Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 13. 12. 2006 16:33

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Web

Maly dum na malem ostrove

V poslednich letech lide chteji mit aspon tyden nebo 14 dni klid. Maji dost shonu, ruchu.
Proto je vice a vice zadana dovolena takoveho typu, kde si klient pronajme cely dum.

http://www.dalmacijatour.cz/index2.php? … trovic.php

Není tady

#2 14. 12. 2006 20:17

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj

Re: Maly dum na malem ostrove

Tenhle domek je moc hezký, jen by mne zajímalo, co je vidět z terasy.....
Mám dotaz, dá se nějaký podobný domek sehnat i jen pro dva lidi? Malinký, dvě místnosti, koupelna, terasa? Zmhotnělá romantika? Byla by?

Není tady

#3 15. 12. 2006 9:23

Tomislav
♥♥♥♥---
Web

Z terasy je videt porost, mediteranska vegetace. Na zahrade se citite jako v botanicke zahrade. Tentodum je soucast mestecka Veli Drvenik na stejnojmennem ostrove.
No, k druhe casty otazky - domek pro2 lidi, ne vim jak by to mel byt maly domek, jen pro 2 lidi a 2 loznice.....- ale treba tento je vhodny i pro 2 lidi   yikes)

Není tady

#4 15. 12. 2006 10:03

cilka
♥♥♥♥♥♥♥

no tam bych bloudila, pro dva je veliký....
víte já se ptám proto, že se budu vdávat a plánujeme svatební cestu, tedy tak nějak se to jmenuje, skutečnost je ale taková, že si chceme dát, to co jsme nikdy nezažili - a svatební noc, první snídani a tak, prostě tu šílenou romantiku, na kterou si člověk musí udělat čas a mít na ní chu. Proto se ptám na malý domek. Sice to není aktuální, ale když už tu jste.....  a mne nikdy nic takového nenapadlo.... Ztrávit tak 14 dní sami v domku, kafe si udělat kdy chceme, k jídlu si tu a tam udělat co chceme, vstávat kdy chceme a ne když se podává snídaně.....
Ptám se na malý domek o samotě, v klidu, kde budou rušit jen ptáci.

Není tady

#5 15. 12. 2006 10:54

Tomislav
♥♥♥♥---
Web

Ten domek ma nahore loznici ( v patre )  a dole je obavak s gaucem. Majitelbydli o 100 m nize a kdy by nekdo necopotreboval, muze ho najit a majitel mu poradi kde se nachazi co a tak. Klid samozrejme tam je , protoze na Velim DRveniku nejezdi auta a jedinym zvukem jsou cikady a rackove

Není tady

#6 15. 12. 2006 11:05

cilka
♥♥♥♥♥♥♥

no pořád nechápu proč bych si měla pronajímat domek pro 4-6 lidí, když by jsme rádi byli dva smile
neřešte to....

Není tady

#7 15. 12. 2006 11:09

Tomislav
♥♥♥♥---
Web

cilka napsal(a):

no pořád nechápu proč bych si měla pronajímat domek pro 4-6 lidí, když by jsme rádi byli dva smile
neřešte to....

Jasne, jen jsem se to snazil popsat. Zkratka ne vim o domku pro 2 lidi.Vetsinouse pronajima domek pro rodinu.  Je mi lito ze v tomto nemohu poslouzit.

Není tady

#8 15. 12. 2006 11:21

cilka
♥♥♥♥♥♥♥

Nevadí, já přesto děkuji

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí