Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#201 14. 4. 2007 9:24

Jarča
♥♥♥♥---

Re: Rozchod nerozchod..?

Také už bych chtěla být v tomhe stádiu jako Ty, docela Ti to závidím a hrozně moc přeju

Není tady

#202 14. 4. 2007 9:50

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Jarčo, taky ti to hrozně moc přeju, stojí to za to tummenupp

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#203 14. 4. 2007 9:56

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Andromedo, děvče zlaté nádherné.
Jsem moc ráda, že je ti dobře. pussa

Není tady

#204 15. 4. 2007 21:22

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

milá andromedo, můj ex měl taky takový úlet když se odsud stěhoval tvrdil, že to není kvuli ní, že jen potřebuje být sám a podobné blá blá blá. Samozřejmě to bylo kvůli ní a žili spolu štastně než sundali oba růžové brýle;) Když jsem četla tvůj první příspěvěk, hned mě napadlo že ten tvůj taky jen obyčejně lže, a že jeho psychokecy/ jak téhle manipulaci říkám/ jsou jen zástěrka pro to, aby si hlavně neotravovala vzduch jeho nové lásce s kterou nejspíš počítá do budoucna. To, že tě navštěvuje a chce tě vídat je jen ulitba jeho svědomí. Nenech se sebou takhle vláčet a manipulovat, nepotkávej se s ním, chlapi tohle pánbu ví proč dělají. To, že je lev se k situaci skutečně hodí. Držím ti palce, chce to jen čas a pak příjde někdo kdo tě z té žumpy vytáhne.  Mě jen překvapuje jak se ti chlapi chovají podobně a průhledně. Prostě začnou nevěrou a pak si s námi hrají....nejsou všichni stejní, nezbývá než v to věřit

dum spiro spero

Není tady

#205 15. 4. 2007 22:39

Jiněnka
♥♥♥♥---

xxxx napsal(a):

Mě jen překvapuje jak se ti chlapi chovají podobně a průhledně. ....nejsou všichni stejní, nezbývá než v to věřit

Ne nejsou... Jsou různí: Malí blbečci, velcí blbečci, obrblbové... lol Prosím o prominutí a o nadhled, prostě mi to nedalo wink

(A i mezi nimi se jednou za x let objeví Opravdový chlap tummenupp )

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

#206 16. 4. 2007 7:59

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Holky, já si myslím, že každý se snaží žít tak jak to umí nejlíp smile Nikdo není "opravdový chlap" ani "opravdová žena" od narození, ale v lepším případě se jím stane na základě vlastních zkušeností během svého života. Beru to tak, že jsme si v daný okamžik předali maximum co jsme mohli a pak se naše cesty rozdělily a je na nás, co si z toho odneseme. O BP si myslím, že je to bezva chlap, jen si potřebuje ještě pár věcí uvědomit, ale to už je jeho věc smile Já si doufám "našla" to své. Chyby jsme dělali oba, bohužel většinu věcí si ale člověk uvědomí až s odstupem. wink

Upravil(a) Andromeda (16. 4. 2007 7:59)

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#207 16. 4. 2007 8:43

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

no andromedo, je dobře, že to tak vidíš. Pro tebe dobře, jinak to že ti po nekolika letech soužití neumí říct ani pravdu a lže ti, aby sobě ulehčil a tebe v tom nechal plácat samotnou co nejdéle, je taky cesta. Ale určitě ne k tomu stát se "chlapem".  Tohle dělají zbabělci. Taky jsem toho svého omlouvala, dneska bych ho s klidem zařadila do kategorie obrblb jak psala Jiněnka. A nestydím se za to, nechal nás jako tebe což mi je dneska k prospěchu, jen za sebou nechal ještě dluhy, nakoupil si a já splácím, ale to patří jinam. Ten tvůj byl lepší, jen ses mu nehodila do krámu. Takže vlastně opravdu dobrák. Co tu tak čtu, tak holky dopadají mnohem hůř. Ty nemᚠděti, vlastně o nic nejde. Až budeš mít rodinu, přeji ti aby si potkala už toho "opravdového chlapa"wink

dum spiro spero

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí