Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 24. 11. 2006 15:07

Fatima
♥♥♥♥♥--

Nové rozdělení Babinetu, přesunování témat atd...

Ahoj,

docela by mně zajímal vᚠnázor na stále vznikající nová subfóra na babinetu.

Já jsem z toho malinko v rozpacích, na jednu stranu, pokud zde budu nová a budu chtít dohledat případná témata z minulosti, tak mi to bude opravdu velmi ku prospěchu, na druhou stranu, vzhledem k faktu, že už je tady asi milion fór a subfór, začíná to být celé dosti nepřehledné - tedy v tom smyslu sledovat nová témata.

Navíc občas se stane, že chcete na některé téma slyšet názory konkrétních lidí, kteří se vyskytují většinou na konkrétním fóru, popř. chcete, aby si vaše téma přečetlo co nejvíce lidí, protože je to něco opravdu pro vás závažného a opravdu potřebujete poradit... pak se dostanete do dilematu, zda téma umístit např. do rubriky Kariéra - podrubrika bla bla bla, kde máte celkem velkou jistotu, že si to tam moc lidí nepřečte, nebo to můžete umístit na Pavlač, kde víte, že si to přečtě asi většina těch, kteří chodí na Babinet, jenomže je tady stejně riziko, že téma bude přesunuto tam, kam vlastně teoreticky patří, ale kam zároveň nikdo nechodí... tedy skoro nikdo (abys mně to tak připadá)

Prostě celé to na mně tady působí tak, že je to tak hrozně přehledné, až je to chaotické big_smile

Nebylo by možné udělat něco jako fórum, kde by se postupně za sebou řadily všechny příspěvky podle aktuálnosti? Prostě něco jako "vše v jednom", kde by člověk měl za sebou všechna poslední témata...?

Jinak mně taky mrzí to odstranění renomé, protože si s tím člověk dal docela práci, aby něco napsal a tak... a najednou je to fuč...

Co vy si o tom myslíte?
Fatima

Není tady

#2 24. 11. 2006 15:15

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary

Re: Nové rozdělení Babinetu, přesunování témat atd...

Fatimo,
asi s tebou souhlasím v tom, že je sice hezké, jak to všechno zařazeno do svého chlívečku, ale je toho tady už takové množství, že se to stává nepřehledné... Mᚠpravdu také v tom, že je jednodušší napsat dotaz na Pavlač než hledat, kam jinam... Ono pořekadlo "všeho moc škodí" určitě platí.
Nicméně Babinet mám ráda a budu sem chodit a má subfór kolik chce yikes)

A to odstranění renomé mě taky moc mrzí.

Není tady

#3 24. 11. 2006 15:21

maya
♥♥♥♥♥--

Mám na to podobný názor - je to tu už tak do detailu roztříděné, že důsledkem je paradoxně větší chaos (aspoň podle mě - řešila jsem to už s Cilkou přes SZ). Přesouvání mi vadí taky - je jasné, že některá fóra navštěvuje mnohem menší počet lidí než jiná. Taky jsem skoro přestala navštěvovat dřív mou oblíbenou Kuchyňku, protože radši, než abych teď otvírala množství nejrůznějších šuplíčků a hledala, jestli je tam náhodou něco zajímavého nového, tak jsem se nechala odradit a už tam nakouknu jen minimálně.

Není tady

#4 24. 11. 2006 15:23

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Web

naprostý souhlas!

Není tady

#5 24. 11. 2006 15:27

Fatima
♥♥♥♥♥--

No jo, o tom mluvím. Já třeba npíšu několi věcí do různých témat a pak si připadám jak blbec, jak furt překlikávám tam a zpátky... a nakonec to přestanu sledovat, protože je to prostě moc moc moc moc.
Čímž nechci říct, že si necením snahy administrátorů, kteří tohle dělají v dobrém úmyslu, mám své vlastní stránky, kde mám taky milion subfór, aby to bylo přehledné, ale právě je tam ta možnost prostě se mrknout na všechny poslední aktuální příspěvky, takže nemusím projíždět všechna témata, abych zjistila, zda mi tam napsal někdo něco nového. A taky vím, jakou to dá práci tohle všechno sestavit... takže nechci vyjádřit něvděk nebo tak, ale spíše technickou poznámku wink

Není tady

#6 24. 11. 2006 15:33

Barborka
♥♥♥♥♥♥-

Právě! Kolikrát jsou v nějakém subfóru zajímavá témata, ale člověk je ani neobjeví - není čas prohlížet všechny subfóra.

Není tady

#7 24. 11. 2006 15:59

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem

To je pravda ta Kuchyňka mě taky trochu odradila.

Není tady

#8 24. 11. 2006 16:28

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj

Holky, na hlavní straně, dole vlevo máte :
Zobrazit poslední příspěvky - zobrazuje všechny poslední příspěvky, bez závislosti na umístění
Zobrazit mé příspěvky - zoobrazuje jen vaše příspěvky, a byly vložny kdy byly...
Pak jsou tam ještě dvě další možnosti, je to tam,tak dlouho, co je tohle forum.

Není tady

#9 24. 11. 2006 17:24

Bea
♥♥♥♥---

Já by nechala Pavlač kde vždy hned najdu vše a nechám to zvýrazněno odlišné téma pak sexuální a právní a rodina

Není tady

#10 24. 11. 2006 18:56

Jessie
♥♥♥♥♥--

Souhlasím s vámi, až na to renomé. Mě nijak nechybí - babinet hrozně zpomalovalo a píšeme sem přece ze zájmu, ne abychom měli vysoké číselné ocenění.

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

#11 24. 11. 2006 20:30

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí

holky, nic proti, ale já si naopak myslím, že nějaký systém a pořádek se udělat musel..... ano, témata přesouváme tam, kam patří /tedy samozřejmě se můžeme odlišovat v názoru, kam přesně spadají/, ale od toho je tu pak vyhledávání, kde si můžete poměrně snadno najít např. téma "jaké používáte vložky?"....

předchozí změ příspěvků všude a o všem byla dost zavádějící a já osobně jsem třeba ráda, že vím, kde tak asi hledat návod na přípravu sekané, stejně jako to, jak nahrát do mobilu melodii smile
ale je to věc zvyku, vkusu a názoru, samozřejmě wink

"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#12 24. 11. 2006 22:51

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-

Tak se musím přidat. Před chvílí jsem narazila na téma, který mě zajímalo a myslela jsem, že už se v diskusi nepokračuje. Pokračuje, jen bylo přesunuto. Chtěla jsem se tedy vyjádřit podobně jako Fatima, ale zase jsem nemohla najít tento příspěvek, abych připsala.

Iveta X

Není tady

#13 25. 11. 2006 14:26

mala.popelka
Moderátor(ka)

já teda fakt nevím.... ale i když bylo téma přesunuto, díky vyhledávání a zadání klíčového slova "rozdělení" ..... do předmětu..... jsem to našla během 1 minuty.....

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#14 25. 11. 2006 14:48

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Já tedy vůbec nesleduji, jestli se příspěvky řadí nějak jinak. Na fóru jsem   prakticky denně a vždy  klikám na "Zobrazit poslední příspěvky, " Zobrazit nové příspěvky od poslední  návštěvy" nebo klikám na "Mé příspěvky" .  Vidím všechny novinky, takže vůbec nesleduji, jestli je to příspěvek z Pavlače,  kuchyňky, nebo odjinud. Nemám s tím problém.

Upravil(a) Nela (27. 11. 2006 7:55)

"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

#15 27. 11. 2006 6:46

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Milé dámy, nějakej pořádek je potřeba, proto ta subfóra a jak tady už bylo řečeno, používejte více odkazů Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy, Zobrazit poslední příspěvky a Zobrazit mé příspěvky, je to velice elegantní.

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#16 27. 11. 2006 8:25

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Web

Nešlo by do Mých příspěvků nějakým způsobem dávat témata/diskuze, které chci sledovat, ale kam jsem ještě nic nenapsala a nechci, aby mi chodilo upozornění na email..? smile Třeba udělat tlačítko Sledované příspěvky nebo něco takového? smile

PS: Je možné, že něco takového je, jen o tom nevím, jsem tu poměrně krátce reta

Plýžením v plyš! tongue

Není tady

#17 27. 11. 2006 9:04

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Ne, toto možné není.

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#18 27. 11. 2006 13:10

Barborka
♥♥♥♥♥♥-

a zase přesunuto yikes

Není tady

#19 27. 11. 2006 18:44

mala.popelka
Moderátor(ka)

jistě Barborko, toto je téma týkající se Babinet.cz, proto je v diskusi Babinet.cz smile
na Pavlač třeba kompetentní osoby, které vám na vaše otázky umí odpovědět, vůbec nechodí

Není tady

#20 28. 11. 2006 8:12

Barborka
♥♥♥♥♥♥-

Jenže zakladatelka nejspíš měla důvod, proč téma dala na pavlač... nevím.
Každopádně já bych svoje téma umístila na pavlač, protože chodím na pavlač a tam si chci povídat a pak by mi ho někdo přesunul butter, to se mi vůbec nelíbí, každopádně nenadělám nic, musím holt držet pusu a krok.

Není tady

#21 28. 11. 2006 9:05

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj

no jo.... tak zakládej témata kam patří a nikdo ti je nebude přesouvat smile

Není tady

#22 28. 11. 2006 9:22

mala.popelka
Moderátor(ka)

no Barborko, je to tak...... pokud se ptᚠna konkrétní dotaz, týkající se konkrétního tématu, který se dá začlenit do některého "šuplete", tak to prosím udělej....... většina lidí stejně používá tlačítko "příspěvky od poslední návštěvy" ... a pokud budou mít dojem, že k Tvému dotazu mají co říct, jistě tak učiní wink a už bude kdekoli....
Sice chápu, že sis oblíbila Pavlač, ale tam patří jen nespecifické dotazy, pavlačové plky typu ---- už jste obuli zimní kola.....jaké je u vás počasí...... kolik je vám let....... jakou máte rádi muziku...... atd.....

šuplíky tady být musí, aby se udržel alespoň nějaký pořádek..... a věř, že když budeš dávat dotazy a témata tam, kam patří, ušetříš nám docela dost práce smile .... protože my se snažíme ve svém volném čase tu udržet nějaký aspoň jakžtakž systém wink

Není tady

#23 28. 11. 2006 10:36

Barborka
♥♥♥♥♥♥-

OK, vy jste tu šéfové, takže pusu a krok... godlike

Není tady

#24 28. 11. 2006 10:42

mala.popelka
Moderátor(ka)

tongue nejsme žádní šéfové, demokratické diskusi se myslím žádná moderátorka ani moderátor nebrání, ale asi i Kalik, Juraj nebo Jirka by v tomto případě viděli věci podobně wink

Není tady

#25 28. 11. 2006 11:42

Svas
♥♥♥♥♥--

Mně nové rozdělení nevadí, já bych chtěla moc poděkovat za cizojazyčné fórum. Je to bezva nápad, díky.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí