Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 12. 2006 18:30

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

naturismus

Možná jsou mezi námi taky nudisti... tak pro nás speciální forum.



Nemáme sice CH projetý, ale vždycky jedem tam, kde se dá koupat "bez".

Bude moc fajn, když se podělíme o zážitky... krásný místa, klidné pláže... žádný masovej turismus.

Není tady

 

#2 12. 12. 2006 19:03

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: naturismus

annemarie napsal(a):

Možná jsou mezi námi taky nudisti... tak pro nás speciální forum.



Nemáme sice CH projetý, ale vždycky jedem tam, kde se dá koupat "bez".

Bude moc fajn, když se podělíme o zážitky... krásný místa, klidné pláže... žádný masovej turismus.

Annemarie,třeba tady najdeš nějaké informace
http://naturista.cz/una/


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 12. 12. 2006 23:29

Maxík
Host

Re: naturismus

Naturistický kemp Kanegra - je to na Istrii, kousek za Slovinskými hranicemi poblíž městačka Umag. Je to tam pěkný a naprostá pohoda.

Upravil(a) Maxík (12. 12. 2006 23:30)

 

#4 13. 12. 2006 9:55

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: naturismus

Pokud nekdo ma potrebu se predvadet na organizovanych zajezdech, je to jeho vec.
Ja za CK Dalmacijatour muzu zajistit ubytovani pro jednotlivce  kde naturismus neni organizovanou a masovni zalezitosti, cili pro pary a rodiny. rodna

Maxík napsal(a):

Naturistický kemp Kanegra - je to na Istrii, kousek za Slovinskými hranicemi poblíž městačka Umag. Je to tam pěkný a naprostá pohoda.

Není tady

 

#5 13. 12. 2006 10:15

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: naturismus

Tomislave,nějak nechápu....kdo tu píše,že se chce někde předvádět?


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#6 13. 12. 2006 10:25

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: naturismus

Tomislav DALMACIJATOUR napsal(a):

Pokud nekdo ma potrebu se predvadet na organizovanych zajezdech, je to jeho vec.
Ja za CK Dalmacijatour muzu zajistit ubytovani pro jednotlivce  kde naturismus neni organizovanou a masovni zalezitosti, cili pro pary a rodiny. rodna

Maxík napsal(a):

Naturistický kemp Kanegra - je to na Istrii, kousek za Slovinskými hranicemi poblíž městačka Umag. Je to tam pěkný a naprostá pohoda.

Tomislave,
nikdo se Tě neprosil o zajištěnou dovolenou, cestovky ke svý dovolený v Chorvatsku nepotřebuju o tom tady řeč nebyla.

Pokud mᚠproblém se svým tělem, tak si zajdi na psychologickou!!!! wink
Tady jsi špatně!

Není tady

 

#7 13. 12. 2006 11:53

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: naturismus

Nebudu pouzivat lidova prislovi. Mam svoji hlavu. Do fora pisi stejne jako i ty. Myslim si ze urazeni nikam ne vede. Ja se svym telem problem nastesti nemam,ale diky tomu ze si myslim ze uz neni totalitni obdobi , tak jsem si dovolil takovy luxus a vyjadril svuj nazor, ktery nemusis akceptovat. Jen si dovoluji poznamenat zeorganizuji pobyt pro jednotlivce nudisty. Nekdo uz reklamovat CK specializujici se na organizovany nudismus. Nemusis mne hned zatracovat ze nejsem priznivcem toho a ze mam proste jiny nazor. Forum je podle mne na vyjadrovani ruznych nazoru. Na urazeni nemam ani cas ani naladu big_smile

annemarie napsal(a):

Tomislav DALMACIJATOUR napsal(a):

Pokud nekdo ma potrebu se predvadet na organizovanych zajezdech, je to jeho vec.
Ja za CK Dalmacijatour muzu zajistit ubytovani pro jednotlivce  kde naturismus neni organizovanou a masovni zalezitosti, cili pro pary a rodiny. rodna

Maxík napsal(a):

Naturistický kemp Kanegra - je to na Istrii, kousek za Slovinskými hranicemi poblíž městačka Umag. Je to tam pěkný a naprostá pohoda.

Tomislave,
nikdo se Tě neprosil o zajištěnou dovolenou, cestovky ke svý dovolený v Chorvatsku nepotřebuju o tom tady řeč nebyla.

Pokud mᚠproblém se svým tělem, tak si zajdi na psychologickou!!!! wink
Tady jsi špatně!

Není tady

 

#8 13. 12. 2006 12:13

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: naturismus

Tomislav DALMACIJATOUR napsal(a):

Nebudu pouzivat lidova prislovi. Mam svoji hlavu. Do fora pisi stejne jako i ty. Myslim si ze urazeni nikam ne vede. Ja se svym telem problem nastesti nemam,ale diky tomu ze si myslim ze uz neni totalitni obdobi , tak jsem si dovolil takovy luxus a vyjadril svuj nazor, ktery nemusis akceptovat. Jen si dovoluji poznamenat zeorganizuji pobyt pro jednotlivce nudisty. Nekdo uz reklamovat CK specializujici se na organizovany nudismus. Nemusis mne hned zatracovat ze nejsem priznivcem toho a ze mam proste jiny nazor. Forum je podle mne na vyjadrovani ruznych nazoru. Na urazeni nemam ani cas ani naladu big_smile

annemarie napsal(a):

Tomislav DALMACIJATOUR napsal(a):

Pokud nekdo ma potrebu se predvadet na organizovanych zajezdech, je to jeho vec.
Ja za CK Dalmacijatour muzu zajistit ubytovani pro jednotlivce  kde naturismus neni organizovanou a masovni zalezitosti, cili pro pary a rodiny. rodna


Tomislave,
nikdo se Tě neprosil o zajištěnou dovolenou, cestovky ke svý dovolený v Chorvatsku nepotřebuju o tom tady řeč nebyla.

Pokud mᚠproblém se svým tělem, tak si zajdi na psychologickou!!!! wink
Tady jsi špatně!

Tomislave,
možná příště můžeš líp volit svoje slova... protože naturismus není předvádění se
na organizovaném zájezdu

Není tady

 

#9 13. 12. 2006 13:16

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: naturismus

Spatne jsi mne pochopila. Ja jen rozlisuji mezi dvojici, nebo rodinou  krera chce klid a organizovane skupine.
To je vse.Neminim se tady hadat a dohadovat. Kazdy ma svuj anzor a pri tom by jsme meli zustat..

annemarie napsal(a):

Tomislav DALMACIJATOUR napsal(a):

Nebudu pouzivat lidova prislovi. Mam svoji hlavu. Do fora pisi stejne jako i ty. Myslim si ze urazeni nikam ne vede. Ja se svym telem problem nastesti nemam,ale diky tomu ze si myslim ze uz neni totalitni obdobi , tak jsem si dovolil takovy luxus a vyjadril svuj nazor, ktery nemusis akceptovat. Jen si dovoluji poznamenat zeorganizuji pobyt pro jednotlivce nudisty. Nekdo uz reklamovat CK specializujici se na organizovany nudismus. Nemusis mne hned zatracovat ze nejsem priznivcem toho a ze mam proste jiny nazor. Forum je podle mne na vyjadrovani ruznych nazoru. Na urazeni nemam ani cas ani naladu big_smile

annemarie napsal(a):


Tomislave,
nikdo se Tě neprosil o zajištěnou dovolenou, cestovky ke svý dovolený v Chorvatsku nepotřebuju o tom tady řeč nebyla.

Pokud mᚠproblém se svým tělem, tak si zajdi na psychologickou!!!! wink
Tady jsi špatně!

Tomislave,
možná příště můžeš líp volit svoje slova... protože naturismus není předvádění se
na organizovaném zájezdu

Není tady

 

#10 13. 12. 2006 13:17

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: naturismus

Damy, panove... klid prosim... Emoce na mne, tady fakta... Kazdy at si hlida svuj naturismus, sve telo prosim, k veci...

Ale mozna mame taky moznost sledovat rozdilne kultury, ceskou, chorvatskou.. Tak si kazdy reknime o te sve, tem druhejm... Tak ja o te sve ted, jako slovak ted... ;-)

ja napriklad se nahej neopaluji, resp. to nevyhledavam, ale uz jsem se jednou-dvakrat nekde na Lhotce u Prahy vycapil na nuda plaz [- to je naturismus, Ammemarie uz?]... A celkem jsem to zvladl, po vsech strankach... Taky tak plaval, ale byl to pro mne zatim novy pocit...

Mozna v tom Hvaru, kde s e chystam, ale to taky zkusim... Takze pro jistotu budu hledat info i o tom. Pane Tomislave, je i nekde na Hvaru, blizko toho hotelu, co nabizite v ramci Klubu Babinet, nejaka nuda plaz?

Je rozdil mezi nuda plazi a naturistickou plazi, AnneMarie?


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#11 13. 12. 2006 13:25

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: naturismus

Juraj napsal(a):

Damy, panove... klid prosim... Emoce na mne, tady fakta... Kazdy at si hlida svuj naturismus, sve telo prosim, k veci...

Ale mozna mame taky moznost sledovat rozdilne kultury, ceskou, chorvatskou.. Tak si kazdy reknime o te sve, tem druhejm... Tak ja o te sve ted, jako slovak ted... ;-)

ja napriklad se nahej neopaluji, resp. to nevyhledavam, ale uz jsem se jednou-dvakrat nekde na Lhotce u Prahy vycapil na nuda plaz [- to je naturismus, Ammemarie uz?]... A celkem jsem to zvladl, po vsech strankach... Taky tak plaval, ale byl to pro mne zatim novy pocit...

Mozna v tom Hvaru, kde s e chystam, ale to taky zkusim... Takze pro jistotu budu hledat info i o tom. Pane Tomislave, je i nekde na Hvaru, blizko toho hotelu, co nabizite v ramci Klubu Babinet, nejaka nuda plaz?

Je rozdil mezi nuda plazi a naturistickou plazi, AnneMarie?

Juraji,
já jsem v pohodě ... vždy jsem zakopala válečnou sekeru wink

Není tady

 

#12 13. 12. 2006 13:34

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: naturismus

Tomislave,
já to nerozlišuji, jestli tam se mnou na pláži jsou ještě nějaký lidi... tedy nahatí.
Dávám přednost místu, kde budu pokud možno v soukromí, a ta místa nejsou zrovna ve městech.
Proto taky jezdíme do Ch autem... tedy nejen proto. Bohužel nejsme na tom tak dobře, abych si mohla dovolit zaplatit půjčovné auta na 14 dní. 

Opravdu se s Vámi nechci nějak dohadovat.
Plně chápu, že máte svůj podnikatelský záměr... A to co děláte, tak neděláte jen z lásky ke své zemi,protože kdyby jste to tvrdil, tak si asi budete lhát do kapsy. smile
A taky chápu, že jste s babinetem navázal spolupráci. 
Uzavřeme naši "diskuzi"
Přivítám jakýkoli Vᚠpodnět k tématu, např. kam se podívat, co od které oblasti v CH očekávat... co tam najdeme a co máme hledat někde jinde.

Určitě na to dojde, jen co se forum rozjede.

Ann

Není tady

 

#13 13. 12. 2006 13:46

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: naturismus

Ja jsem ji pro jistotu rovnou ji vyhodil oknem, uz pred lety, davno, Annemarie... Gandhi to delal dobre...

Verim, ze Ti Tomislav odpovi ohledne tech moznsoti, co hledas taky...

Tak nekdy opet zde nebo pak az v Chorvatsku...  :-)


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#14 13. 12. 2006 13:48

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: naturismus

Juraj napsal(a):

Ja jsem ji pro jistotu rovnou ji vyhodil oknem, uz pred lety, davno, Annemarie... Gandhi to delal dobre...

Verim, ze Ti Tomislav odpovi ohledne tech moznsoti, co hledas taky...

Tak nekdy opet zde nebo pak az v Chorvatsku...  :-)

smile

Není tady

 

#15 13. 12. 2006 13:58

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: naturismus

Omlouvam se pokud se ma slova treba nekoho dotkla. Jako cizinec ( Chorvat ) , nemam takovou slovni zasobu a mozna jsem pouzil neprimerene vyrazy. Nase nazory jsou rozdilne a prave v te rozdilnosti v nazorech je ruznorodost toho fora. Chorvatsko, jako hlavni tema tohoto forumu je neco co by nas melo spojovat a ne rozdelovat. Vzdyt dovolena a vzpominky na ni je pro mnoho lidi, vcetne mne to co pomaha prekonat sychrave zimni pocasi, kde na konci pomyslneho tunelu je svetlo ( leto, dalsi dovolena ). Tesim se na Vasi dotazy

annemarie napsal(a):

Tomislave,
já to nerozlišuji, jestli tam se mnou na pláži jsou ještě nějaký lidi... tedy nahatí.
Dávám přednost místu, kde budu pokud možno v soukromí, a ta místa nejsou zrovna ve městech.
Proto taky jezdíme do Ch autem... tedy nejen proto. Bohužel nejsme na tom tak dobře, abych si mohla dovolit zaplatit půjčovné auta na 14 dní. 

Opravdu se s Vámi nechci nějak dohadovat.
Plně chápu, že máte svůj podnikatelský záměr... A to co děláte, tak neděláte jen z lásky ke své zemi,protože kdyby jste to tvrdil, tak si asi budete lhát do kapsy. smile
A taky chápu, že jste s babinetem navázal spolupráci. 
Uzavřeme naši "diskuzi"
Přivítám jakýkoli Vᚠpodnět k tématu, např. kam se podívat, co od které oblasti v CH očekávat... co tam najdeme a co máme hledat někde jinde.

Určitě na to dojde, jen co se forum rozjede.

Ann

Není tady

 

#16 13. 12. 2006 14:07

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: naturismus

Takže smír smile

řekla bych, že čeština Vám jde moc dobře.
A chápu, že jako cizinec nemusíte zrovna pochytit určitě slovní niance nebo rozdíly.
A ta dovolená je taky moje světlo. Někdy si říkám, že jsem se narodila ve špatné zeměpisné šířce... tady je tma ... zima... a žádný slunce.

Tak snad tu zimu nějak přečkáme... a hned bude víc optimismu smile

Není tady

 

#17 13. 12. 2006 14:15

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: naturismus

ja vas mam sechny rad, i pana Tomislava, a jdu si dat panaka asi, at to rozdejcgham, asi mi prsi do oci... ;-)
a taky bych mohl trochu pracovat, ze, jdu na miitng, zatim....


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů