Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 11. 12. 2006 8:19

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Ahoj reta

jo děkuju líp smile
Nevím jestli jsi to uvědomil,ale tento víkend byl moc fain,laskavý,pozorný jako dřív par
Jen aby to vydrželo!!!!!

Není tady

 

#27 11. 12. 2006 10:19

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: získání vlastní rovnováhy

Gioia napsal(a):

byl to úplně někdo jiný, nezodpovědný šašek lol který si každého brzy získal a měl kolem sebe pořád plno lidí
líbilo se mi na něm,že jsem se sním nikdy nenudila a tak usilovně se mě snažil získat,připadala jsem si jako ta nejkrásnější roll (když do té doby nikdy s nikým vlastně pořádně nechodil)

A jé! Zase jedna, co chce být celý život za princeznu. Inu, která z nás by nechtěla. Jen je důležitý v určitým okamžiku dospět a nestát se malichernou pipčou. Neber si to úplně osobně Gioia, naprosto chápu, že tě chlap nasere tím, když se opije nebo nechá rozházený hadry.

Na druhou stranu bys měla mnohem víc "prožívat" i jeho kladné vlastnosti - jak to na mě při zběžném čtení působí, tak je tvůj muž prima chlap. Uvědom si, že jiné holky tu řeší opravdu průsery. A i když ti to pomyšlení příliš nepomůže (= pro tebe jsou tvé problémy stejně dost významné), tak je dobré alespoň k tomu, aby sis uvědomila, kde na škále "průserovosti" tvá situace stojí.

Chlapa musíš brát jako chlapa - nikdy nebude uvažovat jako ty, nebude mít stejné priority. Zajímalo by mě, zda on také tak kritizuje tebe. Zda ti říká "měla bys víc tohle a měla bys míň tamto". Vsadím se, že neříká. On tě bere, jaká jsi - a teď je řada na tobě. O tom je skutečná láska a opravdová demokracie.

A pokud jsi přehnaně uklízivá, pořádná a tak nějak obecně nervní - pak je to tvůj problém a ty věci (denní šúrování bytu apod.) dělᚠstejně v 90% jen sama kvůli sobě.

Vánocům zdar! tummenupp


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#28 11. 12. 2006 11:03

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Děkuji za názor smile
Ano líbí se mi být "princezna" a proč né? On má zase rád,když mu dokazuji jak ho potřebuji,vážím si ho a jsem oddaná pussa Zní to asi divně a přehnaně,ale i po pětiletém společném soužití se líbáme na veřejnosti,držíme se za ruku a píšeme si milostné SMS a meili.
Mám ráda kolem sebe pořádek a čisto,nevidím na tom zhola nic špatného! A můj drahý taky! Mění si i 4 x za den tričko a mě se nelíbí,že to špinavé NIKDY nehodí do koše na prádlo! Je to fakt super po celodenním úklidu,ještě večer chodit po domě směrem ke koupelně a sbírat postupně všechny svršky,nemyslíš?
Sotva uschne podlaha pustí psa,kterému neutře packy a můžu začít znovu...........
Celý týden je pryč a když konečně v pátek přijede,honem honem ani nechce jíst a valí do hospody. To by ani tak nevadilo,jenže jak se za celý týden unavený dá 3-4 piva a pak ho musím táhnout domů jak ...................

Jo, je to prima chlap zbožňuji ho! Vím,že spousta z Vás má mnohem větší problémy,chápu.
A to podle tebe znamená,že nemám právo si postěžovat a třeba poradit se jak najít řešení k zdokonalení našeho vztahu a "odstranění" nedostatků které mě tak vytáčí!!!!!

Není tady

 

#29 11. 12. 2006 11:05

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: získání vlastní rovnováhy

nikdo nemůže mít všechnooo.ale když chlap ženu miluje...žena pak  dokáže všechno:-))
teda...prý...:-))) reta


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#30 11. 12. 2006 11:12

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: získání vlastní rovnováhy

Gioia,

chraň bůh! Samozřejmě, že mᚠprávo si postěžovat. Což jsi udělala. A já ti napsala svůj názor, od toho jsem tu přeci já i ty, ne? smile

Teď se prosím neuraž - napíšu ti jen svou domněnku, a to natvrdo: pokud se po 5 letech líbáte na veřejnosti a píšete zamilované sms, je to moc krásné. Na druhou stranu vím, že chlapi příliš romantičtí opravdu nebývají. Ne sami o sobě. Spíš se tím přizpůsobují partnerce, aby jí udělali radost. Což je láskyplné a hodnotné.

Ovšem aby byla v jejich životě zachovaná rovnováha, kterou ty jejich romantické výlevy vychýlily příliš k "ženskému pojetí světa", tak se občas potřebujou víc zhoupnout do toho "mužského pojetí světa". Kde je machrování v hospodě (pro mě dojemně zábavné - můj přítel před kámoši taky machruje a já se tím vnitřně bavím), pití panáků, vyřvávání a nebo třeba tak typické chlapské pohazování věcí po bytě.

Rozumíš, co tím myslím?

Tvůj partner je tak "vzorný", že musí být občas "na zabití" (ovšem pouze z ženského hlediska, z mužského je úplně v normě), jinak by byl zkrátka dokonalý (opět pouze z ženského hlediska, z mužského by to byl dement pod pantoflem).

A jak je známo - NOBODY´S PERFECT smile


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#31 11. 12. 2006 11:17

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

zvládli jsem horší věci par
já si jen myslím,že na vztahu se musí neustále pracovat a zajímaly mě vaše názory,určitě by se dali některé zužitkovat i u nás wink

Není tady

 

#32 11. 12. 2006 11:19

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

avalonka napsal(a):

Gioia,

chraň bůh! Samozřejmě, že mᚠprávo si postěžovat. Což jsi udělala. A já ti napsala svůj názor, od toho jsem tu přeci já i ty, ne? smile

Teď se prosím neuraž - napíšu ti jen svou domněnku, a to natvrdo: pokud se po 5 letech líbáte na veřejnosti a píšete zamilované sms, je to moc krásné. Na druhou stranu vím, že chlapi příliš romantičtí opravdu nebývají. Ne sami o sobě. Spíš se tím přizpůsobují partnerce, aby jí udělali radost. Což je láskyplné a hodnotné.

Ovšem aby byla v jejich životě zachovaná rovnováha, kterou ty jejich romantické výlevy vychýlily příliš k "ženskému pojetí světa", tak se občas potřebujou víc zhoupnout do toho "mužského pojetí světa". Kde je machrování v hospodě (pro mě dojemně zábavné - můj přítel před kámoši taky machruje a já se tím vnitřně bavím), pití panáků, vyřvávání a nebo třeba tak typické chlapské pohazování věcí po bytě.

Rozumíš, co tím myslím?

Tvůj partner je tak "vzorný", že musí být občas "na zabití" (ovšem pouze z ženského hlediska, z mužského je úplně v normě), jinak by byl zkrátka dokonalý (opět pouze z ženského hlediska, z mužského by to byl dement pod pantoflem).

A jak je známo - NOBODY´S PERFECT smile

big_smile tak nějak

Není tady

 

#33 11. 12. 2006 13:23

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: získání vlastní rovnováhy

Zkus někdy ta trička neposbírat a nechat je tam do neděle než bude odjíždět. Udělala jsem teď něco podobného, sice s velkým sebezapřením, ale nakonec si to uklidil. Od pátku večera do úterka byly pod konferenčním stolkem v obýváku jeho srolované ponožky. Já jsem je viděla, děti mě upozorňovaly, že tam leží nějaké ponožky, ale nikdo nešel a nesebral je. Jen jsem doufala, že nepřijde někdo na kafe, nebo tak něco. Nechtěla jsem to nikde říkat, že jsem vydržela být takové "prase" a nechala tam ty ponožky, ale nakonec si manžel uklidil sám a zatím se nám nic podobného za další týden nevyskytlo.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#34 11. 12. 2006 14:05

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Vlaďka napsal(a):

Zkus někdy ta trička neposbírat a nechat je tam do neděle než bude odjíždět. Udělala jsem teď něco podobného, sice s velkým sebezapřením, ale nakonec si to uklidil. Od pátku večera do úterka byly pod konferenčním stolkem v obýváku jeho srolované ponožky. Já jsem je viděla, děti mě upozorňovaly, že tam leží nějaké ponožky, ale nikdo nešel a nesebral je. Jen jsem doufala, že nepřijde někdo na kafe, nebo tak něco. Nechtěla jsem to nikde říkat, že jsem vydržela být takové "prase" a nechala tam ty ponožky, ale nakonec si manžel uklidil sám a zatím se nám nic podobného za další týden nevyskytlo.

dík za tip smile
jo tak to jsem zkoušela,dokonce jsem je v pondělí uklidila a v pátek zase nastražila,ale dopadlo to tak,že k nám někdo přišel (máme hodně přátel a tak je u nás věčně někdo)
nejenže jsem vypadala já jako špatná hospodyňka a šmudla,ale ještě mi nadal,proč to po něm jako nemůžu uklidit grater

Není tady

 

#35 11. 12. 2006 14:19

x256987
Host

Re: získání vlastní rovnováhy

A je pro tebe tak důležité zrovna tohle? Jak si jeho pohozené svršky vykládáš? Prolítne ti hlavou něco jako "vůbec mu na mě nezáleží", "zase mě chce naštvat", co v tom vidíš? A jsi si jistá, že on to takhle myslí?

Možná lepší než vynakládat energii na "přeučování starého psa" by bylo smířit se s tím, že sběr šatstva bude na tobě, a miláčka navést k nějaké nové dovednosti, která by ti tohle vynahradila.

A proč bys měla vypadat jako šmudla? Respektive myslíš, že vaši přátelé k vám chodí kvůli tomu, že tam máte krásně čisto?

 

#36 11. 12. 2006 14:44

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Judita napsal(a):

A je pro tebe tak důležité zrovna tohle? Jak si jeho pohozené svršky vykládáš? Prolítne ti hlavou něco jako "vůbec mu na mě nezáleží", "zase mě chce naštvat", co v tom vidíš? A jsi si jistá, že on to takhle myslí?

Možná lepší než vynakládat energii na "přeučování starého psa" by bylo smířit se s tím, že sběr šatstva bude na tobě, a miláčka navést k nějaké nové dovednosti, která by ti tohle vynahradila.

A proč bys měla vypadat jako šmudla? Respektive myslíš, že vaši přátelé k vám chodí kvůli tomu, že tam máte krásně čisto?

asi mᚠpravdu!
samozdřejmě je pro mě důležitější,že se ke mě pěkně chová a do zblbnutí mi opakuje jak mě miluje hjarta
asi nemůžu mít všechno,škoda wink

Není tady

 

#37 11. 12. 2006 15:09

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: získání vlastní rovnováhy

Gioia napsal(a):

asi nemůžu mít všechno,škoda wink

Gioia, mít všechno rozhodně není klíčem ke štěstí. Ba právě naopak... roll
A čím dřív ti to dojde, tím dřív najdeš v dušičce klid...


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#38 11. 12. 2006 16:12

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: získání vlastní rovnováhy

Gioia napsal(a):

samozdřejmě je pro mě důležitější,že se ke mě pěkně chová a do zblbnutí mi opakuje jak mě miluje hjarta
asi nemůžu mít všechno,škoda wink

Fakt? No do zblbnutí to asi opakovat nemusí, hlavně aby se podle toho choval.....
Ještě sem chci jen dopsat, že Tvůj první příspěvek na mne spíš malinko působí, že hodně chlastá a to Ti vadí. že furt jen pivo, pivo. protože je jasný, že druhý den je asi taky pěkný a a když má takhle nakopnuto na pivo, že by šel hned znovu. No nevim.... Ale to asi nezměníš. roll A nebo to bude pořádná šichta styrka

Upravil(a) Nety (11. 12. 2006 16:22)


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#39 11. 12. 2006 18:41

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: získání vlastní rovnováhy

Gioio, teď čtu v Květech docela tématickou myšlenku, cituji "ženy si na své mužíčky stěžují,kde mohou, ale muži drží jazyk za zuby. Nechtějí mluvit o svých životních prohrách a taková věčně remcající žena do jisté míry prohrou je. A tak se muži stahují do vnitřní emigrace - do hospody, na fotbal, na kuželky, k milence."

Tím nechci samozřejmě říct, že jsi nějaká fúrie a tvůj manžel je chudáček. Jen mi ta věta trochu zarezonovala s tvým "problémkem". Tak si z ní vezmi, co uznᚠza vhodné. Třeba taky nic.

smile pa

Upravil(a) avalonka (11. 12. 2006 18:42)


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#40 12. 12. 2006 7:26

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Ahoj reta
když jsem včera šla domů přemýšlela jsem o všech vašich reakcích,jo asi jsem fůrie a nemám si na co stěžovat.............
První co jsem šla do prádelny,abych dala pračku. Tam máme i mrazák ve kterém je masa za pět tisíc (minulí víkend jsme kupovali prasátko). V neděli večer jsem drahého požádala,aby tam něco odnesl. Mrazák byl otevřený!!!!
Tak jsem strávila super večer,čištěním dvou centimetrové vrstvy ledu butter
Jo teď mi asi napíšete,no to se může stát každému yikes - Ježe u nás je na denním pořádku,že za ním chodím a zavírám ledničku..... Třeba mi napíšete,tak sis to tam měla odnést sama,když víš jaký je! Asi jo,ale drahému je skoro třicet a ví že je plný masa,předpokládala jsem,že to zvládne !!!!!!!!!

Není tady

 

#41 12. 12. 2006 7:54

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Nety napsal(a):

Gioia napsal(a):

samozdřejmě je pro mě důležitější,že se ke mě pěkně chová a do zblbnutí mi opakuje jak mě miluje hjarta
asi nemůžu mít všechno,škoda wink

Fakt? No do zblbnutí to asi opakovat nemusí, hlavně aby se podle toho choval.....
Ještě sem chci jen dopsat, že Tvůj první příspěvek na mne spíš malinko působí, že hodně chlastá a to Ti vadí. že furt jen pivo, pivo. protože je jasný, že druhý den je asi taky pěkný a a když má takhle nakopnuto na pivo, že by šel hned znovu. No nevim.... Ale to asi nezměníš. roll A nebo to bude pořádná šichta styrka

jo má stím trochu problémy,na začátku našeho vztahu to bylo ale hrůza,teď má spíš jen občas blbí období

Není tady

 

#42 12. 12. 2006 8:32

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

No, tak to je fakt dobrý - to by mě šlehlo... mě takhle nechala otevřenný mrazák spolubydla a já na to došla asi za tři dny.
Tak vím, co to je odstraňovat kusy ledu a uklízet všechno to rozteklé maso. No, my tam měli jen klobásy - její. Tak mě to tolik nebolelo... usch
Jo a s tím uklízením, nemyslím si, že je pro přátelé tak důležité, jak mᚠdoma uklizíno wink ...
Tak si zkuste některý víkend vyhradit jen na sebe a nic nedělejte...  využíjte volné chvíle k tomu, si promluvit o tom co vás trápí a né si hrát na fungující vztah za každou cenu. Ubíjí tě to ! A myslím, že oba... jen chlap to vesměs řeší útěkem do hospody.
A neopakuje ti do zblbnutí, to že tě miluje, právě proto, že ty chceš do zblbnutí slyšet ? Potřebuješ se v tom utvrzovat, když to tolik necítíš .... Ono to slovo samo o sobě je totiž stále jen slovo hmm ....

Upravil(a) Feuria (12. 12. 2006 8:36)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#43 12. 12. 2006 8:34

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: získání vlastní rovnováhy

No, je prostě trošku nezodpovědnej. dudlik Na pivo doleze sám, ale mrazák nezavře. To je taky dílo. roll


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#44 12. 12. 2006 8:47

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Feuria napsal(a):

No, tak to je fakt dobrý - to by mě šlehlo... mě takhle nechala otevřenný mrazák spolubydla a já na to došla asi za tři dny.
Tak vím, co to je odstraňovat kusy ledu a uklízet všechno to rozteklé maso. No, my tam měli jen klobásy - její. Tak mě to tolik nebolelo... usch
Jo a s tím uklízením, nemyslím si, že je pro přátelé tak důležité, jak mᚠdoma uklizíno wink ...
Tak si zkuste některý víkend vyhradit jen na sebe a nic nedělejte...  využíjte volné chvíle k tomu, si promluvit o tom co vás trápí a né si hrát na fungující vztah za každou cenu. Ubíjí tě to ! A myslím, že oba... jen chlap to vesměs řeší útěkem do hospody.
A neopakuje ti do zblbnutí, to že tě miluje, právě proto, že ty chceš do zblbnutí slyšet ? Potřebuješ se v tom utvrzovat, když to tolik necítíš .... Ono to slovo samo o sobě je totiž stále jen slovo hmm ....

rozhodně u nás nejsem já ten kdo to chce pořád dokola slyšet neutral
jak mu hned neodepíšu,tak mě začne bombardovat zprávama ve stylu "ty jsi na mě zapoměla,ty už mě nemᚠráda........."
Jo,asi je problém ten nedostatek času,jsme spolu moc málo a když už snažíme si to všechno vynahradit a pak je to stresující. Myslím,že ztoho vyplívá hodně konfliktů roll

Není tady

 

#45 12. 12. 2006 8:54

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Nety napsal(a):

No, je prostě trošku nezodpovědnej. dudlik Na pivo doleze sám, ale mrazák nezavře. To je taky dílo. roll

to je přesně on!!!
na jednu stranu umí lámat skaly,jen aby mě potěšil a na druhou,udělá takovou p....inu,že by ho člověk zabil dumbom

Není tady

 

#46 12. 12. 2006 8:57

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

Hmm. Asi ano. Ono je to těžký ... jen ty sama víš, jak to je. Ale je škoda, že to vede právě k těm konfliktům - možná by bylo lepší méně o tom mluvit a tolik se ubezpečovat, ale prostě začít činit - udělat si ten čas pro sebe a tak. Ono se pak někdy stává, že lidi si ani nevšimnou toho, že se vlastně vůbec neznají sad Snaží se jeden druhému říkat, co ten druhý chce slyšet a začnou žít né spolu, ale vedle sebe.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#47 12. 12. 2006 9:02

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: získání vlastní rovnováhy

Tak až Ti příšt bude psát takovéhle sms v duchu Ty už mne nemᚠráda, zapomněla jsi na mne, tak mu napiš, že se chová jako blázen. Že to dělají blázni smile A že i když hned neodpovíš, tak o něm i přesto víš. A a se nesoustředí na Tvoje odepisování, ale na dveře od mrazáku winkbig_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#48 12. 12. 2006 9:03

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

Nety napsal(a):

Tak až Ti příšt bude psát takovéhle sms v duchu Ty už mne nemᚠráda, zapomněla jsi na mne, tak mu napiš, že se chová jako blázen. Že to dělají blázni smile A že i když hned neodpovíš, tak o něm i přesto víš. A a se nesoustředí na Tvoje odepisování, ale na dveře od mrazáku winkbig_smile

tummenupp


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#49 12. 12. 2006 9:12

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

jo to je dobrý tummenupp
je to děsnej závislák! jezdím 2x týdně cvičit,ví přesně kdy o v kolik a pokažde mi vyčítá,že mu neberu tel. nebo neodepisuju

Není tady

 

#50 12. 12. 2006 9:13

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: získání vlastní rovnováhy

A Ty jsi mu dala někdy nějakou záminku k žárlivosti??? Já nevím, třeba se kolem tebe točí chlapáci, tak Tě pořád stíhá.... Ale tohle mi přijde už trošku přitažený..... roll Tak mu prostě na stíhací sms nereaguj, on se to odnaučí.


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů