Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 3. 2007 14:18

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Věříte tomu?

Věřím, ty mé melou 5 let. To klidně vydržím a většinou se doslechnu co je stalo. Ale některí lidi jsou natolik splachovací, že to nelze ani pochopit. I těm se to vrátí... Jsou natolik vyčůraní, že nakonec vyčůrají i sami se sebou.
Nelze navštívit terapeuta té sestřenice a probrat si s ním, jak vám ničí život? Každý z vás za ním půjde, pak skusit podat hromadnou žalobu s konkrétními údaji, co vám vyvádí a zbavit ji právní moci? resp. uznat duševně nemocnou? to je hromadné týrání ne? proti skupině obyvatel...rodiny...o to horší.
My měli takovou sousedku. Až když už jsme byly v koncích, jsme se všichni domluvili a když viděla, že všichni táhnem protí ní za jeden provaz, najednou otočila, schovávala se, ale nám jednotlivě už ublížit nemohla. Většina chránila každého z nás. Už nás ohrožovala na životě.
Mimochodem, umřela na rakovinu... a nikomu z nás to líto nebylo, natolik každému ublížila.

Není tady

 

#27 8. 3. 2007 14:25

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Věříte tomu?

Musim napsal(a):

Věřím, ty mé melou 5 let. To klidně vydržím a většinou se doslechnu co je stalo. Ale některí lidi jsou natolik splachovací, že to nelze ani pochopit. I těm se to vrátí... Jsou natolik vyčůraní, že nakonec vyčůrají i sami se sebou.
Nelze navštívit terapeuta té sestřenice a probrat si s ním, jak vám ničí život? Každý z vás za ním půjde, pak skusit podat hromadnou žalobu s konkrétními údaji, co vám vyvádí a zbavit ji právní moci? resp. uznat duševně nemocnou? to je hromadné týrání ne? proti skupině obyvatel...rodiny...o to horší.
My měli takovou sousedku. Až když už jsme byly v koncích, jsme se všichni domluvili a když viděla, že všichni táhnem protí ní za jeden provaz, najednou otočila, schovávala se, ale nám jednotlivě už ublížit nemohla. Většina chránila každého z nás. Už nás ohrožovala na životě.
Mimochodem, umřela na rakovinu... a nikomu z nás to líto nebylo, natolik každému ublížila.

Mela jsem falesnou kamosku, sousedku............. ale taky ty dobre kamosky a lidi, co se da verit.  Me osobne se ma dobrota vratila v dobrem. Nekterym lidim, ktere si jenom na to hrali, tak pomalu se jim to vraci.  A verim, ze se jim to vrati do posledniho zrnicka. stolt

Není tady

 

#28 10. 3. 2007 22:05

Kopretina
♥------
Místo: Přerov
Registrovaný: 14. 12. 2006
Příspěvky: 24

Re: Věříte tomu?

No a co naopak, to funguje taky? Vždycky si to řeknu i takhle a zjišuju, že naopak to nefunguje, takže spravedlnost není. Myslím tím, že lidé čestní, přátelští, pracovití a upřímní mají kolikrát v životě takové trápení a stávají se jim
špatné věci, které si prostě nezaslouží, že nějaká spravedlnost fakt není.
Ale člověk by neměl myslet na to, jestli někdo druhý dostane to, co si zaslouží,
a už mu k tomu chce dopomoci nebo spoléhá na boží mlýny, protože tak se jenom užírá špatnýma myšlenkama, který mu škodí! Věřte mi! Prostě ty druhý, kteří někomu ublížili, nechte plavat, protože to nic nezmění a vám to akorát tak
uškodí.

Není tady

 

#29 11. 3. 2007 10:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Věříte tomu?

Mᚠpravdu Kopretino, že i lidé dobří mají v životě trápení nebo se dostanou do nepříjemných situací, ale podle mě jde o to, že v těch chvílích se pak pozná, že mᚠkolem sebe fajn lidi, kteří ti pomůžou a to je velké štěstí. A i špatné zkušenosti jsou zkušenosti, z kterých se pak můžeš poučit. A taky si myslím, že právě ten, kdo věří na "boží mlýny" se myšlenkami na nějakou pomstu prostě nezabývá, protože ta špatnost se tomu určitému člověku vrátí sama. Mᚠvelkou pravdu v tom, že nemá cenu se užírat, to fakt škodí. Ale zároveň je to někdy hodně těžké a chce to čas, než něco dokážeš hodit za hlavu.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#30 11. 3. 2007 11:47

lenna
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 111

Re: Věříte tomu?

já na boží mlýny celkem věřím, taky mám v příbuzenstvu jednu takovou perlu, kazila mi život dobrých 20 let, ona se mnou dokonce bydlela v baráku, stáhla do pomluv dokonce i sousedy, takže jsem byla sledována a střežena lépe než prezident. Stačilo, abych měla doma opraváře a už druhý den kolovaly pomluvy, že mám poměr se ženatým. A teď si vemte, když chyběl náhradní díl a on přijel za dva dny znova. Taky jsem se spletla v kamarádce, které když jsem něco řekla, tak to druhý den vědělo půl města, tak s tím je taky konec. Já mám ale spíš kolikrát ten pocit, že každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán- tip z minulého týdne. Zákaznice u mne zapoměla peněženku, vrátila se za hodinu a obvinila mě, že tam asi -a to slovo zdůrazňuji měla o stovku víc, no a pak si jednu nedejte.

Není tady

 

#31 11. 3. 2007 16:53

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Věříte tomu?

Tak ses jí měla zeptat jestli tam náhodou neměla milion, že bys jako chtěla nálezné lollollol

Největší příkoří se člověk dočká od člověka dumbom


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#32 11. 3. 2007 17:01

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Věříte tomu?

Lenno, jenom bych te trosicku opravila.  Nikdo ti nekazi zivot. Jsi to ty kdo si ho necha kazit. A vo tom to je. Kazdy sveho stesti strujcem.

Není tady

 

#33 11. 3. 2007 17:21

lenna
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 1. 2007
Příspěvky: 111

Re: Věříte tomu?

já nechtěla vypadat jako obě, ale za prvé to byla přízeň lidově řečeno zadek jsem jí utírala když byla malá ajá si naivně myslela, že mezi příbuznými se přece jenom domluvíme. Domluvili jsme se, to jo, ale stylem řekla jsem, že to bude bílé, tak to bude bílé a já pro klid v rodině stáhla krovky. Jenže ono se to stupňovalo. A za druhé, vím že mě to neomlouvá, ale já v té době byla v dost blbé životní situaci, těsně po rozvodu, samozdřejmě bez koruny a s barákem a dvěma dětma na krku. Pak jsem se vzepřela a šmahem jsem se stala černou ovcí rodiny, která se nejen cuká, ale dotáhne si do baráku po 10 letech samoty chlapa. A to dokonce chlapa, který se jí zastane. Představ si, že mu dokonce psaly anonymy, jaká jsem poživačná potvora.Je to za mnou, příbuzenstvo stále pouští jedy, ale já už jsem sama v baráku a mám svatý klid.

Není tady

 

#34 11. 3. 2007 17:51

Jana P
♥------
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 11. 3. 2007
Příspěvky: 23

Re: Věříte tomu?

:jojo:tak já osobně tomu věřím,protože se mě to ve více případech i potvrdilo:lol:

Není tady

 

#35 11. 3. 2007 20:39

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Věříte tomu?

Kopretina napsal(a):

No a co naopak, to funguje taky? Vždycky si to řeknu i takhle a zjišuju, že naopak to nefunguje, takže spravedlnost není. Myslím tím, že lidé čestní, přátelští, pracovití a upřímní mají kolikrát v životě takové trápení a stávají se jim
špatné věci, které si prostě nezaslouží, že nějaká spravedlnost fakt není.
Ale člověk by neměl myslet na to, jestli někdo druhý dostane to, co si zaslouží,
a už mu k tomu chce dopomoci nebo spoléhá na boží mlýny, protože tak se jenom užírá špatnýma myšlenkama, který mu škodí! Věřte mi! Prostě ty druhý, kteří někomu ublížili, nechte plavat, protože to nic nezmění a vám to akorát tak
uškodí.

Kopretino, ale spravdedlivost je a to si pis. Me se vsechno vratilo 100% v dpbrem. stolt Ale je pravda, ze jsem si zazila s tema spatnyma lidmama sve v minulosti.

Není tady

 

#36 11. 3. 2007 21:47

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Věříte tomu?

Věřím alespoň u mě to funguje roll když něco špatného vyvedu tak se mi to vrátí i s úroky - nikdy ne hned nechá mě to usnout na vavřínech a pak vší silou udeří dumbom


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů