Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 22. 11. 2006 8:37

Aimee
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 9

Výbuch u nás doma

Ahojte, před 3 týdny mě manžel zmlátil. Máme 10 měsíčního syna, před jeho narozením téměř celé mé těhotenství pil, protože dělal na stavbě  a byl ve společnosti vychlastaných magorů. Nicméně po narození kluka, jednak si našel novou práci, dělá zásobovače u jedné soukromé firmy, a jednak se docela změnil. Najednou byl hodný taka, nechodil do hospody, ani doma kromě jednoho pivka nepil, pořád jezdil s kočárkem, doma mi pomáhal, výletky, nové autko, počítač. Prostě jsem začala být šastná. A pak zničehonic , po mích pár slovních narážkách, které mu nebyly asi milé, mě napadl stylem, kdy jsem musela být ošetřena u lékaře, modřiny se mi hojí ještě teď. V tu chvíli jsem utekla v šoku z domu bosa jen v botech, myslela jsem že mě zabije. Po mém návratu domů nastaly omluvy, pláč z jeho strany....Říká, že nechápe co to do něj vjelo. Snažila jsem se sním rozebrat jestli v sobě něco dusí, ale on že nic.   Co vy na to? Můžete si o tom se mnou pokecat? Díky

Není tady

 

#2 22. 11. 2006 8:43

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Výbuch u nás doma

Aimee, to mě moc mrzí sad že jsi musela zažít něco takového...... ale když jsem byla na výšce na praxi na krizové lince, kam volaly podobně "postižené" ženy... tak tam nám říkali, že ani u cholerického člověka takto agresivní výpady vůči druhé osobě nejsou samy sebou, že mají původ někde v nějakém (ač už třeba vědomím zapomenutém) problému..... Může to být cokoli, ale vždycky by takový člověk měl hledat pomoc odborníka, který mu pomůže zdroj takové agrese najít..... aby se to už neopakovalo sad
protože jinak nikdy nevíš, co ho může znovu vyprovokovat ....

nenarazila jsi na nějakou citlivou strunu ? pokud chceš, napiš více...


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#3 22. 11. 2006 8:50

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Výbuch u nás doma

Ahoj, tuhle situaci velmi dobře znám - z prvního manželství. Jen se zeptám - pil manžel před tím než tě napadl? Pokud ne, má psychický problém a je nutné aby navštívil lékaře, protože tahle agrese, kterou vůči tobě projevil je nebezpečná  a to velmi. Můj bývalý manžel mne taky vždy zmlátil a pak se omlouval, staral se, kytky nosil.... A pak najednou nečekaně, nevím proč jsem byla na zemi. jenže k tomu pil.
Spousta lidí ti řekne abys rychle utíkala, ty sama víš, že tohle nechceš dál zažívat, ale zároveń si jistě říkáš, že tohle přeci určitě byla nějaká náhoda - skvrny na slunci, vždy on přeci takový není pořád, vždy´t jsem musela udělat něco špatného, ano te´d mne zbil, ale jindy je skvělý.... Jsi na začátku, ještě vidíš, ještě vnímáš, ještě jsi schopná posoudit co by mělo být a co je. Vyjdi z toho, mysli na sebe, na své dítě.
Tvůj muž potřebuje lékaře, ale ty ho k tomu nemůžeš nutit, musí chtít sám, můžeš mu pomoci pochopit, co pro tebe ta situce znamená, ale zřejmě to nebude chtít slyšet. Pokud on bude říkat, že doktora nepotřebuje, začni uvažovat o rozvodu, nedělám si srandu.

Není tady

 

#4 22. 11. 2006 9:00

Aimee
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 9

Re: Výbuch u nás doma

Díky za odpověď, už s manželem jsme dohromady 4 roky. Už když měl problémy s pitím, snažila jsem se pořád najít důvod, proč? Problém tam je určitě v jeho rodině. Matka je totální alkoholička, její manžel jen nečinně u piva přihlíží. Už v dětství mého manžela nebylo vše OK. Všichni tři sourozenci byli zamykáni doma, protože rodiče v hospodě, hodně byli biti. Od toho je můj manžel hodně lekavý, takový strašpitel, neumí moc komunikovat o problémech, protože u nich doma se nikdo o nikoho nestaral. Myslím, že on je docela citově závislý na matce, i když už tam 4 roky nebydlí. Nechápu to, ale ono to tak bývá. Kdybych měla pocit, že je nějaký násilník, nebo hajzl, tak už jsem dávno utekla. Ale já vím, že je to v jádru strašně hodný, citlivý člověk. Má v sobě spoustu lásky, kterou cítím vůči mě i synovi i ostatním lidem. Je to člověk charakterní, neudělal by nějaký podraz...Zdá se mi, že ve svém životě prostě tápe. ĄJá teď nevím po tom všem ( to těhotenství vedle něj bylo příšerné, nakonec jsem skončila v 6 měsíci v nemocnici a v osmém stejně porodila.), jestli se mám zaobírat jeho problémy, nebo radši volit rozvod. Před tím útokem byl střízlivý, byl večer a my koukali na tv. Ta agrese byla reakce na mou poznámku o jeho rostoucím bříšku, že by se neměl navečer tak nacpávat. Bylo to poprvé,cojsem na toto téma mluvila. A skončila jsem s poruchou vidění v nemocnici.

Upravil(a) Aimee (22. 11. 2006 9:10)

Není tady

 

#5 22. 11. 2006 9:06

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Výbuch u nás doma

rozvod.....
Přečti si to po sobě a nahlas...... omlouvᚠho....
Když jsem čekala druhé dítě, zmlátil mne ve třetím měsíci do bezvědomí.... Klukovi je dnes 19, je postižený, mimo jiné ani nemyslí správně.... A já jsem s ním stále doma.

Není tady

 

#6 22. 11. 2006 9:10

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Výbuch u nás doma

těžká volba, po 4 letech, s prckem...... fyzické násilí, které sám zažíval je jistě nemalým dílem zdrojem jeho agrese... Ne nadarmo se říká, že dítě, které bylo fyzicky týrané rodiči buď samo pak ubližuje (něco jako odplata) nebo naopak nikdy svoje dítě neuhodí....
nezbývá než si v klidu sednout, situaci probrat a nastínit mu svoje pocity, obavy, řekni mu stejně jako tady, že víš, že je ve skrytu duše dobrýa citlivý...... ale že společně musíte hledat řešení, protože nechceš zažít, aby se vᚠmalý musel někdy na podobné výstupy dívat .... nebo byl nedejbože jeho cílem.... sad

pak už je otázka, jak se k tomu sám postaví, ale je pravda, že chlapi jsou většinou hrdinové, oni přece pomoc nepotřebují, pomůžou si nejlíp sami.... v tohmle případě si ale sám nepomůže....


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#7 22. 11. 2006 9:18

Aimee
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 9

Re: Výbuch u nás doma

Cilko, mᚠpravdu. Já nad tím rozvodem vážně uvažuji, volala jsem i na Dona linku. Možná chci získat jen jistotu, že nepotřebuje pomoct se srovnat ve svém životě.Přece jenom se to stalo poprvé. Jeho psychiku jsme probírali mnohokrát, problém je v tom v čem vyrůstal. Pro něj je přirozené sedět v hospodě, řešit problém tím, že ho zmlátím, vždy to měl doma. Díky

Není tady

 

#8 22. 11. 2006 9:23

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Výbuch u nás doma

není za co.
Jedině léčba u doktora....
A ty nejsi zodpovědná za jeho život, neomlouvej ho.
Kdykoli jsme tu pro tebe smile , věř, že bude líp.

Není tady

 

#9 22. 11. 2006 11:50

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Výbuch u nás doma

Aimee napsal(a):

...Zdá se mi, že ve svém životě prostě tápe. ĄJá teď nevím po tom všem ( to těhotenství vedle něj bylo příšerné, nakonec jsem skončila v 6 měsíci v nemocnici a v osmém stejně porodila.), jestli se mám zaobírat jeho problémy, nebo radši volit rozvod. Před tím útokem byl střízlivý, byl večer a my koukali na <a href="http://fora.babinet.cz/search.php?q=tv">tv</a>. Ta agrese byla reakce na mou poznámku o jeho rostoucím bříšku, že by se neměl navečer tak nacpávat. Bylo to poprvé,cojsem na toto téma mluvila. A skončila jsem s poruchou vidění v nemocnici.

AIMEE...TÁPE?....POZNÁMKA, JEŠTĚ K TOMU DOBŘE MYŠLENÁ O ROSTOUCÍM BŘ͊KU A STRAVOVACÍCH NÁVYCÍCH NENÍ DŮVOD K TOMU ABY TĚ MANŽEL ZMLÁTIL....MَE TĚ ODPÁLKOVAT SLOVNĚ....MَE SE URAZIT....ALE PŘECE TĚ NEMَE MLÁTIT! TO BYS ZACHVILKU SKONČILA TAK, ŽE BYS PŘEM݊LELA PŘED KAŽDÝM VYŘČENÝM SLOVEM CO MَEŠ A CO NEMَEŠ ŘÍCT, CO JEŠTĚ MANŽEL ROZDEJCHÁ A ZA CO DOSTANEŠ NAKLÁDAČKU JAKO V RINGU!
ZLATÍČKO, VŮBEC TI TVOJI SITUACI NEZÁVIDÍM, ALE VÍM, ŽE NIKDO JINÝ NEŽ TY JI VYŘEŠIT NEMَE. PROTO PEVNOU VŮLI A DEJ SE DO TOHO.....MYSLI NA SEBE I SVOJE DÍTĚ. hjarta

Není tady

 

#10 22. 11. 2006 12:57

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: Výbuch u nás doma

Aimee, je to jednostranný pohled, který jsi vykreslila z tvé strany, nevím jak by to třeba viděl tvůj manžel, ale i tak si myslím, že máte vážný problém oba. Manžel ve svém dětství a ty v manželství, protože na toto sama jistě nestačíš. Ono všechno začíná "jednou", ale tady je vidět, že i to jednou tě přivedlo vyhledat lék.ošetření. Co když se to bude opakovat? Musíš myslet především na své dítě, protože to tě moc potřebuje a potřebovat bude.

Tvůj manžel má opravdu nevyřišené otázky z dětství, které ho provází do dnešního života a týkají se tebe i syna. Proto bych doporučovala vyhledat odbornou pomoc. Na jedné straně muže omlouváš, ale i tak mᚠvážné pochybnosti o tom, že jeho reakce nebyla normální. A mᚠtaké strach, co přinesou další dny. Člověk má tendenci toho druhého omlouvat, když ho vidí zamilovanými pohledem. Jste spolu již čtyři roky, ale před sebou máte ještě mnoho let společného života a musíte vychovat syna.

Nechej si všechno projít hlavou a vyhledej odbornou pomoc. Jeho jednání nebylo přirozené a člověk, který ublíží a vzápětí se omlouvá na momentální zkrat, nese za svoje chování plnou zodpovědnost.

Příště bude důvodem jeho "vybouchnutí" třeba i špatně položený hrnek, špatně odložené boty, špatná nálada, pláč dítěte. A také by jeho další reakce mohla pro tebe skončit daleko hůře, než tentokrát.

Přeji ti, aby jsi měla odvahu svůj problém řešit. Čím dříve, tím lépe. Hodně odvahy!

Není tady

 

#11 22. 11. 2006 22:48

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Výbuch u nás doma

Aimee napsal(a):

Díky za odpověď, už s manželem jsme dohromady 4 roky. Už když měl problémy s pitím, snažila jsem se pořád najít důvod, proč? Problém tam je určitě v jeho rodině. Matka je totální alkoholička, její manžel jen nečinně u piva přihlíží. Už v dětství mého manžela nebylo vše OK. Všichni tři sourozenci byli zamykáni doma, protože rodiče v hospodě, hodně byli biti. Od toho je můj manžel hodně lekavý, takový strašpitel, neumí moc komunikovat o problémech, protože u nich doma se nikdo o nikoho nestaral. Myslím, že on je docela citově závislý na matce, i když už tam 4 roky nebydlí. Nechápu to, ale ono to tak bývá. Kdybych měla pocit, že je nějaký násilník, nebo hajzl, tak už jsem dávno utekla. Ale já vím, že je to v jádru strašně hodný, citlivý člověk. Má v sobě spoustu lásky, kterou cítím vůči mě i synovi i ostatním lidem. Je to člověk charakterní, neudělal by nějaký podraz...Zdá se mi, že ve svém životě prostě tápe. ĄJá teď nevím po tom všem ( to těhotenství vedle něj bylo příšerné, nakonec jsem skončila v 6 měsíci v nemocnici a v osmém stejně porodila.), jestli se mám zaobírat jeho problémy, nebo radši volit rozvod. Před tím útokem byl střízlivý, byl večer a my koukali na tv. Ta agrese byla reakce na mou poznámku o jeho rostoucím bříšku, že by se neměl navečer tak nacpávat. Bylo to poprvé,cojsem na toto téma mluvila. A skončila jsem s poruchou vidění v nemocnici.

Hmm... Aimeee... když s takovýmto dárečkem budeš i nadále setrvávat v jedné domácnosti, tak ti můžu zaručit  jednu jedinou věc: postupem času tě zmrzačí tak, že nakonec skončíš na vozejku, načež tě opustí s tím, že s mrzákem žít nehodlá a vydá se na lov zdravé, nic netušící oběti. Ovšem počítej s tím, že pokud budou děti, tak ti sebere i ty děti. Jasný??? Je to tvrdý, ale potřebný k tomu, abys prozřela.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#12 22. 11. 2006 23:06

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Výbuch u nás doma

No takovou konstelaci já přímo miluju-problémy s pitím, hodně lekavý manžel, co v životě tápe (to jako že na chodbě na něj stačí potmě zakukat a chudák netrefí ani na hajzl), zato je schopnej ztřískat svoji ženu tak, že má poruchy vidění. Aimée, všechno záleží jenom na tobě. Pokud sis pozorně přečetla, cos tady napsala je situace jednoznačná - pokud nemᚠsklony k sado-maso, opus svého muže a nechej se rozvést.
To, co ti udělal tvůj muž, to nebyla jen jedna jediná facka v afektu - to byly buď opakované údery do obličeje, nebo kopání do hlavy, případně tě vzal za vlasy a tloukl ti hlavoü o zeď či o podlahu. Jen tak z ničeho nic bys popisované poruchy vidění neměla. A to mi můžeš věřit, tohle bohužel  znám.  Pokud ti nestačí ten hnus, kterej jsem ti znovu plasticky popsala, setrvej u svého muže i nadále. Přestaneš vidět a nakonec se přestaneš i hýbat, protože budeš jednoho krásnýho dne zbita tak, že budeš mít rozkopanou páteř a skončíš na vozíku. Jen tak - z ničeho nic. Protože jsi vyprovokovala chudáka manžela tám, že jsi třeba špatně zavřela dveře od lednice a on si holt nedokázal pomoct, protože měl špatný dětství a tím, jak jsi blbě zavřela dveře od lednice to byla holt ta poslední kapka.
No, Aimée, napřed jsi psala, že tě muž pouze zbil, pak jsi napsala, že následkem jeho útoku mᚠporuchy vidění.  Takže ta bitka zase nebyla tak nevinná. No, napsala jsem ti, co tě čeká, když se tomu nepostavíš a záleží jen na tobě, co si z toho vybereš.

Upravil(a) Kiara (22. 11. 2006 23:58)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#13 23. 11. 2006 11:17

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Výbuch u nás doma

Kiara napsal(a):

No takovou konstelaci já přímo miluju-problémy s pitím, hodně lekavý manžel, co v životě tápe (to jako že na chodbě na něj stačí potmě zakukat a chudák netrefí ani na hajzl), zato je schopnej ztřískat svoji ženu tak, že má poruchy vidění. Aimée, všechno záleží jenom na tobě. Pokud sis pozorně přečetla, cos tady napsala je situace jednoznačná - pokud nemᚠsklony k sado-maso, opus svého muže a nechej se rozvést.
To, co ti udělal tvůj muž, to nebyla jen jedna jediná facka v afektu - to byly buď opakované údery do obličeje, nebo kopání do hlavy, případně tě vzal za vlasy a tloukl ti hlavoü o zeď či o podlahu. Jen tak z ničeho nic bys popisované poruchy vidění neměla. A to mi můžeš věřit, tohle bohužel  znám.  Pokud ti nestačí ten hnus, kterej jsem ti znovu plasticky popsala, setrvej u svého muže i nadále. Přestaneš vidět a nakonec se přestaneš i hýbat, protože budeš jednoho krásnýho dne zbita tak, že budeš mít rozkopanou páteř a skončíš na vozíku. Jen tak - z ničeho nic. Protože jsi vyprovokovala chudáka manžela tám, že jsi třeba špatně zavřela dveře od lednice a on si holt nedokázal pomoct, protože měl špatný dětství a tím, jak jsi blbě zavřela dveře od lednice to byla holt ta poslední kapka.
No, Aimée, napřed jsi psala, že tě muž pouze zbil, pak jsi napsala, že následkem jeho útoku mᚠporuchy vidění.  Takže ta bitka zase nebyla tak nevinná. No, napsala jsem ti, co tě čeká, když se tomu nepostavíš a záleží jen na tobě, co si z toho vybereš.

tummenupp tummenupp

Není tady

 

#14 23. 11. 2006 16:05

1Barbora
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 7. 2006
Příspěvky: 393

Re: Výbuch u nás doma

Popelko, to není těžká volby, to je jasná volba. Tady vůbec není o čem přemýšlet a na co čekat. A je úplně jedno jestli se to stalo po 4 letech nebo 2 týdnech.
Aimee, když pominu fakt, že se Tvůj manžel dopustil trestného činu ublížení na zdraví, zradil to nejdůležitější co dělá vztah vztahem - Tvou důvěru. Můžeš si tisíckrát opakovat jak je citlivý, hodný a charakterní člověk - NENÍ. Hodný a charakterní člověk nezmlátí ženu tak, že má ještě po třech týdnech modřiny. Přestaň ho omlouvat, to co udělal je neomluvitelné a počítej s tím, že to udělá znovu. A dokonce se obvykle násilí jen zhoršuje a je stále častější. Budeš na to čekat??? Budeš čekat až Tě zbije před očima Tvého syna???
Neztrácej čas přemýšlením co by mohlo být kdyby ... Radši začni přemýšlet jestli mᚠkam odejít, jestli Ti rodiče pomůžou a už finančně nebo psychicky a vyhledej právníka.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;41/st/20010111/n/Natalie/k/2bd2/age.png
http://www.forumticker.net/tickers/oobic0u40rxvt9ol.png

Není tady

 

#15 23. 11. 2006 22:42

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Výbuch u nás doma

Nikdo Tě nebude odsuzovat a každý tě pochopí, když muže opustíš kvůli tomuto útoku.
Chlapa, který zmlátil ženu, odsoudí naopak každý a nikdo ho nepochopí.
Řeči o tom, jaký je to citlivý člověk, který trpí něčím z minula, svědčí o tom, že mᚠtendenci jej omlouvat. Udělal Ti něco neomluvitelného. příště Tě ztluče víc. To nám všem můžeš věřit.
Ty rány Tě asi nebolely natolik, aby ses rozhodla okamžitě a bez diskuse odejít. Řekni mu, prosím, a příště přitlačí. Abys ztratila svoje váhání a pochybnosti, budeš muset být bita víc a častěji. Je lhostejné, zda Ti to příště provede kvůli Tvým řečem, chování a co já vím čemu. On si důvod najde. Buď bez obav. A že to udělá znovu, o tom opravdu nepochybuj. Chvíli bude sekat dobrotu. A pak to zopakuje.
Kdybys měla trochu víc sebeúcty a rozumu, nebudeš se nás ptát. My Ti radíme úplně zbytečně. Ty musíš vědět, že odejdeš a proč to děláš. Musíš být rozhodná a rozhodnutá. Zatím nejsi ani jedno. A Tvůj protivník /ne partner, ale protivník/ toho využije. On už si ty útoky zdůvodní. Uvidíš. Až nám příště napíšeš, on mě zase zbil, ale tentokrát jem já hloupá neměla dostatečně uklizeno /neuvařila jídlo tak, jak chtěl, měla nahlas puštěné rádio, nepříjemně se na něj koukala....bla bla bla.../, to jsem zvědavá, jestli si uvědomíš, že jsme Ti to říkali!

Není tady

 

#16 23. 11. 2006 23:36

hrosanek
Host

Re: Výbuch u nás doma

Taky znám osobně stejný příběh. Když to bylo poprvé, zpytovala svoje svědomí, co udělala špatně. On je přece jenom chudák, který neměl to správné rodinné zázemí- otec kriminálník, matka na něm těžce závislá. Rodiče se mlátili se doma hlava nehlava. On jen ulétl... Pak se strašně styděla, kdykoliv to bylo znovu, komukoliv to říct. Po letech jí z toho pomohl kamarád, náhodou ji našel s přeraženou čelistí a krvácející při začínajícím potratu. A přesto vím, že jakýkoliv příběh žádné ženské nepomůže. Zkušenosti jsou nepřenositelné. Dokud nebudeš sama chtít utéct, tak to nedokážeš. Nevěřím, že poprvé zůstane naposledy, jen si pak budeš hledat jiné nové omluvy pro něj. "Hodní, poctíví strašpytlové" jsou největší tyranští hajzlové. Promiň.

 

#17 24. 11. 2006 0:04

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Výbuch u nás doma

Jéžiš Aimee, utíkej, "jako když tě zebe" a na nic nečekej! Udělal to jednou, udělá to zas!!! Kdyby do tebe ve vzteku třeba strčil, no, možná...hmm roll , ale i to by bylo na pováženou. Ale skončit v nemocnici?! Co bude za další den, týden, rok, dva roky? NIKDO nemá právo tě otloukat, ani kdyby byl v dětství týranej, jako zvíře! A ty, jako máma, nemᚠzodpovědnost jenom za sebe, ale i za své dítě. Na to musíš brát ohled v první řadě. Chlap, kterej dokáže zmlátit ženskou, a z jakéhokoliv důvodu, nemá nárok na nějaké ohledy! A ty se neschovávej za porozumění a snahu mu pomoci, nebo se do toho tak zamotáš, že ti bude hodně úzko... Pak budeš jedna z těch ženských o kterých se mluví ve spojitosti s domácím násilím a tvoje dítě se poveze s tebou, protože ono žádnou volbu nemá, tu mᚠza něj jen ty... Držím ti palce, a mᚠsílu problém řešit, dokud je ještě řešitelný.

Není tady

 

#18 24. 11. 2006 6:48

1Barbora
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 7. 2006
Příspěvky: 393

Re: Výbuch u nás doma

Aimee, ještě něco mě napadlo. Vím jak těžké je odejít od člověka, kterého asi ještě stále miluješ a jak je těžké smířit se stím co se stalo a že s ním prostě dál žít nemůžeš. A proto Ti chci říct, že jestli se rozhodneš čekat na další napadení neboj se pak ozvat. Sice se možná dočteš - my jsme Ti to říkaly - ale to není důležité. Důležité je, že až se konečně rozhodneš, budeš potřebovat pomoc.
Ale popravdě, Aimee - pokus se rozhodnout už teď a nečekat. U nás doma to začalo fackou a skončilo zlomeným nosem a rukou. U Tebe to začalo rovnou modřinami a poruchami vidění. Příště se taky nemusíš probrat.
Kdybys nevěděla kam se obrátit o pomoc (na DONA lince bohužel nejsou vždy vstřícní tak jak by měli) dej vědět, pošlu Ti další kontakty - organizací, které pomáhají je naštěstí mnoho.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;41/st/20010111/n/Natalie/k/2bd2/age.png
http://www.forumticker.net/tickers/oobic0u40rxvt9ol.png

Není tady

 

#19 24. 11. 2006 8:09

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Výbuch u nás doma

Aiméé,
chová se takto pouze ve stavu opilosti? nebo i za střízliva?
ano, může tam být jakýkoliv pozůstatek z dětství, ale to ho neomlouvá...
byl by ochoten navštívit psychiatra?aby vše rozebrali a on se časem mohl kontrolovat?

Pamatuj na svoje zdraví, aby příště ON nepřitlačil, nebo aby TY jsi včas nestačila zdrhnout - tady je i důl., jestli mlátí  jen tebe - protože si na tebe dovolí, protože jsi lehký cíl, popř. jestli se i rád popere s kámoši a hl. jestli toto je jen za přítomnosti alkoholu....

Není tady

 

#20 24. 11. 2006 8:20

Aimee
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 9

Re: Výbuch u nás doma

Ahojte, všem děkuji za mailíky. Když to ráno vždycky otevřu, mám celý den sílu přemýšlet tím správným směrem. Je to ale fakt neuvěřitelné pro člověka, který to nezažil. Když jsem s ním začala chodit, vždycky říkal, že by neublížil ani mouše, že v životě by na ženskou nesáhl.Psychika je hrozně složitá a u chlapů někdy nepochopitelná. Zatím bydlíme spolu, ale vždy když s ním začnu mluvit, jen mě to utvrzuje v tom, že musíme od sebe. Ne , že by byl agresivní, právě naopak, jako milius. Jsem objednaná do manželské poradny, ne něco řešit, ale popovídat si, hlavně o mě. S rozvodem to není lehké, asi to dobře víte. Musíme být půl roku od sebe a my jako "manželé" nežijem měsíc. Tak to mám všechno před sebou.

Není tady

 

#21 24. 11. 2006 8:32

Aimee
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 9

Re: Výbuch u nás doma

Míšo,zrovna jsem přečetla tvoji zprávu. V něm agrese normálně není, nikdy se nepopral v hospodě, a pokud vím, když se možná někdy k něčemu schylovalo tak utekl. Proto jsem ho v některém z minulých mailů nazvala strašpytlem. A já rozhodně nejsem žádná puka, která by seděla skrčená v koutě. Před mateřskou jsem vydělávala mnohem víc než on, jsem úplně samostatná. Ten útok byl za střízliva a poprvé. Asi proto jsem to všechno neřešila okamžitým rozchodem. V pondělí jdu do té poradny, uvidím, možná se mi podaří ho tam taky dostat. Jen pro jeho dobro.

Upravil(a) Aimee (24. 11. 2006 8:43)

Není tady

 

#22 24. 11. 2006 10:13

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Výbuch u nás doma

Aimee no jo, on je takové sluníčko, má tolik lásky pro nás všechny, sice tě občas zmlátí tak, že skončíš v nemocnici, ale jinak je to fakt miláček.
Přečti si to po sobě a prober se, to, že si pronesla cosi o jeho bříšku není důvod k tomu, aby tě zbil.

Není tady

 

#23 24. 11. 2006 12:49

sunny2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4205
Web

Re: Výbuch u nás doma

Michaela a to je nejaky rozdiel, ci to urobi v opilosti alebo za triezva? hmm


[/img][/url]<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb3f.lilypie.com/yOHvp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>[/img][/url]
16.9.-6,95kg; 18.11.-7,58kg

Není tady

 

#24 4. 12. 2006 14:20

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: Výbuch u nás doma

No Aimee bude to asi fakt těžký, možná že člověk může jednou ve vzteku uject, možná kdyby to byla facka, ale stejně, po takový nevinný připomínce a to že si skončila v nemocnici,to fakt není normální.

Není tady

 

#25 4. 12. 2006 14:29

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Výbuch u nás doma

holky, trošku z té veselejší stránky:

#     Jaký je u mužů rozdíl v ODVAZE, COOLNESS a HOODNĚ COOL?
#
#
#
#     ODVAHA:
#
#     Ráno ve tři přijdeš domů ožralý.
#
#     Tvoje žena stojí u dveří s koštětem a ty se jí zeptáš: "Zametáš,
#     nebo ještě někam letíš?"
#
#
#
#     COOLNESS:
#
#     Ráno ve tři přijdeš domů ožralý.
#
#     Smrdíš dámským pafrémem a na košili mᚠrtěnku.
#
#     Plácneš manželku po zadku a řekneš: "Tak a teď jsi na řadě ty!"
#
#
#
#     HOODNĚ COOL:
#
#     Ráno ve tři přijdeš domů ožralý.
#
#     Manželka leží v posteli a nespí.
#
#     Vezmeš si židli a sedneš si k ní. Na její otázku: "Co to má
#     znamenat?" odpovíš: "Chci sedět v první řadě, až ten cirkus začne."
#
#
#sorry, poslal mi to kolega...
#
#

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů