|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj holky, bratránek nám nabízí monitor dechu, ale je starý už 4 roky (po 2 dětech). Bez problémů nám ho půjčí, ale prý někde slyšel, že by se po 2 letech měl vyměnit, prý nemusí být tak spolehlivý. Říkala to prý nějaká doktorka. Zaslechly jste o tom taky něco? Jestli to náhodou nebude nějaká fligna na dohazování obchodů....
Není tady
Ahojky já jsem slyšela a taky četla na netu , že použitelnost je 12 měsíců tak nevím .
Není tady
evule 2 napsal(a):
Ahojky já jsem slyšela a taky četla na netu , že použitelnost je 12 měsíců tak nevím .
no tak otázka je, jesli 12 měsíců používání 24 hodin denně nebo 5 let používání jen třeba v noci...
Není tady
ja to taky slysela ze po dvou letech vymenit, ale to asi proto, ze konci zaruka ze zakona, ne? taky ho mam a pokud budu mit dalsi mimi za delsi dobu, urco nebudu porizovat novy monitor
Není tady

Mám pocit, že u hlídaček Nanny jde koupit náhradní podložka.
Není tady
Nam řikala pani u ktere jsme to koupili že použitelnost je dva roky ale to kdyby bylo zaple nonstop,takže jinak asi delší dobu.Jinak ta podložka se da dokoupit navíc a stojí kolem 600 kč.
Není tady