Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 2. 12. 2011 12:39

Isabel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 5. 2008
Příspěvky: 2522
Web

Re: miniinterupce

Bramborka napsal(a):

Isabel napsal(a):

Bramborka napsal(a):

Isabel a majkafo, dovedete si představit (nebo domyslet), že ten pán je ve stresu?hmm

Bramborko, dovedu. Zeptala jsem se manzela, zda BY MEL chut a naladu projizdet internet, kdyz jsem si musela prozit potraty. Odpoved asi nemusim ani psat. On byl totiz pokazde se mnou, nebo cekal na chodbe v nemocnici cele dopoledne az me propusti, aby me podporil, aby jsme tu bolest ze ztraty miminka prozili spolu. A za to ho strasne moc miluju hjartasmile

Ber to tak, že každej jsme jinej ..........smile.

Jo, to je fakt... smile


http://lagf.lilypie.com/oWpsp2.png
http://lb2f.lilypie.com/sS4Ip2.png
http://lmtf.lilypie.com/xmqep1.png

Není tady

 

#102 2. 12. 2011 13:29

majkafa
Host

Re: miniinterupce

Bramborka napsal(a):

Isabel a majkafo, dovedete si představit (nebo domyslet), že ten pán je ve stresu?hmm

Tenhle pán dle mého názoru věru ve stresu není. Jedná naprosto racionálně, promyšleně a necitlivě.

 

#103 2. 12. 2011 13:47

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: miniinterupce

Jestli vůběc nějaký "pán" je vissla


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#104 15. 12. 2011 15:27

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: miniinterupce

Katerina_1984 napsal(a):

Dobrý den,

náhodou jsem narazil na tento portál, do kterého se asi z našeho domácího počítače trvale přihlásila a do kterého také zřejmě vepsala v uplynulých dnech má manželka několik odstavců.

Bez ohledu na svou profesi soudního psychologa svou ženu znám dostatečně dost na to, abych pochopil, co svým psaním chtěla vyjádřit. Co mě ve všech ohledech překvapuje, je prostředí, do kterého tyto názory vepsala. Při plné snaze o zachování dobrých mravů jsem již během uplynulých deseti minut pročítání tohoto vlákna bez pochybností dospěl k názoru, že zdejší dialog o ničem vedou majoritně jedinci, kteří by potřebovali přinejmenším ambulantní pomoc mých kolegů...

Vážený pane,
Vy byste si potřeboval důkladně prostudovat knihu "Společenské klasobraní" od Gutha-Jarkovského, protože jste slušným vychováním zcela nedotčený. V době, kdy pan spisovatel Guth-Jarkovský svoji knihu psal, si manželé vzájemně mohli narušovat soukromí neoprávněným otevíráním a čtením dopisů. Vy tak v dnešní době činíte šmírováním korespondence Vaší ženy v rodinném počítači, což je stejně zavrženíhodné, jako kdybyste jí četl, otevíral a kontroloval dopisy, potažmo na ně odpovídal jejím jménem.

Ten, kdo za jeho zády kontroluje a šmíruje počítačovou korespondenci svého partnera a ještě se nestydí vystupovat pod jeho nickem, ten pro mě není slušným člověkem a jeho postřehy jsou pro mě proto irelevantní. Mimochodem znám mnoho psychologů, kteří by sami potřebovali systematickou psychologickou péči a mám za to, že právě Vy patříte do minority těch profesionálů, kteří svým kolegům vytvářejí černou skvrnu na štítě jejich dobré pověsti... usch


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#105 4. 1. 2012 13:55

Katerina_1984
♥------
Registrovaný: 30. 11. 2011
Příspěvky: 8

Re: miniinterupce

Kiara napsal(a):

Katerina_1984 napsal(a):

Dobrý den,

náhodou jsem narazil na tento portál, do kterého se asi z našeho domácího počítače trvale přihlásila a do kterého také zřejmě vepsala v uplynulých dnech má manželka několik odstavců.

Bez ohledu na svou profesi soudního psychologa svou ženu znám dostatečně dost na to, abych pochopil, co svým psaním chtěla vyjádřit. Co mě ve všech ohledech překvapuje, je prostředí, do kterého tyto názory vepsala. Při plné snaze o zachování dobrých mravů jsem již během uplynulých deseti minut pročítání tohoto vlákna bez pochybností dospěl k názoru, že zdejší dialog o ničem vedou majoritně jedinci, kteří by potřebovali přinejmenším ambulantní pomoc mých kolegů...

Vážený pane,
Vy byste si potřeboval důkladně prostudovat knihu "Společenské klasobraní" od Gutha-Jarkovského, protože jste slušným vychováním zcela nedotčený. V době, kdy pan spisovatel Guth-Jarkovský svoji knihu psal, si manželé vzájemně mohli narušovat soukromí neoprávněným otevíráním a čtením dopisů. Vy tak v dnešní době činíte šmírováním korespondence Vaší ženy v rodinném počítači, což je stejně zavrženíhodné, jako kdybyste jí četl, otevíral a kontroloval dopisy, potažmo na ně odpovídal jejím jménem.

Ten, kdo za jeho zády kontroluje a šmíruje počítačovou korespondenci svého partnera a ještě se nestydí vystupovat pod jeho nickem, ten pro mě není slušným člověkem a jeho postřehy jsou pro mě proto irelevantní. Mimochodem znám mnoho psychologů, kteří by sami potřebovali systematickou psychologickou péči a mám za to, že právě Vy patříte do minority těch profesionálů, kteří svým kolegům vytvářejí černou skvrnu na štítě jejich dobré pověsti... usch

Nezlobte se, ale nelíbí se mi, že se navážíte do komentáře mého manžela s poučkami o slušném chování. Můj muž je laskavý a čestný člověk, kterého si široký okruh pracovního i soukromého okolí mimořádně váží. Pokud by každý z nás alespoň z poloviny pomáhal "svým bližním" jako on, tato společnost by jistě neměla tolik pološílených koutů, jakým je například diskuze/reakce v tomto vláknu!

Vaše zbytečné narážky nemá smysl komentovat - a již pramení z čehokoliv, je mi Vás líto! Mimochodem, můj manžel tento portál již uvádí ve svých přednáškách jako alternativní zdroj k čerpání sdílené empiriky pro několik diplomových prací z oblasti sociopatologických jevů... Nedivím se mu. Víc, než cokoli jiného, zde lze najít hysterické "výkřiky" a svrchované soudy poukazující na prázdnotu v prostoru sociální inteligence jejich autorů!

Není tady

 

#106 4. 1. 2012 14:00

Katerina_1984
♥------
Registrovaný: 30. 11. 2011
Příspěvky: 8

Re: miniinterupce

Ráda bych ještě zdůraznila, že tento portál trvale opouští mou pozornost - nevím, komu diskuze v tomto vláknu může pomoct nebo koho může poučit. Mne před velmi nepříjemnou situací v mém soukromém životě spíš ještě více vystresovala a následně znechutila. Věřím, že se zde najde alespoň nepočetná množina těch, kteří můj rozhořčený postoj pochopí, za všech okolností na něj směrem k mé osobě s ohledem na rozhodnutí výše již není třeba nijak reagovat.

Není tady

 

#107 4. 1. 2012 16:27

majkafa
Host

Re: miniinterupce

lol Proč potřebuješ věřit, že se najde někdo, kdo pochopí tvůj rozhořčený postoj, osobo?
Btw to je prima, že tvůj manžel tento portál propaguje. smile
Tvůj manžel byl jistě obdařen velkou dávkou empatie, obzvláště k tobě. dumbom

Přeji ti, abys měla stejný názor na svého manžela i po mnoha mnoha letech. Bez ironie.

Upravil(a) majkafa (4. 1. 2012 16:29)

 

#108 10. 6. 2014 17:00

icequeen3
♥------
Registrovaný: 10. 6. 2014
Příspěvky: 1

Re: miniinterupce

Ahoj všem,
jsem tu nová a tak se chci zeptat ...je to pár dní co jsem zjistila že jsem gravidní,už tedy měsíc.jenže přítel má v rodině dětičky s downovým syndromem a tak po rozhovoru s gynekoložkou  zvažuji miniinterupci..neví náhodou některá z vás,co to dnes stojí?? na netu jsou různé částky a tak bych ráda znala reálný pohyb ceny..děkuji  za případné odpovědi Verča

Není tady

 

#109 10. 6. 2014 20:20

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: miniinterupce

No, trochu pochybuju, že gynekoložka po pouhém rozhovoru navrhne interupci...
Ale dobrá...
Známá platila 4500 ,- - ceny se určitě mohou lišit zařízení od zařízení...

Není tady

 

#110 10. 6. 2014 21:31

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: miniinterupce

Jestli má down syndrom se dá spolehlivě zjistit ve 12 tt a pak bys měla potrat zdarma. Ale to asi slyšet nechceš.Ty se toho chceš zbavit i kdyby to bylo zdravé, že. Hmm, tak v tom Ti nepomůžu.

Není tady

 

#111 11. 6. 2014 8:52

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: miniinterupce

icequeen- to s přítelem nikdy děti nechceš? gynekolog by ti v tomto případě těžko navrhl přerušení. to je v tobě a  je mi z Tebe špatně. A co antikoncepce- to Ti nic neříká???

Není tady

 

#112 11. 6. 2014 11:18

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: miniinterupce

A ty bys chtěla být dítětem ledové královny? Ovšem že nemá antiko, to taky čumbrčim.... va proboha, vždy já jsem to brala už v pravěku. cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#113 11. 6. 2014 11:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: miniinterupce

T e o r e t i c k y  může i antikoncepce zklamat, že... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#114 11. 6. 2014 11:31

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: miniinterupce

zklamaný může být i přítel- možná

Není tady

 

#115 11. 6. 2014 11:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: miniinterupce

Asi takhle - stát se může ledacos a nikdo nevíme, jakým způsobem se "zadařilo"... v každým případku situace na exkrement...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#116 11. 6. 2014 12:04

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: miniinterupce

rudolf napsal(a):

icequeen- to s přítelem nikdy děti nechceš? gynekolog by ti v tomto případě těžko navrhl přerušení. to je v tobě a  je mi z Tebe špatně. A co antikoncepce- to Ti nic neříká???

A z čeho je ti špatně? Že někdo přišel nechtěně do jiného stavu a chce jít na miniinterrupci? Zákon to umžňuje, tak proč ne? A si každý dělá, co chce, když někdo dítě nechce, a ho nemá. A i antikoncepce může selhat, nic není stoprocentní. Proto tu možnost legálního potratu je.

Není tady

 

#117 11. 6. 2014 13:19

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: miniinterupce

Ivana napsal(a):

rudolf napsal(a):

icequeen- to s přítelem nikdy děti nechceš? gynekolog by ti v tomto případě těžko navrhl přerušení. to je v tobě a  je mi z Tebe špatně. A co antikoncepce- to Ti nic neříká???

A z čeho je ti špatně? Že někdo přišel nechtěně do jiného stavu a chce jít na miniinterrupci? Zákon to umžňuje, tak proč ne? A si každý dělá, co chce, když někdo dítě nechce, a ho nemá. A i antikoncepce může selhat, nic není stoprocentní. Proto tu možnost legálního potratu je.

Hlavně je to pro některé neodolatelná příležitost si nad někým, o jehož situaci vím naprosté ho.no, hezky zvysoka uplivnou a pak si připadat tak hezky povzneseně, jakože teď jsem jí to teda nandal/a.
Uchvacující. usch


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#118 11. 6. 2014 13:25

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: miniinterupce

icequeen3 napsal(a):

Ahoj všem,
jsem tu nová a tak se chci zeptat ...je to pár dní co jsem zjistila že jsem gravidní,už tedy měsíc.jenže přítel má v rodině dětičky s downovým syndromem a tak po rozhovoru s gynekoložkou  zvažuji miniinterupci..neví náhodou některá z vás,co to dnes stojí?? na netu jsou různé částky a tak bych ráda znala reálný pohyb ceny..děkuji  za případné odpovědi Verča

Pokud mᚠvybrané pracoviště, kde chceš zákrok podstoupit, tak by mohli mít cenu na internetových stránkách nebo si tam prostě zavolej a zeptej se. Liší se to nemocnice od nemocnice, teď jsem třeba koukala na jednu pražskou, a ta uvádí částku 4200,- .


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#119 11. 6. 2014 13:28

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: miniinterupce

helena napsal(a):

T e o r e t i c k y  může i antikoncepce zklamat, že... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Říká se to. Ale to by snad napsala, ne? Na mně to nezapůsobilo nijak dobře, přiznám se....možná včetně toho nicku. Ale třeba nás chce někdo jenom trochu rozvrkočit wink


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#120 11. 6. 2014 13:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: miniinterupce

Ale to by snad napsala, ne?
Noo... jak říkám, teď už na způsobu nezáleží...
Ovšem výchozí podmínky by asi chtěly tu jistotu tuplovanou.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#121 11. 6. 2014 13:34

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: miniinterupce

lupina montana napsal(a):

helena napsal(a):

T e o r e t i c k y  může i antikoncepce zklamat, že... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Říká se to. Ale to by snad napsala, ne? Na mně to nezapůsobilo nijak dobře, přiznám se....možná včetně toho nicku. Ale třeba nás chce někdo jenom trochu rozvrkočit wink

Bože, lupino, přece nebudeš jako majkafa, pitvat nicky? grater 
A k té antikoncepci - třeba to nechtěla nijak rozebírat, ale prostě jen zjistit cenu zákroku.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#122 11. 6. 2014 13:35

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: miniinterupce

Ivana- to co Ty popisuješ je asi jiné než příběh icequeen. Nechtěně přijít do jiného stavu v dnešní době je takřka nemožné.

Není tady

 

#123 11. 6. 2014 13:37

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: miniinterupce

modrovous - nechci uplivnout ani nic z toho co mi přisuzuješ. Uplivnout snad nad Tvým příspěvkem, když už.

Upravil(a) rudolf (11. 6. 2014 13:41)

Není tady

 

#124 11. 6. 2014 13:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: miniinterupce

modrovous napsal(a):

Bože, lupino, přece nebudeš jako majkafa, pitvat nicky? grater 
A k té antikoncepci - třeba to nechtěla nijak rozebírat, ale prostě jen zjistit cenu zákroku.

Jaký PITVAT? va Tak možná se tak pojmenovala jen následkem vedra, co já vím - ale: o každém a vždycky víš jen to, co ti sám tak či onak poskytne...a z toho si nutně udělᚠnějaký obraz. No a tehnle se mi nelíbí.
Možná, že to časem nějak upřesní - prozatím je to tak, jak to je.
Jestli nechtěla nic rozebírar, proč tam mrskla ty dauníky? To už je doost intimní info, nemyslíš?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#125 11. 6. 2014 13:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: miniinterupce

proč tam mrskla ty dauníky?
Protože má strach a její žádost může bejt pro mnohý pochopitelnější?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů