Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 13. 12. 2006 16:34

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Zni to divne ale do Chorvatska muzete i v zime

Bjelolasica je chorvatské olympijské centrum, které je otevřeno po celý rok a je vdáleno jen 40 km od moře. Centrum se nachází ve vesnici Begovo Razdolje, což je jediná vesnice v Chorvatsku s nadmořskou výškou 1000 m, pouze 18 km od Delnice.
Na místě je možnost lyžování, snowboarding, nachází se zde lyžařská škola.
V případě návštěvy centra na jaře, v létě nebo na podzim se můžete pomocí naučných kurzů dozvědět více o místních obyčejích a zvyklostech v oblasti Gorski Kotaru, stejně jako o životě na venkově.
Milovníci procházek, horolezení, zvířecího a rostliného života ocení atraktivní hornatou krajinu. Také je zde možné provozovat paragliding, jízdu na koni nebo horských kolech. Exkurze do národního parku Risnjak, jezera Bajer, města Fužine, Lokve a kaňonu Kamačnik jsou také organizovány.

Ubytování je zajištěno v pavilonech Dobra, Klek a Lasica ***. Pokoje jsou vybavene vlastní koupelnou, wc a ústředním topením. K dispozici restaurace, cocktail-bar, polyvalentní hala, dětský koutek a hřiště. Dále zde najdeme, disko, sport. halu, posilovnu, saunu a další vyžití.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů