Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 11. 2006 10:01

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Srůsty po operaci

Ahoj jsem mezi Vámi nová snažilka, ktaerá se s manželem snaží o miminko 1/2 roku, vím, že je to krátká doba, ale víte, že když někdo chce miminko tak se mu to zdá dlouho. Chci se Vás zeptat. Před osmi lety jsem byla na operaci slepého střeva a po operaci jsem nebyla na žádném léčebném pobytu v lázních.Po operaci se mi vytvořili srůsty na pravé straně. Dřív mi tam nevadily, věděla jsem o nich jenom, když jsem byla nachlazená nebo jsem tahala těžké věci. Teď mi kamarádka řekla, že měla také srůsty a  nemohla otěhotnět a její doktorka jí poslala na odstranění těchto srůstů lapadoskopicky. Měsíc na to co přišla z nemocnice tak otěhotněla. Já jsem byla u svého doktora a ten mi na ty srůsty řekl, že levou stranu vaječníků mám v pořádku tak nevidí důvod proč tyto srůsty odstraňovat a, že by neměl být problém otěhotnět. Chci se Vás zeptat jestli máte někdo nějaké zkušenosti se srůsty, byl jste někdo na jejich odstranění lapadoskopií a pomohlo Vám to, abyste mohli otěhotnět. Díky

Není tady

 

#2 30. 11. 2006 6:08

Žirafa
♥♥♥♥♥--
Místo: Ostrava
Registrovaný: 24. 9. 2006
Příspěvky: 589

Re: Srůsty po operaci

Ahoj Pipi,rock já jsem měla prasklé slepé střevo v 10 letech a potom jsem byla v lázních.
Bohužel i tak mi před několika lety zjistili, že mám všechny orgány (dělohu, vaječníky, vejcovody, moč. měchýř....) v jedné kupě obalené nějakými blánami. Laparoskopicky mi je uvolnili, poslali mě znovu na měsíc do lázní a doporučili otěhotnět do 4 měsíců, jinak se srůsty můžou opět vytvořit...
Nepovedlo se a po spoustě různých vyšetřeních, jsem se dala na cestu umělého oplodnění. Teď budu mít v lednu před sebou druhý pokus IVF..
Pokud mᚠzasaženou pouze jednu stranu, mᚠpořád ještě levý vaječník a vejcovod, který funguje přesně tak, jak má. Takže mᚠoproti mě obrovskou výhodu..
Často se za neúspěšnou snahou otěhotnět skrývá psychika. Vím, že se to lehce říká, nemyslet na to. Nejde to a mᚠv hlavě právě jen to... dumbom
Sama znám několik holek, kterým se nedařilo otěhotnět i několik let, aniž by měly jakýkoliv problém, a jednou se to prostě stalo...
dudlik si prostě jen dalo na čas.
Věřím, že to bude i tvůj případ a že nakonec nebudeš potřebovat žádnou asistovanou pomoc.
Držím ti palečky tummenupp aby jsi brzy měla na těhotenském testu //. storstark


http://lilypie.com/pic/2009/11/11/tMc1.jpghttp://lb3f.lilypie.com/bRktp1.png

Není tady

 

#3 30. 3. 2009 18:58

Nadis.H
♥------
Registrovaný: 29. 3. 2009
Příspěvky: 5

Re: Srůsty po operaci

Ahoj Pipi. Já už psala podrobný příspěvěk k tématu o odstranění vejcovodů. Já prodělala slepák ve 4 letech. Vše zkazili co se dalo. Na laparoskopii jsem byla teď 13.března kvůli nezjištitelným bolestem břicha právě u jizvy od slepáku. Výsledek laparky je odtranění srůstu po slepáku od pánve až po játra a díky zánětu který jsem při slepáku prodělala odstranění obou vejcovodů neprůchodných. sad Takže jestli mᚠmožnost jít na laparku tak určitě jdi. Jinak se toho nezbavíš.

Není tady

 

#4 30. 3. 2009 19:08

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: Srůsty po operaci

Ahoj Nadi smile tyhle tematka jsou uz pres dva roky stare wink takze myslim ,ze uz nebudou aktualni smile
Pokud si chces popovidat s holkama co se snazi ,zajdi na Chat:Snazilky smile Hodne stesti ve snazeni wink


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#5 31. 3. 2009 14:36

Irik
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 680

Re: Srůsty po operaci

Pipi, já bych to řešila, až kdybys otěhotnět nemohla nějakou dobu...tak půl až jeden rok. Nevím, jestli je pro tebe teď těhotenství aktuální.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů