Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 11. 6. 2014 14:00

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: miniinterupce

Dejme tomu - možná je to celé jen nešastně formulované, to je pravda.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#127 11. 6. 2014 14:15

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: miniinterupce

lupina montana napsal(a):

modrovous napsal(a):

Bože, lupino, přece nebudeš jako majkafa, pitvat nicky? grater 
A k té antikoncepci - třeba to nechtěla nijak rozebírat, ale prostě jen zjistit cenu zákroku.

Jaký PITVAT? va Tak možná se tak pojmenovala jen následkem vedra, co já vím - ale: o každém a vždycky víš jen to, co ti sám tak či onak poskytne...a z toho si nutně udělᚠnějaký obraz. No a tehnle se mi nelíbí.
Možná, že to časem nějak upřesní - prozatím je to tak, jak to je.
Jestli nechtěla nic rozebírar, proč tam mrskla ty dauníky? To už je doost intimní info, nemyslíš?

Intimní info je to celé. Ale ona sem nepřišla zakládat svůj fan klub, ale chtěla info o cenách zákroků. Zjevně nechce nic upřesňovat ani dál řešit.

Mmch, nevím, co ty vyvodíš z jejího nicku, ale vím, jak ten můj cvičil svého času právě s majkou.
Vymyslela spoustu hloupých hypotéz a přitom pravda je tak jednoduchá a někde úúúplně jinde.
Proto mi přijde kapku nefér dělat jakékoliv závěry o někom právě z tohohle.  storstark

P.S. Taky vás to vedro tak ničí? hmm


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#128 11. 6. 2014 14:16

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: miniinterupce

rudolf napsal(a):

modrovous - nechci uplivnout ani nic z toho co mi přisuzuješ. Uplivnout snad nad Tvým příspěvkem, když už.

A to zas chápu. Taková nepříjemná pravda, což? tongue


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#129 11. 6. 2014 14:40

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: miniinterupce

Ale to zase ne- pravda je to jen pro Tebe.

Není tady

 

#130 11. 6. 2014 18:32

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: miniinterupce

Ivana napsal(a):

rudolf napsal(a):

icequeen- to s přítelem nikdy děti nechceš? gynekolog by ti v tomto případě těžko navrhl přerušení. to je v tobě a  je mi z Tebe špatně. A co antikoncepce- to Ti nic neříká???

A z čeho je ti špatně? Že někdo přišel nechtěně do jiného stavu a chce jít na miniinterrupci? Zákon to umžňuje, tak proč ne? A si každý dělá, co chce, když někdo dítě nechce, a ho nemá. A i antikoncepce může selhat, nic není stoprocentní. Proto tu možnost legálního potratu je.

Presne. tp co napsal je nechutnost. Sama bych mela strach jestli dte nema downuv syndrom.  To, ze se toho ta pani obava, neni absolutne nic spatneho.

Rudolf samozrejme tehotny nebude nebo tehotna a v zovote se ani vterinu nebude starat o tak postizene dite na cely uvazek....ale musi si odplivnout.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#131 11. 6. 2014 18:33

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: miniinterupce

rudolf napsal(a):

Ivana- to co Ty popisuješ je asi jiné než příběh icequeen. Nechtěně přijít do jiného stavu v dnešní době je takřka nemožné.

CHA!!


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#132 12. 6. 2014 8:48

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: miniinterupce

sahleb- CHA - další paní chytrá. samozřejmě není špatné že se stará o zdraví dítěte, ale jaksi pozdě. Starat se měla, aby neotěhotněla s tím, kdo má v rodině takovéto postižení. Jak víš tak samozřejmě o možnosti mého otěhotnění??

Není tady

 

#133 12. 6. 2014 8:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: miniinterupce

Starat se měla, aby neotěhotněla
Třeba se starala... žádná antikoncepce není stoprocentní... i sterilizace má index spolehlivosti 0,5 http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#134 12. 6. 2014 9:04

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: miniinterupce

rudolf napsal(a):

sahleb- CHA - další paní chytrá. samozřejmě není špatné že se stará o zdraví dítěte, ale jaksi pozdě. Starat se měla, aby neotěhotněla s tím, kdo má v rodině takovéto postižení. Jak víš tak samozřejmě o možnosti mého otěhotnění??

A jak to poznᚠ, myslíš že ten člověk to má napsaný na čele? Já jsem ve 14 letech dcery zjistila, že jsem vyvdala autismus a 7 příbuzných BM ho má.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#135 12. 6. 2014 9:38

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: miniinterupce

Co mám poznat- nerozumím. Autismus z žádných testů v těhotenství nepoznáš.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů