Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 12. 2006 0:30

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Sterilizacia zeny

Ahojky, zhanam informacie o sterilizacii, nie podmienky, ale zeny, co to maju,pocity, komplikacie.....a pod. Skratka skusenosti. HA brat nechcem, deti mam, tak by som rada mala sex bez strachu z otehotnenia.

Není tady

 

#2 21. 12. 2006 10:08

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: Sterilizacia zeny

Sterilizaci mám provedenou v 35ti. Jeden syn zdravý, jeden postižený, mimoděložní těhotenství. No jeden průšvih na druhý.  Od té doby absolutně bez potíží, řekla bych nový člověk. Díky výše uvedenému jsem jí neplatila. Je to už spousta let a nevím jaké podmínky jsou teď ( dříve byla podmínka 2 děti a nejméně 35 let). Ale ze svého pohledu mohu jen doporučit. Prober to se svým Dr. Zákroku samotného netřeba se bát, dělá se to laparoskopicky, jeden den večer mě přijali, druhý den jsem šla na zákrok, třetí den ráno domů.

Není tady

 

#3 21. 12. 2006 14:43

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Sterilizacia zeny

Terry2, mockrat dakujem za info. Nastastie, nikdy som nemala ziadne problemy od spodu, len ma uz nebavi cakat kazdy mesiac na menzes. HA nechcem, vidim, co to robi so zenami a dlhodobe nasledky nikdo nevie. Asi som staromodna a uz aj stara-44-, ale kazda zena, dievca, ktore beru HA, z mojho okolia ma problemy a preto mam z HA strach. A rodit do 50-55, to naozaj nechcem. Diky.

Není tady

 

#4 21. 12. 2006 15:19

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: Sterilizacia zeny

Vzhledem k věku, jdi do toho. je to potom v pohodě. vřele doporučuju. hezké vánoce

Není tady

 

#5 21. 12. 2006 16:07

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Sterilizacia zeny

Buba 1 napsal(a):

Terry2, mockrat dakujem za info. Nastastie, nikdy som nemala ziadne problemy od spodu, len ma uz nebavi cakat kazdy mesiac na menzes. HA nechcem, vidim, co to robi so zenami a dlhodobe nasledky nikdo nevie. Asi som staromodna a uz aj stara-44-, ale kazda zena, dievca, ktore beru HA, z mojho okolia ma problemy a preto mam z HA strach. A rodit do 50-55, to naozaj nechcem. Diky.

Moje dcera měla 3 děti už v 23 letech, manžel odmítal jakoukoliv ochranu. Dcera brala hormonální antikoncepci. Po úraze, kdy jí jako následek zůstala trombóza, jí horm. antikoncepci nedoporučili, ale doporučili jí nechat si podvázat vaječníky. Ze zdravotních důvodů jí to dělali ve 30 letech a žádné problémy nemá. Prý snad, kdyby chtěla děti, mohla by je ještě mít.

Není tady

 

#6 28. 12. 2006 18:38

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Sterilizacia zeny

Našla jsem toto téma náhodou a právě včas.
11.1.07 jdu na sterilizaci. Je mi 42let, mám dvě děti a za sebou tři porody (můj syn bohužel zemřel) a jeden potrat. Děti už mít nebudu, hormonální antikoncepce jsem se za živort nabrala dost, teď už z ní mám čím dál větší strach (zdravot.komplikace) a Dana mi nesedí (bolesti, krvácení).
Byla jsem se poradit s p.primářem a ten mi toto doporučil jako nejšetrnější k tělu, pokud už naprosto vím, že děti nechci.
Mám jen trochu strach, abych po tomto zákroku nezačala přibírat na váze.

Není tady

 

#7 29. 12. 2006 14:24

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Sterilizacia zeny

Kaca, prosim ta, napis mi co a ako, ako ti to budu robit, ci budes aj v nemocnici, vsetko okolo toho, dakujem. Mozes aj ako zpravu.

Upravil(a) Buba 1 (29. 12. 2006 14:40)

Není tady

 

#8 29. 12. 2006 15:15

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Sterilizacia zeny

Buba: V naší nemocnici bych byla necelé tři dny, večer bych přišla, druhý den by mi to provedli a třetí bych šla domů. Ale p.primář má smlouvu s nemocnicí i v jiném městě (15km) a tam můžu ráno přijít (s udělaným předoperačním vyšetřením od naší nemocnice) a dopoledne jdu na to (bude mi to dělat přímo primář od nás) a večer mně pustí (pokud budu v pořádku). Tak jsem si vybrala tu možnost jednodenní hospitalizace. Proplácí to pojišovny, takže se za tento výkon neplatí. Určitě dám vědět.

Není tady

 

#9 29. 12. 2006 15:58

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Sterilizacia zeny

D. A URCITE SA OZVI

Není tady

 

#10 2. 1. 2007 9:08

Apolena
♥------
Registrovaný: 5. 12. 2006
Příspěvky: 4

Re: Sterilizacia zeny

Dobrý den, taky mohu jen doporučit, zákrok mi dělali asi před sedmi lety, bylo mi 35 roků, potíže žádné nemám, jsem bez strachu z otěhotnění a na váze přibírám stejně jako předtím - když se zbytečně cpu... Hodně zdraví všem a beze strachu jděte do toho!!!

Není tady

 

#11 2. 1. 2007 9:22

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Sterilizacia zeny

A nehrozí předčasný přechod? Jéžiši- už se to blíží...

Není tady

 

#12 2. 1. 2007 12:48

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Sterilizacia zeny

Kaca, nie, nehrozi. To by ti museli vybrat delohu. Ja mam kamaratku, ta mala sterilizaciu- protekcne- pred skoro 40! rokmi, odvtedy je v pohode, prave kvoli nej som sa zacala o toto zaujimat, ona ma dnes 64 rokov, prechod mala v 50-dke. Co som si zadala na slov. nete, zeny si sterilizaciu chvalia, len sa mi tam ozvali aj nejake feministky. Len ta prosim, zreferuj mi o vsetkom. Dakujem.

Není tady

 

#13 11. 1. 2007 0:14

star.ka
♥------
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 22

Re: Sterilizacia zeny

Mně je 50 let, na sterilizaci jsem byla v r.1990. Udělali mi to hned při porodu císařským řezem, který byl druhý v pořadí. Tenkrát se říkalo, že žena nesmí mít více jak 2 císařské řezy, tak jsem souhlasila se sterilizací. Žádných změn jsem si za ta léta nevšimla, sice jsem hodně přibrala, ale to bylo nejspíš tím, že jsem přestala kouřit a potom taky substituční hormonální terapií. Samotné sterilizace bych se nebála, ale spíše toho pocitu, že jsem ještě mohla mít dítě a už nemohu...Spíš tam bude hrát prim psychika než nějaké zdravotní problémy.smile

Není tady

 

#14 11. 1. 2007 15:25

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Sterilizacia zeny

Kaca, dnes je tvoj den, veeeeeeeeeeeeeeeeela stastia.

Není tady

 

#15 11. 1. 2007 16:11

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Sterilizacia zeny

Buba 1 napsal(a):

Kaca, nie, nehrozi. To by ti museli vybrat delohu. Ja mam kamaratku, ta mala sterilizaciu- protekcne- pred skoro 40! rokmi, odvtedy je v pohode, prave kvoli nej som sa zacala o toto zaujimat, ona ma dnes 64 rokov, prechod mala v 50-dke. Co som si zadala na slov. nete, zeny si sterilizaciu chvalia, len sa mi tam ozvali aj nejake feministky. Len ta prosim, zreferuj mi o vsetkom. Dakujem.

Přechod nesouvisí s odstraněním dělohy, ale s odstaněním vaječníků! Hormony nejsou produkovány v děloze!!! Pokud je odstraněna děloha a vaječníky zůstanou zachovány, (stačí 1 vaječník) produkují hormony dál, ale žena přestane krvácet.
Pokud je sterilizace přerušním vejcovodů, tak se nezmění nic - hormony jsou dál produkovány a žena dál krvácí!
Průser je pouze tehdy, jsou§li odstraněny oba vaječníky! To nastane přechod.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#16 11. 1. 2007 16:14

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Sterilizacia zeny

Káča napsal(a):

A nehrozí předčasný přechod? Jéžiši- už se to blíží...

Káčo, ničeho se neboj, jsem si jistá že lékař ti při poučení pacientky všechno vysvětlil a řekl ti že předčasný přechod v žádném případě nehrozí, protože ti pouze přerušil vejcovody a hormonální činnost zůstala zachována.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#17 14. 1. 2007 8:38

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Sterilizacia zeny

Holky, přežila jsem!
Bylo mi sice blbě z narkozy, ale břicho vůbec nebolelo-mám dva malé stehy (jeden v pupku a jeden bokem),za týden jdu na vytažení. Zatím dobrý....Hlavně ten pocit, že se nemusím už starat o prášky a nehuntuju si tělo!
Sice psychologicky měla pravdu star.ka, že jsem to málem obrečela. Já děti miluju a určitě bych chtěla ještě aspoň jedno, ale věk už tu prostě je a nemá cenu být sobec, v tomto případě člověk musí uvažovat hlavou-jde hlavně o mimčo. A já navíc mám čtyřletou princeznu, tak se jí budu o to víc věnovat (chudák, ta si užije se svojí přepečlivou stárnoucí matkou).

Není tady

 

#18 14. 1. 2007 13:36

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Sterilizacia zeny

Kaca, vitaj naspat, v polovici februara som objednana k zenskej na konzultaciu, tak uvidim. Kolko si bola v narkoze, kedy ta pustili domov?

Není tady

 

#19 15. 1. 2007 8:05

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Sterilizacia zeny

V narkoze jsem podle všeho byla něco přes půl hodinky....
Ráno jsem přišla do nemocnice(ale už s předoperačním vyšetřením!!!)a v 11 hod. jsem šla na sál, v 18 hod. večer mně pustili (musel pro mně přijet ale manžel, jinak by nepustili- a taky nesmí být žádný problém.)

Není tady

 

#20 15. 2. 2007 10:38

pony
♥♥-----
Místo: Záp. čechy
Registrovaný: 28. 11. 2006
Příspěvky: 89

Re: Sterilizacia zeny

Buba neboj sa a hybaj do toho.Bola som na st.už dávno par rokov určite.Všetko v poho iba menstruacne bolesti mi ostali.Kamoška ma strašila,že nebudem mat chut na sex,naštastie sa to nepotvrdilo.

Není tady

 

#21 16. 2. 2007 14:07

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: Sterilizacia zeny

IDEM

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů