Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 11. 12. 2006 19:37

Jessie
♥♥♥♥♥--

Kladno - jakýkoliv sport

Já a moje sestra chceme dělat nějaký sport - nejlépe kalanetika, pilates, orientální tanec atp. Nejsme zrovna pohybově nadané a protože jsme se vlastně ani nikdy pořádně nepohybovaly, tak nemáme výdrž. Takže je potřeba s tím něco udělat. Podmínkou je, aby se nějaké kurzy konaly na Kladně - dojíždění by bylo nevýhodné. Druhá věc je ta, že bychom chtěli, aby kurz nabízel ukázkovou hodinu. Nechceme si zaplatit nějaký sport za x tisíc a pak zjistit, že nás to prostě nebaví.
Samozřejmě sleduju Kamelot, ale problém je v té ukázkové hodině - prakticky nikde ji nenabízí.
Nemáte nějaký tip?

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

#2 11. 12. 2006 21:12

Allice
♥♥♥♥♥--

Re: Kladno - jakýkoliv sport

Rekla bych, ze je ted vetsi trend, ze se plati primo za hodinu a ne predplacene..Prijdes jednou, zaplatis napr 80 kc, zacvicis a kdyz se ti nelibi, priste neprijdes..Tak to tedy chodi ve vetsine fit centrech..

Není tady

#3 12. 12. 2006 9:33

Šárka 24
♥------

Ahoj Jessie,
sice nevim co je pilates nebo jak s to píše, ale co takhle zkusit nějaký bojový sport nebo umění. Samozřejmě ne box, ale jsou různé styly, ve kterých nemusíš být tak fyzicky zdatná jak muži. Domnívám se, že v dnešní době je to více než praktické.

S pozdravem

Š.

Není tady

#4 24. 1. 2007 2:38

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191

no tak to teda nevím jaké, jedno z nejpomalejších je thai chi nebo jak se to píše a to je díky pomalým pohybům a některým nízkým postojům kolikrát náročnější než jiné......já bych doporučil zkusit jakýkoliv kromě toho boxu atd třeba karate kung fu atd..... určitě se tam něco najde, pokud sou aspoň trochu soudní, tak by měly každý rok dělat nábory nováčků a připravit je fyzicky na to co příjde po získání určitého stupně dovednosti, i kdyby si neuměla ani kotoul, tak tam se ho naučíš a fyzička ? o to se postarají oni....ze začátku to bude dřina ale pokud budete pravidelně chodit a třeba i cvičit doma, tak to bude brnkačka.... wink
Šárka : možná že se pletu ale já fakt neznám bú které by nebylo fyz. náročné, prtože pro každý bjový sport musíš mět dobrou fyz. kondici wink

Není tady

#5 26. 1. 2007 7:48

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj

Ahoj Jessie, na Kladně jsem chodila do studia Well done je to na hlavní třídě nad Humanicem. Chodila jsem na pilates, které bylo spojené s cvičením na míči. Jedna hodina stála myslím 80,-kč v ceně byl i nápoj, permice  taky prodávaj. Prostředí je tam pěkné v sále jsou všude zrcadla, je dost prostorný a hlavně je tam klimatizace, což v každém fitness není.

Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí