Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 20. 1. 2007 12:14

julo
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 248

Re: Moc podvědomí

merity - tzv. "naladenie" na rovnakú frekvenciu je všeobecný zákon, ktorý funguje a ktorý poznáme napr. aj ako "vrana k vrane sadá, rovný rovného si hžadá". Už som písal, že aj pri reinkarnácii sa priahujú podobné duše a tento zákon naozaj vidíme všade okolo seba. Tá frekvencia sú vlastne naše priania a vlastnosti, ktoré - či chceme alebo nechceme - neustále "vysielame" do okolia našimi citmi, myšlienkami, slovami a skutkami. A tieto priania priahujú priania rovnaké, teda na rovnakej "frekvencii". Naozaj zaujímavá téma na dlhšie rozprávanie.


źudská duša si sa voda, prichádzajúc z neba stúpaš do neba a spä na zem musíš ís vo večných kolobehoch bytia.
Goethe

Není tady

 

#52 20. 1. 2007 13:27

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Moc podvědomí

..naladeni na rovnaku frekvenciu, nebili Zakon Pritazlivosti.

Není tady

 

#53 20. 1. 2007 13:28

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Moc podvědomí

sorry, preklep,  "nebili"  melo byt neboli

Není tady

 

#54 20. 1. 2007 19:45

merity
♥♥-----
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 33

Re: Moc podvědomí

Právě čtu knížku od Vadima Zélanda "Ovlivňování reality",jsem u prvního dílu,ale celkem mají být 3.Je tam další pohled na to,co a jak můžeme ovlivňovat.
  Je to trochu obtížnější čtení,ale připadá mi,že je to až neskutečně reálné.Neznáte to někdo?

Není tady

 

#55 20. 1. 2007 20:39

julo
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 248

Re: Moc podvědomí

sunyata - alebo Zákon príažlivosti rovnorodého smile

Meriti - nie, to nepoznám. Moje poznanie pramení z Posolstva Grálu od Abd-Ru-Shina a následného potvrdenia vecí, ktoré sú tam napísané v praxi.


źudská duša si sa voda, prichádzajúc z neba stúpaš do neba a spä na zem musíš ís vo večných kolobehoch bytia.
Goethe

Není tady

 

#56 23. 1. 2007 13:16

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Moc podvědomí

Merity, zajímavý vstup. Děkuji za podnět. A přesto, že o tom nic nevím, cítím, že je to zřejmě tak. Tu knihu si přečtu. Zdálo se mi to(ta síla podvědomí) - nevím jak to přesně popsat - jednoduché(?), zjednodušené(?) - ale nemyslím to přesně tak, jak píšu. Nebo jen část něčeho........Je to zřejmě mnohem složitější, než jsem vůbec tušila.

Není tady

 

#57 23. 1. 2007 17:52

merity
♥♥-----
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 33

Re: Moc podvědomí

S tím,kdo a co píše nebo čte  je to ošemetné.Myslím knihy,které radí :Jak čarovat,Co dělat aby...bla bla bla.Na většině z těch,které se mi,by na chvíli"dostaly do rukou mě fascinoval přístup "spisovatele".Příklad:v jednu hodinu rozsvite žlutou svíčku a odříkejte bla,bla,bla.Pak se 3x zatočtě atd atd....
  Je také paradoxem,že se jednotlivé postupy při"čarování"vzájemně vyvracejí.Někde to určitě nesmíte a jinde to určitě musíte udělat,jinak se kouzlo nepovede:-).Nejdřív jsem v tom měla zmatek.Pak už jsem se smála.A na konec si říkám,že pokud tom nejde přímo z Vašeho srdce a máme určité rituály pouze"našprtané",tak se stejně nic nestane:-).
  Mám zkušenost,že dokud svůj vysněný cíl nepříjmeme za "vlastní",ale budeme o něm jen uvažovat,jako kdyby,tak budeme stále na stejném místě.Někdy je velmi těžké přijmout štěstí.Většinou se hlavou začnou honit výčitky a moc o všem přemýšlíme a to je právě to....my se toho štěstí vlastně bojíme.
   Jaký máte názor VY?

Není tady

 

#58 23. 1. 2007 20:16

julo
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 248

Re: Moc podvědomí

merity - niektoré tie knihy sú naozaj o ničom, v niektorých sú ozajstné návody na účinnú mágiu. Ja ich nečítam (viacero som ich kúpil a prešiel, preto posudzujem), pretože mi nedali to, čo som hžadal. Kniha má človeka povznies, inak je o ničom.

Inak niekedy nie je ažké prija šastie, omnoho ažšie je prija pomoc, pretože nechceme by pokorení. Ale pokore sa musíme nauči, inak sa nepohneme ďalej.


źudská duša si sa voda, prichádzajúc z neba stúpaš do neba a spä na zem musíš ís vo večných kolobehoch bytia.
Goethe

Není tady

 

#59 23. 1. 2007 21:15

merity
♥♥-----
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 33

Re: Moc podvědomí

julo napsal(a):

merity - niektoré tie knihy sú naozaj o ničom, v niektorých sú ozajstné návody na účinnú mágiu. Ja ich nečítam (viacero som ich kúpil a prešiel, preto posudzujem), pretože mi nedali to, čo som hžadal. Kniha má človeka povznies, inak je o ničom.

Inak niekedy nie je ažké prija šastie, omnoho ažšie je prija pomoc, pretože nechceme by pokorení. Ale pokore sa musíme nauči, inak sa nepohneme ďalej.

Hezký večer Julo,také mám mnoho knih.Dnes mi na ně sedá většinou prach,na některé nedám dopustit:-)Ale mᚠpravdu,ještě se musíme naučit hodně,abychom si život mohli skvěle užít.

Není tady

 

#60 24. 1. 2007 11:16

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Moc podvědomí

Nevím, jestli se bojíme svého štěstí, spíš bych řekla, že si nevěříme, že to dokážeme. Beru to tedy podle sebe.

Pokud svoji "myšlenku", "chtění", cokoliv , vezmu za své a opravdu se pro to rozhodnu, atk to dokážu. To jsem zjistila. Psala jsem jeden "případ", je toho více, ale je to velmi osobní až intimní (jak tady někdo psal),  a tak se to snažím zevšeobecnit. Je ale pravda, že to rozhodnutí a následná práce na TOM, je hodně tvrdá a náročná, až vyčerpávající, a to mě zase nutí přemýšlet o tom, zda-li je to správné?! Nemyslím, že bych z lenosti raději nic nechtěla, abych pro to náhodou nemusela něco dělat. Já jsem činorodý člověk a nevydržím bez akce. Chci toho moc (strááášně moc), a tak nestíhám. Ale pokud už na něčem "pracuji", tak na max.
Co Vy? Jste v klidu nebo máte takovou zdravou "mánii"(doufám že zdravou smile) jako já??

Není tady

 

#61 24. 1. 2007 11:18

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Moc podvědomí

Merity! Na které knihy se Ti nepráší?? - použila bych "povolenou zkratku" vissla

Není tady

 

#62 24. 1. 2007 13:03

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Moc podvědomí

sice jsem prispevky jen "prolitla" ale jsou zajimavy. neni nakonec lepsi s esoterikou skloubit i trochu ciste selske psychologie?? Ta motivace, frekvence ci souzneni, jak tu pisete s nejakou ideou jsou prece ciste emoce. kdo tu psal na zacatku, ze nekdy to funguje a nekdy ne?? Kdyz si budu neco prat emoce jsou potreba. je to jako s fobiemi. na prvopocatku je nejaka negativni emoce. bud prejde (leknu se, uvedomim si ceho a jsem "vylecena") nebo neprejde a zaryva se do podvedomi. pak mohou lide po mnoha letech reagovat treba velmi agresivne na vsechny kolem sebe, protoze maji strach, ze se neumeji branit pripadnemu utoku a za kazdou slabost budou vylouceni ze spolecnosti. Prapuvodem je dominantni rodic, pred kterym nebylo nikdy zadouci rict vlastni nazor. kdyz se budu chtit toho strachu zbavit, musim najit tu prvotni, casto skrytou emoci, pochopit ji, ujistit se, ze uz neplati a zmenit ji na emoci pozitivni. kdyz budu stejnym zpusobem formulovat i sva prani a neco pro ne delat, pak me podvedomi udela spolu se mnou vse pro to, abych toho dosahla.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#63 24. 1. 2007 13:41

merity
♥♥-----
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 33

Re: Moc podvědomí

Jo,jo...umět správně naformulovat a přijmout to,co chci je umění.Emoce v tom určitě také jsou,ale pokud to tzv.vnitřně nepřijmeme,tak se jen utápíme v emocích a nikam to nevede.Pravdou je,že pozitivní emoce nás vyhoupnou na tzv.šastnou vlnu,negativní zase navodí depku.Ale štěstí je jen začátek a pokud ho nebudeme živit,tak rychle uteče.To se většinou stává,když se nám daří a přestaneme se z toho těšit a bereme to jako samozřejmost.V životě jsem to už vyzkoušela několikrát: v práci se vám daří,přidají vám,obdivují vás a vy si myslíte:"super,jsem skvělá,nic mě nerozhází,mám to zmáknutý",a OUVEJ stane se něco,co vás hodně rychle vrátí zpět na zem.Určitě je nás víc,kdo to zažil a tak se vše znovu a znovu opakuje:).
  Proto je potřeba změnit své návyky....více se soustředit a radovat se z úspěchů,by malých a né se stresovat a stále si opakovat a rozpitvávat co se mi nepovedlo.Tady by měl pomoci rozum,ne emoce.Protože ty "depresivní myšlenky"jsou pěkně neodbytné.Jakby ne,když 90% zpráv je ve směs negativních a Tv i ostatní média útočí hlavně na city lidí.
  Dám příklad:ve zprávách je nějaký brutální čin...hodně lidí,tento čin bude rozebírat a odsuzovat ještě dloooouho,ale na to,že někde někdo někomu pomohl,bereme sice jakože dobrýýý,ale samozřejmýýý.I když všichni víme,že to až tak samozřejmé není.
   JAK DLOUHO SE RADUJETE VY?smile

Není tady

 

#64 24. 1. 2007 16:23

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Moc podvědomí

merity, ja abych pravdu rekla, mivam spis takove prechodne stavy, nevim jak ostatni. uzivam si zivota, medituju, tesim se na dalsi den a pak paf.... zrovna vcera jsem mela nadherny sen o jednom klukovi, se kterym jsem kdysi chodila. ma se dost zle, s manzelkou mu to nevychazi. ten sen nebyl vubec eroticky, spis takovy naplneny jakoby vzkaz, ze na me mysli a cely den jsem nakonec uz od probuzeni prezila v depkach, ze me nikdo nema rad a dneska zase dobry a jsem spokojena. Deprese zplnila svuj ucel - objevila jsem neco, na co jsem mohla prijit uz davno, ale holt jsem to asi nechtela videt. kazda deprese mi nakonec pomuze, jsou pro me uzitecne, i kdyz se v tom dni ze zivota zrovna moc dvakrat neraduju


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#65 24. 1. 2007 19:02

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Moc podvědomí

Kiara napsal(a):

.... Máte někdo zkušenosti s tím, že vás - jako děti - někdo negativně naprogramoval (rodina, blízké okolí) neustálým vtloukáním do hlavy: Jsi neschopná, hloupá, neučíš se, zlobíš, dělᚠjen samé problémy? V životě z tebe nic nebude a nikam to nedotáhneš?
Pokoušeli jste se nějak toto naprogramování odblokovat a jak?

Ahoj, ráda bych řekla svůj názor. Je super, že ty už víš, že ve svém podvědomí ten program mᚠa že podle něj „jedeš“. Spousta lidí vůbec netuší, že jedná „programově“ a pak se diví, že je pořád něco a někdo  štve a oni se tím pádem stále dostávají do těch samých nepříjemných situací…. No a teď k tomu, jak na to. POdle mého je základem vědomé žití. To znamená, že si uvědomuješ každou svou myšlenku a emoci. Když ne všechny, tak alespoň ty negativní  wink  Takže když cítíš nějaké negativní emoce, je nutné vědět, proč se objevily…. Víš přesně, jak se ten program v tobě projevuje? Pokud ne, tak bych navrhovala, aby sis to pořádně zmapovala. Zapisovala si v  jaké situaci mᚠjaké pocity, jaké jsou tvoje reakce. Možná mᚠv tomhle jasno, tak tenhle krok odpadá. Pak už nezbývá než se do toho dát. Kontrolovat se, jak se v té které situaci cítíš, a co se ti při tom honí hlavou. Když se ti proženou hlavou ty věty, které do tebe vtloukli rodiče, tak je v té chvíli nahraď pozitivními. Třeba ti vletí do hlavy – "Já jsem úplně k ničemu",  tak ji nahraď svou větou – "Já jsem ale šikovná! Tohle určitě zvládnu." Prostě vědomě se budeš postupně přeprogramovávat. Je to běh na dlouhou tra, ale funguje to. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit. Je to příšerná makačka, ale tohle za nás nikdo neudělá. Sice nám můžou lidi kolem pomáhat, ale tu největší dřinu musíme my sami smile
Pravda je, že někdy ty „programy, bloky“ mají ještě hlubší původ, než jen ten, že nás tak naprogramovali naši rodiče. Pak je nutné se obrátit někam pro pomoc. Podstoupit třeba  regresí nebo kineziologické odblokování. Ale to bych viděla až teprve poté,  co ty sama by ses snažila s tím něco udělat a nepodařilo se ti to.

Není tady

 

#66 24. 1. 2007 19:24

julo
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 248

Re: Moc podvědomí

merity napsal(a):

Proto je potřeba změnit své návyky....více se soustředit a radovat se z úspěchů,by malých a né se stresovat a stále si opakovat a rozpitvávat co se mi nepovedlo.
   JAK DLOUHO SE RADUJETE VY?smile

Tak to ste presne trafili moju povahu. A ešte k tomu pridávam silné podvedomie. Ako príklad uvediem moje štúdium. V treom ročníku po pomerne dobrých výsledkoch v zimnom semestri som si povedal, že chcem dosiahnu prospechové štipendium. Boli tri stupne. Na to najvyššie som nemal, tak som si povedal, že dosiahnem to stredné. Na to som ale potreboval v letnom semestri dosiahnu zo šiestich skúšok päkrát jednotku a jedenkrát dvojku. Povedal som si, z ktorej skúšky dostanem tú dvojku (bola to "vojna" - študoval som ešte za socializmu). To štipendium som dosiahol. A naozaj to nebolo ani v nejakom extra učení, ale v tom, že som si veril a táto sila presvedčenia musela pôsobi aj na skúšajúcich, takže sme mali príjemnú atmosféru na skúške a v takto dosiahnutom kžude a pohode sa všetko robilo lepšie.

A ako sa dlho dokážem radova? Neviem, ale ešte stále sa radujem z toho, že som sa narodil (a mám vyše 40 rokov), ešte stále sa radujem z toho, že mám už 17 rokov krásne manželstvo... hjarta


źudská duša si sa voda, prichádzajúc z neba stúpaš do neba a spä na zem musíš ís vo večných kolobehoch bytia.
Goethe

Není tady

 

#67 25. 1. 2007 8:19

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Moc podvědomí

Tak...po dočtení celé diskuse se mi chce brečet......ani pořádně nevím proč.....asi den blbec....
Hrozně moc bych na sobě chtěla zapracovat, ale nejsem schopná začít. Zastavím se vždy na začátku a potom stagnuji a přemýšlím nad blbostmi. Mám přesně ty pocity, které tu někteří z vás popisují a které u vás byly způsobeny například výchovou, rodiči apod. Ale já jsem na svou osobu od blízkých v životě neslyšela jedinou negativní poznámku. Vychovávali mě v rovnováze, když jsem něčemu nerozumněla, vysvětlili bez urážek a podrážení sebevědomí. Spíše mě vždy chválili. A já si přes to všechno připadám jako největší mimoň na světě. Nic neumím, nic nezvládnu, jsem nemožná, všichni se mi smějí, nic nedokážu, nemám žádné ambice, žiju život proto, že žiju a nevím, proč tu jsem. Mám ve všem zmatek a neumím se pro nic nadchnout. Hrozím se zodpovědnosti, hrozím se toho, jak zvládnu s někým žít, jak zvládnu vychovat děti - jestli vůbec kdy budu nějaké mít - jak zvládnu i ty nejmenší maličkosti, které jsou pro ostatní samozřejmostí.
Když tu různí lidé popisují, jak jim pomohla terapie, psycholog, jak chodí do skupiny apod..., jen jim tiše závidím. Já bych nebyla nikdy schopná před nikým mluvit nahlas.
Hrozně ráda bych se změnila, vypudila negativní myšlenky a nahradila je pozitivními, ale jak začít? Jak se z toho bahna vyhrabat? Cítím, že poslední dobou se moje problémy prohlubují - nevím proč, kde je ten zádrhel, ale je mi jasné, že už se to promítá i do vztahu.

Není tady

 

#68 25. 1. 2007 8:55

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Moc podvědomí

Ahoj Janico,
myslím, že se hlavně cítíš sama. Někde v tobě je blok, něco co jsi nevyřešila, jen potlačila a to teď zlobí. Potřebuješ vědět kudy dál. Jestli mᚠčas, přečti si na fóru Život po nevěře téma Pandořina škola v přírodě, str. 3. Jsou to pocity žen, které školou prošly. Jestli je to to, co hledáš, Pandora ji otvírá už potřetí. Jde o víkend 16.-18.2. O7. Náplň školy a další informace jsou na Životě po nevěře (Pandořina škola v přírodě 1 potřetí) na str. 1, tuším 4.-5. téma shora. Neboj se, z každé "hrůzy" vede cesta ven, je jich dokonce několik. To by bylo, abys nenašla pro sebe tu nejlepší! par

P.S. A dej vědět, jak je.

Upravil(a) Largo (25. 1. 2007 9:11)


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#69 25. 1. 2007 9:10

Nick3594
Host

Re: Moc podvědomí

Janico, tak už vím, proč jsi na mě tenkrát reagovala tak jak jsi reagovala. Předevčírem mi jedna báječná žena řekla velice moudrou myšlenku: Pokud na mě někdo vylévá kyblíky špíny, vím, že ten člověk musí mít velké problémy. Largo má pravdu, školička je úžasný nápad, skvělý je i seminář Petra Velechovského Modrá Alfa. Jukni na http://www.volny.cz/modraalfa/, zda tě to nezaujme. Doporučuji. Neklesej na mysli, každý z nás se hrabe v hromadě problémů, myslím, že je skvělé, že sis to otevřeně přiznala a chceš na sobě začít pracovat. Moc ti držím palečky, protože ty si tu svoji cestičku určitě najdeš pussa.

 

#70 25. 1. 2007 9:22

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Moc podvědomí

janica napsal(a):

Tak...po dočtení celé diskuse se mi chce brečet......ani pořádně nevím proč.....asi den blbec....
Hrozně moc bych na sobě chtěla zapracovat, ale nejsem schopná začít. Zastavím se vždy na začátku a potom stagnuji a přemýšlím nad blbostmi. Mám přesně ty pocity, které tu někteří z vás popisují a které u vás byly způsobeny například výchovou, rodiči apod. Ale já jsem na svou osobu od blízkých v životě neslyšela jedinou negativní poznámku. Vychovávali mě v rovnováze, když jsem něčemu nerozumněla, vysvětlili bez urážek a podrážení sebevědomí. Spíše mě vždy chválili. A já si přes to všechno připadám jako největší mimoň na světě. Nic neumím, nic nezvládnu, jsem nemožná, všichni se mi smějí, nic nedokážu, nemám žádné ambice, žiju život proto, že žiju a nevím, proč tu jsem. Mám ve všem zmatek a neumím se pro nic nadchnout. Hrozím se zodpovědnosti, hrozím se toho, jak zvládnu s někým žít, jak zvládnu vychovat děti - jestli vůbec kdy budu nějaké mít - jak zvládnu i ty nejmenší maličkosti, které jsou pro ostatní samozřejmostí.
Když tu různí lidé popisují, jak jim pomohla terapie, psycholog, jak chodí do skupiny apod..., jen jim tiše závidím. Já bych nebyla nikdy schopná před nikým mluvit nahlas.
Hrozně ráda bych se změnila, vypudila negativní myšlenky a nahradila je pozitivními, ale jak začít? Jak se z toho bahna vyhrabat? Cítím, že poslední dobou se moje problémy prohlubují - nevím proč, kde je ten zádrhel, ale je mi jasné, že už se to promítá i do vztahu.

muzes zacit pracovat i sama na sobe. najit vzorec. ja ho myslim vidim. Podivej se na to a jdi pomalu pozpatku ----> nic neumis, nic nezvladnes - bojis se, ze te lidi neprijmou. Nezvladnes s nikym zit - bojis se, ze te nikdo nedokaze milovat...... uvedom si prvotni emoce, ktere te dovedli az sem a odstran je. U me to fungovalo. kdykoliv mel nekdo negativni nazor nebo mi neco vytknul nezridka jsem mu jednu pleskla. Pak jsem se dostala k jedne bajecne knize (Jak ovladat svuj strach od Sarah Famery) a prisla jsem na to, ze diky autoritativnimu otci se bojim lidi. Bojim se jich, protoze se neumim branit. Jsem agresivni protoze se bojim, ze nebudu mit moznost obrany. nemam moznosti obrany, protoze neumim resit situace jinak nez ponizenym "ano tatinku" atd.
Hodne moc mi to dalo a pomohlo. je velmi tezke zmenit ten vzorec v hlave, ale uz si aspon dokazu rict, kdyz se mi cuka ruka v kapse aniz by mi ten clovek neco vazneho udelal, ze on sice kritizuje, ale ja se muzu branit po*n nazorem , argumenty atd...... nevim jestli je to srozumitelne, ale funguje to

Upravil(a) Dita.L (25. 1. 2007 9:29)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#71 25. 1. 2007 9:48

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Moc podvědomí

Děkuji moc vám všem za názory. Co se týká těch doporučení na Pandořinu školu v přírodě, Velechovského apod....to pro mě není cesta, jak jsem psala, nezvládám před nikým mluvit, nedělá mi dobře být ve společnosti, nebo spíše, nejsem schopná se vyjádřit nahlas. grater

Dito, co píšeš má svou logiku. Jenže problém asi bude najít to, co bych asi měla najít. Píšeš, že se bojím, že mě lidé nepřijmou, že nedokážu s nikým žít, že se bojím, že mě nikdo nedokáže milovat. Nevím.......... roll Co si myslí lidé, je mi srdečně jedno, zabývám se jen svými blízkými a to ne ve smyslu, co tomu řeknou, ale jak na ně mé jednání dopadne. Nevím, jestli dokážu s někým žít, protože jsem to ještě nezkusila a nevím, jestli k tomu vůbec dojde, protože všechno strašně moc trvá a přítel má svou vlastní hlavu. Že by mě nikdo nedokázal milovat? To asi ne. Vím jistě, že mě milovali, možná i ten současný mě miluje i když mi to neříká. Já se snažím navenek asi vystupovat jinak a nedokážu dát své pocity najevo. Mamka mi říká, že jsem její soukromý psycholog. Ale ten pocit ve mně, že jsem nemožná přetrvává, prostě nevím. Asi mám přehnané nároky. Nikdo mi nemůže dát odpověď, jen já sama. Ale řekněte, jak je možné, že tohle všechno já vím a přesto se nedokážu dostat nikam dál? Jsem líná??? Nebo nechopná???

Není tady

 

#72 25. 1. 2007 9:51

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Moc podvědomí

janica napsal(a):

Tak...po dočtení celé diskuse se mi chce brečet......ani pořádně nevím proč.....asi den blbec....
Hrozně moc bych na sobě chtěla zapracovat, ale nejsem schopná začít. Zastavím se vždy na začátku a potom stagnuji a přemýšlím nad blbostmi. Mám přesně ty pocity, které tu někteří z vás popisují a které u vás byly způsobeny například výchovou, rodiči apod. Ale já jsem na svou osobu od blízkých v životě neslyšela jedinou negativní poznámku. Vychovávali mě v rovnováze, když jsem něčemu nerozumněla, vysvětlili bez urážek a podrážení sebevědomí. Spíše mě vždy chválili. A já si přes to všechno připadám jako největší mimoň na světě. Nic neumím, nic nezvládnu, jsem nemožná, všichni se mi smějí, nic nedokážu, nemám žádné ambice, žiju život proto, že žiju a nevím, proč tu jsem. Mám ve všem zmatek a neumím se pro nic nadchnout. Hrozím se zodpovědnosti, hrozím se toho, jak zvládnu s někým žít, jak zvládnu vychovat děti - jestli vůbec kdy budu nějaké mít - jak zvládnu i ty nejmenší maličkosti, které jsou pro ostatní samozřejmostí.
Když tu různí lidé popisují, jak jim pomohla terapie, psycholog, jak chodí do skupiny apod..., jen jim tiše závidím. Já bych nebyla nikdy schopná před nikým mluvit nahlas.
Hrozně ráda bych se změnila, vypudila negativní myšlenky a nahradila je pozitivními, ale jak začít? Jak se z toho bahna vyhrabat? Cítím, že poslední dobou se moje problémy prohlubují - nevím proč, kde je ten zádrhel, ale je mi jasné, že už se to promítá i do vztahu.

Janico zkus kineziologii. Byla jsem na ní minulý týden a přestože jsem si myslela, že své bloky mám zvládnuté bylo mi vysvětleno, že je mám zvládnuté vědomě, ale je třeba je "rozpustit" i v energetické rovině. Můži Ti poslat číslo na paní kinezioložku, je naprosto skvělá a myslím že nebudeš mít problémy před ní mluvit. Je v Praze. A časem třeba nebudeš mít problém se otevřít i před více lidmi. Držím Ti palce a fakt vřele doporučuju!!!!!!! tummenupp

Upravil(a) lueta (25. 1. 2007 9:52)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#73 25. 1. 2007 9:55

Nick3594
Host

Re: Moc podvědomí

Janico, na Modré Alfě nemusíš před nikým mluvit, jen ta samotná přednáška je úžasná. Pracovala jsem jeden víkend ve dvojici s paní, která se mi omluvila, že má stejný problém jako ty. Respektovala jsem ji, pracovala jsem jen já a když měla přijít řada na ni, jen jsme si povídali. Tam se lidi otevřou ani neví jak.
Nechceš tedy zkusit klasického psychologa? Tam budete jen vy dva. Janico, ale jak ti mohou lidé pomoci, když jim neřekneš, co tě trápí? A Pan při soukromém sezení - to bys zvládla? Je moc hodná, pokud bys ji poprosila, určitě by si na tebe našla čas. Je to naše čarodějka dobrodějka.

 

#74 25. 1. 2007 10:04

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Moc podvědomí

Lvice - to je právě to - a co mě vlastně trápí????
Pocit, že nic nedokážu. Ani řidičák si udělat. Jak mám s někým řešit problém, když celý svůj problém řeknu jednou větou? Já jsem asi nenapravitelný skeptik. ACH JO.
Nebo spíš snílek? Myslím si, že někdo mi řekne co mám dělat a jako mávnutím kouzelného proutku se všechno změní. Asi potřebuju kopanec, abych začala konečně něco dělat sama se sebou. dumbom

lueto - to bys byla moc hodná. Prosím prosím. Za zkoušku nic nedám a do Prahy mám kousíček.

Není tady

 

#75 25. 1. 2007 10:05

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Moc podvědomí

Anebo že bych nejdřív zkusila dostat ty pozitivní formulky do podvědomí??? Stačí si je před spaním opakovat a snažit se tomu věřit?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů