Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 12. 2006 19:08

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Tak dobrooooooou!

Činčily nebyly, tak zme se aspoň všici nacpali fišló se salátem a pak ještě morkó s nádivkó a škvarkovéma knedlama a červeným zelím... a pak ještě .... a nebudu vám dělat chutě .... ale obávám se, že nedopnu rifle....


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#27 27. 12. 2006 20:02

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

Tys to jedla jeden den, my už třetí... takže novej šatníik pro všechny.....lol

Není tady

 

#28 28. 12. 2006 19:33

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Tak dobrooooooou!

No počkej ... taky jsme na to měli 3 dny + sobotu, kdy jsme vyvářeli jak pro polskej zájezd.... lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#29 30. 12. 2006 19:59

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

Tak co je? Miša Kulička už přes břicho nedosáhne na klávesnici. Hellga tři dny vyrábí "Hujerovskou" PF pro vedení babinetu.... lol Ale krásnou, to se musí uznat.... tummenupp A žádné hádání, žádná účast nic.... Něco bych sem prskla, ale kdykoliv sem vlezu, je tady 5 lidí a nejlépe zaříkavají duchy na duchovním.... Hola, hola, v televizi nic, venku hnusně, co pořád děláte? A to.... mi sem raději ani nepište, to bych se musela gloriavissla

Není tady

 

#30 30. 12. 2006 20:22

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Tak dobrooooooou!

Náhodou....! Já jsem tu furt! Mlsám Lambrusco (protože zejtra jdu do práce) a číhám, kdy se někdo ukáže! A furt nic a nikde nikdo a asi polehávátáte, přežraně funíte a přemejšlíte, že od novýho roku povede řádnej a hlavně zdravej život... Mišpule si dává naklíčit zrní, aby na jaře mohla ogarům motat makovice a Macex listuje Voguem, aby měla mustr, čím dožrat kolegyně a voslnit šéfa a Míša s Dakotou určitě smolí ďábelskej plán na nějaký nepravosti, třeba jak si udělaj nějakou papírovou potvoru, aby mohly lítat zjara po mezích a zamaskovaly, proč je to tam doopravdy táhne!
(Macex - poštáááá...!)

Není tady

 

#31 30. 12. 2006 20:31

x21365
Host

Re: Tak dobrooooooou!

Hellgo, sakra ty snad mᚠfáákt doma kouli, tu čarodějnou.... , přesně, kurna nám totiž oběma vychází , že přijde jaro tummenupp, přijde láska, ten pravej ...takže asi i TO rodnagloria . No, meze nás zatím nenapadly / teda mě, nevím co Daky tongue /
ale nechám si poradit. Tak já sem večer něco šoupnu.... a zas určitě dostanu dumbomdumbom od Macex, že blbě napovídám, nevadí, jsem přibrala asi 3 kila, a dle tvého návodu si jdu teda něco namíchat, třeba colu + rum, aby se nezkazil a péct už nebudu tummenuppbig_smile . A já rozhodně teda zdravej život nepovedu , to je mý novoroční předsevzetí tonguelol
VŠEM KRÁSNEJ NOVEJ ROK 2007  lollollol

 

#32 30. 12. 2006 20:55

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Tak dobrooooooou!

Kouli mám, akorát, že občas krafá blbosti, tak jí načutnu, pak se hrdlíme a chvilku trvá, než ji ukecám, aby zas dělala, co dělat má...big_smile Ale mám pocit, že ty meze budou, pro vás dvě, to akurátní! tummenupp
A aby jste dobře odpíchly ten Nový rok:
http://foto.dama.cz/img/34/34403.jpg
Vinšuju vám vítr v zádech! Tfuj, tfuj, tfuj...!supermario

Není tady

 

#33 30. 12. 2006 22:43

x21365
Host

Re: Tak dobrooooooou!

....týjo, Hellgo děkujůůůů a úž mažu pro koštětummenuppgodlike , na ten vodpich loltongue

 

#34 30. 12. 2006 23:42

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Tak dobrooooooou!

Nikam nechoď, až zejtra o půlnoci, nebo zas někam vlítneš, něco zboříš a Temelín bude mít odstávku, jako loni! Už si zapoměla, jak jste se z Dakotou namazaly, dělaly nad Moravou "vejvrtky" a sázely se, která proletí pod vysokým vedením bez držení?! Vsadím boty, že se vám z bombarďáků čadilo ještě na Křest Páně! lol

Není tady

 

#35 1. 1. 2007 2:40

x21365
Host

Re: Tak dobrooooooou!

....blbost, to jsme nebyly my , protože loni sme cvičný lety nad Temelínem ještě neměly povolený gratergrater, i když , fakt je, že sme někde bloudily.... nevíme kde .... i to koště co mě přineslo domů nebylo moje roll , ale Daky říká, že nás potkalo jen pár ptáků a já jí věřím tummenuppbig_smilegloria

 

#36 1. 1. 2007 11:39

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Tak dobrooooooou!

Jo "jen pár ptáků", jó???! lol To jste pak na pometlu seděli, jak hráběnka na koni, ne? big_smile
Heleď, nevíš kde se ty baby crcaj? Narazila jsem na perlu, co je to za jídlo a jak se vaří...
!!! Cízrdle s vošlejchem !!!
Moravandy by třeba věděly...Míša Kulička zná "lecosi" a zrovínka se neukáže...butter

Není tady

 

#37 1. 1. 2007 17:34

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

Hellga napsal(a):

Jo "jen pár ptáků", jó???! lol To jste pak na pometlu seděli, jak hráběnka na koni, ne? big_smile
Heleď, nevíš kde se ty baby crcaj? Narazila jsem na perlu, co je to za jídlo a jak se vaří...
!!! Cízrdle s vošlejchem !!!
Moravandy by třeba věděly...Míša Kulička zná "lecosi" a zrovínka se neukáže...butter

Tak buď si střelila až někam do Hané a nebo to bude spíš tam od vás.... protože tohle okolo nás neběželo.... lol
Vošlejch tipuju na česnek, ale cizrdle? Mᚠto dobře? Kde si to viděla? Aby to nebylo jako ty Špecle, z kterých si udělala špricle nebo jak... lol

Není tady

 

#38 1. 1. 2007 17:45

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Tak dobrooooooou!

Ne, ne, huž sa hukázalo! Cizrna s ošlejchem je to...lol V kuchyňce bylo téma, tak mě to vrtalo hlavou a jako na potvoru vy nikde! ...je to trochu "drsnější" hrách s cibulí, bašta chudejch...tummenupp To mi pověz, kde furt lítáte?

Není tady

 

#39 1. 1. 2007 17:46

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

Beztak to bude Hummus  z cizrny s česnekem a Hellga tady zase na nás zkouší nějaké místní speciální názvy.... lol

Není tady

 

#40 1. 1. 2007 17:48

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

Zdar babec, vždy si pořád v práci, tak jak se máme potkat....
Jsem si hned myslela, že si to zase popletla ten název.... Určitě je to Hummus.... to je trošku vylepšená kaše....
Hummus
4 hrnky uvařené cizrny, 2 utřené stroužky česneku, 1/2 polévkové lžíce tahini (sezamového krému), 1/2 hrnku citrónové šávy, 1 čerstvý lístek máty, 1 čajová lžička mořské soli

Všechny přísady proměňte v kaši a přidejte vodu, dokud nevznikne smetanová hmota. Dochute a případně ještě přidejte mořskou sůl. Ozdobte lístkem máty.

V životě, bych to do huby nedala, nesmrdí to masem, ale pro vegany nebo staromilce....

Není tady

 

#41 1. 1. 2007 17:50

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

Aha, ošlejch je cibule zimní? To se teda u nás taky nepoužívá.... Tak vidíš, že je to luxusní strava od vás....lol

Není tady

 

#42 1. 1. 2007 17:51

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

Jo, díky za PF, celá rodina z toho byla jako u zjevení.... Mamince jsem ji musela ukazovat 3x, miluje totiž Saxánu a tak ji pořád chtěla na notebooku, když jsem tam přišla na návštěvu....

Není tady

 

#43 1. 1. 2007 18:11

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Tak dobrooooooou!

No, humus to bude určitě, ale ten tvůj recept je moc "hóch"...lol Uvařená cizrna s těma "vošpencema ", co tomu říkaj zimní cibule... Kydanec na talíř, lžíci a černej chleba! Tahini a takový jinaký rozvejřenosti neměli, maximálně si to vylepšili česnekem a kouskem omastku, lojem, či sádlem, ale sádlem jenom ty bohatší...big_smile Ti, co měli máslo, zas nedlabali takový blafy. No a dneska je to "zdravá výživa"...lol
Ještě tu někde mám Saxanu s rampouchama...lollollol

Není tady

 

#44 1. 1. 2007 18:22

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

Sem s ňou.... Já neměla na výroby vlastního přání žádný čas a venku, teda taky nebylo moc co k focení.... Zima nikde, všude bláto.... Pučící stromy.... To byly super vánoce. Jen lidi si toho nějak nevšimly, tak mi přišlo asi 6 PF zpráv, kde se psalo o haldách sněhu za oknem apod.... lol

Není tady

 

#45 2. 1. 2007 15:18

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Tak dobrooooooou!

Jůůůůů, Hellgo, to je hezký přání godlike .... tak vám taky vinšuju všecko nej v tom novým roce tummenupp....

Zrovínka se vracím od jihočechů z Chlupatej Vsi, na dvorku kvetly kopretiny, na polích aj nějaká ta maceška (aspoň to tak vypadalo, jen v menším měřítku), grilovali jsme dietní kuřátka a vod Šumavskej hvozdů vyhlíželi sníh .... a vono nic. A takto tam bylo 31.12.2006:

http://sweb.cz/Michaela.such/index.html

Upravil(a) Míša Kulička (2. 1. 2007 15:20)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#46 2. 1. 2007 17:11

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

A ten pán co si nosí ještě kus svetru pořád sebou, to je místní starousedlík nebo najmutý živý bilboard, placený za to, že tam takhle stojí a vystrkuje? lol lol

Není tady

 

#47 2. 1. 2007 19:25

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Tak dobrooooooou!

He, he, he, to je Chlupatá Ves... po tornádu! tummenupplollol Macex, moc mu asi neplatěj, vystrkuje málo... vissla rodna

Není tady

 

#48 3. 1. 2007 7:27

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Tak dobrooooooou!

Ten pán je můj... já si ho vždycky nějak napózuju a pak vyfotím .... jenže on pak má k tomu všelijaké výhrady a tak ... a po tomto už ani pózovat nebude a tutok fotku nesmím prý ukazovat či co .... sad smile big_smile

Upravil(a) Míša Kulička (3. 1. 2007 7:29)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#49 3. 1. 2007 8:16

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Tak dobrooooooou!

Tak to je dobře, že ji nikde neukazuješ? lol lol

Není tady

 

#50 4. 1. 2007 1:36

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Tak dobrooooooou!

Jenom od Šumavy k Tatrám...lol Měl by býti hrd, že se dostane mezi lidi! Mišpulko jen ho fo a kdyby odmlouval, udělej mu k večeři cízrdly s vošlejchem a uvidíš, jak bude pózovat a rád! tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů