Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 11. 2006 14:02

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Nové rozdělení Babinetu, přesunování témat atd...

mala.popelka napsal(a):

tongue nejsme žádní šéfové, demokratické diskusi se myslím žádná moderátorka ani moderátor nebrání, ale asi i Kalik, Juraj nebo Jirka by v tomto případě viděli věci podobně wink

Já vím, že by to všichni viděli podobně - vždy to stvořili. A proto říkám: OK, vy tu velíte, takže to respektuji a tohle je jen můj názor. Nic víc, nic míň.

Není tady

 

#27 28. 11. 2006 17:25

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Nové rozdělení Babinetu, přesunování témat atd...

Babrorko, aby sis nemyslela, než něco takového vznikne, tak na speciálním fóru určeném moderátorkám a adminům probíhá docela obsáhlá diskuse, ve které zdaleka všichni nemáme stejný názor


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#28 28. 11. 2006 17:43

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Nové rozdělení Babinetu, přesunování témat atd...

Ano, každý tam bojuje za "svoje" forum, každý zná to svoje forum, lidi co tam nejčastěji přispívají, lidi co jsou nespokojeni, .......
Taky ale víme, kdo z moderátorů k čemu tíhne, kdo umí poradit tam či jinde, nehodí se každý všude. Všichni se snažíme vyjít všem maximálně vstříct. To co se jednomu nelíbí jednomu uživateli, druhý vítá, to s čím si jeden neumí poradit, druhý má hned v malíčku. Žádná změna tady není ze dne na den ani z týdne na týden.... Vše trvá v řádech měsíců, po zvážení všech pro a proti.
Není člověk ten, by se zavděčil lidem všem smile .

Není tady

 

#29 28. 11. 2006 19:00

Blanka1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 8. 2006
Příspěvky: 485

Re: Nové rozdělení Babinetu, přesunování témat atd...

No, já sice taky chápu, že je potřeba nějaké to rozčlenění, ale zrovna Kuchyňka, kterou mám v oblibě, se mi teď, tak jak je nelíbí, zdá se mi to nepřehledné. Právě tak diskuse okolo vánoc, tam je něco, támhle něco.

Není tady

 

#30 28. 11. 2006 19:27

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Nové rozdělení Babinetu, přesunování témat atd...

Kuchyňka je rozdělená dle "okruhů", bohužel jich je málo, mělo to původně být rozdělené podobně jako kuchařka. Co je nepřehledného na kuchařce? I tam jsou věci rozdělené dle: maso, zavařování, studená kuchyně..... navíc, mnoho měsíců, před plánovanou úpravou kuchyňky, tam byl příspěvek, kde jsem žádala o vyjádření uživatelů. Proti bylo 7 lidí...... Osobně mi nesouhlas napsal jeden. Myslím, že těch 7 měsíců, co jsem žádala o vyjádření, byla dost dlouhá doba.

....jak tady už bylo řečeno, používejte více odkazů Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy, Zobrazit poslední příspěvky a Zobrazit mé příspěvky.....

Diskuse kolem vánoc..... Je tu víc jak 3500 registrovaných uživatelů..... neregistrované nebudeme vůbec počítat..... A proto je tam něco, támhle něco..... No a mám to přesunout kam to patří, nebo zas bude následovat dotaz - kam jste mi to přesunuli......???

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů