Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 11. 2006 9:02

Madlenka
♥♥-----
Registrovaný: 25. 3. 2006
Příspěvky: 52

Zájezdy s Beckem

Máte někdo zkušenosti se zájezdy s firmou Beck International, stále mi chodí do schránky jejich nabídky k zájezdu do různých míst (a někdy je cena opravdu zajímavá), tak jsem si říkala, jestli to za to stojí se někam podívat, ikdyž je mi jasný, že hlavní náplní těchto zájezdů je vnutit lidem své spotřební zboží wink

Není tady

 

#2 14. 11. 2006 9:37

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Zájezdy s Beckem

Jednou jsem jela s Beckem do Polska. Většina autobusu byla v důchodovém věku, tak jsem byla moc ráda, že jsem s sebou vzala kamarádku. Jeli jsme asi 2 hodiny, než jsme dorazili k hospůdce poblíž polských hranic. Těch autobusů bylo spousta. Nahnali nás do sálu, kde nebylo moc teplo, zavřeli dveře a začala se tři a půl hodinová předváděčka. Nikdo nesměl odejít - ani na záchod, neměli jsme možnost si objednat pití ani jídlo. Po skončení předváděčky jsem  byla fakt vyčerpaná - chlápek do nás hučel jak do dubu a bylo dost těžké v dané situaci odolat a opravdu si nějakou "užitečnou a levnou" věc nekoupit.
Pak jsme dostali skromný oběd zdarma.
Naskákali jsme do autobusu, dovezl nás do Polska - jedno z těch tržiš bylo tenkrát zavřené, tak nás vezl k jinému. Za hodinu a půl byl sraz u autobusu - měli jsme totiž zpoždění, protože se předváděčka protáhla. Přijeli jsme hodně pozdě večer a já jsem byla ráda, že to mám za sebou a řekla jsem si, že nikdy víc....dumbom

Není tady

 

#3 14. 11. 2006 11:58

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Zájezdy s Beckem

annie: Kdyby mela moje tchyně PC, tak si myslím, že to píše ona. Přesně takhle mi líčila jeden jediný výlet do Polska s předváděčkou. Byla z toho fakt otrávená. Sedí i to zavřené tržiště.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#4 14. 11. 2006 17:42

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Zájezdy s Beckem

stejný princip používá myslím i Huber reisen a Aesculab. Kdysi vozili stejné typy zájezdů: nejdřív na zámek, kde měli prohlídku. Pak v restauraci oběd a předváděčku. bylo jich vždycky šíleně moc, plný nádvoří a většina důchodci. Babičky známá jim taky naletěla - nejdřív jí řekli, že vyhrála nádobí za 20.000,- a že musí jen podepsat smlouvu. Ona podepsala a pak zjistila, že musí ještě 20000,- zaplatit, protože to nádobí má hodnotu 40000,- a ona vyhrála jen 20000,- ...

Není tady

 

#5 18. 11. 2006 17:48

JanaAnlaufova
♥------
Registrovaný: 16. 7. 2006
Příspěvky: 19

Re: Zájezdy s Beckem

Ja jsem tam osobne nebyla.Ale jela tam moje maminka s moji dcerou.Kdyz se vratily volaly aby jsme prone prijeli autem.Myslela jsem zeme rani.Tahly plno veci.babicka neumela rict ne.Nakonec jsem platila 10000kc.za 2ovci deky.mela jsem doma automat na vodu ktery byl samozrejme zadara jenom tu vodu jsem si musela kupovat.Takze des .Jestli neumite razne rict ne-tak radeji nejezdit nikam.Oni umi opravdu ukecat.

Není tady

 

#6 18. 11. 2006 18:37

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Zájezdy s Beckem

Vy jste to neviděli nikdo v telce? To jsou jedni z těch, co tahají z naivních a strých lidí prachy.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#7 18. 11. 2006 19:40

Anetaslad
♥♥-----
Místo: Brno a okolí
Registrovaný: 18. 11. 2006
Příspěvky: 54

Re: Zájezdy s Beckem

Madlenka napsal(a):

Máte někdo zkušenosti se zájezdy s firmou Beck International, stále mi chodí do schránky jejich nabídky k zájezdu do různých míst (a někdy je cena opravdu zajímavá), tak jsem si říkala, jestli to za to stojí se někam podívat, ikdyž je mi jasný, že hlavní náplní těchto zájezdů je vnutit lidem své spotřební zboží wink

Nějak podobně to povídali i mojí rodiče taky jeli na předváděčku 4hodiny do nich hustili hovadiny. Pak je na hodinu vysadili někde,a jeli domů.

Není tady

 

#8 19. 11. 2006 10:21

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Zájezdy s Beckem

Tchýně jezdí pravidelně s kamarádkami důchodového věku. Jí se to líbí, podívá se kam se s stchánem nikdy nedostala a je natolik  duchaplná, že koupí tak jednu věc za rok, a tu si zaplatí. Neřeším to, Podle mě je to nízká daň za to že vypadne z domácnosti kde by se jinak trápila a nudila. Problém je fakt pokud každý týden podepíše nějako smlouvu. Ona jezdí totiž i třikrát měsíčně!!


Mája

Není tady

 

#9 7. 3. 2007 20:48

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Zájezdy s Beckem

annie napsal(a):

Jednou jsem jela s Beckem do Polska. Většina autobusu byla v důchodovém věku, tak jsem byla moc ráda, že jsem s sebou vzala kamarádku. Jeli jsme asi 2 hodiny, než jsme dorazili k hospůdce poblíž polských hranic. Těch autobusů bylo spousta. Nahnali nás do sálu, kde nebylo moc teplo, zavřeli dveře a začala se tři a půl hodinová předváděčka. Nikdo nesměl odejít - ani na záchod, neměli jsme možnost si objednat pití ani jídlo. Po skončení předváděčky jsem  byla fakt vyčerpaná - chlápek do nás hučel jak do dubu a bylo dost těžké v dané situaci odolat a opravdu si nějakou "užitečnou a levnou" věc nekoupit.
Pak jsme dostali skromný oběd zdarma.
Naskákali jsme do autobusu, dovezl nás do Polska - jedno z těch tržiš bylo tenkrát zavřené, tak nás vezl k jinému. Za hodinu a půl byl sraz u autobusu - měli jsme totiž zpoždění, protože se předváděčka protáhla. Přijeli jsme hodně pozdě večer a já jsem byla ráda, že to mám za sebou a řekla jsem si, že nikdy víc....dumbom

Jee, ja jsem na tom stejne, jenom s rozdilem, ze na zachod jsme mohli a obed jsme si sami platili. fuckyou

Není tady

 

#10 7. 3. 2007 20:50

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Zájezdy s Beckem

Jo, kdyz si tam nikdy nebyla, tak to zkus. Jenom kdyz zajezd bude zadarmo, tak ani nevztavej. On totiz autobus ani neprijel, kdyz byl ZADARMO supermario

Není tady

 

#11 7. 3. 2007 22:05

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Zájezdy s Beckem

big_smilebig_smilebig_smile super diskuse...... lidi pište svoje zážitky! Fakt moc prosim! Vy co jste nebyli, tak určitě jeďte a pak taky pište!
Nad podobnejma příběhama se totiž vždycky nejlíp pobavim! big_smile

Mimochodem v jiným vlákně se zase probíralo dětský centrum od firmy Beck, kde mají například želatinový kopec a echtopravdickou jeskyni. To aby jste věděli že vaše peníze ze zázračných ovčích dek a hrnců zase částečně investujou do oblbování dětí. Možná to ale neni špatná taktika a dítě vyrostlý na želatinovým kopci bude jednou jejich věrným zákazníkem. big_smile

http://www.beckiland.cz/  wink

Upravil(a) Jeňýk (7. 3. 2007 22:07)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#12 7. 3. 2007 22:16

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zájezdy s Beckem

Ano, je moc důležité umět říci ne. Já jsem ho kdysi taky jednou velice rozhodně řekla a těšila jsem se na diskuzi. Bohužel to moje NE bylo asi příliš rázné a paní ode mně přímo odskočila za jinou obětí. Ale vím i o lidech, jak o nich píše Májajája - berou to jako výlet a dokážou nekoupit. Tak proč ne? Hlavně takoví lidé by měli jezdit. Jinak je to samozřejmě hrozný podvod a je dost blbé, že to těm firmám i přes medializaci jejich podvodů stále prochází a lidi se dál nechávají nachytat.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#13 7. 3. 2007 22:22

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Zájezdy s Beckem

Judyna napsal(a):

Ale vím i o lidech, jak o nich píše Májajája - berou to jako výlet a dokážou nekoupit. Tak proč ne?

Jo tohle jsem už taky slyšel big_smile To jsou moc prima výlety, když je člověk půl dne v nějaký zapadlý pr.. zavřenej a musí poslouchat bláboly. Na prohlídku města má pak vyhrazeno půl hodiny big_smile
Inu, kdo chce kam....
Možná se budu opakovat ale já těmhle firmám fandím, nebo jsem toho názoru, že hlupákům peníze do rukou nepatří a je třeba jim je odebrat. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#14 8. 3. 2007 9:34

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Zájezdy s Beckem

Jo, devcata byla jsem tam s kamoskou a moji mamcou. Bylo to presne, jako u Vas. Kdyz jsem sedela na te zidli, tak to semnou cukalo, abych rekla ano, nalapali mamcu a kamosku, ja uz jsem se musela udrzet a ne uz nechali. A moje babinka na to furt jezdi s tetou a vzdicky neodolaji a pak doma vzdicky narika, ze nalitla a pak ze uz nikdy a pak zase stejne jede............... cool  Urcite jedte, jedte......................

Není tady

 

#15 4. 5. 2007 21:01

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Zájezdy s Beckem

Jak bude nekdy prilezitost, tak bych aji jela na nejaky zajezd.  A co vy? Byly jste na zajezde nakupovem tedka nekdy?

Není tady

 

#16 4. 5. 2007 22:34

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Zájezdy s Beckem

misa1234 napsal(a):

Jak bude nekdy prilezitost, tak bych aji jela na nejaky zajezd.  A co vy? Byly jste na zajezde nakupovem tedka nekdy?

Já jsem tedka nekdy sice nebyl ale jak ctu miso tvoje prispevky tak nevahej a jed. Myslim ze jses presne clovek kteryho oni hledaji. wink
Pak nam tady napis co hezkyho a jak vyhodne jsi nakoupila. smile

Upravil(a) Jeňýk (4. 5. 2007 22:34)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#17 5. 5. 2007 10:57

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Zájezdy s Beckem

Jeňýk napsal(a):

misa1234 napsal(a):

Jak bude nekdy prilezitost, tak bych aji jela na nejaky zajezd.  A co vy? Byly jste na zajezde nakupovem tedka nekdy?

Já jsem tedka nekdy sice nebyl ale jak ctu miso tvoje prispevky tak nevahej a jed. Myslim ze jses presne clovek kteryho oni hledaji. wink
Pak nam tady napis co hezkyho a jak vyhodne jsi nakoupila. smile

Jestli nekdy bude prilezitost a pojedu, tak dam vedet.

Upravil(a) misa1234 (5. 5. 2007 10:59)

Není tady

 

#18 8. 5. 2007 10:26

svaclavka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 4. 2007
Příspěvky: 273

Re: Zájezdy s Beckem

Na nějaký zájezd bych jela taky,ale spíš někam k moři nebo na poznávací.Rozhodně ne na předváděcí rádoby úžasných věcí,které vám rozhodně nesmí chybět.
Viděla jsem to i z druhé stránky.Vloni v létě k nám do restaurace navezli houfy lidí v autobusech,zavřeli je na sále vypli klimatizaci(aby nedej bože prodávajícím nenastydly hlasivky)a v tom vedru a nedýchatelnu do nich mastili ty triky jeden za druhým asi 3hod.
Neni divu,že tam jedna pani zkolabovala a světe zhroz se ani jí nepomohly.Prý atĄji někdo vynese ven na vzduch!

Není tady

 

#19 8. 5. 2007 18:42

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Zájezdy s Beckem

Můj  názor:

je to "fajn"  cestování,   ale   v žádném   případě   nesm횠  podlehnout   nabídce  čehokoliv  k  nákupu.... samozřejmě,,,  že někdy   seprostě   program   dodržet   nedá,  ale   v případě,   že   na takový  zájezdjedeš    s kámoškou,   a  mᚠ  čas,   tak je to   jedno,  kde s ní  prokecᚠ  odpoledne...(my měly   s  sebou i kafe   v termosce  , takže   nás nic nemohlo překvapit)
- zatím  ještě   nejsem   v důchodu,   proto  jsem  jela  jen   jednou,  ale   vím již   "vo  co  gou""

Prostě  nad  těma  předváděnýma   věcma   se   musí   vzdychat,  jak   jsou   skvělé,....   ale prostě vydržet  a být   za tvrďáka..., a mít  z   akce  ten  požitek  výletu   a ne   jen   toho,  že  mě někdo  nutí  něco  koupit -- haha, na  to vlastně  ani  nemám  prachy!!!!

Tosi  musíme uvědomit.

Byla  jsem   jednou - asi  před 7 lety  na takovéto  akci,   nahnali  nás ve Smržovce   do  kulturáku, já (cca35 let) jela se svojí tchýní(55) a naši kamarádkou(45) - cestou   jsme   se skvěle   bavily ( od té  doby jezdím  pak  pravidelně   do  Polska - protože   pak nᚠ  bus opravdu   do   Polska na hoďku a půl směřoval -a to  byl  fofr!!!! - no, takže   fofr pamatuju,ale co nám nabízeli...asi nějaké deky za cca bratru 1O tisíc - no nekup to, když je to ve slevě....haha, my byly za tvrďáky...sice naší kamarádku   jsem  musela   držet, aby ruku nezdvihla....ale zadařilo se!!!!

Vot moloděc!!! Uspěla jsem.

Takže neodsuzovala bych "poutavé" výlety konané firmou Beck,Hubert...atd...alejá,jako spotřebitel, a  hlavně možný kupec, bych se držela zpátky...

Není tady

 

#20 8. 5. 2007 18:45

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Zájezdy s Beckem

Sorry, trochu jsem se rozepsala,  ale téma  se hodilo....dnes   jsem   opět   byla   v   Polsku   -jakože   nakupovat,  ale   vlastně   jen tak výlet....-protože vím,   že ty kalhoty, dvě trička, peněženku.....bych   koupila u  stánkařů   i zde   v  Čechách...no,jestli o   10 Kč levněji....ale   my měly   výlet....A "VO TO ŠLO"kapitulationgodlikegodlike

Upravil(a) Michaela.43 (8. 5. 2007 18:46)

Není tady

 

#21 8. 5. 2007 21:31

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Zájezdy s Beckem

Jak se říká proti gustu žádný dišputát big_smile

Jen nějak furt nemůžu pochopit co je tak bezva na poslouchání keců o nějakým šmejdu a pak v běhu proběhnutý např. Mariánský lázně? Není ono lepší si zaplatit jízdenku vlakem přímo do Mariánek a pak si v klidu užít hezkej den na kolonádě?
No nic, berte to jako že tomu nerozumím, protože jsem ještě neměl možnost prožít tu prima atmosféru těhle zájezdů. big_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#22 9. 5. 2007 7:49

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Zájezdy s Beckem

Jeňýk napsal(a):

Jak se říká proti gustu žádný dišputát big_smile

Jen nějak furt nemůžu pochopit co je tak bezva na poslouchání keců o nějakým šmejdu a pak v běhu proběhnutý např. Mariánský lázně? Není ono lepší si zaplatit jízdenku vlakem přímo do Mariánek a pak si v klidu užít hezkej den na kolonádě?
No nic, berte to jako že tomu nerozumím, protože jsem ještě neměl možnost prožít tu prima atmosféru těhle zájezdů. big_smile

Jeniku, to delas chybu, ze si jeste nebyl na nejakem poznavacim zajezdu, pak bys vydel, o cem tady mluvime. Urcite jedte s partnerkou.  tummenupp

Není tady

 

#23 9. 5. 2007 8:08

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Zájezdy s Beckem

Jeňýku,
vše chce jednou zkusit.....

samozřejmě, že mᚠpravdu, že  na prohlídku např. M. lázní by bylo lepší si vyjet samostatně vlakem a bez keců....
ale  na takovéto akce spíše jezdí důchodkyně, dvě tři známé, které se při tom i pobaví a jsou mezi lidmi....( že holt se některé nechají zlanařit a kupujou vnoučátkům blbosti, to už je holt jiná....
takže těchto zájezdů se nezastávám, ....jela jsem jednou, fajn, díky, zkusila....na víc zatím nemám čas....

Není tady

 

#24 9. 5. 2007 8:26

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Zájezdy s Beckem

Bohužel má matka tomu asi taky propadla anebo nakupování věcí z katalogu za 300% prodražené ceny. Pokuď chodila pouze "do restaurace", tak odolala. Tam vždy byly dárky za účast, takže odolat šlo, ale bez jídla.
Mohu ji 1000x říkat, jsou to podvodníci. Spoléhají na důchodce, že ti myslí postaru. Já pak dostávam "dárky", které jsou mne k ničemu a matka pláče, že nemá z čeho žít.
Můj čas je dražší, pokuď pracuji, než abych někam s nima jela.
Poté, co jsem jednou naletela pracovníkovi se supervysavačem Rainwbow a 4 hodiny!!!! mne furt hučel do hlavy, jak to musím mít, JSEM totálně vyléčená. Nešlo se ho zbavit, na každou námitku uměl odpovědět a rozvést a nešlo se ho zbavit ani vyhodit z bytu. Nekoupila jsem a nekoupím NIC.
Minule jsem "naletěla" kamarádce, prý něco vyhráli, at přijdu, jak jim to budou předávat. Prd, klasická předvádečka na matrace za pouhých 27,000. tenká za 12,000, polštář za 5400 apodobně. Pak jim dárek nechtěla dát, jakože nás tam nebylo 3 manž.páry, protože 2 muži nepřišli. Nakonec dárky dala, bylo to hezky trapné a kupodivu nidko-nic-výhodně-nekoupil.
Jo, mimochodem do potahu napostel prý vetkali vitamíny A,E a C!!!!, pak nějaké infralampy (takový blud) a podobně. A nějakou technologii z Nasa....
Už je taky poučená....

Není tady

 

#25 9. 5. 2007 9:16

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Zájezdy s Beckem

misa1234 napsal(a):

Jeniku, to delas chybu, ze si jeste nebyl na nejakem poznavacim zajezdu, pak bys vydel, o cem tady mluvime. Urcite jedte s partnerkou.  tummenupp

Já byl na spoustě poznávacích zájezdů. Naštěstí mě ale nikde nenutili nakupovat hovadiny.
Tohle o čem je tady řeč ale poznávat opravdu nehodlám. Myslim že to je určené pro určitou skupinu našich spoluobčanů se kterými bych společnou řeč určitě nenašel a ani najít nechci.


Musim napsal(a):

Jo, mimochodem do potahu napostel prý vetkali vitamíny A,E a C!!!!

No a co na tom nechápeš? To prostě vezmeš vitamíny a vetkneš je do potahu........ já mám z vitamínů utkaný ponožky. big_smilebig_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů