Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 12. 2006 13:48

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

získání vlastní rovnováhy

Ahoj všem reta
dlouho jsem se rozmýšlela,jestli se mám svěřit se svým problémem.
"Dokopala" mě k tomu až má nej kamarádka hjarta
Poslední dobou si nerozumím se svým partnerem. Vadí mi na něm snad úplně vše! butter
Je děsně nepořádný,jak mu co odpadne od ruky, tak to nechá ležet, ale sám má rád a vyžaduje! pořádek. Takže já jen lítám od ploty k žehlícímu prknu a mop má v za..... sad  Na jeho obranu musím napsat,že je velmi pracovitý, a i přes to,že toho má v práci nad hlavu,děsně rád doma kutí (máme velký dům,tam je práce až až ) Ale když něco dělá je binec všude,nehledí.
Vadí mi i jeho velmi kladný vztah k pivu!!! Chápu,že si musí občas "vypivnit" mozek,je to prý pro něj relax,ale já mám taky své potřeby butter
Jsem romantická duše miluju procházky,večeře,nákupy............
Je zázrak ho vykopat z domu,aby jsme šli někam do společnosti (podotýkám né na pivo!!) když už,tak na chvíli. On by nejraděj,abych šla s kamarádkami a on do hospody. Ale to přece nejde pořád,jsme pár pussa-  tak chci své radosti sdílet sním. Miluju ho a on mě hjarta
Ale mám teď nějakou depku a už trvá třetí týden,ubíjí mě to dumbom
má někdo nějaký recept jak získat rovnováhu???
prosím godlike

Není tady

 

#2 8. 12. 2006 14:03

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

pussa
To se tak někdy stane  http://grafika.profitux.cz/images/smiles/211.gif


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#3 8. 12. 2006 14:06

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

Zkus změnit zaběhnutý stereotyp ...
A také si s ním o tom opravdu vážně promluvit - udělat hezkou atmosféru a popovídat si smile pokud to jde.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#4 8. 12. 2006 14:10

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Mluvit se sním dá roll ale většinou to jinak pochopí, tak nějak po jeho !jako chlap!

Není tady

 

#5 8. 12. 2006 14:17

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: získání vlastní rovnováhy

A co takhle  jít jeden den v týdnu na pokec s kámoškama, a další  týden jít s ním do hospody.....nepozval tě nikdy s sebou?storstark
A buď ráda, že je pracovitej, i když trochu bordelář...

Upravil(a) Michaela.43 (8. 12. 2006 14:18)

Není tady

 

#6 8. 12. 2006 14:21

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: získání vlastní rovnováhy

Podle mě v každým vtahu jednou za čas nastane ponorka. Chce to jen se snažit ten stereotyp něčím změnit. Zkus ho vytáhnout na dobrou večeři, kup mu nějakou drobnost pro radost a uvidíš, že se to třeba trochu pohne. Taky mu můžeš u tý véči jemně naznačit, co ti vadí.....atd


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#7 8. 12. 2006 14:27

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Michaela.43 napsal(a):

A co takhle  jít jeden den v týdnu na pokec s kámoškama, a další  týden jít s ním do hospody.....nepozval tě nikdy s sebou?storstark
A buď ráda, že je pracovitej, i když trochu bordelář...

Dojíždí za prací 250 km,takže je doma jen na víkend. Skoro každý pátek chce jít na pivo a já se většinou nechám přemluvit a jdu sním. V sobotu jsme doma - máme zimní zahradu s krbem,kde popíjíme vínko a povídáme si (často máme návštěvy) a v neděli večer - chodíme brzo spát.

Není tady

 

#8 8. 12. 2006 14:34

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Vendaa napsal(a):

Podle mě v každým vtahu jednou za čas nastane ponorka. Chce to jen se snažit ten stereotyp něčím změnit. Zkus ho vytáhnout na dobrou večeři, kup mu nějakou drobnost pro radost a uvidíš, že se to třeba trochu pohne. Taky mu můžeš u tý véči jemně naznačit, co ti vadí.....atd

to jsem zkoušela minulí víkend: sestřenice nás pozvala k sobě a šli jsme do baru (asi sedm lidí)
všechno v pohodě dokud se nezačali objednávat panáky,miláček byl během hodiny tak namol,že sebe i mě polil pak se sebral a odešel k autu,jelo se domů,zkažený celý večer na který jsem se opravdu těšila grater

Není tady

 

#9 8. 12. 2006 14:34

x256987
Host

Re: získání vlastní rovnováhy

Gioio (wow, to je ale nick), nechci říct, že je u vás všechno v pořádku, ale představa "milujeme se, tak budeme jedno tělo, jedna duše, všechno dělat spolu a automaticky vědět, co ten druhý chce a cítí", je dost zhoubná. Schválně jsem to PŘEHNALA, aby ta absurdita byla vidět. Nechtěj po partnerovi, aby sdílel tvou radost z nakupování, a na procházku vyraž radši se psem.

Zkus si projít téma "Pět jazyků lásky", možná je to i vᚠproblém. Třeba Vendaa tady píše - vytáhni partnera na večeři, kup mu nějakou drobnost pro radost - často takhle přemýšlíme a neuvědomujeme si, že tohle je recept na nás, ne na partnera. Toho může mnohem víc potěšit, když projevíme zájem o nějaký jeho kutilský výkon.

Pokud si mᚠsvého partnera pořád za co vážit, dá se spousta nedorozumění překonat. Nech ho pochopit, co na tebe funguje, nech ho zažít, že když ti vyjde vstříc, bohatě se mu to vyplatí. Co konkrétně to bude znamenat, to záleží jen na vás dvou.

 

#10 8. 12. 2006 14:43

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Judita napsal(a):

Gioio (wow, to je ale nick), nechci říct, že je u vás všechno v pořádku, ale představa "milujeme se, tak budeme jedno tělo, jedna duše, všechno dělat spolu a automaticky vědět, co ten druhý chce a cítí", je dost zhoubná. Schválně jsem to PŘEHNALA, aby ta absurdita byla vidět. Nechtěj po partnerovi, aby sdílel tvou radost z nakupování, a na procházku vyraž radši se psem.

Zkus si projít téma "Pět jazyků lásky", možná je to i vᚠproblém. Třeba Vendaa tady píše - vytáhni partnera na večeři, kup mu nějakou drobnost pro radost - často takhle přemýšlíme a neuvědomujeme si, že tohle je recept na nás, ne na partnera. Toho může mnohem víc potěšit, když projevíme zájem o nějaký jeho kutilský výkon.

Pokud si mᚠsvého partnera pořád za co vážit, dá se spousta nedorozumění překonat. Nech ho pochopit, co na tebe funguje, nech ho zažít, že když ti vyjde vstříc, bohatě se mu to vyplatí. Co konkrétně to bude znamenat, to záleží jen na vás dvou.

děkuju za názor
Gioia - tak mi říkala v italii kamarádka big_smile

nechci aby měl rád nakupování,ale aby to občas překousnul,já to musím dělat pořád ,třeba se sním taky dívám na fotbal a vůbec mě to nebaví
chci jen,aby občas! bylo něco i podle mého

Není tady

 

#11 8. 12. 2006 14:45

saaarka
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 69

Re: získání vlastní rovnováhy

Gioia napsal(a):

Ahoj všem reta
dlouho jsem se rozmýšlela,jestli se mám svěřit se svým problémem.
"Dokopala" mě k tomu až má nej kamarádka hjarta
Poslední dobou si nerozumím se svým partnerem. Vadí mi na něm snad úplně vše! butter
Je děsně nepořádný,jak mu co odpadne od ruky, tak to nechá ležet, ale sám má rád a vyžaduje! pořádek. Takže já jen lítám od ploty k žehlícímu prknu a mop má v za..... sad  Na jeho obranu musím napsat,že je velmi pracovitý, a i přes to,že toho má v práci nad hlavu,děsně rád doma kutí (máme velký dům,tam je práce až až ) Ale když něco dělá je binec všude,nehledí.
Vadí mi i jeho velmi kladný vztah k pivu!!! Chápu,že si musí občas "vypivnit" mozek,je to prý pro něj relax,ale já mám taky své potřeby butter
Jsem romantická duše miluju procházky,večeře,nákupy............
Je zázrak ho vykopat z domu,aby jsme šli někam do společnosti (podotýkám né na pivo!!) když už,tak na chvíli. On by nejraděj,abych šla s kamarádkami a on do hospody. Ale to přece nejde pořád,jsme pár pussa-  tak chci své radosti sdílet sním. Miluju ho a on mě hjarta
Ale mám teď nějakou depku a už trvá třetí týden,ubíjí mě to dumbom
má někdo nějaký recept jak získat rovnováhu???
prosím godlike

Kdyz jsi s nim zacinala chodit, byl jiny? Nebo jsi to vsechno vedeela, jen zamilovane nechtela videt?

Není tady

 

#12 8. 12. 2006 14:47

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

Gi - promiň. Nepsala jsem záměrně, protože jsem věděla, že ti holky poradí smile líbí se mi, co napsala Judita a možná by i stálo za to pořídit si literaturu "Pět jazyků lásky", námět do dopisu Ježíškovi wink
Broučku to bude dobrý ... neboj. Jen rozšifrovat jeden z jazyků smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#13 8. 12. 2006 14:52

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

byl to úplně někdo jiný, nezodpovědný šašek lol který si každého brzy získal a měl kolem sebe pořád plno lidí
líbilo se mi na něm,že jsem se sním nikdy nenudila a tak usilovně se mě snažil získat,připadala jsem si jako ta nejkrásnější roll (když do té doby nikdy s nikým vlastně pořádně nechodil)

Upravil(a) Gioia (8. 12. 2006 14:52)

Není tady

 

#14 8. 12. 2006 14:55

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Feuria napsal(a):

Gi - promiň. Nepsala jsem záměrně, protože jsem věděla, že ti holky poradí smile líbí se mi, co napsala Judita a možná by i stálo za to pořídit si literaturu "Pět jazyků lásky", námět do dopisu Ježíškovi wink
Broučku to bude dobrý ... neboj. Jen rozšifrovat jeden z jazyků smile

jo rodna asi jsem před těma vánocema nějaká přecitlivělá a vystresovaná

Není tady

 

#15 8. 12. 2006 15:10

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

To je tak trochu většina z nás smile

Jinak, jsi pro něj určitě stále ta nej ... jen si je prostě tebou dost jistý a bere vše tak nějak samozřejmě.
Je trochu líný se naučit mluvit i tvým jazykem lásky a pak není divu, že tě to unavuje a že se leckdy nedomluvíte.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#16 8. 12. 2006 15:19

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Asi jsem na něj byla vždy moc měkota gloria
když něco provede zamrká na mě těma svýma zeleno-hnědýma očima vysype ze sebe pár sladkých slovíček  a čeká,že je vše zapomenuto big_smile
hlavně nic řešit a když do něj hučím stejně mě neposlouchá

Není tady

 

#17 8. 12. 2006 15:32

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

Protože za ženu mluví činy wink a také jedině činy na muže platí ...


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#18 8. 12. 2006 15:34

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

činy
- dobrá večeře
- uklizený dům
- prádlo v komínkách ve skříni
- dobrej sex (to by mělo být asi na první pozici co?

Není tady

 

#19 8. 12. 2006 15:40

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

Houbelec - právě, že .... měla jsem to na mysli přesně na opak. Né, na truc nebo tak něco, ale prostě aby začal vyvíjet nějakou aktivitu... jednou udělej něco, na co není u tebe zvyklý.... Co takhle jednou mu tu teplou večeři třeba nenachystat, nenaskládat prádlo do komínků (dát mu to, aby se podílel, když to chce mít špígl, nígl)  a neposkytnout mu dobrý sex - prostě žádný sex, pokud on se nebude snažit být alespoň milý a ohleduplný i ke tvým potřbám ... nebo já nevím !?


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#20 8. 12. 2006 15:41

x256987
Host

Re: získání vlastní rovnováhy

Gi, a máte děti?

 

#21 8. 12. 2006 15:44

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

Těmi činy mám na mysl, že když mu říkáš, co se ti nelíbí (nebo se pohádáte a ty mu něco vpálíš - dám příklad - jestli TY nebudeš více  to a to - tak JÁ nebudu to a to) no a když on na tebe nebude brát ohled  - tak ty to prostě musíš dodržet a né, že mu to projde... rozumíš mi ? Nemyslím ho citově vidírat, ale prostě ve vztahu by měla být rovnováha... chce pořádek ? Fajn - tak a se na něm podílí - třeba jen tím, že ho bude po sobě udržovat.

Upravil(a) Feuria (8. 12. 2006 15:45)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#22 8. 12. 2006 15:47

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: získání vlastní rovnováhy

a co zkusit na ty pátky fintu - jako třeba pozvat vaše společné přátele k vám, dát nějakou hru, vínko, pokecat... třeba by si na hospodu ani nevzpomněl...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#23 8. 12. 2006 15:55

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

utíkám domů
hezký víkend páááááááááá v pondělí

Není tady

 

#24 11. 12. 2006 7:52

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: získání vlastní rovnováhy

Dobré ráno smile
Ahoj Gio, tak jak je po víkendu ? smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#25 11. 12. 2006 8:15

Gioia
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 11. 2006
Příspěvky: 353

Re: získání vlastní rovnováhy

Judita napsal(a):

Gi, a máte děti?

Bohužel zatím né,ale né proto ,že by jsme je nechtěli grater

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů