Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 4. 12. 2006 19:27

Táňa.M
♥♥♥----

Spinning

Ahoj, chtela jsem se zeptat, mate nekdo zkusenost se spinningem? pritel maji fitko i spinning s 30ti koly, tak bych to chtela vyzkouset. ale v posledni dobe jsem mela docela nizky tlak, doktorka mi rekla, ze mi to zvysi tlak, ale mam strach, abych tam nekde neodpadla. dekuji moc za rady

Není tady

#2 7. 12. 2006 20:34

Jana
♥♥-----

Re: Spinning

Chodím již od září pravidelně dvakrát týdně, a musím říci, že vždy jsem překvapená s výsledkem. Nebojte se toho, velmi Vás to nabije energii.

Není tady

#3 7. 12. 2006 21:44

Petra Jandová
♥♥-----

Dobrý večer,

spinning vřele doporučuji! Jen si zjistěte jaké má Vᚠinstruktor vzdělání, jestli je kvalifikovaný. Na první lekci se určitě nebojte přihlásit, že jste poprvé (pokud se instruktor zeptá) a pokud se nezeptá, požádejte ho o správné nastavení kola!!!

Příjemnou jízdu přeje
Petra Jandová

Není tady

#4 12. 12. 2006 9:40

Šárka 24
♥------

Ahoj,
Spinning? Proč? Neni náhodou lepší koupit si kvalitní kolo a projet se přírodou (nebo začouzeným městem)? Pouze se ptám.
Spinning je asi fajn v zimě, ale jaro a léto trávit v tělocvičně. Holky proberte se!

S pozdravem

Š.

Není tady

#5 18. 12. 2006 15:26

klára k
♥------

Ahoj,

myslím, že spinning je vlastně výborný tréningový plán. Podle intenzity a profilu jízdy je určen od hubnutí do plavek až po tréningy hokejistů.

Nízký tlak by neměl vadit, důležité je hodně pít (hlavně před výkonem, v hodině už to nedoženete), nejdůležitější je ale doporučení lékaře. Určitě vám to Táňo tlak srovná.
Na spinningu je fajn to, že pokud už cítíte, že tělo nemůže, zvolníte si tempo, podle sebe, je to vᚠtréning.

Samozřejmě jízda na kole venku je prostě nenahraditelná, ale proč si nezajít do tělocvičny si zajezdit  s fajn lidma, překonat sama sebe a ještě při tom poslouchat písničky.
Zvl᚝ když bude do jara tak pěkně, jako je teď....a brzy tma.
Taky bych to doporučovala maminkám malých dětí, ty si jen tak na kolo nevyjedou.

Jinak zdravím Petru Jandovou, v neděli v metropoli to bylo moc příjemný cvičení.

Zdraví vás všechny           Klára.(certifikovaná instruktorka spinningu)

Není tady

#6 19. 12. 2006 16:33

Petra Jandová
♥♥-----

Klárko, taky Tě zdravím!

Jsem ráda, že se Ti ve Family Fitness na Zličíně líbilo! Doufám, že se tam ještě párkrát uvidíme!smile

Jinak všem Babinetkám přeji krásné prožití Vánoc a pohodovou oslavu Silvestra!
V roce 2007 se na vás budu opět Těšit!

Mějte se fajn,
Petra Jandová

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí