Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 22. 11. 2006 13:58

Dastinka
♥♥♥----

Aerobic

Ráda bych cvičila aerobic, ale vždy mě odradí to, že neznám kroky natož celé sestavy takže se "motám" jako slon v porcelánu smile Máte nějaké rady a tipy kde a jak se alespoň základy naučit, tj. dřív než půjdu na cvičení ? Například knihy apod. Díky.

Není tady

#2 22. 11. 2006 16:15

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň

Re: Aerobic

Pokud nemᚠkoordinaci pohybu (jako já) vrozenou, tak bych s aerobikem vůbem nezačínala smile. Zkus něco jiného, já se to nenaučila za 3 roky.... uchvátilo mě tae-bo. Procvičíš se mnohem lépe a nejsou tam žádné složité sestavy smile

Není tady

#3 22. 11. 2006 22:24

Petra Jandová
♥♥-----

Přeji pěkný večer,

je pravda, že aerobik je o choreografii, ale je to stejné jako se psaním, čtením, matematikou... Všichni jsme to na začátku neměli, pak jsme se do toho vrhli a výsledek je ten, že všichni umíme psát, číst i počítat. Někdo lépe někdo hůře. A o tom to právě je. Rozdíl v aerobiku je ten, že zde Vás z něj nikdo nebude zkoušet a je jen na Vás jak si hodinu užijete. A to, že se motáte? I já jsem se motala a pořádně... Myslím, že je škoda aerobik nevyzkoušet. Věřte, že existuje pár základních kroků, které se neustále opakují. Nikde není psáno, že musíte vyrazit hned na dance aerobik, zkuste nejprve p-class nebo aerobik mix, zde se aerobik cvici pouze v uvodu a to na rozehrati. V pohode se naucite zakladni kroky, ktere urcite vyuzijete v tanečních lekcích. Nenechte se odradit počátečním neúspěchem, žádný učený z nebe nespadl!!!

Mimochodem mám velice dobrého kamaráda, který tancuje hip hop a funky. Na zájezdě s aerobikem přišel cvičit na můj dance aerobik. V životě aerobik necvičil a názvosloví také nikdy neslyšel. Po hodině mi povídá, teda já si to naprosto parádně užil, sice vůbec nevím, co jsi povídala - občas jsem "šlapal zelí", občas jsem se i chytnul... Ale super hudba, no paráda... A o tom to je. Není třeba být všude za hvězdu, sem si jdete odpočinout a odreagovat se. A to, že vám to třeba nejde, je ve své podstatě úplně jedno!!!

S pozdravem,
Petra Jandová,
instruktorka aerobiku

Není tady

#4 23. 11. 2006 10:30

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí

dobré dopoledne,
ráda bych se vás, coby odbornice, zeptala : jaký je rozdíl mezi klasickým aerobikem a aqua aerobikem ?
Samozřejmě nemyslím ten, že auqa je ve vodě a normální na suchu big_smile big_smile big_smile
spíš by mě zajímalo, jak je to s účinkem na postavu, svalstvo, který je lepší na kardiovaskulární systém, spalování tuků....
Já jsem propadla tomu "vodnímu", zkoušela jsem i klasický, ale protože fakt nejsem typ modelky, připadala jsem si tam mezi těmi štíhloňkami jako slon.... Tady mi přijde, že právě spíše jsou ženské starší, plnějších tvarů a pod vodou toho není moc vidět big_smile (moje hlavní výhra, páč jsem naprostý antitalent)

Pak by mě ještě zajímalo, jak je to s jídlem a pitím před a po cvičení - jak dlouho a co sníst před cvičením, aby člověku neklesla (tuším) hladina cukru natolik, že pak spase co najde...... ?

děkuji za odpovědi a přeji krásný den

"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#5 23. 11. 2006 22:10

Petra Jandová
♥♥-----

Popelko, zdravim Vas!

Urcite hlavni pozitivum je v tom, ze cviceni v bazenu je urcite setrnejsi na klouby, nejsou zadne doskoky. Vsechno tlumi vodni prostredi. Navic nemusite shanet zadne specialni boty na aerobik:). Staci pouze plavky a jde se. Vyhodou je i to, ze se clovek opravdu zpocatku nemota jako vitr v bedne, ve vode se to proste ztrati:). Navic v bazenu se provadi predevsim posilovaci cviky. Pokud se chcete odreagovat, zatancit si a vyradit se, doporucuji klasicky aerobik.

Ohledne jidla a piti? Ze zkusenosti vim, ze kazdy clovek je original - nekdo muze jist 20 minut pred cvicenim, jiny se na jidlo nemuze podivat 3 hodiny pred zatezi. Myslim, ze je dobre si vyzkouset, co sedi prave Vam. Urcite se neprejidejte. Plati pravidlo - vseho s mirou:)

Pekny vecer,

Petra Jandova

Není tady

#6 28. 11. 2006 18:08

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Já si taky myslím, že to známé šlapání zelí zažil každý, ale vždy to nevadí. Důležité je, být pořád v pohybu. Třeba šlapat zelí, když kroky nestíháš, jen se nezastavit. Uvidíš, že se to bude zlepšovat smile

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#7 28. 11. 2006 19:47

Dastinka
♥♥♥----

Díky. Zkusím to big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí