Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 11. 2006 9:32

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Normaderm od Vichy

Koupila jsem Normadern sestře k narozeninám a výsledek naprosto nulový.

Není tady

 

#2 14. 11. 2006 13:45

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Normaderm od Vichy

jde o to co od krému očekáváš...pokud je to tak drahé je to fakt riziko ale dnes je zvykem a téměř tradicí že mají v lékárnách -  v drogeriiích spíš ne - vzorečky krémů....jinak bych ti doporučila třeba avon nebo oriflame..tam mužeš výrobky vyzkoušet a vrátit bez udání důvodu do 30-ti dnů u oriflame a do 3měsíců u avonu...je to cenově dostupnější a mᚠmožnost to vyzoušet a vrátit....nesmí být vypotřebováno více jak 20% výrobku...
je nasnadě že platíš značku a myslím že u oriflame i avonu by jsi našla to co hledᚠa určitě by to bylo cenově dostupnější.


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#3 14. 11. 2006 13:47

Marilyn
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 119

Re: Normaderm od Vichy

one napsal(a):

Ahoj, moc ráda bych vyzkoušela tuto řadu, ale četla jsem různé reakce a nevím, jak bude působit zrovna na mě.. Což při její ceně je pro mě celkem riziko. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli třeba některá z vás tuto řadu nemá a nevyhovuje jí, a tedy dejme tomu neví, co s ní.. roll a chtěla se jí zbavit, jestli by mi ji neposkytla gloria
A jaké s ní máte zkušenosti...?

Od Vichy mívají v lékárně opravdu často vzorky - buď zcela zdarma nebo za cca 100 Kč (to by asi bylo lepší, protože z těch vzorků zdarma si asi dojem neuděláš).

Není tady

 

#4 14. 11. 2006 18:54

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Normaderm od Vichy

Tak já zrovna mám ten noční krém a k němu jsem dostala tu taštičku vzorků a velmi mi vyhovuje, ale to je strašně individuální, každému sedí něco jiného, i kdybysme tu všichni napsali že nám vyhovuje, tak tobě zrovan nemusí, to se nedá takto posoudit! Nejlepší jsou fakt ty vzorky, zkus třeba nějakou partnerskou lékárnu nebo lékárnu Lloyd - tam vždycky dávají vzorky. Lloydy najdeš v Careffourech.
Já už vlastně bez vyzkoušení vzorku ani krém nekupuju, spousta krémů mi nesedí.

Upravil(a) Bety (14. 11. 2006 18:55)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 16. 11. 2006 9:01

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Normaderm od Vichy

No a to jsem si myslela že nesedí jenom mi vissla Mám nějakou divnou ple je potvora suchá, když ji hned ráno po sprše nenamažu začne mě svírat a pálit. Když ji namažu nějakým mastnějším krémem mám hned pupínky jako v pubertě roll Když chci něco na vrásky (35) tak jsou většinou mastné grater Snažím se koukat po hydratačních, zatím mám úspěchy - nemyslím tím že by zmizely vrásky lol ale nedělají se mi pupínky po krémech z Avonu, jen je střídám a mám strach si koupit ty dražší proti vráskám, že zase budou mastné dumbom


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#6 16. 11. 2006 10:20

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: Normaderm od Vichy

Kosmetiku Vichy a konkrétně řadu Normaderm také používám.Mam mastnější ple a v létě byla tahle kosmetika super, ale teď když je chladněji tak už mi moc nevyhovuje, ple mám strašně staženou a jakoby vysušenou . Naštěstí už přípravky dodělávám,takže se budu muset poohlédnout po něčem jiném. Možná vyzkouším Ryor slyšela jsem na něj celkem dobré ohlasy.


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#7 16. 11. 2006 19:51

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: Normaderm od Vichy

Ahoj holky, tak mně Vichy celkem vyhovuje. I když když mi bylo 25, tak to bylo jinak. Nedávno jsem si koupila fusio noční a jsem spokojená. Od krémů nečekám zázraky, ale z toho co jsem zatím vyzkoušela mi jednině Vichy trochu vylepšil ple. Měla jsem myokine a taky dobrý, jen mi připadal na pleti trochu agresivní a asi ne každej to snese. teď chci koupit denní krém, ale nevim jakej, napadl mě ten normaderm, takže se připojuju k těm, kteří čekají na ohlasy. Vlastně bych klidně koupila i dražší krém než je Vichy, ale chci od něj nějakej efekt a to se mi opravdu nechce moc riskovat.

Není tady

 

#8 27. 11. 2006 6:31

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Normaderm od Vichy

radu mam,neuzivam,silene to vysusuje plet..ale treba ti to sedne..pokud ano..napis mi soukromou zpravu a ja ti to co mam klidne poslu smile

Není tady

 

#9 5. 2. 2007 10:36

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: Normaderm od Vichy

Mám vysušenou ple se sklonem až k šupinatění a tenhle krém jsem bohužel vyhodila. Co mě pomáhá a musím říct, že mi super zlepšilo ple je od Lancomu Aqua fusion. Sice dražší, ale vyplatilo se.


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#10 5. 2. 2007 20:27

Daniela
♥------
Registrovaný: 8. 11. 2006
Příspěvky: 14

Re: Normaderm od Vichy

Pokud jde o Vichy, tak jsem si chtěla pořídit Normaderm na mastnou aknózní ple a dermatoložka mi to nedoporučila, protože na Vichy je prý vysoké procento alergických reakcí, a proto by se tahle kosmetika neměla prodávat v lékárnách, ale v drogerii, protože nepatří do kategorie léčebné kosmetiky, by se tak tváří. Do ordinace jí chodí několik pacientek, kterým se po delší době používání Vichy "rozjela" periorální dermatitida. Tak jsem si pořídila krémy od Biodermy na mastnou a zároveň citlivou ple a jsou skvělý. Ještě můžu doporučit kosmetiku Pure aloe, která mi taky vyhovuje, dobrá je i Avene.

Není tady

 

#11 7. 2. 2007 13:13

Inaa
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 88

Re: Normaderm od Vichy

Protože mám spíš mastnou ple a nepoužívám make-up, hledala jsem nějaký krém na den, aby se mně ple neleskla. Používám od Clinique - pore minimizer a jsem max. spokojená. Je sice dražší, ale spolehlivý. Ple je krásná hladká, jak napudrovaná, zklidněná a póry neviditelné.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů