Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 12. 2006 20:34

Pajulka
♥♥-----
Registrovaný: 25. 11. 2006
Příspěvky: 40

solárium

Ahojte, mohli byste mi prosím napsat zkušenosti se solárkem, jaké používat krémy, nějaké vitamíny atd.?? Za jakékoli příspěvky budu moc ráda!

Není tady

 

#2 18. 12. 2006 9:16

Andy
♥♥-----
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 45

Re: solárium

Pajulka napsal(a):

Ahojte, mohli byste mi prosím napsat zkušenosti se solárkem, jaké používat krémy, nějaké vitamíny atd.?? Za jakékoli příspěvky budu moc ráda!

Ja ti asi moc radit nemohu, sama sice chodim do solarka, ale jen asi 5krat za zimu a zadnou kosmetiku nepouzivam.  Ale meho manzela segra chodi do solarka pravidelne nekolik let a na pokozce je to docela znat i kdyz pouziva ruzne kremy a kosmetiku do solarku, tak zblizka ma plet vysusenou.

Není tady

 

#3 21. 12. 2006 10:44

sandonorica
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 117

Re: solárium

Ahojky, chodim kazdy rok na jare a vzdy mi neco doporuci v tom solariu.Je lepsi se mazat, protoze jinak kuze strasne vysycha.

Není tady

 

#4 21. 12. 2006 11:10

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: solárium

Chodila jsem poměrně často - celou zimu 1-2 krát tydně,používala jsem speciální oleje. Na jaře jsem vypadala jako stará indiánka.HODNĚ stará indiánka.Do té doby jsem si myslela ,že mou mastnou ple nemůže nic vysušit.Takže i ty v salonu doporučené přípravky mají svůj limit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů