Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 12. 1. 2007 19:27

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Rozchod nerozchod..?

no já bych mu to moc nevěřil ...

Není tady

 

#152 12. 1. 2007 19:37

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

vašek napsal(a):

no já bych mu to moc nevěřil ...

Tak mi jako chlap řekni co říká a co tím myslí smile Ty to spíš budeš tušit než já smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#153 12. 1. 2007 19:46

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Rozchod nerozchod..?

to nevím, ale nevěřil bych mu a nedělal žádné závěry ...


žij podle svého, užívej si, poznej nové lidi, když se spálí a bude se chtít vrátit můžeš o tom pak přemýšet, když ne třeba budeš mít už jinýho miláčka ...

Není tady

 

#154 15. 1. 2007 11:45

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Ach jo, mám zase poslední dva dny nějaké horší a zase jsem spadla do té doufající fáze sad Pár dní v pohodě a nad věcí a teď  zas tohle, pěkně se to mele tam a zpátky. No každopádně je to lepší než "předtím", ale není mi dneska nějak lehko... Řekněte mi někdo co mám udělat, abych už krucinál nedoufala!?! kapitulation (a to jsme se už týden neviděli, nic... celé je to jen v mé hlavě...

Jinak mám rozvrh zaplněný, aktivit je dost, třeba dneska jdu do kina... Asi potřebuju pořádně přes hubu, no já už vážně nevím tummenupp

Upravil(a) Andromeda (15. 1. 2007 11:47)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#155 15. 1. 2007 14:26

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Rozchod nerozchod..?

Ahojky A!wink
Citala som tvoje posledne vsuvky, ale bola som na tom tiez divne, takze ziadna reakcia.rodna
Myslim, ze prezivas to, co ja kedysi:D.
Ked sa tak nad tym zamyslim, mne naozaj pomohol iba cas. Stale som niekam chodila, s niekym sa bavila a ZILA. Teraz viem, ze som vlastne nemala nijaky ciel, iba netrapit sa. Nic nepomahalo, no raz prisiel ten den...
Pisala si, ze ti vobec neprekaza, ked ti tvoj byvaly hovori o nejakych pokusoch s dievcatami. Nevadi, lebo vies, ze o nic nejde. Keby si vedela, ze je to vazne, brala by si to inak. Co ti poradit? Uz x-krat to tu bolo a asi som to uz aj ja pisala.  Ale mne pomohlo, ked som si predstavila, ze on uz miluje niekoho ineho, nie mna. Sice to bolelo, predstavovala som si to a nejako som sa s tym zmierila. kapitulation
No a  maj oci otvorene, mozno uz coskoro stretnes niekoho zaujimaveho. tummenuppA ked ten tvoj o teba bude naozaj stat, osud to zariadi a budete opat spolu.hjarta


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#156 15. 1. 2007 14:51

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Ahoj Tracy, díky za tvoje slova... Pořád si připadám divně, že to pořád ještě v sobě řeším, ale asi je to normální... Jsem na tom teď maličko líp, možná k tomu stavu přispělo, že jsem byla po měsíci s kámoškou (vídáme se teďka cca jednou měsíčně, pracuje ve vzdálenějším městě) a dost jsme to řešily (a nejen to). Tak možná proto. Říkám si, že měl na mě být hnusnej a už bych neměla co řešit, ale u toho stěhování měl tendence mě pohladit po ruce a takový... no a nemám pak já doufat??? Ach jo, díky za názory všech smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#157 15. 1. 2007 15:06

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Rozchod nerozchod..?

No A, ja som sa odstahovavala cca. 7 mesiacov. Este dnes su nejake veci, na kt. pridem a mali by sme si ich vratit, ale uz to neriesim. Neviem, ako ten tvoj, ale moj bol u kazdeho stahovania velmi mimo. Takisto mu to bolo luto, ale nechcel sa vratit. dumbomA ja som stagnovala. Ked sa ma dotkol, al. len pozrel tymi psymi ocami... Hned som bola spat. A on sa mal dobre, kym ja som trpela. Vzdy vycitil, ze som stale "k mani" a to mu vyhovovalo. A teraz, ked to uz tak nie je, trpi on. Ani nevies, ako ti rozumiem. Ale skus sa pozbierat a naozaj byt nad tym vsetkym. Ukazat mu, ze je koniec, ktory chcel ON. A ty si sa s tym holt musela zmierit. Kludne mu odpis, ale az o den neskor. Zdvihni mu vesela, ze mas prave chvilu cas, ci nieco potrebuje. Nehovor o svojom sukromi! A ked zacne o vasom vztahu, nerozcitlivuj sa. Povedz, ze si to uz prekonala, hoci to bolo tazke, ale ides dalej. Ja viem, lahko sa mi radi, ale pisem iba to, co som robila ja a na co moj drahy zacal reagovat. Len ako som uz spominala, neskoro. Vidim, ze este stale nie si uplne v pohode, tak sa s nim nestretavaj. Nezvladnes to tak, aby on nezistil, ako na tom naozaj si. Vela sa stretavaj s druhymi ludmi. Ja som uz bola taka vycerpana, ze som iba padla do postele a spala. Ale pomohlo.tongue Zvladnes to!!! Verim ti, tak sa DRRRRZ!!!hjarta


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#158 15. 1. 2007 16:46

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Tracy, opět díky za rady smile Ani nevíš, jak mi některé z posledního příspěvku pomohly - aspoň jsem si teďka už jistá, jak se k tomu (jemu) mám stavět. Měla jsi i pravdu ohledně těch pokusů s děvčaty - opravdu to tak beru v pohodě proto, že si myslím, že to není nic vážného (nemohla jsem si zrovna tohle uvědomit, pořád jsem jen nechápala, PROČ to tak beru a nešlo mi to na rozum)... Uvidíme co bude dál, ale asi se s tím nejde jen tak vyrovnat, asi to chce dlouhou dobu. Moc díky za to, že sem píšeš hjarta


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#159 29. 1. 2007 8:35

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

ahoj Andromedo,
tak jsem konečně zabrousila taky na tvoje fórum - no, též je to zajímavé počteníčko...
ono se říká, že po čtyřech - pěti letech se má ve vztahu s něčím hnout - vzít se, mít dítě, nebo - což je poslední dobou bohužel častější - se rozejít... sama píšeš, že jste skončili v šedi - což jen potvrzuje moje slova...
ještě ti sem během dneška napíšu víc, zatím jen toto: rozhoduj se jen sama za sebe, nedej na to, jak na tebe působí (možná i cíleně, kdo ví), kdokoli v okolí - ty sama víš totiž nejlíp, co je pro tebe nejlepší...
smile papa, t.


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#160 29. 1. 2007 20:39

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

tina napsal(a):

...ještě ti sem během dneška napíšu víc, zatím jen toto: rozhoduj se jen sama za sebe, nedej na to, jak na tebe působí (možná i cíleně, kdo ví), kdokoli v okolí - ty sama víš totiž nejlíp, co je pro tebe nejlepší...
smile papa, t.

Teď víc čtu než píšu, ale je to tím, že od toho stěhování jsem o něm neslyšela, takže jsem v pohodě, usměvavá a začíná se mi to celé posouvat do "šuplíku" Historie... no, ale obávám se, že je to jen klid před bouří, než se zase ozve. Mám ze sebe radost, celkem jsem se posunula, nové zájmy, jiné myšlení tummenupp Přihlásila jsem se do Školy v přírodě jedničky k Pan, tak jsem zvědavá a těším se smile Akorát jsem si na tento týden vytáhla z tarotů Prince holí, což znamená podle Crowleyho že bych ráda ve svým životě vykročila novým směrem s osobami zrozenými ve Lvu (No, a hádejte, kdo je zrovna LEV... tak se děsím co tento týden přijde...)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#161 29. 1. 2007 21:00

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

já jsem lev - takže mě jsi potkala v sobotu - to znamená, že mᚠpřijít na kafe smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#162 29. 1. 2007 21:42

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Rozchod nerozchod..?

Já jsem taky lev.....storstark  Až budeš mít plný krk toho chleba se sýrem, zaskoč na véču. Bydlíš kousek a u nás je furt uvařeno!!!  stolt


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#163 30. 1. 2007 7:38

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Jéééé díky moc za pozvání od vás obou tummenupp No kartu jsem si tahala na tento týden, takže jestli nechci, aby se ozval ze záhrobí, tak bych toho měla asi využít, že? big_smile
Holky, jenže ruku na srdce, mám pocit, že bych ho ráda viděla, i když vím jak za to zaplatím, kruci, no jen štěstí, že jsem si řekla že já se první ozývat nebudu smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#164 30. 1. 2007 13:50

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Rozchod nerozchod..?

Andromedo, i když sem nepíšu, Tvůj příběh sleduju od začátku. Jen jsem Ti chtěla popřát pevné nervy, ještě pevnější rozhodnutí a říct, že Ti straaaaaaaaaašně držím palce tummenupp .
Jen ještě malý poznatek z vlastních zkušeností: Že už ho opravdu nemiluješ a jsi v pohodě poznᚠnejlíp tak, že veškeré aktivity do kterých se pustíš budeš dělat jen a jen kvůli sobě, aniž by Tě u toho napadlo "co by asi říkal ON, kdyby mě viděl, kdyby věděl že jsem teď taková a maková, kdyby mě teď někde potkal". Dokud Tě tyhle myšlenky budou nečekaně přepadat, ještě z toho nejsi 100%ně venku. Tak jen držím palce, aby to bylo co nejrychleji big_smile

P.S.: Jsem taky Lev, to radši vykroč se mnou, než s bývalým wink

Upravil(a) Jiněnka (30. 1. 2007 13:50)


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#165 30. 1. 2007 14:19

Pajka22
♥♥-----
Registrovaný: 17. 10. 2006
Příspěvky: 46

Re: Rozchod nerozchod..?

Milá Andromedo,

já jsem zažila něco podobného kdysi za svobodna a také s mým současným manželem, ten se sice nestěhoval pryč, ale měla jsem na mále, kdy chtěl odejít. Stalo se mi to vždy, když jsem byla k muži upnutá tak, že jsem nedávala prostor k dýchání.
V ten moment jsem udělala to, že jsem začala myslet hodně na sebe. Jiný účes, nové oblečení a já to řešila chozením s kamarádkami do posilovny, což mé vizáži v ten moment ještě přispělo. Navíc endorfiny ze cvičení mi hodně zvedaly náladu.
Můj muž v té době začal žárlit a měl pocit, že místo do posilovny chodím na rande. Podle mého názoru, musí mít muž pocit, že by měl o svoji ženu stále bojovat. Možná budou mít pánové jiný názor.reta
Tvůj přítel by měl vidět, že jsi v absolutní pohodě a že tě jeho odchod už netrápí. Pokud ho tvá změna nepřiměje k návratu, alespoň poznᚠnové přátele a nemusí to být zrovna posilovna. Přeji hodně štěstítummenupp

Není tady

 

#166 30. 1. 2007 14:59

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Jiněnka napsal(a):

...Jen ještě malý poznatek z vlastních zkušeností: Že už ho opravdu nemiluješ a jsi v pohodě poznᚠnejlíp tak, že veškeré aktivity do kterých se pustíš budeš dělat jen a jen kvůli sobě, aniž by Tě u toho napadlo "co by asi říkal ON, kdyby mě viděl, kdyby věděl že jsem teď taková a maková, kdyby mě teď někde potkal". Dokud Tě tyhle myšlenky budou nečekaně přepadat, ještě z toho nejsi 100%ně venku. Tak jen držím palce, aby to bylo co nejrychleji big_smile

P.S.: Jsem taky Lev, to radši vykroč se mnou, než s bývalým wink

Jiněnko, díky za přání pevných nervů, myslím, že to jednoho dne budu potřebovat. Je pravda, že z toho všeho ještě nejsem venku, že mi občas přijde na mysl něco na ten způsob "kdyby věděl že jsem teď  taková a maková, kdyby mě teď někde potkal".

S těma lvama, to už je pomalu na malou lví párty ne? wink Jen já tam jediný beránek big_smile

Pajka22 napsal(a):

Milá Andromedo,

já jsem zažila něco podobného kdysi za svobodna a také s mým současným manželem, ten se sice nestěhoval pryč, ale měla jsem na mále, kdy chtěl odejít. Stalo se mi to vždy, když jsem byla k muži upnutá tak, že jsem nedávala prostor k dýchání.
...

Pajko, měla si tehdá štěstí, zachytila jsi to včas. No já jsem zase teďka poučená, uvidím, co mi život přinese dál tummenupp


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#167 23. 2. 2007 11:57

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Tak sem tady zase big_smile Dneska jsem v poště našla dotaz na můj problémek, tak se asi zase rozepíšu sem, když je to k tématu, třeba to bude někomu ještě ku prospěchu. No ještě bych ráda poděkovala všem, kteří mi pomáhali uvědomit si kdo jsem a co chci (a taky co nechci). godlike Je to opravdu dobré vědět smile

Pisatelka se ptá (dovolím si citovat, snad to nevadí, jméno neuvádím):

andromedo....ja citala tvuj pribeh ohledne rozchodu s pritelem...dlouho uz jsi nic nenapsala, akorat jsem si ted precetla tvuj prispevek pro lucky2008....je videt ze uz je vse v poradku u tebe, ze jsi to zvladla na jednicku...jak dloho to trvalo? a jak se citis dnes? uz na nej nemyslis? me asi rozchod cekan a mam z toho strach..uz jsme se dvakrat rozesli ale pokazdy se vratil...

U mě to probíhalo asi takhle, nejprve jsem nechápala co se děje a proč se chce rozejít, několik týdnů bylo slzavé údolí a pocit vlastní viny. Chtěla jsem vše vrátit s tím, že se JÁ změním (dumbom) Po měsíci jsem našla babinet, chvíli jsem jen četla a nakonec našla sílu se anonymně věřejně svěřit. Co mi kdo psal, je zde. Já jsem stále doufala, že se vrátí, začla jsem číst a uvědomovat si, kde ty chyby byly. Zjistila jsem, že mám podíl viny, stejně tak jako přítel a že moje chyba byla to, že jsem ztratila vlastní zájmy a kamarády (to bych teď už nedopustila) a visela mu na krku jako těžká koule. On v tom taky nebyl nevinně, ale na druhou stranu se mu nedivím, že se se mnou rozešel smile Takže mu to v konečné fázi ani nemám za zlé, paradox co? tummenupp Mohl nám dát šanci, ale to už je teď jedno. Po Vánocích mi došlo, že je nenávratně pryč (uvidíme co přinese budoucnost, stát se může vše). Možná to, že je to pryč, mi pomohlo se od toho odpoutat úplně (skoro úplně?) Co jsem se vymlouvala dřív, že nejde (hledat si nové kamarády apod.), tak jsem musela udělat a ono to šlo (opravdu člověk musel chtít, ale když se nechce, důvod se vždy najde, že? big_smile) Teď si žiju po svém, našla jsem své zapomenuté kamarádky a -dy a i spoustu nových, život je strašně krásný a dokonce v současné chvíli i lepší než poslední měsíce s přítelem, vážně vissla

Poznala jsem nové lidi, zjistila jsem, co jsem dělala špatně a celkově jsem se naučila spousta nových věcí. Na přítele si občas vzpomenu, ale jsem v pohodě. Velkou měrou za tím je i to, že jsem ho od té doby neviděla ani neslyšela, nevím, může to se mnou nějak otřást, až se uvidíme, nevím, uvidím smile

Strach mít... netřeba, tvůj další život bude takový, jaký si ho zařídíš, když budeš šastná ty, bude takový i tvůj život. Začátek je šok a krok do neznáma, ale není to zase tak strašné... Odezní to a je zase fajn, sluníčko svítí pořád stejně tummenupp


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#168 23. 2. 2007 15:31

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Rozchod nerozchod..?

Andromedo: tummenupp


cool

Není tady

 

#169 25. 2. 2007 20:08

vany27
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2007
Příspěvky: 144

Re: Rozchod nerozchod..?

Andromeda napsal(a):

Tak sem tady zase big_smile Dneska jsem v poště našla dotaz na můj problémek, tak se asi zase rozepíšu sem, když je to k tématu, třeba to bude někomu ještě ku prospěchu. No ještě bych ráda poděkovala všem, kteří mi pomáhali uvědomit si kdo jsem a co chci (a taky co nechci). godlike Je to opravdu dobré vědět smile

Pisatelka se ptá (dovolím si citovat, snad to nevadí, jméno neuvádím):

andromedo....ja citala tvuj pribeh ohledne rozchodu s pritelem...dlouho uz jsi nic nenapsala, akorat jsem si ted precetla tvuj prispevek pro lucky2008....je videt ze uz je vse v poradku u tebe, ze jsi to zvladla na jednicku...jak dloho to trvalo? a jak se citis dnes? uz na nej nemyslis? me asi rozchod cekan a mam z toho strach..uz jsme se dvakrat rozesli ale pokazdy se vratil...

U mě to probíhalo asi takhle, nejprve jsem nechápala co se děje a proč se chce rozejít, několik týdnů bylo slzavé údolí a pocit vlastní viny. Chtěla jsem vše vrátit s tím, že se JÁ změním (dumbom) Po měsíci jsem našla babinet, chvíli jsem jen četla a nakonec našla sílu se anonymně věřejně svěřit. Co mi kdo psal, je zde. Já jsem stále doufala, že se vrátí, začla jsem číst a uvědomovat si, kde ty chyby byly. Zjistila jsem, že mám podíl viny, stejně tak jako přítel a že moje chyba byla to, že jsem ztratila vlastní zájmy a kamarády (to bych teď už nedopustila) a visela mu na krku jako těžká koule. On v tom taky nebyl nevinně, ale na druhou stranu se mu nedivím, že se se mnou rozešel smile Takže mu to v konečné fázi ani nemám za zlé, paradox co? tummenupp Mohl nám dát šanci, ale to už je teď jedno. Po Vánocích mi došlo, že je nenávratně pryč (uvidíme co přinese budoucnost, stát se může vše). Možná to, že je to pryč, mi pomohlo se od toho odpoutat úplně (skoro úplně?) Co jsem se vymlouvala dřív, že nejde (hledat si nové kamarády apod.), tak jsem musela udělat a ono to šlo (opravdu člověk musel chtít, ale když se nechce, důvod se vždy najde, že? big_smile) Teď si žiju po svém, našla jsem své zapomenuté kamarádky a -dy a i spoustu nových, život je strašně krásný a dokonce v současné chvíli i lepší než poslední měsíce s přítelem, vážně vissla

Poznala jsem nové lidi, zjistila jsem, co jsem dělala špatně a celkově jsem se naučila spousta nových věcí. Na přítele si občas vzpomenu, ale jsem v pohodě. Velkou měrou za tím je i to, že jsem ho od té doby neviděla ani neslyšela, nevím, může to se mnou nějak otřást, až se uvidíme, nevím, uvidím smile

Strach mít... netřeba, tvůj další život bude takový, jaký si ho zařídíš, když budeš šastná ty, bude takový i tvůj život. Začátek je šok a krok do neznáma, ale není to zase tak strašné... Odezní to a je zase fajn, sluníčko svítí pořád stejně tummenupp

Mᚠmůj obdiv !!!!! Já se v tom pořád plácám.... sad strašně bych chtěla být ve Tvé fázi .... smile .. momentálně ale ač se snažím sebevíc..tak večery v posteli proště nedávám... sad 9 let je prostě hodně a jelikož jsme manželé...s malým prckem ( 2 měsíce.... ) ..tak se obávám,že mi to vzpamatovávání bude trvat o něco dýl a na mateřské asi i o něco hůř....

manžel se teda úplně neodstěhoval.. (v podstatě si vzal dvoje rifle a 4 košil .-... a něco si pravděpodobně nakoupil...zbytek ..má doma..ale obávám se,že je to jen proto,že jiný byt nemá....  sad takže u nás to bude ještě hodně komlikované a smutné ..... sad

Není tady

 

#170 26. 2. 2007 7:33

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Vany, každý potřebuje svůj čas, hlavní je, že sis uvědomila, že se v tom plácat nechceš wink Navíc u tebe je to komplikovanější, já nemám děti, v podstatě jsme se museli dohodnout jen na rozdělení některých věcí. Držím palečky, ono se to nějak vyvrbí tummenupp


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#171 27. 2. 2007 23:55

Luna
♥------
Registrovaný: 27. 2. 2007
Příspěvky: 1

Re: Rozchod nerozchod..?

Milá Andromedo,
i já jsem měla takovéto problémy před 3 lety a psala jsem se a všichni z babinetu byli úžasní a radili mi. Moc jim všem děkuji. Nicméně se v tom plácám stále. Před 3 lety ode mě můj manžel se kterým jsem měla tehdy 5 letou holčičku poprvé odešel. Důvod zněl hledám sám sebe. Našel si podnájem a bydleli jsme každý zvlᚴt. asi tak po měsíci jsme se začali navštěvovat a dokonce i spolu spát. Za další měsíc jsme opět byli rodina. Chtěli jsme stavět, prodali jsme jeden byt a já jsem druhý napsala také na něj. Za půl roku mi řekl bay baybay znovu. bydlel opět v podnálmu a měsíce běželi. Stále mi říkal jak mě miluje, spali jsme spolu, ale nebydleli. On hledal jen tu pravou. každý druhý měsíc mě opustil kvůli jiné a za další měsíc se zase vrátil. Takhle to šlo další rok a ž mi jednou zase řekl mám přítelkyni kterou mám rád. Rozvedl se. za další měsíc se odstěhoval a teď bydlí se svou novou přítelkyní už 3 měsíce daleko od nás. Mě zůstala dcera a chlapa nechci ani vidět. Brala jsem i antidepresivní léky a chodila k psycholožce. Zhubla jsem 19 kg. Začala jsem si zvykat. Uzavřela jsem se do sebe a věnuji se jen dětem. On o dceru zájem nemá. V listopadu se odstěhoval a v prosinci když jsem se z toho všeho začala dostávat tak mi zavolal a stále něco chtěl. zeptat se na malou, fotky z vánoc a jentak nám popřát a stále dokola. jinak mi neřekl než lásko a miláčku. V lednu přijel a já jsem opět jeho kouzlu podlehla i přesto, že jsem věděla, že nesmím. Že opět budu tápat. Mám ho pořád přesto všechno moc ráda a chtěla bych ho zpátky asi jako ty toho tvého. Navíc máme krásnou dceru. on mi stále říká, nech tomu čas. Jestli máme být spolu tak se to stane. musíme to nechat volně běžet. ale já se trápím. Vím, že mě má rád a já jeho. přesto nemůžeme být spolu. Te´d za mnou jezdí tajně tak 1x za 14 dní a vždy se divoce vítáme a ohnivě vzplaneme. Co to má z jeho strany znamenat to nevím. jen si se mnou hraje a já jsem zase tam kde jsem byla před 3 měsíci. když usínám a honí se mi hlavou myšlenky tak mi napíše, lásko chybíš mi. Dneska tady byl také a když odcházel tak jsem se neudržela a po tváři mi tekly slzy. on mi řekl, že ke mě přestane chodit protože je o také o jeho citech.Jsem na dně. Nepřeji to nikomu a proto si myslím, že ty v tom tápeš také. Nespadni do toho ale znovu. A pokud ano tak buď v pozoru. Já na dně jsem a nikomu to nepřeji. už ani nikoho nežádám o radu. Mě už pomoct nejde. já ho prostě mít ráda nepřestanu. A dokonce tajně doufám, že se vrátí. vše bych mu odpustila. Proto si rozmysli, co opravdu chceš. jen si myslím, že pokud chlap udělá jednou krok zpátky tak ho mnohdy opakuje znovu. A mᚠsílu to řešit stále znovu a znovu?

Není tady

 

#172 3. 3. 2007 16:09

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Ahoj Luno, uvědomuju si, že se mi něco podobného stát může, ale doufám, že nebudu tak blbá a nenechám to dojít až takhle daleko. I když je mi jasný, když se v tom člověk začne znova plácat, tak mu ani milion takovýchle předsevzetí nepomůže. Proto z mé strany neinicijuji žádná setkání a on naštěstí pro mě taky ne. Opravdu nevím co se stane, až se opět uvidíme. Ale, to víš, zvědavá jsem, jak se má a tak...

Luno, jak tak čtu tvoje řádky, možná by sis měla otevřít na babinetu vlastní diskuzi, potřebuješ od babinetek dostat palicí párkrát po hlavě. Takhle to všechno vzdávat, to se nedělá!!! Asi už ti došlo, že tvůj BM se sám dostal do situace, ze které se nemůže dostat ven, tj. že má teď dvě ženy a nemůže se rozhodnout ani pro jednu... a dělá tak nejspíš nešastné obě. Píšeš, že bys ho chtěla zpět a že bys mu odpustila, ale je ti jasné, že to nejspíš dopadne třeba tak, že ty budeš ta "legální" partnerka a on pak bude zase tajně odcházet k té druhé??? A pokud by to tak opravdu bylo, tak mᚠv podstatě lepší postavení teď, kdy jseš milenka se sladkým tajemstvím, než podváděná partnerka... Nicméně asi cítíš, že tak jako tak nebudeš šastná... A co holčička, na ní nemyslíš??? Nemyslíš, že si zaslouží tatínka, který ji bude mít rád bude tu pro ní, a kompletní rodinu? Myslím, že tvůj BP jí tohle dát nedokáže... Nejhorší na tom je, že pomoci jí teď můžeš právě jenom ty, ale nevypadáš, že bys mohla. Prosím, zamysli se nad tím, zkus si otevřít diskuzi, já věřím, že dokážeš být zase šastná...

Luna napsal(a):

Dneska tady byl také a když odcházel tak jsem se neudržela a po tváři mi tekly slzy. on mi řekl, že ke mě přestane chodit protože je o také o jeho citech.

Tohle jsi napsala sama... Zkus se nad tím trochu zamyslet...

Luna napsal(a):

Já na dně jsem a nikomu to nepřeji. už ani nikoho nežádám o radu. Mě už pomoct nejde. já ho prostě mít ráda nepřestanu.

První dávka dumbomdumbomdumbom, doufám, že pro další si dojdeš ve vlastní diskuzi wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#173 15. 3. 2007 15:28

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Holky, tak se nejspíš o víkendu s BP uvidíme (cca po více jak dvou měsících), tak držte palce, a mě to neskolí smile Lehko bylo na cvičišti, hůř bude na bojišti, no ten dnešní telefonát mě trochu stáhl (uvnitř). No, hlavně, že mám vás, vy mě v tom kdyžtak nenecháte wink

Taky jsem si právě vybavila, že se mi o něm dneska i zdálo a pak volal... Normálně se mi sny nezdají, nebo si je spíš nepamatuju, no je to zajímavý big_smile

Upravil(a) Andromeda (15. 3. 2007 16:42)


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#174 15. 3. 2007 17:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozchod nerozchod..?

tummenupp držím!!!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#175 15. 3. 2007 17:48

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Rozchod nerozchod..?

Taky držím palce, a ti to dopadne dle tvých představ tillfreds

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů