Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 25. 11. 2006 22:31

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

Nikiska napsal(a):

Ještě mě napadla vytahaná mikina ....ale asi ne co??

to asi ne, to by jsi polde me vypadala jako méďa smile

Není tady

 

#27 25. 11. 2006 22:32

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Svádění v pánské košili...

A myslíš, že takovýhle věci zabírají ještě po deseti letech?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#28 25. 11. 2006 22:33

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

Nikiska napsal(a):

A myslíš, že takovýhle věci zabírají ještě po deseti letech?

určitě jo, chce to přece ten vztah nějak oživit, ja si myslím, že partnera velmi mile překvapíš smile

Není tady

 

#29 25. 11. 2006 22:37

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Svádění v pánské košili...

No což pak o to my máme vztah moc hezkej. Ale jak si tu píšeme o těch košilích tak si představuje někde nějakou chatičku ve dvou a tam tu košili jak vyšitou. big_smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#30 25. 11. 2006 22:40

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

Nikiska napsal(a):

No což pak o to my máme vztah moc hezkej. Ale jak si tu píšeme o těch košilích tak si představuje někde nějakou chatičku ve dvou a tam tu košili jak vyšitou. big_smile

uplně mi čteš myšlenky, na silvestra jedeme do Krkonoš na chatu, tak tam by se to dalo odpískat smile
na doma si spíš představuji nějaké prádýlko....

Není tady

 

#31 26. 11. 2006 9:33

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Svádění v pánské košili...

Jéje,ani nevíte,jaký mi děláte chutětongue To je děsný,muj kluk ode mě bydlí 160 km...Vídáme se o víkendech.. Navíc já jsem ve čtvráku na střední,on už pracuje..Takže někdy nevyjde ani ten víkend a vidíme se jednou za 14 dní!!sad Jako třeba včera..Nevyšlo to a já byla doma sama se svojí depkou roll  No snad to vyjde příští víkend a košile nezůstane dlouho bez využitígloria

Není tady

 

#32 26. 11. 2006 10:11

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

pampeliška napsal(a):

Jéje,ani nevíte,jaký mi děláte chutětongue To je děsný,muj kluk ode mě bydlí 160 km...Vídáme se o víkendech.. Navíc já jsem ve čtvráku na střední,on už pracuje..Takže někdy nevyjde ani ten víkend a vidíme se jednou za 14 dní!!sad Jako třeba včera..Nevyšlo to a já byla doma sama se svojí depkou roll  No snad to vyjde příští víkend a košile nezůstane dlouho bez využitígloria

ahoj pampeliško, vím přesně jak to je, my sice spolú jsme z jedný obce, ale taky se pomalu vidíme jednou za 14 dní.včera jsem taky byla doma, tak doufám, že to dneska vyjde. já taky dělám školu... a můj je na výšce a do toho má ještě svoji firmu, takže jeho práce - jeho koníček

Není tady

 

#33 26. 11. 2006 10:36

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Svádění v pánské košili...

Táňa-vy jste oba z jedný obce a vídáte se takhle málo?To asi oba studujete někde mimo,viď?hmm

Není tady

 

#34 26. 11. 2006 10:47

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

pampeliška napsal(a):

Táňa-vy jste oba z jedný obce a vídáte se takhle málo?To asi oba studujete někde mimo,viď?hmm

ja jsem pres tyden doma, on pres tyden na private a kdyz dojede domu, tak ma tu svoji firmu tak je v praci, vcera skoncil treba az ve 22 hod a pak se mu nikam nechtelo... sad  ani k nim nechodim... porad mi pise, jestli by nebylo lepsi na nej zapomenout, ze ma jako na prvnim miste praci. ze ho trapi, kdyz se trapim ja, ze jsem porad sama. nemuzu ho opustit, ma v sobe kouzlo, ktere me k nemu pritahuje.

Není tady

 

#35 26. 11. 2006 10:53

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Svádění v pánské košili...

Táňa-Vidim,že jsme na tom hodně podobně..Ten muj pracuje v Praze..Kdyby měl aspoň volný celý víkendy! Jenže má pořád schůzky s klientama..Takže to vypadá asi tak,že v sobotu v 7 večer přijede a v neděli max.v poledne zase pádí pryč..Ten čas co jsme spolu uteče ve vteřině a těch zbývajících 6 dní.. roll Kdby bydlel u mě v obci,tak bych za nim asi šla i kdyby bylo 10 v noci..Klidně si s nim jen na 5 minut popovídat,dát mu pusu na dobrou noc...Prostě ho vidět..Ach jo...Jste spolu dlouho?

Není tady

 

#36 26. 11. 2006 11:08

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

pampeliška napsal(a):

Táňa-Vidim,že jsme na tom hodně podobně..Ten muj pracuje v Praze..Kdyby měl aspoň volný celý víkendy! Jenže má pořád schůzky s klientama..Takže to vypadá asi tak,že v sobotu v 7 večer přijede a v neděli max.v poledne zase pádí pryč..Ten čas co jsme spolu uteče ve vteřině a těch zbývajících 6 dní.. roll Kdby bydlel u mě v obci,tak bych za nim asi šla i kdyby bylo 10 v noci..Klidně si s nim jen na 5 minut popovídat,dát mu pusu na dobrou noc...Prostě ho vidět..Ach jo...Jste spolu dlouho?

budou to 2 měsíce.... je nám spolu krásně, ale má prý nejaky zkrat z předchozího vztahu... tak nevim, strasne rada bych mu pomohla, ale nevím jak... vy jste spolu jak dlouho?

Není tady

 

#37 26. 11. 2006 11:11

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Svádění v pánské košili...

Ten můj žije 1200 km daleko a nemám pocit, že bych to nějak nezvládala. Aspoň mi nikdo nezaclání doma :-) Vidíme se tak po 4-6 týdnech a je to v pohodě.

Není tady

 

#38 26. 11. 2006 11:23

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

Daniela S. napsal(a):

Ten můj žije 1200 km daleko a nemám pocit, že bych to nějak nezvládala. Aspoň mi nikdo nezaclání doma :-) Vidíme se tak po 4-6 týdnech a je to v pohodě.

to jepravda, ale zase kdyz je ze stejne obce tak je to zase neco jineho, to se muzem videt kazdy vikend a pokud on je unaveny, tak ja s tim nic neudelam sad

Není tady

 

#39 26. 11. 2006 11:29

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Svádění v pánské košili...

Táňa-muj má z předchozího vztahu asi taky nějakej blok..Chodil přede mnou s nějakou slečnou 3 roky a rozešli se těsně předtim,než jsme se dali dohromady my dva..Teď mi říká,že je to na něj všechno moc rychlý.To mi ale nejde do hlavy,nᚠvztah totiž začal on,já ho zprvu ani tak moc nechtěla..No ale hrozně jsem se do něj zamilovala.A on mi teď říká tohle?To to nevěděl,když mě uháněl??lol

Není tady

 

#40 26. 11. 2006 11:39

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

pampeliška napsal(a):

Táňa-muj má z předchozího vztahu asi taky nějakej blok..Chodil přede mnou s nějakou slečnou 3 roky a rozešli se těsně předtim,než jsme se dali dohromady my dva..Teď mi říká,že je to na něj všechno moc rychlý.To mi ale nejde do hlavy,nᚠvztah totiž začal on,já ho zprvu ani tak moc nechtěla..No ale hrozně jsem se do něj zamilovala.A on mi teď říká tohle?To to nevěděl,když mě uháněl??lol

tak to máme stejný problém.... taky mel holku 3 roky, rozešli se kvuli jeji nespolehlivosti. byl 2 mesice sam, pak jsem mu napsala ja no a sam rekl, ze zacnem spolu chodit na moje narozeniny.prece kdyby nechtel, tak do toho nejde, ne? taky mi rika, at netlacim na pilu... tak to jsme myslim na tom hodne podobne ty a ja.  taky bych se od nej ted nedokazala odtrhnout, jeste sam rikal, ze kdyby jsme se rozesli, vzalo by me to vic, nez kteroukoliv jeho predeslou holku, pustila jsem se do nej s velkou chutí.

Není tady

 

#41 26. 11. 2006 11:49

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Svádění v pánské košili...

Táňa-No...muj říká,že tomu chce dát volnej průběh...Zprvu se to zdálo všechno tak hezký...To si člověk ještě tak moc neuvědomuje,co je 160 km.Klidně bych za nim na ty víkendy jezdila,jenže..přece jenom studuju a jízdenka by mě za jednu takovou návštěvu přišla na 250 Kč,navíc teď budou Vánoce,takže musim šetřit,moc toho na dárky zatim nemam..hmm Je to na mě najednou moc negativních vlivů,začínám o všem pochybovat a kolikrát je mi z toho fakt těžko.A to jsme spolu teprve měsíc.Doufám,že se ten pronlém se vzdáleností nebude stávat větším a větším..grater

Není tady

 

#42 26. 11. 2006 11:53

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

pampeliška napsal(a):

Táňa-No...muj říká,že tomu chce dát volnej průběh...Zprvu se to zdálo všechno tak hezký...To si člověk ještě tak moc neuvědomuje,co je 160 km.Klidně bych za nim na ty víkendy jezdila,jenže..přece jenom studuju a jízdenka by mě za jednu takovou návštěvu přišla na 250 Kč,navíc teď budou Vánoce,takže musim šetřit,moc toho na dárky zatim nemam..hmm Je to na mě najednou moc negativních vlivů,začínám o všem pochybovat a kolikrát je mi z toho fakt těžko.A to jsme spolu teprve měsíc.Doufám,že se ten pronlém se vzdáleností nebude stávat větším a větším..grater

taky jsme po mesici resili, teda on, ze je to teprve mesic a uz na me nema cas sad studuje vysku - obor cybernetika a umela inteligence a moc ho to bavi, takze se nedivim, ze to ma na prvnim miste.  taky kolikrat pochybuju, ze by bylo asi lepsi, kdyby si nasel holku z brna a videl by se s ni kazdy den sad ale na druhou stranu kdyby chtel, takuz to udela hned. sam rika, ze by se semnou nerozesel. prej mu uz kvuli jeho nedostatku casu utekla jedna a ja budu dalsi. opravdu se ho nechci vzdat... máme to ale težký, co? grater

Není tady

 

#43 26. 11. 2006 12:02

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Svádění v pánské košili...

Táňa-taky si říkám.Na kluky nemam nijak moc štěstí,sotva se díky nový lásce,do který vkládám naděje,vyhrabu z předchozího zklamání,tak už je tu zas nějake problém..Nevim,kam si holky chodí pro kluky,se kterýma nemaj žádný problémy roll Taky se ho nechci vzdát..Ráda bych si o tom s nim nějak víc promluvila,jenže když se sejdeme tak oba záříme jak sluníčka a na řešení nějakých problémů nemáme náladu..To až když jsme každej sám,tak nám to šrotuje butter Ale teď už si o tom asi fakt budeme muset popovídat..Třeba se dozvim,že je tohle jeho přepracovaný období jen dočasnýsmile no nevim neutral  ACH BOŽE!!sad  lol

Upravil(a) pampeliška (26. 11. 2006 12:02)

Není tady

 

#44 26. 11. 2006 12:06

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

to je pravda, kolikrat si na to ani nevzpomenu si s nim promluvit, protoze resime jiny "dulezitejsi " veci. ale taky se to bude muset jednou stat. nejhorsi na tom je, ze tohle  resime jenom po smskach a po ICQ jinak si o tom nevykladame. opravdu nevim, jak bych nam poradila a vyresila ty nase problemy. byl zvykly na to, ze si byvalou pritelkyni privezl na vikend domu a kdyz prisel z prace, nikam nemusel, protoze byla u nej, a myslim, ze kvuli tomu jeho zkratu me asi jeste nechce privest domu. to by mi ani tak nevadilo,nikam nespecham.   sam rika:  bud to vydrzim, nebo utecu sad

Není tady

 

#45 26. 11. 2006 12:21

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Svádění v pánské košili...

Táňa.M napsal(a):

to je pravda, kolikrat si na to ani nevzpomenu si s nim promluvit, protoze resime jiny "dulezitejsi " veci. ale taky se to bude muset jednou stat. nejhorsi na tom je, ze tohle  resime jenom po smskach a po ICQ jinak si o tom nevykladame. opravdu nevim, jak bych nam poradila a vyresila ty nase problemy. byl zvykly na to, ze si byvalou pritelkyni privezl na vikend domu a kdyz prisel z prace, nikam nemusel, protoze byla u nej, a myslim, ze kvuli tomu jeho zkratu me asi jeste nechce privest domu. to by mi ani tak nevadilo,nikam nespecham.   sam rika:  bud to vydrzim, nebo utecu sad

Já myslela,že ten zkrat je,že přešel z jednoho vztahu do druhýho tak rychle..On si tě ještě nechce vzít domu?Teď to trochu nechápu,proč..

Není tady

 

#46 26. 11. 2006 12:24

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

pampeliška napsal(a):

Táňa.M napsal(a):

to je pravda, kolikrat si na to ani nevzpomenu si s nim promluvit, protoze resime jiny "dulezitejsi " veci. ale taky se to bude muset jednou stat. nejhorsi na tom je, ze tohle  resime jenom po smskach a po ICQ jinak si o tom nevykladame. opravdu nevim, jak bych nam poradila a vyresila ty nase problemy. byl zvykly na to, ze si byvalou pritelkyni privezl na vikend domu a kdyz prisel z prace, nikam nemusel, protoze byla u nej, a myslim, ze kvuli tomu jeho zkratu me asi jeste nechce privest domu. to by mi ani tak nevadilo,nikam nespecham.   sam rika:  bud to vydrzim, nebo utecu sad

Já myslela,že ten zkrat je,že přešel z jednoho vztahu do druhýho tak rychle..On si tě ještě nechce vzít domu?Teď to trochu nechápu,proč..

nevím, myslím si, že je na to jeste moc brzo z jeho strany teda po 2 mesicich. jako byla jsem u nej nekolikrat, ale to nebyli jeho rodice doma. to me ani tak nestve jak to, ze ani na chvilku se mu nechce prijet, v aute se mu nechce sedet, a porad vymyslet kde spolu budem, to uz me nebavi, ale kvuli takove blbosti to prece neskoncim. ja doufam, ze to bude jenom jejich chvilkove rozpolozeni a ze se nam to urovná.

Není tady

 

#47 26. 11. 2006 12:32

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Svádění v pánské košili...

Táňá-Taky v to doufám...Třeba je to jen nějaký hektický období big_smile Nerada bych o něj kvůli tomuhle přišla...No hlavní u tebe je,že se s tebou rozejít nechce,ne? Já právě vůbec nevim,jak tuhle situaci oba přestojíme hmm

Není tady

 

#48 26. 11. 2006 12:34

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

pampeliška napsal(a):

Táňá-Taky v to doufám...Třeba je to jen nějaký hektický období big_smile Nerada bych o něj kvůli tomuhle přišla...No hlavní u tebe je,že se s tebou rozejít nechce,ne? Já právě vůbec nevim,jak tuhle situaci oba přestojíme hmm

nechce se rozejit, to mas pravdu, ale taky nechce abych se trapila, tak pak mi pise, jestli by nebylo lepsi na nej zapomenout, ale kdyz si to vezme, tak to by pak nemusel mit zadnou holku, kdyz by ji to tak rikal. verim, ze se tahle situace co mame da URCITE nejak vyresit a my musime prijit na to, jak.

Není tady

 

#49 26. 11. 2006 12:37

pampeliška
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 54

Re: Svádění v pánské košili...

Táňa-mě hlavně na týhle situaci štve,že vlastně nemáme šanci se vzájemně nějak hloubějc poznat.Nebo teda máme,ale bude to trvat hrozně dlouho! V podstatě o sobě zatim vůbec nic nevíme hmm

Není tady

 

#50 26. 11. 2006 12:41

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Svádění v pánské košili...

pampeliška napsal(a):

Táňa-mě hlavně na týhle situaci štve,že vlastně nemáme šanci se vzájemně nějak hloubějc poznat.Nebo teda máme,ale bude to trvat hrozně dlouho! V podstatě o sobě zatim vůbec nic nevíme hmm

to je pravda, taky se nezname... porad by chtel delat masaze, a kdyz na to prijde, tak neni vubec kde sad
a pak se hned zacne resit to, ze spolu nemame ani kde byt a tak, me to pak mrzi, ze to porad vzpomina.
jaky je mezi vama vekovy rozdil?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů