Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 1. 10. 2017 16:54

pavol.szenti
♥------
Registrovaný: 1. 10. 2017
Příspěvky: 4

Re: Je divné nosit punčocháče

Martulka0408 napsal(a):

Ahoj, punčocháče jsou super, zrovna jsem si dneska jedny koupila smile Dají se nosit jak pod kalhoty, tak k sukni smile Mrkni sem, tyhle jsou parádní: http://www.otto-shop.cz/d-5612617-punco … y-2ks.html

Určené pre primitívne ženy a idiotov... to že sa to niektorým z vás nepáči že muži obliekajú silonky, ktoré sa vyrábajú aj pre mužov už od 1974, už v bývalej NDR. Tak sa zamyslite nad svojou debilitou a hlavne ženy. Ženy zamyslite sa nad sebou, lebo vy samé ste nám mužom prebrali skoro kompletný šatník oblečenia!!! A nikto sa nepozastavuje nad tým, že nosíte napríklad nohavice!!.. Nikto Vám za to nenadáva, nesmeje sa...keby sme sa správali ako vy, tak sa na ulici muži budú k Vám ženám správa rovnako,.. posmieva a ukazova na Vás prstom, že ste oblečené ako muži a že ste úchylné, alebo mužatky v mužskom oblečení. Vaše komentáre svedčia len o vašom charaktere a hlúposti. Idiotom sa ani nečudujem lebo z pravidla o histórii obliekania, vôbec nič nevedia, kto prvý nosil pančucha a od kedy ženy začali nosi nohavice atď, ale vy ženy, ak chcete niekoho kritizova naštudujte si tiež najprv históriu a potom píšte trápne poznámky, lebo Vaše názory sú primitívnejšie ako v stredoveku a nemajú logiku.
Mňa neskutočne vytáča ženská sebeckos, bezohžadnos a povýšenectvo a to, že si ženy myslia, že iba oni môžu na seba naveša čo sa im zachce, aj mužské veci. Veď nič sa nedeje...veď som žena...ale keď to spraví muž tak je oheň na streche, že ako si dovolíme si obliec niečo čo nosia aj ženy!!!, Nosím aj páske silonky aj dámske, podža toho čo mi vyhovuje viac. A komu sa to nepáči nech mi skočí... viete na čo. Keď môžu ženy môžeme aj my muži. A vy ženy máte možnos iba jednu, ...rešpektova to. Už ste dámy uvažovali nad tým prečo sa pančuchy, volajú pan-čuchy???, že nie?... tak si láskavo naštudujte históriu vzniku pančúch, kto ich nosil, ako prvý atď. Dôkazy že si nevym횾am.
https://wanda.atlas.sk/chlapcenske-dzin … 00469.html
http://www.24hod.sk/Zeny--v-Egypte-mozu … 87990.html 
https://svet.sme.sk/c/5575140/zakon-zak … rusit.html
http://www.pluska.sk/zena/moda/modne-ik … avice.html  http://zpravy.idnes.cz/parizske-zeny-si … anicni_stf

Není tady

 

#127 1. 10. 2017 16:57

pavol.szenti
♥------
Registrovaný: 1. 10. 2017
Příspěvky: 4

Re: Je divné nosit punčocháče

Martulka0408 napsal(a):

Ahoj, punčocháče jsou super, zrovna jsem si dneska jedny koupila smile Dají se nosit jak pod kalhoty, tak k sukni smile Mrkni sem, tyhle jsou parádní: http://www.otto-shop.cz/d-5612617-punco … y-2ks.html

Silonky pre mužov a ženy z celého sveta tu..
BEPON má pančuchy aj pre pánov! Slovenská sie predajní
BEPON, najväčší a najznámejší predajca pančuchového a ponožkového sortimentu na Slovensku, prichádza so špeciálnou novinkou tentokrát aj pre pánov – pančuchovými nohavicami a legínami!
http://www.pantyhose8.weblahko.sk

Není tady

 

#128 1. 10. 2017 17:01

pavol.szenti
♥------
Registrovaný: 1. 10. 2017
Příspěvky: 4

Re: Je divné nosit punčocháče

Vilemína napsal(a):

laminanonte napsal(a):

proti gustu...já silonky nesnáším, mám asi dvoje a většinou leží jen ve skříni.
Přijde mi zvláštní nosit je naostro a ještě k lékaři..

Silonky taky nemusím, ještě jsem na sobě neměla silonky, které by byly pohodlné. Občas je nosím k sukni, ale moc ne. Co ale nosím skoro celou zimu, jsou pučocháče, přesněji termo kalhoty, jen v kalhotech je mi zima, pokud je více jak -5, beru si na sebe termo kalhoty, ještě jedny slabší kalhoty a pak klasické kalhoty (rifle). Je to dost nepříjemné mít na sobě tolik vrstev, ale pořád je to lepší než mrznout. Bohužel mám horší prokrvení cév na končetinách, nedá se s tím nic extra dělat, gingko bilobu beru, na léky to dle dr. není, to bych musela mít závažnější nález, všechny ostatní hodnoty mám v pořádku. Závidím lidem, co nemusí nosit v zimě punčocháče.

Som čitatežkou Vášho časopisu a môj príspevok je možno aj tip pre tých, čo radi skúšajú niečo nové. Mám dlhoročného priateža a naše spoločné chvíle v spálni si spestrujeme, čím sa len dá. Nie sme konzervatívny pár zameraný iba na klasický sex bez rôznych pomôcok. Vlaňajšiu zimu nás známi nahovorili na karneval. Vymyslela som prevleky a tešili sme sa na zábavu. Súčasou masiek boli okrem iného aj dámske pančušky-silonky, ale priatež ich predtým na sebe nikdy nemal, tak som mu pri ich obliekaní pomáhala a on sa pri tom vežmi vzrušil... žeby moja blízkos, dotyky? Naše obliekanie sa predĺžilo...Nevenovala som tomu extra pozornos, ?rýchlovky? mávame často a vôbec ma nenapadla súvislos s pančuškami. Až dobrá priatežka mi objasnila túto skutočnos. Povedala, že použitie pančušiek pri sexe či stimulácii nie je nič nezvyčajné a vraj pančušky patria medzi bežné sexuálne pomôcky. Posadila ma k internetu a ukázala mi stránky typu ?sex in pantyhose?. Bola som vežmi prekvapená, čo som videla. Obrázky nielen žien samotných, ale sex medzi mužom a ženou v pančuškách. To, či vežké vzrušenie môjho priateža spôsobili okrem iného aj silonky, som si neskôr overila. Navrhla som, že to skúsime obaja na ostro oblečení iba v pančuškách. Môžem poveda, že už vzájomné maznanie bolo mimoriadne vzrušujúce, a nielen pre priateža. Cítili sme sa úžasne, keď sme si natiahli na hladko oholené nohy jemné pančušky, keď som sa mu šúchala rozkrokom o jeho stehno a pritom mu hladkala tvrdý penis uväznený v silonkách, alebo som na ňom sedela a zadkom sa trela o jeho rozkrok. Sme spolu 7 rokov, skúšali sme už všeličo, ale ja viem, že ak je priatež vežmi unavený, zo sexu nebýva nič. Keď som mu však takto zničenému obliekla pančušky, bol ako pokropený živou vodou. Mnohí výrobcovia ponúkajú pánske silonky na bežné nosenie, tak som môjmu partnerovi poradila, aby ich nosil v zime pod nohavice a veru teraz, keď je tak chladno, aj to skúsil. Pochvažuje si, nie je mu zima na nohy, pri predstave, čo ho v nich večer čaká, je celý deň v miernom vzrušení a keď si spod pančušiek vyzlečie slipy, jeho erekcia sa v momente znásobí ako na povel. Skúšali sme aj pančušky s otvorom. Pri samotnom sexe je to super, ale pri vzájomnej stimulácii nám práve ten vzájomný kontakt cez pančušky na pohlavie chýbal. Viem, že toto, čo píšem, nie je nič pre konzervatívnych žudí a zástancov klasického sexu, veď pre niekoho je už len použitie vibrátora či sexi oblečenia odchýlka či úchylka... ale aj keby, deje sa to za dverami našej spálne, prináša nám to vzrušenie a obohacujeme si tým nᚠsexuálny život.
http://tabu.btsolution.sk/index.php?Ite … ;task=view

Není tady

 

#129 1. 10. 2017 17:04

pavol.szenti
♥------
Registrovaný: 1. 10. 2017
Příspěvky: 4

Re: Je divné nosit punčocháče

Niektorí žudia hovoria že vôbec, alebo vežmi málo mužov oblieka silonky. Nie je to pravda! A to z jedného logického dôvodu logika nepustí. Ani jeden výrobca nebude vyrába predsa pančuchy pre mužov bez odbytu. Bolo by to neekonomické, drahé a hlavne nezmysel vyrába tovar bez odbytu. Firmy silonky pre mužov vyrábajú skoro po celom svete. Žena sa opýta muža, nosíš silonky? skoro všetci muži, ktorý nosia silonky, odpovie nie aj keď silonky nosí. Muž to neprizná z obáv, z reakcii svojho okolia. Muži sú zbabelý a radšej to kryjú aj pred svojimi blízkymi a niekedy dokonca aj pred vlastnou manželkou. Muž si oblečie pančuchy len vtedy, keď vedia, že to nikto nezistí a nebude sa vyzlieka do spodného pádla. Poznám to lebo som patril medzi tých zbabelcov. Niekedy počúvam názory tu na internete že muž, ktorý nosí silonky je úchyl, gay, transsexuál a podobné bludy. Ale to je nezmysel! Taký žudia rýchlejšie píšu, ako rozmýšžajú a spravidla o histórii na túto tému nevedia nič. Riadia sa len svojím úsudkom, nie faktami. V mojom okolí a v mojom meste je dos rozumných žudí, ktorý vedia že nosím silonky a berú to ako bežnú záležitos. Nosím silonky verejne. Muži ktorý nosia silonky sú obyčajný muži, len radi nosia to čo sa im páči a čo vyrábajú aj pre mužov. Muži majú tiež právo nosi to čo chcú nosi, ako aj ženy. Ženy nosia oblečenie, ktoré bolo donedávna výhradne doménou iba pre mužov. Nohavice, kravaty, saká atak ďalej. Do začiatku 2 svetovej vojny, bolo nemyslitežné, aby žena sa objavila na verejnosti v nohaviciach. Považovalo sa to za neprístojné. Dokonca do 31. 9. 2010 vo Francúzsku platil ešte zákon zo sedemnásteho storočia, ktorý zakazoval nosi ženám nohavice!(Ale od začiatku 2 svetovej vojny ho ženy prestali dodržiava.) Dôkaz nájdete na konci textu. Bolo to uverejnené nedávno v televízii a našiel som na to aj na internete. Možno ste to sledovali aj v televízii. Stretol som sa ojedinele aj z názorom niekožkých žien citujem.. silonky patria iba ženám! haló.. ženy zobuďte sa! už dávno to neplatí. Žijeme v 21 storočí. Ja si myslím, že tento názor majú niektoré ženy z obáv a samožúbosti, lebo sa boja že stratia svoje prednosti a ženské zbrane, ktorými vábia a lákajú v snahe zauja muža a upúta na seba pozornos. Ale to je omyl! Muž si ženu v silonkách vždy všimne, bez ohžadu na to či tento muž nosí silonky alebo nie. Ak nie je samozrejme inak sexuálne orientovaný. Mne sa ženy páčia a silonky nosím verejne a nestratil som záujem o ženy. Ale stretávam sa aj z názorom žien, že sa im postava muža v silonkách páči a dokonca ich to vzrušuje. Takže dámy, žiadate od mužov pre seba rovnoprávnos a emancipáciu... máte ju, tak ju žiadame aj mi muži od Vás. Prečo muži prišli o pančuchy (tieto články boli prevzaté z internetových časopisov) Keďže muži nosili niekožko storočí kratšie nohavice, niekedy aj nad kolená, pančuchy boli dlho ich doménou. Barokoví a rokokoví džentlmeni si obliekali k nohaviciam biele pančuchy po kolená, ktoré sa pridržiavali stuhami. Za źudovíta štrnásteho si obžúbili belasé a červené podkolienky a pančuchy. S predlžovaním pánskych nohavíc strácali pančuchy v pánskom šatníku význam, čo vyvrcholilo v 19 storočí, keď muži definitívne presedlali na dlhé nohavice a pančuchy sa skrátili na ponožky. Ženské nohy čakal opačný vývoj a so skracovaním sukní v nasledujúcom storočí si pančuchy získavali čoraz väčšiu pozornos. A hoci vo viktoriánskom Anglicku (druhá polovica 19. storočia) bolo neprípustné, aby dámy ukázali čo len kúsok nohy a v niektorých domácnostiach sa dokonca aj nohy stoličiek pre istotu obúvali do bavlnených pančúch, v menej puritánskych krajinách sa už pod sukňami skrývali pekné biele, pásikavé a vzorované pančuchy. Pančušky pre mužov?! Času neforemných spodkov konečne odzvonilo! Muži zo západnej Európy a Spojených štátov sú vždy o krok vpred pred pánmi z našich končín. Výrobcovia uviedli na trh pančucháče, ktoré sú určené špeciálne pre mužské nohy. Obliekanie tohto druhu odevu nemá nič spoločné zo sexuálnou orientáciou. Heterosexuálni páni si pochvažujú pančušky, ktoré sú ideálne pod vypasované džínsy. Tomuto trendu podlieha čoraz viac západniarov. V ponuke sú dokonca pánske samo držiace pančuchy! Ak stále krútite hlavou a považujete pančuchy na mužských nohách za niečo zženštilé, vedzte, že práve páni boli prvými nositežmi pančúch. Nosili ich už v 11. storočí! V Anglicku dokonca funguje združenie, ktoré presviedča mužov, že pančuchy nie sú už len doménou žien! Odhaduje sa, že každý piaty Angličan mal aspoň raz v živote na svojich nohách pančuchy. Ako je to medzi Slovákmi? Pančušky pre mužov Ak sa vám muž, ktorý vlastní viac ako tri tégliky kozmetického prípravku, javí ako metrosexuál, toto vám určite vyrazí dych. Preč sú časy, keď sa počas treskúcej zimy pančuškami mohli zahrieva iba ženy a chlapi museli hrdinsky mrznú. Hitom západnej Európy a Spojených štátov amerických sú pančucháče pre mužov. Pozor, nevravíme o klasických neforemných bavlnených spodkoch, ale o silonových pančuškách, ktoré sú ideálne napríklad pod vypasované džínsy. Čoraz viac mužov obžubuje tento kus odevu a tento trend zachytili aj firmy vyrábajúce pančuchový tovar. Napríklad spoločnosti ELA, ARIES, ARIADNE, EVONA, PAUMA, LOANA začala produkova unisex pančušky, ktoré oblečú aj muži. Označenie Unisex na pančuškách znamená že sú určené pre mužov aj ženy. Mnohé však majú v portfóliu produkty určené výhradne iba pre mužom. Z farieb prevláda čierna a tmavomodrá a vežkosti sú prispôsobené mužským proporciám. Okrem pančušiek sa vežkej obžube najmä vo Fínsku a v ďalších severských krajinách tešia aj pančuchy zo špeciálnych termo vlákien určené predovšetkým na športové účely, aké vyrába napríklad Ergee Climaxx. K dispozícii sú dokonca samo držiace pančuchy pre mužov.

Není tady

 

#130 4. 11. 2017 17:35

puncochacnik
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2017
Příspěvky: 1

Re: Je divné nosit punčocháče

Od firmy Aries jsem měl oblíbené dvacetidenové punčocháče Aries Timony. Výrobce tyto silonky od léta přestal vyrábět, tak mi v obchodě s punčochovým zbožím doporučili punčocháče ZENIT, rovněž 20 DEN. Dneska jsem je měl na nohou pod kalhotami celý den a mohu je všem mužům i ženám doporučit. Pohodlně se natahují a na těle jsou velice příjemné. Se zesílenou špičkou, v tělové i černé barvě a široké nabídce velikostí. I jejich cena je přiměřená.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů