Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 12. 2006 21:51

Cleopatra
♥------
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 20

karaoke

dobrý večer,chtěla bych koupit bratrovi k Vánocům soupravu karaoke pro domácí využití.nemáte někdo zkušenosti a poradíte mi? děkuji:)

Není tady

 

#2 16. 12. 2006 8:51

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: karaoke

Loni jsem karaoke koupila dceři, letos to už nepoužívá. První nadšení ale bylo velké, držela v ruce velký mikrofon, takže si připadala jako zpěvačka, do toho hudba, na TV jí běžel text písně a barevně se vždy znázornilo to, co se měla právě v  tu chvíli zpívat (jednotivé slabiky).

Není tady

 

#3 21. 12. 2006 12:06

lastunicorn
♥♥-----
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 44

Re: karaoke

S karaoke je velká zábava. Já jsem sice profesionální zpěvačka, tak jsem zvyklá na lepší, ale pro takové to "domácí žvýkání" big_smile je to gut. Měli jsme mejdlo s holkama a mělo to obrovský úspěch. Každý se vyblbne, zařádí si a zjistí, že zpívat před lidma a kvalitně není poprvé taková sranda. My měli trochu upito, tak byla legrace veliká, jako celá Afrika... big_smile Důležitý je, abyste pak měli na výběr z písniček. Ty se dají dokupovat zvl᚝...

Není tady

 

#4 21. 12. 2006 12:34

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: karaoke

Ahoj reta
já jsem se stím setkala,když jsem pracovala ve špindlu na jednom hotelu
jednou za týden to bylo na programu večera
zpívali tam hlavně cizinci,komolili co se dalo, byla to obrovská zábava a sranda pro všechny tummenupp

Není tady

 

#5 19. 10. 2011 18:13

petra_8
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2011
Příspěvky: 1

Re: karaoke

Ja jsem synovi kupovala sadu na www.pokrok.eu
Připojuje se to k dvd přehrávači a televizi. Byly u toho dva mikrofony a srozumitelný návod, tak jsem to dokonce zváladla zapojit sama :-) K tomu jsem mu tam ještě nechala udělat dvd s jeho oblíbenými písničkami. Občas to použijeme i při párty s kamarádkami :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů