Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 11. 2006 22:01

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Víceleté gymnázium- sekunda

Prosím nevíte o nějaké web stránce,kde by si dítě mohlo procvičovat matematiku,český jazyk,anglický jazyk atd.?Děkuji všem za odpovědi.

Není tady

 

#2 18. 11. 2006 22:08

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

ahoj Janilo,vidím, že máme stejného "koníčka", nebo-li dítko v sekundě.....
web stránky  pro procvič. angl. ti napíšu v pondělí( mám je v oblíbených v kanclu - připomeň se mi případně na mail, nebo do zprávy - to kdybych zapomněla...ostatní také hledám a neustále něco vymýšlím, chvílemi si připadám jako učitelka amatérka.....dnes se mě kupříkladu můžeš zeptat na cokoliv z biologie ohledně stonků a listů,....ale obávám se , že mého synka se to zase až tak netknulo...:-((
Z hlavy: www.anglictina.com
něco se tam najde

Není tady

 

#3 18. 11. 2006 22:20

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

Michaelo děkuji, to jsem ráda,že nejsem sama,která vymýšlí příklady.V učebnici je jich pár a to už zná pomalu výsledky nazpamě.Koukala jsem na všechny možný stránky,ale jsou to pouze učebnice k zakoupení.
Tak to s mojím synkem je to úplně stejný.Ve čtvrtek jsme měli třídní schůzky a on je prostě v pohodě,ale za to já ne.V pondělí se ozvu pokud něco najdu já napíšu ti.Přeji dobrou noc Jana

Není tady

 

#4 19. 11. 2006 14:22

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

www.ceskaskola.cz
najdeš tam volně šiřitelné výukové programy pro základní i střední školy.Nepamatuji si přesný název,ale matematika pro gymmázia je tam taky.Na velice solidní úrovni.Dcera ji v sekundě i výš docela využila.

Není tady

 

#5 20. 11. 2006 8:03

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

Není tady

 

#6 20. 11. 2006 9:56

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

Holky a vy vážně dokážete donutit své haranty k tomu, aby si to procvičovali ?  Já toho svého donutím maximálně vyhledat mapy k referátům. Toto čtvrtletí jsem ještě neviděla, že by třeba dělal matiku.. Příští týden máme třídní schůzky, tak se toho trochu děsím. Známky nenosí v žákovské, mají pouze elektronický index a tam tvrdí, že nemusím lézt, že tam stejně není všechno.  Možná mi krapet balamutí, ale ověřit si to nemohu... nechci otravovat třídního.  Známky mají v procentem a já nejsem schopná si zapamatovat za celé čtyři roky, co je ještě dvojka.. sad  Takže když se ho zeptám, jestli tohle náhodou není za tři, tak řekne, že buď ne, nebo
že je to na hraně s dvojkou.. Tabulku, kterou jsem měla doma u pc takticky odstranil...

A ještě ke čtenářskému deníku - u nás se striktně kontroluje, jestli není ani jedna věta schodná s tím, co
píšou na internetu, takže to použít nejde. Musí opravdu tu knížku přečíst... a navíc vybírá takové knihy, které nejsou pomalu k sehnání ani v knihovně..

Upravil(a) Frigo (20. 11. 2006 9:57)


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#7 20. 11. 2006 11:48

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Není tady

 

#8 20. 11. 2006 11:50

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

wink

Upravil(a) Janila (20. 11. 2006 11:51)

Není tady

 

#9 20. 11. 2006 11:50

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

Ahoj Frigo,tak to jsem ráda,že to není pouze u nás.Já sice známky vidím nosí je v žákovský,ale je prostě v pohodě.Na co se tohle učíme?Jsou to ty telecí léta a bude hůř. grater

Není tady

 

#10 20. 11. 2006 22:20

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

Janilo a neříkali jsme to my také ? osobně jsem se učila až týden o svatém týdnu. Když se dneska sejdeme s lidmi ze základky, tak ti největší tupci se mají relativně nejlíp a šprti - ty jsou totálně mimo.  Jednou jsem to rozebírala se svým tátou a on měl jednoduch vysvětlení - oni se nebojí a jdou bez zábran do čehokoliv. 
Samozřejmě, že mám radost, když přinese vyznamenání a když ho ve škole chválí, ale pokud to z nějakého důvodu nejde, tak si nohu za krk nedám.  Jasně, že dělám bububu, ale je to jeho život a pokud mu ty známky co má stačí, tak je to jeho problém.  Ono i s trojkami se dá odmaturovat a najít práci.
Nemᚠpocit, že by bylo horší, kdyby dítko nebylo v pohodě a trápilo se ve škole ?


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#11 21. 11. 2006 15:57

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

lol lol lol dumbom

Naštěstí jsem je nutit nikdy nemusela .

Není tady

 

#12 21. 11. 2006 16:59

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: Víceleté gymnázium- sekunda

anka napsal(a):

lol lol lol dumbom

Naštěstí jsem je nutit nikdy nemusela .

" Šastná to žena. "   lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů