Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#51 18. 6. 2007 13:40

misa1234
♥♥♥♥---

Re: Zájezdy s Beckem

Jeňýk napsal(a):

misa1234 napsal(a):

Treba i oni by s tebou nenasli spolecnou rec.  hmm

Jsem rád že jsi tohle téma vrátila do popředí zájmu. wink

To že se mnou dealeři od Becka a jejich zákazníci nikdy nenajdou společnou řeč je pro mě vyznamenáním. Nerad bych někdy poklesnul na jejich úroveň roll

Fakt jo big_smile

Není tady

#52 19. 6. 2007 17:20

lindaB
♥♥♥♥♥♥-

Re: Zájezdy s Beckem

xara4 napsal(a):

Mě to i teď stále vrtá hlavou, jak je možné, že takový zájezd a pro tolik lidí bylo možné uskutečnit aby na tom BECK ještě vydělal!!! stolt Určitě by nerad dával něco levněji.
Tento zájezd probíhal celý duben, odlet vždy ve středu a ve čtvrtek, vždy plné letadlo - 200 lidí, v Turecku jezdilo 5 autobusů. Prý mají vyprodané už i září.  To je záhada, co ???

podle mně to záhada není.Letenky jste si zaplatili.Dnes už existují chartrové lety,např. trasa Praha - Istanbul  a zpět je za cenu 5 190Kč.
Hotel může mít firma Beck koupený a tak ubytování je zdarma a jídlo jste si doplatili na místě.

Upravil(a) lindaB (19. 6. 2007 17:22)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí