Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 27. 11. 2006 17:41

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Re: Rozchod nerozchod..?

Pavli, Zuzi79, děkuju za podporu... Dneska zatím nic nového, takže minimálně další fáze stěhování se zatím nekoná. S těmi věcmi je to tak, že jediné co si bude (?) stěhovat jsou osobní věci, z nábytku toho asi moc nebude, protože jediné co je tu nové je koupelna, kuchyně a postel v ložnici, a max. televizní stolek v obýváku, jinak jsou v celém bytě skříně ještě po původních majitelích. Takže zbývá akorát ošacení, možná pár věcí z kuch. linky (na vaření) a maso z mrazáku - týden předtím, než mi to oznámil se zabíjelo u rodičů prase, takže máme v mrazáku asi 1/4 prasete - no já to těžko sním, když jsou to porce tak pro 4 lidi každá... Jo a chtěl nějaký kytky, co máme od jeho mamky, ale ty co sem od ní dostala já, tak ty nedám smile Uvidíme, dneska večer jdu sportovat, až něco bude, dodám info. Vaše komentáře mi moc pomáhají, hlavně ty co chci slyšet loldumbom

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#27 27. 11. 2006 17:57

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

správně vyraž mezi lidi :-) a akci sporák jsi zvládla dobře, možná jsi nemusela na tu sms odpovídat ale neva ... podle toho jak jsi psala tak to že jsi si ho nevšímala ho dostalo a snažil se ...

tak jen pevný nervy a nech ho on se musí snažit ...

Není tady

#28 27. 11. 2006 18:18

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

vašek napsal(a):

správně vyraž mezi lidi :-) a akci sporák jsi zvládla dobře, možná jsi nemusela na tu sms odpovídat ale neva ... podle toho jak jsi psala tak to že jsi si ho nevšímala ho dostalo a snažil se ...

tak jen pevný nervy a nech ho on se musí snažit ...

Vašku, já na tyhle věci jsem měkkouš a nevydržím... Navíc on už si chtěl popovídat předtím, ale já tomu moc nedala šanci. No jo, alespoň budu i nadále udržovat "rádiový klid". big_smile Uvidíme (jak řekl ten slepej) tummenupp

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#29 27. 11. 2006 18:25

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

jen klid ono se lehce radí a hůř dělá :-) upřímě asi by jsi byla první kdo by to vydržel ... no uvidíme

průběžně písni co je nového

Není tady

#30 27. 11. 2006 18:27

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

vašek napsal(a):

jen klid ono se lehce radí a hůř dělá :-) upřímě asi by jsi byla první kdo by to vydržel ... no uvidíme

průběžně písni co je nového

Písnu, ale uvidíme, kdy něco bude smile No já to stejně nevydržím a odepíšu hned jak se sem někdo ozve, vždycky je co dovysvětlit gloria

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#31 27. 11. 2006 18:28

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

ale sem jo, jemu se neozívej :-)))

Není tady

#32 28. 11. 2006 8:56

terulka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj

Andromedo, chvíli jsem teď Tvoji diskusi jen sledovala a přijde mi, že se v tom (proti tomu, jak jsi na mě působila před týdnem) strašně plácᚠsad
Ze své vlastní zkušenosti vím, že chytat se každého stébla (každého milého oslovení, každého náznaku o tom, že by si chtěl povídat) je úplně zbytečné a zbytečně se kvůli tomu trápíš. Trochu nechápu, že u Tebe má stále svoje věci, já osobně bych trvala na tom, aby si je odvezl najednou a hlavně, aby vrátil klíče. Teprve pak uvidí, že jeho rozhodnutí, jeho odchod, bereš na vědomí a chovᚠse podle toho. A teprve potom si může uvědomit, že Tě může definitivně ztratit. Pak už je to rozhodnutí jen na něm - buď si uvědomí, že o Tebe nechce přijít, nebo to bude respektovat a to bude znamenat, že za to trápení opravdu nestojí.......
I když můj příběh dopadl dopbře, předcházelo tomu šílený období. Chtěla jsem ho zpátky, ale zároveň jsem si říkala, že už se takhle nesmím trápit (běhěm měsíce jsem měla -10 kg, skoro jsem nespala a v práci jsem byla nepoužitelná). Vybavuju si loňské Vánoce, když mě na Štědrý den ošklivě odbyl a pak večer psal, že je sám v novém bytě. Moje odpověď? Zařídil sis to tak sám, máš, co jsi chtěl. Nebo o pár dní později: napsal, co mám v plánu na Silvestra. By bych se za normálních okolností chytila stébla, že chce Nový rok oslavit se mnou, napsala jsem mu, že mu do toho nic není, že budu v jednom podniku a pevně doufám, že se tam neobjeví. Všechny tyhle odmítavé kroky byly ve finále to, co mu dalo jistotu, že se chce vrátit.
Držím Ti palce, abys to ustála a všřím, že to zvládneš tummenupp A asi jediné, co Ti teď můžu poradit je - buď na něj tvrdší. Až Ti dá vědět, že si přijede pro zbytek věcí, slušně ho požádej, aby Ti napsal seznam všeho, co chce připravit. Připrav mu ty věci a nech si vrátit klíče od bytu....

Není tady

#33 28. 11. 2006 9:13

efa
♥------

Terulko, souhlasím s tebou.Člověk musí být v některých věcech tvrdší i sám na sebe. Prožila jsem si něco obdobného nedávno, přítel se mnou už nechtěl bydlet,neměl jistotu že mě bude mít rád napořád, tak jsem mu ve vzteku naházela všechny jeho věci na hromadu a  opravdu si neumím představit, že by si ke mě chodil po částech pro věci....To by mi asi rozervalo srdce dívat se na něj, jak si balí věci, fakt nevím....dumbom

Není tady

#34 28. 11. 2006 9:19

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Terulko, mᚠpravdu, hodně to jak působím závisí na tom, co se zrovna událo a pod čím vlivem se momentálně nacházím (jestli je to přítel nebo kamarádky). S tím stěhováním... nemyslíš, že bych měla počkat podle toho co mi chtěl sdělit (pokud to bylo něco, nebo jestli si chtěl povídat "jen tak", nevím...) a případně ho nechat kompletně vystěhovat poté..? Na druhou stranu se obávám toho, že by se pak nemusel vrátit díky "falešné hrdosti", on tímhle celkem trpí (je to Lev). Toho se bojím, abych zase nevyvolala nějakou takovou reakci (i jeho mamka mě před tímhle trochu varovala, on tak funguje).

Co si o tom myslíte ostatní..?

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#35 28. 11. 2006 10:15

jeane001
♥♥-----

Ahoj Andromedo, tak se ozývám jak jsem slíbila. Chtěla jsem být tvrdá a neoblomná, ale nějak mi to nevyšo.
Prožili jsme moc hezký večer a pak se milovali, ale nedošli jsme k žádnému závěru. Před chvilkou jsme spolu mluvili a on se stašně bojí, že mě neudělá šastnou, a že mi ublíží. jediné co mi řekl na 100%  je , že mě miluje.
A že , když ho budu do něčeho tlačit , tak se bude stahovat do sebe. Je fakt, že když jsem ho po rozchodu uháněla, tak mě nechtěl, a kydž jsem mu řekla sbohem dokážu bez tebe být a neozývala jsem se mu , tak pochopil, že mě pořád miluje a že chce bý se mnou. Jen se toho strašně bojí.

Když jsme byli včera večer spolu, tak to bylo fajn, blbli jsme spolu a povídali si , bylo to nádherný.
No tak tomu nechám volný průběh a ono to snad dopadne tak jak má.

Jsem asi hloupá, ale miluju ho.

Není tady

#36 28. 11. 2006 10:53

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

jeane001 napsal(a):

Jsem asi hloupá, ale miluju ho.

Jeane, taky to tak vidím u sebe, bude to velký vnitřní boj... Držím palečky a to nakonec dopadne smile

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#37 28. 11. 2006 12:56

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Tak jsem nad tím přemýšlela jak to udělám... Příště až se staví pro něco nebo už s autem, asi se budeme nějak bavit. Pokud nepřijde s něčím převratným (jakože při stěhování asi ne, leda by ten důvod návštěvy byl jiný), řeknu mu něco ve smyslu, že ho mám pořád moc ráda, ale že nemůže pořád sedět na dvou židlích zároveň, že je to nefér vůči mně. Že bych byla ráda, aby si ty věci nějak jednorázově doodstěhoval a vrátil klíček... A uvidím(e)...

Co myslíte, takhle by to šlo..? Nechci být při tom nějak drsná, nerada bych, aby si ty vrátka nepřibouchl zvenku sám...

Co?  tongue

PS: Teď to jenom zvládnout udělat, to bude horší...grater

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#38 28. 11. 2006 13:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Andromeda, podža mňa by si si v prvom rade mala uvedomi ty, čo vlastne chceš a čo nechceš, a potom to jasne a zrozumitežne poveda jemu. Ale nie nejako vymäknuto a a nezrozumitežne, ale pekne jasne a s dátumami. Napr.: "Ja a mám rada a chcela by som ma s tebou vzah(konkretizova, čo si pod tým predstavuješ), ale neviem, čo cítiš a myslíš si ty. Dva týždne si dajme pauzu, ty porozmýšžaj, čo vlastne chceš, a potom mi daj definitívne vedie. Tak alebo onak. Ak chceš, nasahuj sa o tie 2 týždne nazad "se vším všudy", alebo ak nechceš, odsahuj sa tiež "se vším všudy". Ale prosím a, nenaahuj ma na škripec. Záleží mi na tebe, takže ma tvoje lavírovanie trápi. Ak si ma aspoň trochu vážiš, daj mi buď svoju lásku alebo vožnos nájs si niekoho, s kým budem šastná..." Howgh!

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#39 28. 11. 2006 14:13

Décima
♥♥♥♥♥--

Andromedo, povím Ti o podobném příběhu z druhé strany. Moje sestřenice má 25ti letého syna. Ten žil skoro 4 roky s. dívkou o 3 roky starší. Byla to jeho první vážná známost. Vše bylo OK, až asi před půl rokem se náhle od dívky odstěhoval a mámě - sestřenici to vysvětlil, že tu dívku má pořád rád, ale, že chce být-hopodařit (snad se svým časem...) jak sám uzná za vhodné. Že ona - ta dívka se začala chovat poslední dobou jako "manželka". I když ona nic neříká a netlačí , on cítí, že by se ráda už v 28ti letech vdávala. Chodil do rodiny, její rodiče začali mluvit o vnoučatech.  On si chtěl k autu ještě koupit drahou motorku, ona snad něco měla k tomu říkat apod....
Tak si našel svoje bydlení. Sestřenice je z toho nešastná, dívku má moc ráda, je fajn. Její syn je taky typický Lev, sama jeho máma musí na něho vždy pomalu a diplomaticky, prostě žádné příkazy, jen: Vašku, to by bylo príma, kdybys mohl..., ty to zvládneš.... a Vašek udělá první, poslední. To taky teď radí té dívce, on prostě nemůže cítit ani náznakem, že něco "musí".Nyní oba bydlí zvlášt, Vašek dívku navštěvuje, jinou nemá, chodí spolu na večeře apod...On  si asi něco potřebuje dokázat a hlavně dozrát ....pochopit, že život je i o kompromisech.

Není tady

#40 28. 11. 2006 14:14

terulka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj

Andromedko, správný přístup tummenupp Asi bych mu na Tvém místě neřekla, že sedí na dvou židlích, ale něco podobného asi jo. Já jsem řekla zhruba tohle: "Ty víš, že Tě mám moc ráda, a asi Tě budu mít ráda pořád, ale potřebuju začít znovu, bez Tebe. Proto si, prosím, odvez všechny věci." Tak nějak jsem to zablábolila tehdy já smile To, že chlapská ješitnost funguje i v době, kdy nám to může přijít úplně postavený na hlavu, je jasný a po*ný. Chlap málokdy přijde s tím, že se chce vrátit, alespoň u nás to tak bylo. Nejdřív mě pozval na kafe, pak do kina, na večeři, do svýho bytu a teprve po dvou měsících randění jsme si řekli, že chceme být znovu spolu.
Proto nečekej, že sám od sebe řekne, že se chce vrátit, ale počkej si na jasné signály. Jestli přijdou, je pak to hlavní, stěžejní rozhodnutí (jestli to s ním vůbec ještě zkoušet), pouze a jenom na Tobě. Ale pořád platí to, co jsem Ti napsala poprvé - byl to on, kdo odešel a on musí zavelet (by ne úplně přímo) k návratu.........
Jestli se bojíš, že ty kroky, které Tě čekají, nezvládneš, zkus psychologa. Já jsem narazila na skvělou paní doktorku, která se mnou pracovala tak, abych se nehroutila, abych se od něj držela zpátky atd. A hlavně - s pomocí dobrého psychologa přijdeš na to, co jsi dělala ve vašem bývalém vztahu špatně a čeho se příště vyvarovat smile A věř, že pro mě nebylo snadný si to, že potřebuju odbornou pomoc, přiznat. Jsem taky lev lol

Není tady

#41 28. 11. 2006 16:10

pipi
♥♥-----

Andromedo myslím si, že ty to mᚠv hlavě srovnané už z toho co jsi napsala, já jsem zažila něco podobného a myslím si, že tvůj přítel se jen polekal toho, že nebude mít čas na to co jeho kamarádi (nezávislost), můj přítel mi tenkrát řekl, bylo nám 25 let, že si připadá ještě mladý na to aby jsme měli společnou domácnost a že si připadá jako v manželství po deseti letech, když příjde domů a sedíme spolu u televize také já na něj čekala doma a on měl hodně koníčků a kamarádů prostě se nesrovnal s tím, že jeho kamarádi můžou každý víkend sami na diskotéky a bavit se podle svého, řekl mi že chce být nezávislí a na rodiný život má dost času. Rozešli jsme se a on si těď užívá dosyta co vím od našich bývalých společných přátel.  Trvalo mi to dlouho než jsem ho dostala ze svého srdce ale povedlo se a já teď mám báječného manžela a už bych neměnila a on je pořád sám a nezávislí. Jednou jsem ho potkala a  on mi řekl, že tenkrát udělal chybu, že se semnou rozešel a kdybych chtěla tak, že to můžeme dát zase dohromady. Chudák nevšimnul si, že mám navlečený prstýnek a tak jsem mu ho s hrdostí ukázala. To nečekal přála bych ti vidět jeho výraz. Řekl mi jen tak mnoho štěstí a odešel od té doby jsem ho neviděla a jsem ráda, protože dnes už vím, že kromě mého manžela v mém srdci nikdo jiný není. Tak ti přeji hodně štěstí a určitě zase budeš šastná.

Není tady

#42 28. 11. 2006 17:05

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Takže pěkně popořadě na vás smile

Selimo, to co chci je, aby se vrátil, ale myslím, že takový razatní přístup, který navrhuješ se asi moc na tuto situaci nehodí: myslím, že kdybych mu teď dala ultimátum, tak výsledkem toho bude jen, že ho od sebe odeženu. Myslím, že si to to ve své hlavě opravdu potřebuje trochu srovnat a že datum tomu moc nepomůže. Měla bych ho vystěhovat a to se pokusím udělat při nejbližší vhodné příležitosti a pak budu nějaký čas čekat na odezvu. Nevím, jak dlouho, ale myslím, že sama poznám že už nechci dál čekat. O tom co si myslí a cítí on jsme už několikrát mluvili, ale nedobrali jsme se ničeho, zkrátka jen toho, že si to musí sám probrat.

Décimo, podle toho jak píšeš mi připadá, že ten příběh přesně sedí na nás včetně čísel (krom jména), z přítelovy strany je celkem rozvětvěné příbuzenstvo, že bysme se znaly??? wink U nás se o svatbě mluvilo, ale je pravda, že přítel v tomto byl iniciativnější než já, dokonce si plánoval, že v prosinci na ní začnem šetřit (mělo to být už toto léto, ale nezbyly finance, tak jsme to odsunuli na to další). Ale asi mᚠpravdu, že se mohl cítit v tom vztahu už moc vázaný a je pravda, že hodně příbuzenstva nám nenápadně podsouvalo, kolik lidí v jejich okolí už mají mimčo a tak...

Terulko, díky za další rady, nejhorší je, že během toho kdy a jak mám co udělat je kolem spousta toho čekání, jak se věci vyvrbí. Jen se možná zeptám, mám se snažit být spíš milá (ale trvat si na svém) nebo spíš tvrdá (snažit se hrát tu mršku, po kterých ti chlapi tolik touží - no stejně to asi nezvládnu takhle)..? Myslím, že psychologa nebudu potřebovat (zatím), stačí mi babinet a kamarádky, které se mi zatím marně snaží do hlavy vtlouct, co mám a co nemám dělat dumbomsmile

Pipi díky za tvoje slova, ale já jsem to zatím neodpískala, ale budu si určitě ráda číst, pokud nastane ta situace, o které zatím nechci slyšet smile

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#43 29. 11. 2006 7:37

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

No tak máme novinku. Včera jsem si trochu nechala vyložit karty a ohledně toho vystěhování se mi dostalo odpovědi, že se v tomhle mám spolehnout na svou intuici a ani to neřešit moc rázně, že by se mi to nemuselo vyplatit. Jinak ohledně vztahu, že jsou na obou stranách ohledně vztahu podobné zmatky a silné emoce, řešit by se to mělo víceméně tak nějak jak doposud, nekontaktovat a nechat urovnat v hlavě. Výhledově se očekávají další silné emoce (asi až někdy  začátkem roku). No, zatím se cítím mírně lépe, uvidíme, jak dopadne další kontakt s přítelem.

Jo a pěkný ránko vvšem wink

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#44 29. 11. 2006 7:44

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Takže se Ti vlastně nedostalo odpovědi žádné....

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#45 29. 11. 2006 7:56

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Nety napsal(a):

Takže se Ti vlastně nedostalo odpovědi žádné....

No leda to, že ho asi nemám zatím vyhazovat... jinak asi nic co bych tak nějak nečekala smile

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#46 29. 11. 2006 8:24

Nety
♥♥♥♥♥♥♥

Víš, já bych ho asi taky nechala pocítit, že mosty jsou uzavřeny, a´t si odveze všechny věci a žije svůj život. Je hezké, že neví. Ale opravdu neví a nebo je jen pomalejší zničit  vazbu mezi vámi, přeci jen jste spolu byli nějaký čas, člověk si zvykne.. Nechala bych ho odejít se vším všudy. to neznamená, že zavřeš dveře případnému návratu, to je na Tobě. Ale nedávala bych mu určitě najevo, aby se rozhodl on,  že Ty stále čekᚠa tak podobně. neukazovala bych mu tolik, že tu šanci má.
Někdo říká, že pauza ve vztahu občas prospěje. Já ze svého okolí ani z vlastního života  tuto zkušenost nemám. Vždycky, když si kolem mne dal nějaký pár pauzu, skončilo to na zjištění, že prostě je jim tak lépe.
No, však uvidíš, co Tvůj pán, každý den ukáže víc. Ale nedělala bych mu cestičku polovičatou. jestli je pryč, tak a´t je pryč komplet a případně se komplet vrátí. nedávala bych mu ultimátum, prostě bych ho nechala odejít a neničila se JEHO rozhodováním a lavírováním. A prostě jde a když se bude chtít vrátit do tvého života a začít zase společně, pokud to jde, tak a´t přijde a a´t si za to bojuje.  I když asi pak budeš dlouho žít s otázkou, jestli náhodou nepřijde další den jako tehdy a nebude to celé znovu....

http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

#47 29. 11. 2006 17:10

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ahoj holky (a kucí smile), jsem v tom vážně až po uši sad Celý den jsem byla v pohodě a stačilo, aby mě (nejspíš) omylem prozvonil ze služebního čísla někdy během odpoledne a klepu se z toho doteď. Sice nebrečím, ale mám pocit, že je to se mnou čím dál horší. Za hoďku jdu na jógu a pak ještě kamsi, tak doufám, že se proberu.

Pěkný večer vám všem. Ani toho smajla tu teď nemůžu napsat, protože to tak necítím.

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#48 29. 11. 2006 17:26

ivca
♥♥♥♥♥♥-

nevím, dělá to na mne dojem, že tě prostě zkouší
chtěl nějakou změnu a možná zašel dál než sám chtěl
něco podobného zažila kamarádka, bylo jí řečeno že si její přítel nějak není jistý ...
ona se velmi trápila, několikrát to rozebrali a z panáčka nakonec vypadlo, že má moc problémů v práci a vůbec ...
dali se dohromady (tam nedošlo ani k rozestěhování) a pokračují dál
já bych se jen bála, že ho tyhle stavy přepadnou třeba až budou děti ...

Není tady

#49 29. 11. 2006 17:38

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy

Ahoj Andromedo, zatím jsem jen četla, ale chci Tě povzbudit a poradit... Já jsem to samé zažívala na přelomu června a července... Byly to opravdu krušné chvilky, ale nejvíc mi pomohlo si vůbec nepřipouštět, že by se mohl vrátit, ona ta falešná naděje je strašná a tím hůř se z toho člověk dostává... Věř mi...
Prostě ho vystěhuj, se vším všudy... Jestli se k sobě máte vrátit, tak se vrátíte, jestli ne, tak uvidíš, že bude líp a chlapů jsou vážně mraky a mraky...
Mně je teď fakt skvěle a jsem nesmírně ráda, že to skončilo! NESMÍRNĚ!!!!!!!

cool

Není tady

#50 30. 11. 2006 17:50

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ahojte všichni. Dneska se nic moc nedělo. Den jsem přestála poměrně v pohodě, jen jsem celý den podvědomě čekala, že zavolá, že se přijede odstěhovat, jsem asi fakt šílená. Mám pocit, že minulých 14 dní jsem na tom byla líp. Měla jsem víc nadhledu. To včerejší prozvonění mě dost dostalo a celkem mě taková reakce i překvapila.

Ivčo, taky mě to napadlo s tím zkoušením. Jen už jsem to sem nechtěla psát, aby mě ostatní dumbom , ale potěšilo mně, že jsi to sem napsala smile Jen mě napadá, že když ho tyhle stavy přepadnou třeba až budou děti, kde je jistota, že nepřepadnou toho následujícího taky..? Věřím, že pokud se po této pauze vrátí, že ten vztah bude silnější.

Slvinko, děkuju za povzbuzení. S tou falešnou nadějí mᚠpravdu. Ale přes den na to skoro nemyslím, tak jsem v pohodě a přepadá mně ve chvíli, kdy dojde k jakémukoliv kontaktu. Rozjede se mi v hlavě takový kolotoč myšlenek, jak to myslel, co řekl, co (ne)udělal a hledám si tam ta stébla, o která se snažím zachytit. Stále mám v hlavě, kolik hezkého jsme spolu prožili, a zatím jsem přichystaná udělat max. pro ten návrat. I když teď už víc strategicky a promyšleně. Nechat si ho ujasnit myšlenky a zbytečně netlačit na pilu. Asi to bude bolet, pokud to nevyjde,  ale aspoň budu mít dobrý pocit, že jsem pro to udělala vše co jsem mohla a půjdu dál.

Snažím se mít sebe ráda více než dříve (už jsem to tu četla jako radu snad milionkrát v každé jiné diskuzi smile), ale jde to těžce a někdy vůbec.

Přeji pěkný večer beze chmur sova

Upravil(a) Andromeda (30. 11. 2006 17:51)

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí