Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 7. 9. 2007 22:20

izzie
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2007
Příspěvky: 1

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

teď se pro něj vážně rozhoduju. prošla jsem stádiem vložek - ty už opravdu nikdy víc - tamponů, které mi sice docela vyhovují až na občasné protékání, ale už jsem s nimi zažila pár kuriózních a dost nehygienických situací (upadl na zem rozbalený a nový nebyl k dispozici, občasné zapomenutí sundat obal ze špičky,...). mooncup mi přijde docela praktický, když případně upadne, dá se desinfikovat nebo umýt mýdlem, nenasákne vodou při koupání jako tampon, cenově výhodný . mě se vyplatí už během jednoho roku používání. jediné, co by mě zajímalo je otázka častosti vyměňování..asi tak často jako tampon, a co když ho z nějakých důvodů nestihnu vylít za tu určitou dobu?

Není tady

 

#102 9. 9. 2007 1:02

han
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 195

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

Mám dotaz:přesvědčila jsem svoji 20letou sestru taky ke koupi.Ale,myslíte,že bude moct používat tu menší velikost i po porodu?Těhotná není,ale tak do dvou let,by chtěli mimčo.Díky!

Není tady

 

#103 10. 9. 2007 13:10

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

Já se taky už hlásím k "pohárkování" big_smile
Han - nevím, jestli jí to nebude protékat. Bude to muset vyzkoušet. No i na dva roky se používání pohárku  vyplatí.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#104 15. 9. 2007 1:09

kulisek9
♥♥-----
Registrovaný: 5. 1. 2007
Příspěvky: 68

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

Není tady

 

#105 29. 11. 2007 9:28

han
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 195

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

Tak jsme si ho chtěli se ségrou pořídit.Ségra se na něj ptala svojí doktorky a ta jí ho nedoporučila.Prý je to nehygienické.Tak jsem zklamaná.

Není tady

 

#106 29. 11. 2007 15:05

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

Tedy ty pratelný vložky to je dobrá kravina...už vidím, jak si jí použitou cpu v práci do tašky a doma to peru...brr, to je tak nechutný.

Není tady

 

#107 9. 3. 2008 12:36

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

Tak nevím, teď jsem mluvila s kamarádkou, která si ho pořídila v létě, a po třech dnech dostala zánět... kapitulation

Já nad ním teda docela uvažuju, ačkoliv jsem o něm dnes slyšela poprvé v životě lol a jelikož používám výhradně tampony (už pár let) tak mi to přijde v podstatě to samé smile

Ale nevííím neutral

Není tady

 

#108 10. 3. 2008 19:35

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

Já jsem si koupila pohárek a používání mi nevyhovuje.. Měla jsem větší velikost a bylo mi od jedné známé řečeno, že si mám trochu přistřihnout konec, že to může vadit, tak jsem odstřihla dříve než jsem to vyzkoušela a ejhle - pohárek jsem vyndavala dobrých deset minut v různých polohách a pro mě bolestivý...
A teď nedávno jsem četla, že moc pohárek nedoporučují kvůli stagnaci krvi v pochvě a tím možným zánětům... Tak jsem pohárek hodila do koše a vrátila se ke starým dobrým vložkám a tampónům big_smile
Ale za pokus to stojí, třeba to bude některým vyhovovat...

Selene: u tampónů je to jiné, tam se krev vsakuje dovnitř a vyměňuje se v kratších časových intervalech...

Není tady

 

#109 10. 3. 2008 20:58

Kamčatka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 3667

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

Nevím, nevím, ale příjde mi hodně nehygienický. Neriskovala bych možný zánět.

Není tady

 

#110 19. 3. 2008 19:17

luluchen
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 925
Web

Re: MOONCUP - menstruační pohárek

moje kamaradka trpi na mykozy...poharek se doporucuje predevsim tem zenam,ktere maji caste problemy..tak jsme si ho s kamaradkou take koupily.sice jsem ho mela jen dvakrat,ale nemuzu si stezovat.jen jeste nemam nacvicene vyndavani..ale myslim,ze je to jen o zvyku...me by stacilo menit ho jen tak jednou denne,u nej se nemusim obavat tox.soku....na tampony jsem neustale zapominala a vlozky nosim jen pres noc.pripada mi skvely hlavne do bazenu atd,protoze mi pripada logicke,ze je zena pri menzes otevrena a vice citliva a nachylna a kdyz se tampon z druhe strany nasakne tou buhvijakou vodou,tak nevim,nevim.samozrejme,ze spousta te vody pronikne dovnitr...kalisek sedi pevne,puzivam i antikoncepcni krouzek,pripada mi to trosicku na stejne bazi,pokud ho proste nebudete chtit vyndat,tak sam by nemel nic upustit,naklonit se nebo neco vpustit dovnitr....tot moje zkusenosti....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů