Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 25. 7. 2007 0:59

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Kocky jsou magicky. Nevim, jak je to mozny, ale neco z nich vyzaruje. smile Treba se ti to zdalo proto, ze ti spala nad hlavou ;-)

Není tady

 

#52 25. 7. 2007 10:02

Ra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 952

Re: proč je moje matka taková kráva ?

sexynet napsal(a):

Miloval jsem ji, na zacatku... Ale nemame moc stastny vztah. Kdyz ona rekne A, ja slysim F, kdyz ja reknu B, ona slysi XY.
Mame nesmirne vzdalene nazory, a nemame takrka zadne spolecne zajmy, ani styl zivota. Bohuzel, na zacatku se nase protiklady opravdu moc pritahovaly, a na to ostatni jsme prisli trochu pozde... sad
(jinak s mamkou mame vztah pomerne v pohode)

Pokud se na začátku vaše protiklady moc přitahovaly, proč toho nevyužít jako základny k vzájemnému obohacení? Proč nepřijmout partnera v jeho odlišnosti? storstark

Vím, že to není vůbec snadné, ale může to být motivující, je to práce také na sobě. Přiznejme si, že mužský a ženský svět je zásadně rozdílný. va  Pokud se vaše světy střetly ve vzájemné lásce, je možné, aby je stejná láska dále naplňovala? pussa Anebo už nemáte chu a sílu tuto lásku k sobě chovat a rozhlížíte se kolem sebe? vissla Jste rodiči svého syna, který vás oba miluje a moc potřebuje, stejně jako jsi je potřeboval či potřebuješ ty sám.

Mužský rozum často dokáže okořenit ženské poryvy citů nezbytnou špetkou relativity. Proč se spíš nezasmát než se kvůli tomu trápit? dumbom grater grater

Není tady

 

#53 25. 7. 2007 14:41

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Kiara napsal(a):

........ byl čas najít učebnu a JÁ DO NÍ NETREFILA. Ve snu jsem lítala  křížem-krážem po spletitých chodbách, konečně jsem našla přítele-cizince, přiznala jsem se mu, že jsem netrefila napoprvé do třídy, on se na mě straašně hezky usmál, vzal mě za ruku, stiskl mi ji ...

Ty, Kiaro....myslím, že ti to samo říká, že mᚠzkusit něco.....já nevím, třeba ty konstelace, nebo co........hele: byl čas, najít UČEBNU  a já do ní NETREFILA.........a kdo tě tam hodlal zavést, há? Přítel-cizinec.....takže neznámo jo, ale přítel, vnímej! parpussa


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#54 25. 7. 2007 14:52

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Kiaro, ta kočka ti dala možnost "dopsat" si ten románek sama. Třeba by ti v tom snu přítel ruku zlomil...

Není tady

 

#55 25. 7. 2007 14:57

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Ale nezlomil, Viktorko! Vždy se jí zdálo, že je to přítel, ne?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#56 25. 7. 2007 22:31

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: proč je moje matka taková kráva ?

LViktorko, ty jsi na mě příjemná stejně tak, jako já jsem byla kdysi na Tebe tongue
Nic proti ničemu, ale já jsem poznala to, čemu se říká domácí násilí, a to docela fest.
Nerada to říkám, ale po tom, co jsem prožila, TŘI ROKY  jsem měla strach z mužů. Ve chvíli, kdy na tobě vlastní manžel klečí, bije tě hlava-nehlava pro úplnou blbost, vlastní děti se na to smutné divadlo koukají a jedenáctiletá dcera ze mě rve rozběsněného manžela - nezlob se na mě, ale nemůžu pokračovat.
Ty ses vždycky jenom soudila o alimenty a nikdy v životě na Tebe nedopadla tvrdá rána osudu natolik, že bys muže nadosmrti zavrhla, jak sem píšou lidi, co se poznali v tvých příspěvcích a kteří tě znají.
BTW to, jak se na mě podepsal můj muž, je horší, než kdyby šel a tu ruku mi rovnou zlomil. Na lámání rukou byl sráč - jemu stačilo, když mě srazil na podlahu a za vlasy mě provláčel po podlaze a děti se na to koukaly.
Od doby, kdy jsem ho vyhodila z baráku, jsem neměla bližší kontakt s jiným mužem. Nejsou všichni muži stejní, ale ve mně TOHLETO prostě zůstalo. Manžel může být spokojen - nadosmrti mě poznamenal tak, že další vztahy s muži budu navazovat pouze na bázi kamarádství grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#57 25. 7. 2007 23:28

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: proč je moje matka taková kráva ?

sexynet napsal(a):

Kocky jsou magicky. Nevim, jak je to mozny, ale neco z nich vyzaruje. smile Treba se ti to zdalo proto, ze ti spala nad hlavou ;-)

sexynet, kdyby se mi ten sen zdál proto, aby mě nepotrápil, ale naopak se splnil, byla bych tou nejšastnější ženou pod sluncem a z přemíry štěstí by mě trefila mrtvice natolik, že bych si po boku vysněného přítelíka užiila pouze patnáct minut štěstí a dost tongue Člověk zase nemá bejt natolik zasněnej a chodit s nohama v oblacích, ale občas došlápnout oběma nohama na pevnou zem stolt
Dobrou noc všem, jdu spinkat, hajinkat  a chrupinkat.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#58 25. 7. 2007 23:38

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: proč je moje matka taková kráva ?

LViktorko, zapla pánbůh, že se mi zdají poměrně příjemné sny, i když jsou useknuty těsně před koncem - oh, jaká škoda tongue v životě se mi nezdály noční můry toho typu, že by na mě vztáhnul ruku cizí muž. Pokud mě potrefí dvakrát do měsíce noční můra, jsou to naprosto nepopsatelné věci, které patří do mého soukromí a které bys stejně nepochopila stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#59 25. 7. 2007 23:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Kiaro..............never say never vissla .............ani v oblacích, ani oběma nohama na zemi ......... wink


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#60 25. 7. 2007 23:44

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Bože Kiaro, jestli jsem tě nějak rozběsnila, moc se omlouvám. Je zarážející, že sis spojila moji reakci s něčím, jak jsi na mně reagovala ty. Je fakt, že když já jsem ze sebe "tlačila" ty věci o tátovi, byl tvůj příspěvek jako sprcha, ale ne studená, ale "špendlíková", t.j. když tě šíleným způsobem sprchujou špendlíky...jsem vlastně ráda, že jsem ti to "mohla nějak vrátit", ač teď je to dost vyhrocená situace, nehodí se to, ale prostě jsem ráda, že mně vnímáš, to mi stačí, zdálo by se to jako skromnost ale já skromná nejsem, to jste poznali a tak to ber jako kompliment, jestli teď zrovna můžeš...cítila jsem hned, že mᚠza sebou velké drama, ale bylas tady dýl a umělas už věci a věty formulovat lépe, já jsem teprve "vypouštěla hrůzy z temnot" a bylo to děsivé, věř mi, vpodstatě jsi velmi sympatická...ok, k věci.
Předpokládat "zlomené ruky" a reagovat mně naučila doktorka. Já tomu řikám, sundala mi růžové brýle, protože věci se vždy nevyvinou tak jak my chceme a tak i muž, který vypadá, jako přítel (a ve snu, nebo ve skutečnosti), nemusí mít přátelské úmysly. Nadávala jsi na kočku, která s tebou spí v posteli, předpokládala jsem, že ji mᚠráda, když má výhodu spát s tebou v posteli, tak jsem ti jenom jemně chtěla připomenout, že může být tvým andělem strážným.
A nevěř tomu, že nevim, co je "blbej chlap v akci"... posledňák mi v opilosti řikal Nikolo (ač se jmenuju jinak), lezl dom oknem, a jednou, když mi vrazil, roztrhl mi o náušnici ucho. Taky druhá vpořadí dcera jednou, když se nemohla dívat na "domácí násilí", šla to udat na policajty a pak utekla do Prahy (dodnes nechápu, proč, bydleli jsme 30 kiláků od, neměla peníze, bylo jí 11, volali policajti, že je tam a si jedu pro ni... to sem teď nepatří), chtěla jsem jenom říct, že jsem zažila spoustu věcí, které zde nejsou uvedeny, ač "jsem v očích některých provařená jako nudle" nebo tak nějak, /pozn.aut.aspoň vidíte, jaká je moje pamě /, na něco taky nemám žaludek vypustit to ven, hold možná př횝e...


Musim teĄodběhnout kvůli práci, ještě to dopíšu, když ne dnes, určitě jindy, protože intuice mi řiká, že jsi můj, ač virtuální, ale MUJ, člověk. Čas mi brání to uhájit. Vyhraju ten boj s nim....

Upravil(a) LViktorka (25. 7. 2007 23:46)

Není tady

 

#61 26. 7. 2007 22:17

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Lupi, můj život je natolik barvitej, že bych se nedivila už vůbec ničemu stolt
Je možné, že mi Pánbůh sešle do života člověka, který mě bude na rukou nosit. Abych si ho dokázala vážit, musel mě Pánbůh předtím potrestat manželstvím, které bylo všechno možné, než láskyplná idyla.
Věřím tomu, že podobou zkušenost jsem asi POTŘEBOVALA tongue
Druhá varianta je, že zůstanu do smrti sama a zemřu vohlodaná na podlaze od vlastních koček tongue Vzhledem k tomu, že mám sinka - maminčino zlatíčko - podobnoj potupnej konec mi zcela jistě nehrozí. Dcera je svoje, ta je od útlého věku povahově nastavena tak, že tam, kde si odloží kšiltovku, tam je doma. Když si spolu pokecáme jako matka s dcerou, je to výjimečné souznění duší big_smile máme se rády, ale dcera má přítelíka, svůj vlastní život a mamča je holt out grater  V životě jsem nechtěla viset dětem na krku jako pytel kamení, ale pocit, že mi vyletěly z hnízda, manžel je pryč a co dělat dál je fakt na palici. Teď jsem se vrátila od kamarádky, ktetrá řeší v podstatě totéž - manželství nevyšlo, děti dospělé, vztah s přítelem na nule... No nic, pokecaly jsme u vínečka s tím, že jsme holky šikovný, že se neztratíme a nějak si poradíme big_smile
LViktorko, a víš, že jsi s Kasildou trefila hřebíček na hlavičku? To zvíře má ve svých žlutých očích a v obličejíčku dokonale lidský výraz natolik, že mě to až poděsilo.
Nebudete mi to věřit, ale s kamarádkou jsme se shodly, že jsou holt věci mezi nebem a zemí, kterým obyčejný smrtelník nerozumí, ale prostě se zákonitě dějí.
BTW ač jsem karty před rokem zahodila, půjdu si je snad znovu koupit. Člověk sice nemá bejt zbytečně zvědavej, zato má bejt připravenej stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#62 26. 7. 2007 22:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Jojojo! Kartykarty kartěnkyyy! Si kup! A že mi vyložíš...žejo! Pěkně prosím!
No koukni...já muže sice mám (a kupodivu, co jsem v sobě objevila toho pantera, co mě nejprv málem zežral, tak spolu docela i vycházíme lol ), ale to si piš, že když ta maldší letos definitivně sbalila kufry, že mi bylo všelijak.........a ještě je grater Chybějí mi ty denní rozhovory........ roll A VŮBEC.....
Zaobírám se myšlenkou soukromého domu s pečovatelskou službou, na který bychom se složily se spřízněnýma dušema tongue protože...no však víš.
No tak ty mᚠKasildu a mně z Maliny vyrost Anubis, jak vyšitej; kolikrát se na mě podívá takovým egyptským pohledem....a tuhle jsem si pročítala o bozích egypta a ona, jak kdyby věděla, se mi přišla opřít o nohu a zírala na monitor...


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#63 26. 7. 2007 23:38

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Lupi, dům s pečovatelskou službou, kde bychom na stáří pobejvaly společně je docela dobrej nápad lol Mazaly bychom si navzájem revmatická kolena opodeldokem jako paní Müllerová Švejkovi, vzpomínaly na předešlé milostné eskapády před cca 50-ti roky a stáří jako takové by nám hned přišlo snesitelnější big_smile
Bohužel od rodiny se první trhlo mladší dítě - dcerunka. Má přítelíka-vážnou známost. Dcerunka to bere, jako že je opečovávaná, zato přítelík je asi těěěžce zamilovanej. Naštěstí jsou oba natolik mladí, že společné bydlení zatím nepřichází do úvahy - za jedno není kde, za druhé dceři ještě nebylo osmnáct a do jejího odchodu mimo domov má dosti co mluvit konzervativní tatínek:D a za třetí by bydleli u přítelíkových rodičů, načež jsem tuhle variantu - život s tchyní - dceři náležitě rozmluvila stolt Ale protže je moje dítě životaschopné a dovede si poradit, vyplavala najevo varianta, kterou v praxi uplatňuje tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá: dcerunka počká, až tatínek odejde prdět do peřin, prozvoní přítelíka, přítelík ji odveze, stráví spolu noc, načež si hrdličky naříděj budíka na 4,00 ráno a přítelík dceru odveze nazpět k rodnému domu, načež dcera vleze do postele a v 7,00 dělá, že se právě probudila roll Kdyby ji přítelík přivezl dejme tomu v 6,00, maloměsto vstává velice často, lidi čekají na autobus a lehce by se mohlo stát, že je spatří někdo, kdo by je vůbec vidět neměl lol Já jsem na to přišla víceméně náhodou - jednak mi dcera poslala textovku ve 4,30 a protože nejsem blbá, hned mi bylo jasné, která odbila a za druhé sestru napráskal sinek, který ji a přítelíka natrapíroval lol
Jak ti na mě od pondělka rajtovala jakási depka - najednou je pryč stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#64 27. 7. 2007 15:35

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Kiara napsal(a):

Lupi, dům s pečovatelskou službou, kde bychom na stáří pobejvaly společně je docela dobrej nápad lol Mazaly bychom si navzájem revmatická kolena opodeldokem jako paní Müllerová Švejkovi, vzpomínaly na předešlé milostné eskapády před cca 50-ti roky a stáří jako takové by nám hned přišlo snesitelnější big_smile

Jo....přesně tak si to představuju lol
A docházely by tam sestřičky-pečovatelky, aby dětičky mohly jezdit jen na návštěvu a nebyly umořený péčí o vrtošivý babky rodnalol
A ty bys nám po večerech vyprávěla ságy ze života na maloměstě tummenupp
Jen třeba pečlivě vybírat, koho ještě přiberem - aby měl ducha a šarm lol

Jak ti na mě od pondělka rajtovala jakási depka - najednou je pryč stolt

No, to je tou lákavou vidinou, kterou jsem ti zde předestřela lollollol
Ty, ta tvoje holčina si vážně umí poradit smile
Ty moje taky, i když nešlo zrovna o přítelíky, a já jsem se vždycky zmítala, jestli jim mám vynadat, nebo bejt ráda...tak jsem radši byla ráda - ono to bylo jakési příjemnější pro obě strany rodna


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#65 27. 7. 2007 16:38

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: proč je moje matka taková kráva ?

A ty bys nám po večerech vyprávěla ságy ze života na maloměstě

CHA!!!! Jakýpak ságy ze života na maloměstě, ságy ze života vůbec (hlavně "Můj život s manželem" by neměl chybu big_smile)
Já bych byla něco jako Šahrazád z Pohádek tisíce a jedné noci stolt!!!
BTW dneska jsem s dcerou cestovala busem do Prahy, tak jsem na ni otevřeně udeřila tongue Dceruš se ani nepokoušela zapírat - podobné praktiky už zná z dob když byla malá, provedla nějakou bejkárnu a zatímco se snažila zapírat, maminka jí zírala do očí jako had na myš lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#66 28. 7. 2007 0:05

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: proč je moje matka taková kráva ?

No, je to neuvěřitelný, ale "některý psychický pochody u žen v určitém věku" jsou stejný. Stálo by to za prozkoumání, a možná víc, než názor občanů ČR na to jestli je nebo není Paroubek sexy pro nějakou blonďatou nánu...Loučim se s vámi, opět s obavami, že zaspim do pr. Já bych tak potřebovala anděla strážného, co by ňa spolehlivě budil v 5.02, aby sa ještě ta kava stihla...

Není tady

 

#67 28. 7. 2007 0:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: proč je moje matka taková kráva ?

LViktorko, ty jsi nedostižná big_smile big_smile big_smile
Když mᚠráno vstávat do práce v 5,02 tak neponocuj.
Já radši na skryté ďoubance reagovat nebudu - jestli si myslíš, že Ti nerozumím, tak já Ti rozumím naprosto velice dobře tongue  Přeji Ti klidnou noc, ničím nerušený spánek a sladké sny big_smile Bůh ví, že to potřebuješbig_smile Urovnej si polštář pod hlavičkou, snaž se usnout pokud možno tak, abys byla  časně ráno čilá a svěží a nelámej si do hlavy problémy, kterým naprosto nejsi schopna porozumět, OK?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#68 28. 7. 2007 5:14

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Kiaro, už ju piju (tu kavu, chichi) a mažu tam, fakt se vrátim až v pul devátý, naštěstí dnes nehlídám vnuka. "Uvidíme se?" Mohly bysme se jít hádat na chat...

A proč bys mi neměla rozumět? To ty si myslíš, že já ti nerozumím, ale já už fakt musim letět, nebo mi ujede šalina a další jede až za 20 min.......

Upravil(a) LViktorka (28. 7. 2007 5:16)

Není tady

 

#69 30. 7. 2007 13:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Ra napsal(a):

sexynet napsal(a):

/...Jestli mam nekoho rad... Miluju sveho syna "otcovskou" laskou... ale uz temer neznam, jake to je skutecne milovat "partnera". Rad, to urcite ano, milovat, to je o nekolik radu jinde.

milovat co to je?

Je to třeba schopnost přijmout druhého takového jaký je, celým svým hjarta  bezpodmínečně?

Není to třeba ten úkol, kterému se životem máme naučit?

Nejsme-li schopni milovat, je to nᚠproblém? Milujeme děti i s jejich chybami, nedostatky...proč? Nedokážeme už stejně milovat jejich matky či otce...proč?

Ptám se...

hjarta

Dokážeme, ale bolí to... Oveža viac ako milova "len tak", podmienečne. Nedá sa odmilova, nedá sa zabudnú, nedá sa nemyslie, necíti...  Bolí, bolí a neprestáva.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#70 30. 7. 2007 13:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: proč je moje matka taková kráva ?

lupina montana napsal(a):

Kiara napsal(a):

Lupi, dům s pečovatelskou službou, kde bychom na stáří pobejvaly společně je docela dobrej nápad lol Mazaly bychom si navzájem revmatická kolena opodeldokem jako paní Müllerová Švejkovi, vzpomínaly na předešlé milostné eskapády před cca 50-ti roky a stáří jako takové by nám hned přišlo snesitelnější big_smile

Jo....přesně tak si to představuju lol
A docházely by tam sestřičky-pečovatelky, aby dětičky mohly jezdit jen na návštěvu a nebyly umořený péčí o vrtošivý babky rodnalol
A ty bys nám po večerech vyprávěla ságy ze života na maloměstě tummenupp
Jen třeba pečlivě vybírat, koho ještě přiberem - aby měl ducha a šarm lol

Jak ti na mě od pondělka rajtovala jakási depka - najednou je pryč stolt

No, to je tou lákavou vidinou, kterou jsem ti zde předestřela lollollol
Ty, ta tvoje holčina si vážně umí poradit smile
Ty moje taky, i když nešlo zrovna o přítelíky, a já jsem se vždycky zmítala, jestli jim mám vynadat, nebo bejt ráda...tak jsem radši byla ráda - ono to bylo jakési příjemnější pro obě strany rodna

Prijali by ste do toho domu aj cudzinku? Dá sa to právne nejako ošetri???


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 30. 7. 2007 20:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Selimko, každá spřízněná duše je mezi námi vítána stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#72 30. 7. 2007 21:05

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Holky, já prostě nemůžu. Nestihnu, je mi smutno, a je to těžký...

Není tady

 

#73 30. 7. 2007 21:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: proč je moje matka taková kráva ?

Môžeš, stihneš a ažko je všetkým. Ja som na doslova "príkaz" homeopata mamu objala a po počiatočnom odpore a pocitu donútenia sa mi užavilo. Pravda, bolo to pred odchodom na dovolenku, takže sme to našastie neriešili ani nepokazili vzápätí hádkou - možno práve preto to vo mne doznieva furt. Občas si to možno zopakujem, ak budem ma silu a odhodlanie. Viac to pomáha mne ako jej - alebo minimálne rovnako. To objatie je najažšie, lebo na to ani jedna nie sme zvyknutá...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů