Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 12. 2006 8:43

Alexxa
♥------
Registrovaný: 13. 12. 2006
Příspěvky: 8

výpověd v práci

Dobrý den, mám vedlejší pracovní poměr na dobu neurčitou a včera mi šéf řekl,že od ledna mi ruší smlouvu a že 1.1. už do práce nemám chodit(původně jsem měla mít službu),pracuji ve zdravotnictví.
Byl to pro mne docela šok,hlavně proto,že jsem si na 31.12 nic neplánovala,když jsem měla ráno 1.1. brzy ráno vœtávat do služby a taky přístup šéfa...myslela jsem si ,že mám výpovědní lhůtu 3 měsíce. Prý se ruší pohotovost od ledna,tím mi to odůvodnil.Jinak hlavní poměr mám u obvodního lékaře(20 let)
Pracujina LSPP  8 let,platí výpovědní lhůta 3 měsíce i u vedlejšího pracovního poměru,nebo se může zrušit takto zrušit ,po telefonu. s platností za týden.(zrušili to všem sestrám,co jsme tam pracovali) děkuji za odpoveď.

Není tady

 

#2 19. 12. 2006 15:09

Zlata
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 7. 2006
Příspěvky: 215

Re: výpověd v práci

Tříměsíční lhůta platí jen u hlavního prac.poměru,u vedlejšáku to bývaly dva týdny,což vám akorát vychází.Momentálně nemám čas to hledat přesně,ale snad se tam nic nezměnilo.

Není tady

 

#3 20. 12. 2006 8:13

Alexxa
♥------
Registrovaný: 13. 12. 2006
Příspěvky: 8

Re: výpověd v práci

Děkuji moc , i když 2 týdny dodrženy nebyly,ale to je fuk..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů