Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#76 1. 4. 2007 22:33

Snezenka
Host

Re: hledam kamaradku, ktera zije v cizine

Ahoj vsem !smile Jakej byl Vas dnesni den ? Kdo Vas napalil? wink Supr pekne se to tu rozrousta tummenupp

#77 2. 4. 2007 11:45

Snezenka
Host

Ahoj holky ! Ja zitra odjizdim s rodinkou do CR k rodicum,vratim se az po velikonocnim pondeli.Vam vsem preji slunecne velikonoce!!!...

#78 2. 4. 2007 12:11

misa1234
♥♥♥♥---

Snezenko, tak at si to uzijete. My mozna pojedeme s manzelem taky do CR tento tyden a pokud ne, tak az pozdeji pojedem do CR gloria

Upravil(a) misa1234 (2. 4. 2007 12:11)

Není tady

#79 2. 4. 2007 16:08

helenadbaq
♥♥-----
Místo: L'Aquila, Italy

Holky tak si to hezky uzijte, pekne velikonoce, hlavne at je uz konecne hezke pocasi, a napiste az se vratite!!! reta

Není tady

#80 2. 4. 2007 18:03

Janička.A
♥------

Všechny srdečně zdravím, jmenuji se Jana a žiju čtvrtým rokem v Rakousku v domečku v Alpách.Novopečená mamina nejsem,moje poslední dítě má jeden rok.Ty ostatní 4, 5,5, 8 roků. Odešli jsme sem s manželem, ale většinu času jsem tady sama.
Takže se mějte a někdy se snad přečtem.Pa

Není tady

#81 3. 4. 2007 19:55

misa1234
♥♥♥♥---

Janička.A napsal(a):

Všechny srdečně zdravím, jmenuji se Jana a žiju čtvrtým rokem v Rakousku v domečku v Alpách.Novopečená mamina nejsem,moje poslední dítě má jeden rok.Ty ostatní 4, 5,5, 8 roků. Odešli jsme sem s manželem, ale většinu času jsem tady sama.
Takže se mějte a někdy se snad přečtem.Pa

Jejda, GRATULUJU k tolika detem. Kde jste zili predtim? Manzel je z Rakouska? Mej se pekne ahoj tummenupp

Není tady

#82 4. 4. 2007 14:23

Hanicka76
♥♥♥----
Místo: NSR

Ahoj holky ! Tak mam chvilku,mezi uklidem a pripravou na velikonoce wink .U nas sviti slunicko,ale ochladilo se,no ja doufam,ze na velikonoce bude hezky smile .Jak se jinak u Vas slavi velikonoce?..Zde v bavorsku se na velikonocni nedeli,hledaji po zahrade,schovana vajicka,sladkosti ci hracky,vicemene je to pro deti,rodice se vydaji s penez wink .No nic kouknu se jsem vecer...

Není tady

#83 4. 4. 2007 16:10

Janička.A
♥------

helenadbaq napsal(a):

Holky tak si to hezky uzijte, pekne velikonoce, hlavne at je uz konecne hezke pocasi, a napiste az se vratite!!! reta

Taky se chystám "domů".Čekám jen na jeden náhradní díl a opravu auta....Jak se žije v Itálii?Já jsem kousek vedle-Rakousko.Pa Jana

Není tady

#84 4. 4. 2007 22:14

Evi
♥------

Ahoj holky a hezky vecer,

tady u nas nebudeme slavit velikonoce ale vanoce. Dneska nasnezilo a je bilo. Vubec to nechce roztat.  Ach jo. Ja vam tak vsem zavidim, ze jedete do CR. Ja jsem tam byla ted jenom na skok a hned bych jela zpatky. Dneska jsem ale uz musela jit pracovat, takze jsem musela brzy zpatky.

Jano, kde bydlis v tech Alpach na Rakouske strane? Ja taky bydlim v Alpach, ale v Nemecku, konkretne ve Füssen. Taky nemas v blizkosti zadne vetsi mesto? Jak to zvladas s tolika detma, malim miminkem a jeste bez manzela? Jsi uzasna.

Preji Vam vsem vesele velikonoce.
Ahoj Eva

Není tady

#85 4. 4. 2007 23:36

helenadbaq
♥♥-----

Do Prahy nejedu, byla jsem tam v unoru, takze zustavame tady.. Prsi a prsi ani, nic moc, hlasej ze bude pekne na velikonoce, jedeme k mori, budeme grilovat a pak jen papat a papat storstark snad to vyjde. jsi opravdu machr Jani, neni ti tam smutno? Jsi nekde pobliz nejakemu vetsimu mestu? Ja bydlim cca 100 km od Rima ale uz je to region Abruzzo ne Lazio. Same hory, jsme vlastne obklopeni horami, muzeme se vybirat - lyze nebo plavky haha. 
Uzijte si Cech, pekne velikonoce papa

Není tady

#86 5. 4. 2007 9:21

Hanicka76
♥♥♥----

Ahoj vsem ! smile No ja zitra jedu do CR,ale jen na skok a pak zpet.A nevim,jestli je v CR taky svatek zitra nebo ne? wink Jinak kdybychom se tu nahodou nevideli,tak vam vsem preji hezke velikonocni svatky !!! lol JAK SE TY VELIKONOCE U VAS SLAVI ???? wink

Není tady

#87 6. 4. 2007 18:50

Janička.A
♥------

V Rakousku stejně jako v Německu chodí Velikonoční zajíček,né? U nás je to trochu divočejší-v ČR, ten zajíc mi pasuje víc.Jana

Není tady

#88 6. 4. 2007 18:53

Janička.A
♥------

Tady to mám podobné jako ty jsem v podstatě v horách a kousek od jezera, takže lyže nebo brusle..smile nebo tůra nebo plavky:supermario:.Ovšem Řím,moře, hory-asi je to paráda.Tak hezké VELIKONOCE.Pa Jana

Není tady

#89 6. 4. 2007 19:54

helenadbaq
♥♥-----

[Jani, kdyz se na to podivam ocima zvenci tak je to parada.... cool hodka k mori, hodka do Rima a do hor co by kamenem dohodil jenze.......ja starej vlastenec miluju smrad metra a krizovatku v Praze U Andela.... hjarta nikdy bych neverila co se mnou zivot provede. My tu nemame ani zajicka ani pomlazku, tady to Italky povazujou za tyrani zen haha,a ze by to potrebovaly jak sul obcas serezat!!! Formu beranka jsem si privezla, tady se nedela, tady se pece takova buchta, Colomba - holubice, ale moc to holubici nepripomina lol beranek je lepsi, tak je tady ohromuju, nacincanej s masli a zvoneckem a taky mam na stole nase kraslice gloria tak hezke svatky holky, duse ztracene v dalekych zemich lol ..

Není tady

#90 8. 4. 2007 23:41

Hanicka76
♥♥♥----

Ahoj holky ! smile Davam o sobe taky vedet.Jani to me ten zajic,taky vic pasuje jak litat o velikonocnim pondeli v CR s polstarem na zadku lol a pak si skoro cely tyden ani poradne nesednout wink .Heli tak ja si myslela,ze v italii,se ty svatky o trozku vic slavi wink ale pro Tebe je zas urcite milejsi.... jak velikonocni pondeli v CR ?...Tady bylo dnes nadherne pocasi,neco kolem 20 stupnu a zitra ma byt taky hezky,tak to se na terase budu trozku slunit at chytnu,barvicku at nevypadam jak reditelka vapenky lol .Holky zatim pa a mejte se..Dam zas vedet...

Není tady

#91 10. 4. 2007 0:12

Snezenka
Host

Ahoj holky ! Davam o sobe kratce vedet,uz jsem zpet s CR zase v nemecku,pred par hod jsme dorazili,jsem desne unavena,takze jdu hned hajat.....Dnes bych tu mela byt od 20 hod.Treba tu nekdo s Vas bude...pa

#92 10. 4. 2007 15:20

helenadbaq
♥♥-----

Snezenka napsal(a):

Ahoj holky ! Davam o sobe kratce vedet,uz jsem zpet s CR zase v nemecku,pred par hod jsme dorazili,jsem desne unavena,takze jdu hned hajat.....Dnes bych tu mela byt od 20 hod.Treba tu nekdo s Vas bude...pa

Cau Snezi, tak vitej zpatky:reta:tak jak bylo?? Snad uz jsi se trochu probrala. Hani ty taky, mate naflakany pr...??? lol My jsme byli u more, bylo tam naadherne teplicko, jen jsme jedli a jedli a pak jsme se odvalili haha. Jen jsme se vratili k nam do hor, lilo zima no jak v lednu a ne v dubnu, tak jsme byli radi, ze jsme to stravili nekde jinde a ne doma. ten muj zacina zitra rehabilitaci, palec se nehejbe zatim, blby to je ale chce to cas tak jsme optimisti. cool Hani az budu mit chvilku, uslysime se na icq neboj, tak holky papa  hjarta

Není tady

#93 11. 4. 2007 11:37

Hanicka76
♥♥♥----

Ahoj vsem ! smile Zde je dnes nadherne,sviti slunicko je neco kolem 20 C wink ,clovek ma hned jinou naladu smile .Heli ja nebyla na velikonoce v CR jen  v patek pred velikonocemi a to jen na otacku v Domazlicich.Jinak je me zajicek milejsi,jak nejakej fialovej zadek lol .Snezi pochlub se jak barevnej je Tvuj zadecek wink .Co jinak u Vas vsech noveho???

Není tady

#94 11. 4. 2007 12:20

Snezenka
Host

Ahoj Holky ! Tak ja o velikonocnim pondeli mela docela stesti,sice par kluku u nas bylo,ale nekteri ani nevedeli ze jsem v CR,takze ten muj zadecek vsemi barvami na stesti nezaril..hi hi...Ted budem obedvat a pozdeji jdu s detmi do cukrarny a detske hriste,dnes je tu nadherne..Vam vsem preji taky hezky slunecny den...

#95 16. 4. 2007 7:50

Hanicka76
♥♥♥----

smile Dobre rano !  Jak pak jste se vsechny vyspinkali ??? Tady dnes ma byt neco kolem 26 stupnu,takze vedro,zahradku mam hotovou,jen ji ted rano zaleji,a v poledne pak budu odechovat. tummenupp

Není tady

#96 16. 4. 2007 14:19

kiwi
♥♥♥♥---

Ja ma prijmeni po manzelovi a to z toho duvodu, ze je to v cechach zvykem.

http://lb5m.lilypie.com/bLkjp10.png
http://lb2f.lilypie.com/yHoip2.png

Není tady

#97 16. 4. 2007 16:32

misa1234
♥♥♥♥---

rodna

Upravil(a) misa1234 (17. 4. 2007 19:44)

Není tady

#98 16. 4. 2007 16:34

misa1234
♥♥♥♥---

Jinak holky, jak se mate  a jak jste prozili Velikonoce?
Tady jsme treba tukali do cervenych vajicek, nejedli cely den a nebo oslavovali a delali telatko........... wink
A deticky meli prazdiny 15 dni. sova

Není tady

#99 17. 4. 2007 19:44

misa1234
♥♥♥♥---

Ahoj Babinetky, jak se mate a co delate?  rodna

Není tady

#100 18. 4. 2007 8:49

Snezenka
Host

misa1234 napsal(a):

Ahoj Babinetky, jak se mate a co delate?  rodna

Ahoj Miso ! Ja se mam o.k jen me zlobi moje alergie,momentalne neco lita ve vzduchu a ja se muzu usmrkat u kychat a jeste me k tomu svedi desne nos,mam sice tabletky,ale protoze si je musim sama kupovat v lekarne,moje pojistovna to nehradi,tak snimi setrim(ono je v jednom baleni 20 tabletek a stoji to skoro 8 Euro),no a ono to taky neni zdrave se porad krmit tabletkami wink Ja si vzdycky 1 tabletku(na den) vezmu,jen  kdyz to fakt nemuzu vydrzet a uz me i slzy s toho oci grater ......A jak se mas Ty ???? smile

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí