jestli po umělém konečně zadaří a bude těhu..Byla, ale o oba plody přišla...
Tím neříkám, že se kamarádce úmyslně vyhýbá, ale stát se to může.
mimyy

Není tady

#3 21. 12. 2006 15:46

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-

jo, to si právě kamarádka taky myslí, jestli nebude něco špatně....( chce se ptát na vztah, takže o život nejde....
díky

Není tady

#4 4. 1. 2007 11:17

user
♥♥-----

nedávat špatnou energii, ona se mrcha vrací ...

Není tady

#5 4. 1. 2007 16:31

Honey
♥♥♥♥---

Myslím si ,že i kdyby kartářka vycítila,že se něco stane,nesmí říct o smrti nic.Musí to podat nějakým přijatelným způsobem.Musí být přece taky dobrý psycholog a neměla by utíkat schválně od dohodnuté schůzky.Byla jsem už u kartářky a teď půjdu zase,ale nedělemám to z toho důvodu,abych znala budoucnost.Myslím,že nikdo by se neměl tolik upínat na výklad.Když mluvím za sebe,měla jsem a mám k tomu jiný důvod...
Ono je někdy lepší moc nepřemýšlet,protože někdy jsou věci jednodušší než se zdají....

Není tady

#6 23. 1. 2008 16:48

barunka
♥♥-----

user napsal(a):

nedávat špatnou energii, ona se mrcha vrací ...

smileS tou špatnou energií je to pravda.hjarta

Moudrost mě pronásleduje, ale já jsem rychlejší.

Není tady

#7 29. 1. 2008 16:23

Maya.82
Host

Já bych mohla doporučit výbornou kartářku, ale jen v Ostravě.

#8 18. 2. 2008 16:07

prosima
♥♥-----
Web

mohu gloria

Pokud si přiznáme existenci strachu, najdeme odvahu být sami sebou.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí