Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 11. 2006 16:24

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Kde sehnat nástěnné škrabadlo pro číču..?

Dotaz v nadpisu smile Nevíte kde, v internetových i normálních obchodech jsem zatím viděla buďto takové visací kulaté nebo takové, které je součástí takových těch prolízaček kočičích. U někoho jsem viděla nástěnné, které by se mi hodilo nejvíc - číča si tahá drápky o koberec a sedačku a moc z toho odvázaná nejsem smile

Poraďte, dííííky godlike


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#2 26. 11. 2006 19:43

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Kde sehnat nástěnné škrabadlo pro číču..?

Nevím,zda si se nepřehlédla, ale i v kamenných obchodem, ale hlavně na internetu mហnepřeberný výběr škrabadel... od obdelníkových destiček se sisalem nebo rohových škrabadel, závěsných a stojacích a také i kombinace s domečky a odpočívadly, ale těch samostatných je opravdu strašně moc.... a nezaberou moc místa....

Např. ca. 25 druhů zde...

http://www.pets.cz/shop/shop.asp?TID1=C … p;show=all

Není tady

 

#3 26. 11. 2006 19:59

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Kde sehnat nástěnné škrabadlo pro číču..?

Macex napsal(a):

Nevím,zda si se nepřehlédla, ale i v kamenných obchodem, ale hlavně na internetu mហnepřeberný výběr škrabadel... od obdelníkových destiček se sisalem nebo rohových škrabadel, závěsných a stojacích a také i kombinace s domečky a odpočívadly, ale těch samostatných je opravdu strašně moc.... a nezaberou moc místa....

Např. ca. 25 druhů zde...

http://www.pets.cz/shop/shop.asp?TID1=C … p;show=all

Díky moc smile Já neznám asi ty správné obchody godlike


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů