Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 12. 2006 15:45

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: Kultura cestovani

To je pravda. Ja si delam svoji praci a kdyz mi prijde novy prispevek tak mi prijde sms. No jo, my dva by meli dostat Nobelovou ponožku, ale diky nam je i forum Chorvatsko nejnavštevovanejsi  na Babinetu  gloria

annemarie napsal(a):

Tomislav DALMACIJATOUR napsal(a):

Pamatovani je matka moudrosti jak se rika.....Ale kde je v cele te pohadce tata ?

Tak mě napadá, že kdyby jsme tu nebyly ma dva, tak je to tady mrtvý lollol

ještě mi budete děkovat, že jsem na Vás upozornila lollol

Není tady

 

#27 15. 12. 2006 15:50

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: Kultura cestovani

Tak já vám posílám smsky aniž bych o tom věděla  :DDD

přeji Vám hezký víkend... za chvili jdu na kafco

Není tady

 

#28 15. 12. 2006 15:55

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: Kultura cestovani

No to je pracovni moralka.......... ja pracuji do 18 h.
Hezky vikend Babinetkam, Babinetum a Babinetčatum...

Není tady

 

#29 15. 12. 2006 16:04

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: Kultura cestovani

Tomislav DALMACIJATOUR napsal(a):

No to je pracovni moralka.......... ja pracuji do 18 h.
Hezky vikend Babinetkam, Babinetum a Babinetčatum...

Taky nekdy pracuju od 6hodin... wink do večera, teda teď skoro každý den.
Pracovní dobu si upravuju podle toho jak potřebuju ale poslední dva měsíce to mám nabitý.

Pamatujte... tělo a mysl potřebují regeneraci!!!
cool

Není tady

 

#30 15. 12. 2006 16:12

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: Kultura cestovani

No to ja kvuli klientovi nekdy na nej cekam v kancelari i do 19-te hodiny. Je to sice sluzba zakaznikum, ale velke CK by to nedelale. Ale co by clovek pro klienta neudelal   ......

Není tady

 

#31 15. 12. 2006 16:17

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: Kultura cestovani

Tomislav DALMACIJATOUR napsal(a):

No to ja kvuli klientovi nekdy na nej cekam v kancelari i do 19-te hodiny. Je to sice sluzba zakaznikum, ale velke CK by to nedelale. Ale co by clovek pro klienta neudelal   ......

Nemusíte mi vyprávět o tom, co by člověk pro klienta neudělal. Vím, jaký to je mít zaměstnanýho muže. O tom bych mohla psát story.

Není tady

 

#32 15. 12. 2006 16:32

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: Kultura cestovani

Tak mne asi chapete. Ja bych radsi cetl Story momentalne.....

Není tady

 

#33 28. 1. 2007 14:14

melu
♥♥-----
Registrovaný: 28. 1. 2007
Příspěvky: 95

Re: Kultura cestovani

mmm koja ponuda big_smile kad budem u pragu, sigurno cu vam doci na jednu ili dvi travarice, gospodo tomislave gloria

Není tady

 

#34 29. 1. 2007 11:08

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: Kultura cestovani

Verim ze se najdou lide ktery svymi poznamkami a postrehy ozivi toto tema stejne jako i jina temata     par


annemarie napsal(a):

Tomislav DALMACIJATOUR napsal(a):

Pamatovani je matka moudrosti jak se rika.....Ale kde je v cele te pohadce tata ?

Tak mě napadá, že kdyby jsme tu nebyly ma dva, tak je to tady mrtvý lollol

ještě mi budete děkovat, že jsem na Vás upozornila lollol

Není tady

 

#35 29. 1. 2007 11:09

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: Kultura cestovani

Kazdy je zvan na travarici a ostatni domaci napoje..........

Není tady

 

#36 29. 1. 2007 12:26

melu
♥♥-----
Registrovaný: 28. 1. 2007
Příspěvky: 95

Re: Kultura cestovani

a nestyska se vam, pane tomislave, po tom raji dole? preci jenom, kdyz srovnam dalmaciji a cerny most.. smile

vy jste se tu ozenil? nebo jaky muze mit clovek zijici dole duvod, aby odesel zit sem, nahoru? omlouvam se, jestli jsem prilis zvedava gloria

Není tady

 

#37 29. 1. 2007 13:55

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: Kultura cestovani

Jeste jsem nevidel tak zvedavou berusku a jeste k tomu mluvici berusku.   big_smile
No, ten Cerny most neni tak cerny jak se na prvni pohled zda.
Po Chorvatsku se mi styska a proto delam tu svoji praci kde pravidelne kontaktuji hotely a ubytovaci zarizeni v Chorvatsku. Nekdy se stane ze prijde klient do kancelare a ja zrovna dokoncuji hovor s Chorvatskem a pak automaticky klienta pozdravim chorvatsky. Jeste ze DOBRY DEN je podobny s DOBAR DAN.


U more jsem poznal budouci manzelkua uz to bylo. Chteli jsme zit v Chorvatsku ale manzelka se bala valky tak jsme se prestehovali do CR. A aby nebylo vse tak cerne , tak rovnou na Cerny most

Není tady

 

#38 29. 1. 2007 14:29

melu
♥♥-----
Registrovaný: 28. 1. 2007
Příspěvky: 95

Re: Kultura cestovani

jsem ta nejzvedavejsi bubamara na svete big_smile

no jo, nic neni tak cerny, jak to vypada, ja vim.. ja v praze zila sest let. a pry se zagreb praze docela podoba tongue
ja tam teda jeste nebyla, znam jenom split a hvar, ale v lete nam to snad vyjde, chystame se dolu, v zagrebu
mame kamarady a ja hlavne touzim poznat a videt omis a okoli, rodiste meho pritele. taky jsem ho dotahla nahoru
a zije ted se mnou v cechach, ale se styskanim to ma podobne, coz chapu hmm

Není tady

 

#39 7. 4. 2007 8:58

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Kultura cestovani

Mozna, ze by byl dobry napad doporucit nejaka Chorvatska narodni jidla, mistni ovoce/v sezone, sladkosti a napoje, ktere by si navstevnik vasi zeme nemel nechat ujit.   Ja cestuji po celem svete a vzdy mam pripraveny (dlouhy) seznam dobrot, ktere proste v te zemi musim mit.  Cestovani to udela mnohem zabavnejsi, kdyz si clovek odskrtava co jiz ochutnal. Dost casto jsou to i obycejna domaci jidla ktera jsou vyborna a vetsina turistickych restauraci je nema.....tak se hledaji takove kam chodi mistni.

Myslim, ze by byl take dobry napad kdyby jste popsal v Chorvatsku ruzna mista ktera vyhovuji ruznym druhum navstevnikum.  Budouci navstevnici by treba radi vedeli o ruznych druzich plazi (kaminky....pisecek atp.) ci takovych resortech, ktere jsou nejvhodnejsi pro male deti.  No a my dospeli bychom treba radi vedeli o resortu ktery je jenom pro dospele a kde zadne deti nejsou.

My napriklad nestojime o opekani na plazich vubec a davame prednost poznavacim cestam, ktere planuji sama s pomoci internetu a bec CK.  Na druhou stranu, kdyz nezbyva mnoho casu, uvazila bych nad tim vybrat si poznavaci zajezd. Napiste nam tedy o nejakem poznavacim zajezdu, ktery by dobre predstavil Chorvatsko navstevniku jako jsem ja, ktera rada zemi pekne procestuje, uzije si mistnich zvlastnosti ale priste jiz jede objevovat dalsi zemi. Dekuji.

Není tady

 

#40 7. 4. 2007 16:22

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: Kultura cestovani

Moc otazek, moc otazek.....
Mist na vylety je spousta, zalezi v jakem miste v Chorvatsku je kdo ubytovan.
To ja osobne kazdemu dam automapu Chorvatska zdarma a prospekty okoli s tipy na vylety.
Ne kazdy ma internet a ne kazdemu se chce hledat kde co v Chorvatsku je.
Lepsi je proto objednat si misto pobytu v lokalite kde jsou zajimavosti ktere nas zajimaji nez li nejdrive si to nekdy zaplatit a pak zjistovat kde co je

Není tady

 

#41 8. 4. 2007 11:48

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Kultura cestovani

Náhodou jsem zabrousila na tuto debatu a musím napsat, že s CK Dalmaciatour jezdíme pravidelně již několik let do Chorvatska. Jsme 4 členná rodina a jsme s panem Vojnovičem ( www.dalmacijatour.cz/ ) mooooc spokojeni. Vždy nám nabídne zajímavou lokalitu ( nemáme rádi přeplněné pláže, jezdíme spíše do malých vesniček, ubytování v soukromí-žádné *** hotely ). Poradí kam na výlety, co je v okolí zajímavé. K dispozici má fotografie i video záznam z místa, kam nakonec jedeme. Poradí, kde se stravovat, kde se dá levněji nakoupit apod. Přidá mapu Chorvatska a dokonce  nabízí Chorvatské pití k okoštování. Rodina u které bydlíme jeden večer pro nás uvaří nějaké jejich oblíbené chorvatské jídlo (většinou ryby ).
Jen mě trošku mrzí, že letos nejedeme, protože se nám narodí v květnu miminko a s tak malým drobečkem cestovat nebudeme. Ale radost nad miminkem nám cestování vynahradí. Příští léto ale již určitě opět pojedeme.  Co se týče cen pobytů, tak cestovka pana Vojnoviče patří k těm lacinějším, něbo podle mého názoru je to tím , že neplatí spoustu zaměstnanců okolo sebe a velké prostory kanceláře. Nejvíce nám vyhovuje to, že zde v ČR zaplatíme zálohu a zbytek až majitelům. Když jsme jeli do Chorvatska poprvé, tak jsem dost vážně onemocněla, ležela v nemocnici a nemohli jsme v termínu odjet na dovolenou a pan Vojnovič ochotně sehnal náhradní termín na stejné místo. Byl to přelom srpna a září a musím napsat, že tam bylo nádherně a navíc nás bylo na pláži snad 30 lidí, nebo většina lidí  s dětmi byla již doma-začal školní rok.
No a jak tady někteří píšete třeba o těch zmrzlinách, tak sice stoji 4-5 kun (asi 16 Kč ) kopeček, ale je asi tak 3x větší než u nás. Pokud někdo jezdíme např. do Globusu na Černém Mostě, tak ve vestibulu prodávají úplně zarovnaný kopeček 24Kč! Jenže ani chu zmrzlin se nedá porovnat, na ty chorvatské to nemá. Zelenina a ovoce se dá koupit na tržnici a navíc večer mají levněji. Běžné potraviny se dají koupit ve velkých supermarketech. A tak jako u nás mají něco levnější a něco dražší, tak to je i v Chorvatsku.Levnější varianta se dá koupit všude. Z domu si vozíme opalovací krémy-tam jsou opravdu dražší, nějaké zmrazené maso v chladící tašce a pro začátek a taky hlavně na cestu vodu na pití.A věřte nebo ne pobyt nás stojí do 3000,-Kč na osobu. Celková cena  včetně nafty, poplatků za dálnici, jídlo,pojištění,  kapesné a ubytování nás vyjde vždy mezi 25 -30 000 ,- Kč.


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#42 10. 4. 2007 9:55

Tomislav
♥♥♥♥---
Místo: Praha 9
Registrovaný: 8. 12. 2006
Příspěvky: 328
Web

Re: Kultura cestovani

Dekuji za mila slova a gratuluji k miminku. Jsem moc rad kdyz se ozve nekdo spokojen i to zrovna v tomto tematu ktere nezacalo tak ruzove jak ted pokracuje.
Krasne sunecne dny vsem soucasnym a budoucim navstevnikum Chorvatska preje Tomislav

Není tady

 

#43 10. 4. 2007 13:34

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Kultura cestovani

Já mám trošku pocit, že lidi si spíš zvykli všude jen stěžovat. A když je něco  pěkné a pohodové, berou to jako samozřejmost a veřejně nepochválí.

A miminko  dudlik   jsme si ,,dovezli,, z Chorvatska  pussa  ze srpnového pobytu    cool .



http://www.rodice.cz/metrik/2563.png

Upravil(a) Helča2 (10. 4. 2007 14:06)


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů