Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 10. 12. 2006 15:28

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Rozchod nerozchod..?

šance je vždycky chce to čas, ale nečekej až se rozhodne začni žít svůj život ...
a ty sms byly dobrý alespoň si na tobě nebude léčit svědomí.

Není tady

 

#77 11. 12. 2006 9:10

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Ach jo... Po těch včerejších "událostech" jsem byla zbytek dne nepoužitelná a obrečela jsem to. Teď mi není o moc líp, ale uvažuju nad tím, že mu dám ultimátum... Buď to  zkusíme nebo k poslednímu lednu se odstěhuje, dorovnáme se a už se nebudeme vídat... Nevím, možná je to moje aktuální rozpoložení, nevím jestli bych to dokázala udělat, jen mě to zrovna napadlo... Všechno se to ve mě mele, cítím se jako bych byla na začátku toho všeho.

Fakt je to hrozný, měním názory z minuty na minutu. Jediný, čím jsem si jistá je že ten cit ve mně je pořád strašně silný.

Co s tím..?


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#78 11. 12. 2006 13:41

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Hm, zase si tu koukám povídám sama se sebou smile Od rána ve mně proběhla další změna. Možná souvisí i s tím, že jsem včera předtím než jsem usla večer v posteli, tak jsem prosila ke světlu, bohu to je jedno jak se to nazve, a mi dá sílu, abych "dokázala vstát a jít dál". Nevím jak se tomu říká, asi afirmace nebo tak nějak, mamka něco podobného praktikuje, já se v tom až tak moc nevyznám... Prostě mi to včera večer přišlo na mysl, tak jsem prosila... Došlo mi to až dneska později, že ty mé dnešní pohnutky by mohly být toho výsledkem... (tyjo to zní celkem staročesky smile)

Nevím jestli je to intuice nebo co ani proč jsem se tak najednou rozhodla, ale cítím, že to tak bude správné, proto to udělám...

Sice si tu chvílema slzím v práci, ale už jsem se asi rozhodla, že to provedu příští víkend (to "ultimátum"). Už jsem si sepsala jakýsi dopis, který mu při odchodu vrazím do ruky, a si počte. Trochu tam rozebírám situaci, že mi ten současný stav nevyhovuje a že čekám z jeho strany rozuzlení a dokdy. Tohle je značně zjednodušené, ale je to celá jedna stránka ve wordu... Jsem tam hodně upřímná, myslím, že si taky pobrečí až to bude číst... Není tam nic zlého a sem tam nějaká ta přání do budoucna.

Jen jsem vám to chtěla dát vědět, dneska jsem nějak víc "v pasti" než jiné dny. grater Mám vás ráda hjarta

... a přitom ten můj problém není tak velký ve srovnání s jinými...


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#79 11. 12. 2006 13:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozchod nerozchod..?

Sledujem(e) tu tvoj boj, ale ono k tomu nie je vežmi čo doda, teraz je to len a len na vás dvoch, pričom my to máme ešte navyše len z jednej strany... Inak, mám pocit, že ani jeden vežmi nemáte v sebe jasno, a to je asi ten hlavný prúser. Jeho nemôžeš znásilni, ale skús si uprata aspoň v sebe a ujasni si minimálne, ČO NECHCEŠ(býva to žahšie ako zisti, čo chceš) a potom to príp. oznám aj jemu a uvidíš, čo na to on. Ultimátum je dobré, aby sa vec nevliekla donekonečna, ale je dobré, ak ho potom dodržíš, inak samozrejme nemá význam. A neprestávaj písa, som zvedavá na vývoj, aj keď pomôc ani poradi ti vežmi nemôžem a neviem.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#80 11. 12. 2006 14:07

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Selima napsal(a):

... A neprestávaj písa, som zvedavá na vývoj, aj keď pomôc ani poradi ti vežmi nemôžem a neviem.

Selimo, psát budu, ale právě, když se nikdo neozývá, tak mám pocit, že to ani nikdo nečte nebo že to nikoho nezajímá. Ale je pravda, že stejně tu z toho mýho textu nikdo asi nic moc nevydedukuje, navíc pokud je to psáno jenom jednou stranou...

No jen držte palce a vytrvám v přesvědčení a dám mu to... i když vím, že ten víkend pak budu bulit ještě víc jak včera... ani pro mě to zavírání vrátek není jednoduché sad


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#81 11. 12. 2006 14:53

Líba06
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 23

Re: Rozchod nerozchod..?

Andromedo, Tvoje ppříspěvky čtu, držím Ti palce, tohle čekání je nejhorší, když člověk neví, co bude dál. Lepší, když se vše vyřeší hned. Drž se a hodně sil.

Není tady

 

#82 11. 12. 2006 15:00

račice
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 3173

Re: Rozchod nerozchod..?

Andromedo, taky to čtu a zajímá mě to (pravidelně se sem chodím dívat, jak to pokračuje). Moc ti držím palce, aby se tahle komplikovaná situace, do které ses bohužel nedostala vlastní vinou, co nejdříve vyřešila (a už definitivním rozchodem nebo tím, že se dáte zpátky dohromady, je to jedno jak to dopadne, nejdůležitější je výsledek, aby jsi byla v budoucnu šastná - buď sobec a mysli především na sebe). Držím palce. tummenupp


http://lb3f.lilypie.com/pU9cp2.png

Není tady

 

#83 11. 12. 2006 19:25

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Rozchod nerozchod..?

Ahoj Andromedo,
tiez citam tvoje nove prispevky a MOOOC ti drzim palce. Aj ked som ta minule moc nepovzbudila, aj tak ti velmi prajem, aby ti to vyslo. Holt sa len vidim vo vsetkych tvojich krokoch, citani knizok (5 jazykov lasky atd...), vestkyne, prihovaranie k vyssim silam... Som velmi zvedava, ako ti to dopadne a prajem ti len to, aby si hlavne TY bola stastna. Ak to ma byt s byvalym, tak s nim. Ja to vidim teraz na sebe, naozaj, ked moj byvaly zistil, ze je koniec, vsetko sa otocilo. Dokonca vcera som bola s nim a velmi ma prosil, ci to nechcem este zvazit, rozist sa s terajsim a vratit sa k nemu. Uplne sa zmenil. A je mi ho luto, no co uz. Dufam, ze ty tu celu situaciu zvladnes lepsie ako ja. Budem to poctivo sledovat;).
Drz sa!!!hjarta


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#84 11. 12. 2006 19:35

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Rozchod nerozchod..?

Ahojky Andromedo,
já být tebou, bych dělala opravdu jen to co chci JÁ. Já nejsem zrovna moc trpělivý člověk, tudíž bych už asi na tohle vážně neměla nervy. Buď a nebo. Sešla bych se s ním na kafi (třeba), tam mu řekla, jakou mám představu já a chtěla slyšet, jakou představu má zase on. Tohle trápení se v nejistotě je strašný a ubíjející.
Drž se, S.

Není tady

 

#85 11. 12. 2006 19:42

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

tracy napsal(a):

Ahoj Andromedo,
tiez citam tvoje nove prispevky a MOOOC ti drzim palce. Aj ked som ta minule moc nepovzbudila, aj tak ti velmi prajem, aby ti to vyslo. Holt sa len vidim vo vsetkych tvojich krokoch, citani knizok (5 jazykov lasky atd...), vestkyne, prihovaranie k vyssim silam... Som velmi zvedava, ako ti to dopadne a prajem ti len to, aby si hlavne TY bola stastna. Ak to ma byt s byvalym, tak s nim. Ja to vidim teraz na sebe, naozaj, ked moj byvaly zistil, ze je koniec, vsetko sa otocilo. Dokonca vcera som bola s nim a velmi ma prosil, ci to nechcem este zvazit, rozist sa s terajsim a vratit sa k nemu. Uplne sa zmenil. A je mi ho luto, no co uz. Dufam, ze ty tu celu situaciu zvladnes lepsie ako ja. Budem to poctivo sledovat;).
Drz sa!!!hjarta

Tracy, jak to vidíš, dᚠmu šanci..? smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#86 11. 12. 2006 19:44

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Ostatním bych ráda poděkovala, jak to dopadne ukáže čas. Ale slibuju, budu sem psát jak se to vyvíjí (bude-li co) smile Díky za to, že jste tady tummenupp Člověku to moooc pomáhá smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#87 11. 12. 2006 20:22

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Rozchod nerozchod..?

Hm, Andromedo, zvlastna otazka... Donutila si ma zamysliet sa nad tym. Je to divne, mam ho neskutocne rada. Prezila som s nim velmi dlhe obdobie, spolocne byvanie, dovolenky a este vela problemov, ktore sme prekonali, ale to sem nepatri. Je to asi moj najblizsi clovek okrem mojej rodiny, dokonale ma pozna a aj teraz, ked som bola chora, bol stale pri mne. najhorsie na tom je, ze som sa zamilovala do niekoho ineho a teraz mam stavy, ze by ma psychiater urcite diagnostikoval ako schizofrenicku... Bojim sa vratit... Co ked to urobi znovu? A co moj novy priatel, co ked je to ten pravy? On je tak mily, pozorny a este mi neublizil. Lenze na druhej strane, k byvalemu ma viaze nepochopitelne puto. Vobec neviem. Ci sa rozhodnem tak alebo tak, mozem spadnut na uplne dno. Je mi luto, ze to byvaly pochopil az teraz. Viem, ze prezival nejaku krizu a teraz si to uvedomil. Ale veci sa zmenili. Neviem, ci by bolo najspravnejsie vratit sa. Aj ked sa musim priznat, ze aj nad tym som uvazovala. Najviac sa bojim Vianoc. To je citlive obdobie, a ked byvaly bude hrat na city, budu to najhorsie Vianoce. Presne ako pred rokom, ked sme sa rozisli:grater:
Keby som  vtedy s tym skor sekla, myslim, ze by pochopil veci skor, ja by som este nikoho nemala a mohli by sme sa k sebe vratit a byt spolu (ako sme si hovorili) do konca zivota:). Lenze to, co som si ja vytrpela za posledne obdobie... Zvladala som to asi horsie ako ty. Strasne dlho som sa v tom tapala, raz bolo dobre, potom zase pad. Naozaj je to cakanie neskutocne vycerpavajuce. Ja si ale myslim (co hovori aj moj byvaly), ze ked dvaja ludia maju byt spolu, tak si tu cesticku vzdy najdu, aj ked neskor. Tiez som dala byvalemu pred 8 mesiacmi ultimatum, napisala mu nadherny list, kamaratka nad nim plakala jak zelva. A vysledok??? Ziadny. Zahral to do stratena a zase som sa v tom tapala. Ak clovek nie je rozhodnuty, nedostanes z neho rozhodne slovo. Ty musis urobit radikalny krok. A ked ta miluje, mozno mu to bude nejaky cas trvat, ale vrati sa. Moj byvaly mal tiez nedele depresivne, vtedy som vzdy vedela, ze zavola. Mal plno kamaratov, ktori ho drzali a vdaka ktorym bol v pohode. A teraz? Uz ho to omrzelo stale niekam chodit, velmi vela veci si uvedomil, ale aj tak je to podla mna nefer. Najskor ma necha vytrapit a potom, ked uz chcem byt stastna, chce sa vratit. A on vie, ze som citliva a niekde vnutri ho stale lubim...
Takze zatial navrat nehrozi. Ale tu ide hlavne o teba. Ak tvoj byvaly nebude chciet, knizku si neprecita. Skus mu povedat, ze si sa velmi snazila, ze ho milujes, ale dalej nevladzes a chces ist dalej. Ze ti je to luto, ale asi sa to malo stat. A uvidis. Len to musis vydrzat. Uplne sa viem vcitit do tvojej koze:( Ale na druhej strane mas tu nas, keby si to nezvladala, vzdy tu najdes ludi, ktori ti pomozu.
Daj vediet, ked bude cokolvek nove! Budem myslienkami s tebou:)


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 

#88 12. 12. 2006 8:12

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Včera večer jsem to nevydržela a zavolala mu. Chtěla jsem se domluvit na to setkání s dopisem na víkend, říkala jsem si, že už je jedno jestli zavolám hned nebo v týdnu. Byl ještě v práci (o půl deváté večer). Nakonec jsme se bavili asi hodinu. Zezačátku byl hovor celkem v pohodě. Má toho hodně, naložil si pěkný balík práce. Některé dny bývá v práci až do večera, něco chce stihnout dodělat a práce ho prý celkem baví, tak se jí věnuje. Jiné dny má večer sport nebo někam razí, poslední týdny dělá i o sobotách. Chce hodně dělat kariéru, vydělat velké peníze a jít brzy do důchodu... nevím, když jsem to poslouchala, tak mě přišlo, že snad není normální... ale možná je to zase jenom chvilková nějaká póza, nevím. Prý chce ještě pár měsíců hodně "dělat", cítí příležitost a proto teď nehledá vztah (no spíš mám pocit, že "nechce" vztah, tak radši sedí v práci - že je to naopak). Na jednu stranu říká, že se neměl tak rychle stěhovat z koleje ke mně do bytu (moc rychle to pro něj začalo být vážné), na druhou stranu uvažuje, že by koupil větší byt, aby se tam vešla rodina i s dětma. Fakt psycho.

Zavedla jsem hovor na to, že já potřebuju aby se rozhodl, že mi současná situace nevyhovuje. Chtěl by mě mít teď jako kamarádku a ač jsem mu jako kolovrátek pořád opakovala, že je to pro mě stagnace a trápení, že to ne, nedokázal to pořád pochopit. (Prý si mě dokáže i představit jak se budeme přátelit, i když bych třeba už měla manžela, nevím, ale myslím, že by můj nový vážný vztah špatně rozdýchával, že je to zase jenom jeho nějaká představa.) Nevím, jemu to prostě NEDOCHÁZÍ!!! Nechápe to... Pořád jsem mu vysvětlovala, že tohle ne... Že já si nemůžu najít nového partnera, když nemám vyřešené tohle, a pokud nebude úplný konec a ztráta kontaktu, že se mi to asi ani nepodaří... Nakonec bylo slyšet, že ho to vzalo, možná mu i slzička upadla. Pak už jsem jen slyšela jeho dech v telefonu (takový ten hluboký, ne ten běžný). Nakonec to nedal a položil telefon.

Když jsem se ho ptala, jak si představuje ideální vztah, řekl, že ráno o šesté sex, pak sport, do práce a večer by se domluvil s partnerkou na nějaké společné aktivitě nebo zvl᚝, podle situace.

To co jsem se během toho rozhovoru dozvěděla mě moc nepotěšilo. Přemýšlela jsem, jestli mám pokračovat na tom s tím dopisem (i když už v podstatě ví co je v něm) nebo jestli mu mám začít říkat co dělám se svým novým partnerem (o nápadníky není nouze, jen to pro mě teď není řešení, tak do ničeho nového jít nechci), a pozná jestli to takhle opravdu chce... Přemýšlela jsem o tom, než jsem usnula, ale pro mě bude asi jednoduší trvat na obsahu toho dopisu a případně udělat ten "final cut".

Asi trochu přepíšu obsah toho dopisu na novou situaci - budu mu dělat kamarádku, ale jen do toho konce ledna. Pak chci zkusit obnovit vztah nebo prostě konec - definitivní - hlavně kvůli sobě.

V neděli to asi znovu proberem. Ale můj pocit je takový, že jemu bude ještě chvíli trvat, než mu dojde co chce sad


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#89 12. 12. 2006 8:24

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Tracy, tvůj příběh je hodně podobný tomu mému. Jen nevím - čekat rok, na to nemám... Bude to opravdu potřebovat nějaký dumbom, aby se to pohnulo dál... Mám trochu z toho včerejšího telefonátu jasnější pohled na to co se děje, ale nevím jak z toho ven.

Asi nemá smysl tlačit ho do vztahu, když to na něj bylo příliš vážné... Buďto úplný konec nebo mu asi nabídnu chození, každý by si bydlel ve svém a prostě bysme se setkávali. Ale jako partneři, ale nechat to na té méně vážné úrovni, to bych asi snesla, sama si potřebuju vytvořit kolem sebe skupinku vlastních přátel, byla jsem na něm moc závislá, myslím, že to vážné chození nebo nevážný vztah by na nějakou dobu prospěl oběma (ale nemyslím tím kamarádský vztah, ale partnerský). Bojím se, že kdybysme do toho spadli moc rychle nazpět, že bych se možná vrátila do starých kolejí a to bych sama nechtěla... Uvidíme, v neděli mu to přednesu. Jen potřebuju mít jistotu, že se mnou do budoucna počítá, ale je fakt, že to vlastní bydlení asi nebude na pár dalších měsíců nebo možná i rok tak špatný nápad.


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#90 12. 12. 2006 9:00

terulka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 13. 11. 2006
Příspěvky: 117

Re: Rozchod nerozchod..?

Andromedko,
je mi strašlivě smutno, když vidím, jak se v tom plácᚠhmm Přijde mi, že jsi zvolila tu nejhorší strategii, jakou jsi mohla. Přijde mi, že si pořád ještě neuvědomuješ, že on prostě ODEŠEL a musí to být on, kdo případně znovu zavelí k návratu. Dávat mu jakákoli ultimáta, je naprosto kontraproduktivní, nečekej, že Ti řekne, že mu chybíš a že se chce vrátit. V lepším případě se dozvíš o něco o tom, že MOMENTÁLNĚ žádný vztah nechce, v horším případě (a bohužel bych to v jeho případě čekala) se dozvíš, to, co Ti už jednou řekl - to, že už s Tebou být nechce.
Nedala jsi mu totiž ani prostor na to, abys mu skutečně začala chybět. V minulém příspěvku jsem Ti psala o tom, abys zvážila pomoc psychologa. Potřebuješ v sobě uzavřít vrátka k tomu bývalému vztahu a v tom by Ti psycholog mohl pomoct, alespoň u mě to tak bylo. Doktorka mi dala pohled zvenčí a postupně mě naváděla k tomu, jak se chovat.
Na Tvém míostě bych teď udělala jedinou věc - požádala ho (slušně, ale velmi razantně), aby si konečně odvezl své věci. Klidně mu do nich přibal dopis se svými pocity, ale rozhodně vynech nátlaky a ultimáta. Klidně mu vysvětli, že teď jeho kamarádka být nemůžeš, ale že bse to třeba časem změní a popřej mu štěstí.
Teprve když ubidí, že je to skutečně definitiva, začne přemýšlet. Buď mu budeš chybět tak moc, že si uvědomí, že udělal chybu a bude se chtít vrátit, nebo tím pomůžeš vám oběma začít znovu.
Držím pěsti hjarta

Není tady

 

#91 12. 12. 2006 10:35

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Terulko, díky moc, žes mi zase otevřela oči. Vím, že jsi už psala dřív co mám dělat, ale asi jsem ještě nebyla ve stavu, kdy bych takové rady dokázala přijmout. Mᚠve všem pravdu... Radši jsem to udělala hned než mě to zase přejde... napsala jsem nový dopis - na rozloučenou. I když tam píšu už tady hodněkrát skloňovanou větu, že pokud o to bude stát, cestičku si ke mně najde. Udělám to tak, jak jsem prve zamýšlela. Pokusím se naše poslední společné chvilky užít maximálně a při odchodu mu šupnu i ten dopis. Možná i tu knížku, ještě se rozhodnu, stejně se uvidíme asi během toho až se bude stěhovat. Píšu tam, a se doodstěhuje do Vánoc.

Fakt nemá smysl snažit se to nějak uměle prodlužovat. Bude mít o čem přes Vánoce přemýšlet, jestli se bude chtít vrátit, tak to udělá. Pokud bych to neudělala, tak mu neumožním si to vyjasnit.

Mám vás moc ráda, i když jsem teď nehorázně nešastná. grater


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#92 12. 12. 2006 11:44

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Rozchod nerozchod..?

Jen proboha nepiš žádné dopisy. To jsem kdysi napsala jednomu týpkovi také takový výlevný dopis, co cítím, zozpitvávala všejijaký dojmy atd... a dodnes se za to STYDÍM. Myslím, že tenkrát jsem ho tím jenom pobavila, jen polechtala jeho ego a nakonec,  že moje city mu byly jen na obtíž. Dnes to beru z mé strany jako určité ponížení.
Nakonec jsem to s těžkým srdcem rozsekla a dnes jsem jenom ráda. Po několika dalších milostných eskapádách jsem našla bezvadnýho (no úplně bez vady není) chlápka a jsem s ním dodnes.

Není tady

 

#93 12. 12. 2006 12:22

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Rozchod nerozchod..?

Andromeda napsal(a):

Tracy, tvůj příběh je hodně podobný tomu mému. Jen nevím - čekat rok, na to nemám... Bude to opravdu potřebovat nějaký dumbom, aby se to pohnulo dál... Mám trochu z toho včerejšího telefonátu jasnější pohled na to co se děje, ale nevím jak z toho ven.

Asi nemá smysl tlačit ho do vztahu, když to na něj bylo příliš vážné... Buďto úplný konec nebo mu asi nabídnu chození, každý by si bydlel ve svém a prostě bysme se setkávali. Ale jako partneři, ale nechat to na té méně vážné úrovni, to bych asi snesla, sama si potřebuju vytvořit kolem sebe skupinku vlastních přátel, byla jsem na něm moc závislá, myslím, že to vážné chození nebo nevážný vztah by na nějakou dobu prospěl oběma (ale nemyslím tím kamarádský vztah, ale partnerský). Bojím se, že kdybysme do toho spadli moc rychle nazpět, že bych se možná vrátila do starých kolejí a to bych sama nechtěla... Uvidíme, v neděli mu to přednesu. Jen potřebuju mít jistotu, že se mnou do budoucna počítá, ale je fakt, že to vlastní bydlení asi nebude na pár dalších měsíců nebo možná i rok tak špatný nápad.

Uteč, utíkej, seč ti nohy stačí, zapomeň ,smaž - uteč. Nebo tě to rozdrtí.

Není tady

 

#94 12. 12. 2006 12:25

Konvalinka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Rozchod nerozchod..?

Andromeda napsal(a):

Včera večer jsem to nevydržela a zavolala mu. Chtěla jsem se domluvit na to setkání s dopisem na víkend, říkala jsem si, že už je jedno jestli zavolám hned nebo v týdnu. Byl ještě v práci (o půl deváté večer). Nakonec jsme se bavili asi hodinu. Zezačátku byl hovor celkem v pohodě. Má toho hodně, naložil si pěkný balík práce. Některé dny bývá v práci až do večera, něco chce stihnout dodělat a práce ho prý celkem baví, tak se jí věnuje. Jiné dny má večer sport nebo někam razí, poslední týdny dělá i o sobotách. Chce hodně dělat kariéru, vydělat velké peníze a jít brzy do důchodu... nevím, když jsem to poslouchala, tak mě přišlo, že snad není normální... ale možná je to zase jenom chvilková nějaká póza, nevím. Prý chce ještě pár měsíců hodně "dělat", cítí příležitost a proto teď nehledá vztah (no spíš mám pocit, že "nechce" vztah, tak radši sedí v práci - že je to naopak). Na jednu stranu říká, že se neměl tak rychle stěhovat z koleje ke mně do bytu (moc rychle to pro něj začalo být vážné), na druhou stranu uvažuje, že by koupil větší byt, aby se tam vešla rodina i s dětma. Fakt psycho.

Zavedla jsem hovor na to, že já potřebuju aby se rozhodl, že mi současná situace nevyhovuje. Chtěl by mě mít teď jako kamarádku a ač jsem mu jako kolovrátek pořád opakovala, že je to pro mě stagnace a trápení, že to ne, nedokázal to pořád pochopit. (Prý si mě dokáže i představit jak se budeme přátelit, i když bych třeba už měla manžela, nevím, ale myslím, že by můj nový vážný vztah špatně rozdýchával, že je to zase jenom jeho nějaká představa.) Nevím, jemu to prostě NEDOCHÁZÍ!!! Nechápe to... Pořád jsem mu vysvětlovala, že tohle ne... Že já si nemůžu najít nového partnera, když nemám vyřešené tohle, a pokud nebude úplný konec a ztráta kontaktu, že se mi to asi ani nepodaří... Nakonec bylo slyšet, že ho to vzalo, možná mu i slzička upadla. Pak už jsem jen slyšela jeho dech v telefonu (takový ten hluboký, ne ten běžný). Nakonec to nedal a položil telefon.

Když jsem se ho ptala, jak si představuje ideální vztah, řekl, že ráno o šesté sex, pak sport, do práce a večer by se domluvil s partnerkou na nějaké společné aktivitě nebo zvl᚝, podle situace.

To co jsem se během toho rozhovoru dozvěděla mě moc nepotěšilo. Přemýšlela jsem, jestli mám pokračovat na tom s tím dopisem (i když už v podstatě ví co je v něm) nebo jestli mu mám začít říkat co dělám se svým novým partnerem (o nápadníky není nouze, jen to pro mě teď není řešení, tak do ničeho nového jít nechci), a pozná jestli to takhle opravdu chce... Přemýšlela jsem o tom, než jsem usnula, ale pro mě bude asi jednoduší trvat na obsahu toho dopisu a případně udělat ten "final cut".

Asi trochu přepíšu obsah toho dopisu na novou situaci - budu mu dělat kamarádku, ale jen do toho konce ledna. Pak chci zkusit obnovit vztah nebo prostě konec - definitivní - hlavně kvůli sobě.

V neděli to asi znovu proberem. Ale můj pocit je takový, že jemu bude ještě chvíli trvat, než mu dojde co chce sad

Andromed, to jeho jsou TOTÁLNÍ ŽVÁSTY!!!! Vůbec ho neposlouchej, to jsou jen nesmysly a UTEČ!!!!

Není tady

 

#95 12. 12. 2006 14:57

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Rozchod nerozchod..?

Jo, jsou to žvásty. Navíc mám nepříjemný pocit, že jediný komu to vše NEDOCHÁZÍ není on ale ONA a začíná ho pěkně otravovat.
Omlouvám se, nechci být zlá, ale Andromedě zřejmě nestačí jeho jasné "signály" a potřebuje od něho slyšet přímo, že ji posílá do háje ...

Není tady

 

#96 12. 12. 2006 15:04

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Holky máte asi pravdu, asi nebudu dávat žádný dopisy, asi si prostě pokecáme a pak mu řeknu, že jsem pochopila jak to máme a a na mě prostě zapomene, nevolá, nepíše, a se ještě do Vánoc odstěhuje a konec. Vím, že to bude těžký pro mě, ale asi jsem vážně husa... Stejně budu asi ještě nějakou chvíli doufat, ale to se časem spraví. Třeba se ozve, třeba ne. Ale pořád je mi to tak moc líto, že zrovna takhle to muselo celé skončit...

Držte palce a to zvládnu. Neděle dopo... Je to těžký, byl to můj první vážný vztah...


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#97 12. 12. 2006 15:37

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Rozchod nerozchod..?

Zase je tady ta zlá.

Píšeš:
...řeknu, že jsem pochopila jak to máme a a na mě prostě zapomene, nevolá, nepíše, a se ještě do Vánoc odstěhuje a konec ....

To pak vypadá, že on Tě naopak "bombarduje" a nemůže zapomenout , nechce se hnout a ZATÍM .......
Já bych vůbec nic nerozebírala, řekla jen, že jeho odchod respektuješ a je to možná i dobře a kdoví, třeba to oba posune někam úplně jinam ....

Prostě neřešit a nikam citově nepřepínat. Vím, jak je to těžký, ale jestli jsi jinak obecně děvče v pohodě, za pár měsíců se tomu budeš jen smát a možná s někým jiným. A buď ráda, že nemáte děti, to je pak průser !!!

A jěště něco: Proč se stěhuje na etapy. jenom Tě to nervuje. A na co čekat do Vánoc, a se odprdelí hned !!!
Doufám, že nebudeš o Vánocích sama a čekat na něho ?

Upravil(a) Décima (12. 12. 2006 15:42)

Není tady

 

#98 12. 12. 2006 17:07

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Décima napsal(a):

Zase je tady ta zlá.

Píšeš:
...řeknu, že jsem pochopila jak to máme a a na mě prostě zapomene, nevolá, nepíše, a se ještě do Vánoc odstěhuje a konec ....

To pak vypadá, že on Tě naopak "bombarduje" a nemůže zapomenout , nechce se hnout a ZATÍM .......
Já bych vůbec nic nerozebírala, řekla jen, že jeho odchod respektuješ a je to možná i dobře a kdoví, třeba to oba posune někam úplně jinam ....

Prostě neřešit a nikam citově nepřepínat. Vím, jak je to těžký, ale jestli jsi jinak obecně děvče v pohodě, za pár měsíců se tomu budeš jen smát a možná s někým jiným. A buď ráda, že nemáte děti, to je pak průser !!!

A jěště něco: Proč se stěhuje na etapy. jenom Tě to nervuje. A na co čekat do Vánoc, a se odprdelí hned !!!
Doufám, že nebudeš o Vánocích sama a čekat na něho ?

Décimo, je pravda, že si asi odporuji, ale je to tím, že chci udělat něco o čem vím, že je správné, ale vnitřně s tím nejsem smířená. Pocity se ve mně hodně melou, proto co chvíli mám jiný názor, nápad, nemůžu si pomoct. Stěhuje se na etapy, protože kolegovo auto bylo zřejmě déle v servisu a ručně by to neodtáhl. S tím odprdelením... chci ho ještě vidět, i když mi to asi budete rozmlouvat... proto mu to řeknu až tu neděli... O Vánocích budu doma u našich, ale mám kolem Vánoc ještě hodně staré dovolené, takže je možné, že pak budu "sedět a čekat", bohužel si nedokážu přikázat, to asi přijde časem než se s tím vyrovnám...


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#99 12. 12. 2006 19:08

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Rozchod nerozchod..?

Andromeda

podle by mu vyhovovalo mít tě do postele ... viz sex o šesté a pak klid, přitlač na něj a pošli ho do hajzlu ... tím spíš když mᚠtolik nových nápadníků, on toho bude jednou litovat a ty už budeš mít jinýho a klid :-))

Není tady

 

#100 12. 12. 2006 19:49

tracy
♥♥♥♥---
Místo: Bratislava
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 485

Re: Rozchod nerozchod..?

Ahojky Andromedko:)!
Myslim si, ze je zbytocne, aby ti tu niekdo nieco vyhovaral. Kazda-y z nas si tym viac-menej v zivote prejde a musi to tak byt. Podla mna je dolezite, aby si sa chovala tak, ako to ty citis. Aj ked my uz "uzrozumeli"smile ti nieco radime a snazime sa ti podsuvat urcite moznosti riesenia, je to len na tebe. Raz pride cas, kedy to pochopis a uvidis, ze to co si robila, bola hlupost. Ale tlacit sa do niecoho nasilu... zijeme len raz a kaslat na nejake ponizenie alebo potupu. Proste rob to, co citi tvoje srdiecko. Kludne napis list, porozpravaj sa s nim alebo ho posli do pr..le. Ale musi to ist z tvojho vnutra a musis byt o tom presvedcena, inak to bude zbytocne, aj tak to dlho nevydrzis a porusis to, co si vyslovila... Uplne sa viem do teba vcitit.grater Ale ver mi, chce to cas (aj ked to VELMI boli) a casom tu budes ty radit ostatnym.tongue Tiez si myslim, ze mu to dost ulahcujes, lebo sa ozyvas a stale z teba citi zaujem a nema cas prist na to, ci mu vlastne chybas. Vybehni von a zacni si uzivat a spoznavat novych ludi. Si inteligentne dievca a sama pises, ze nudzu o muzov nemas. Tak to vyuzi!!! A nechaj ho premyslat. A to odstahovanie naozaj vyries co najskor!!!
Budem na teba mysliet:pussa:


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů