Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 11. 2006 12:55

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

POSILOVNA

Chtěla bych zhubnout a tak jsem začala chodit do posilovny (je to jediné cvičení, které mě baví wink).
Zatím tam chodím měsíc, takže jsem naprostej začátečník.
Chodíte někdo do posilovny? Zformovala vám postavu? Jak a co cvičíte?

Není tady

 

#2 10. 11. 2006 13:16

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: POSILOVNA

Barborko, taky jsem začala chodit do posilovny - asi dva měsíce, takže jsem  rovněž začátečník. Moc mě to baví, chodíme  tři kámošky tak 3x - 4x týdně, asi na hodinu a čtvrt. Ze začátku se nehubne, nabírá se svalová hmota, takže se raději ani nevážíme, protože jsme se dozvěděly,že  budeme nejdřív přibírat.  Doufám, že vydržíme, a že  uvidíme brzy výsledky.  Každopádně se už teď cítíme lépe a začíná to být pro nás pěkná droga.tummenupp


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#3 10. 11. 2006 13:39

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: POSILOVNA

Já chodím už pár let, poslední dobou pravidelně. Je pravda, že je svalová hmota t잚í než tuk, ale na postavě je cvičení vidět. Postavu to na 100% zformuje, ale musíš dodržovat i vhodný jídelníček. Pokud se budeš cpát bůčkem a pak si zajdeš 1x týdně zacvičit, tak to asi nebude ono... smile  Pro odstranění tuku bys sis měla nakládat menší váhy a vícekrát opakovat.

Upravil(a) jsem.sva (10. 11. 2006 13:45)

Není tady

 

#4 10. 11. 2006 14:56

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: POSILOVNA

Já jsem skoro 10 let necvičila, žádný pohyb - naprosto nic dumbom... takže to jde znát. Když jsme přišly poprvé do posilky, tak kámoška říká: "začneme 15 minut na stepperu" - no holky, co vám budu povídat, vydržela jsem to 1,5 minuty lolrodna Takže síla! To bylo znamení, jak to je se mnou špatný a že už je na čase začít se sebou něco dělat.


Holky, ale pořád mám dilema, jak cvičit... Myslím tím to, že někdo říká, že je pro mě lepší kruhový trénink (nevím, jestli se tomu tak říka, ale myslím tím to, že v 1 dni, odcvičím všechny partie) a někdo říká, že mám cvičit v jednom dni jen 2 partie. Co myslíte?

Není tady

 

#5 10. 11. 2006 22:01

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: POSILOVNA

Tak my máme s holkama kruhový trénink. Ze začátku s náma chodil trenér z fitka, ukázal nám, co máme dělat, kolikrát, v jakém pořad  a pak na nás nějakou dobu  dohlížel, jestli to neděláme špatně, abychom si spíše neublížily. Teď už to víme, tak si přidáváme, prostě podle nálady a kondice.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#6 13. 11. 2006 12:23

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: POSILOVNA

Kruhový trénink se dělá, když chodíš nepravidelně (např 2x týdně). Procvičování partií se dělá, když chodíš třeba 5x týdně (např. kulturisti). Já osobně preferuju kruhový trénink, i když chodím dost často, je to pro mě příjemnější.

Není tady

 

#7 16. 11. 2006 9:39

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: POSILOVNA

Ahoj,
já jsem chodila v Plzni do posilky, ale jen "pro ženský" - Dámský fitness, kdysi dávno se to jmenovalo Motýlí klub, bylo to v prostorách staréh skökolské ttělcvičny a já jsem se vždycky musela smát, když jsem si představila, jak se jako ten "motýl" po hodině cvičení nas trojích plahočím po schodech dolů... No nic, ale máte taky ten problém, že nemůžete cvičit s chlapama? Mě se nejvíc líbilo, když jsem tam byla sama anebo jen s pár ženskejma, ale nechtělo se mi koukat na spocený chlapy, jak zvedaj 50kg činku a pak bych přišla já a sundala si to potupně na 20kg... Buď jak buď teď to koupil asi novej majitel a už tam nechodím, přešla jsem na aerobik a posilování. Vždycky jsem aerobik odsuzovala jako módní vlnu, ale te´d mi to docela chytlo... stárnu???

Není tady

 

#8 16. 11. 2006 9:55

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: POSILOVNA

Tak nevím, taky jsem měla ze začátku nejvíce hrůzu z toho, že tam budou chlapi a já se  v posilovně budu před nima dřít. To mě nejvíce odrazovalo od cvičení. Paradox je v tom, že jsme se s holkama odhodlaly chodit do společné posilovny,  chlapi nám vůbec nevadí, spíše naopak,  poradí, opraví, když něco děláte špatně, prostě jsou tam fajn. smile


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#9 16. 11. 2006 9:57

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: POSILOVNA

Nela napsal(a):

Tak nevím, taky jsem měla ze začátku nejvíce hrůzu z toho, že tam budou chlapi a já se  v posilovně budu před nima dřít. To mě nejvíce odrazovalo od cvičení. Paradox je v tom, že jsme se s holkama odhodlaly chodit do společné posilovny,  chlapi nám vůbec nevadí, spíše naopak,  poradí, opraví, když něco děláte špatně, prostě jsou tam fajn. smile

Hmmm, já k tomu odvahu nesebrala. Dokonce, když si chci zacvičit doma, tak vyženu přítele do jiného pokoje... Asi mám nějaký blok. když jsme spolu začali žít (před 3 lety), tak jsem s ním ani nechtěla jezdit na kole, ale te´d už úplně v pohodě jezdíme a já si funim, jak potřebuju. Ale s tím cvičením to ještě nejde. jako bych měla pocit, že se mi vysměje (ne že by to dělal, nikdy, ale prostě jen mám takovej pocit).

Není tady

 

#10 16. 11. 2006 10:04

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: POSILOVNA

Veranno, neboj se, překonej to, je lepší, když půjdete alespoň dvě,  sama bych se poprvé taky neodhodlala,ti chlapi  tě tam určitě neočumují, mají dost starostí sami se sebou, určitě jsou  spíše "zákeřnější" ženské.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#11 16. 11. 2006 11:32

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: POSILOVNA

Veranna : Jsem z Plzni a chodím do dámské posilovny na Masarykovo nám. Je to tam super. Nechceš tam zajít se mnou a vrátit se k posilování? smile

Není tady

 

#12 16. 11. 2006 11:36

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: POSILOVNA

jsem.sva napsal(a):

Veranna : Jsem z Plzni a chodím do dámské posilovny na Masarykovo nám. Je to tam super. Nechceš tam zajít se mnou a vrátit se k posilování? smile

Seš moc hodná, ale bydlím 20 km od Plzně (u Dobřan) a začala jsem teď v Dpbřanech chodit na aerobik (0,5 hod) a posilování (taky 0,5 hod., ale ne na strojích). Ale zajímalo by mne, kam chodíš?

Není tady

 

#13 16. 11. 2006 12:25

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: POSILOVNA

Vždy píšu, že na Masarykovo nám. Je tam dámský fittnes hned vedle Krásné jizby.

Není tady

 

#14 16. 11. 2006 12:32

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: POSILOVNA

Jo vidiš, to jsem přehlídla... Já jsem ale hrozně nerozhodná a navíc už chodím na ten aerobik. Moc díky za nabídku, určitě o tom budu uvažovat a třeba se ještě rozhoupu :-)

Není tady

 

#15 16. 11. 2006 12:35

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: POSILOVNA

Klidně se ozvi kdykoliv. Já chodím často a klidně bych ti ukázala, co a jak. smile

Není tady

 

#16 16. 11. 2006 15:50

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: POSILOVNA

Veranna napsal(a):

Ahoj,
já jsem chodila v Plzni do posilky, ale jen "pro ženský" - Dámský fitness, kdysi dávno se to jmenovalo Motýlí klub, bylo to v prostorách staréh skökolské ttělcvičny a já jsem se vždycky musela smát, když jsem si představila, jak se jako ten "motýl" po hodině cvičení nas trojích plahočím po schodech dolů... No nic, ale máte taky ten problém, že nemůžete cvičit s chlapama? Mě se nejvíc líbilo, když jsem tam byla sama anebo jen s pár ženskejma, ale nechtělo se mi koukat na spocený chlapy, jak zvedaj 50kg činku a pak bych přišla já a sundala si to potupně na 20kg... Buď jak buď teď to koupil asi novej majitel a už tam nechodím, přešla jsem na aerobik a posilování. Vždycky jsem aerobik odsuzovala jako módní vlnu, ale te´d mi to docela chytlo... stárnu???

Tak to já mám naopak. Mě se s chlapama cvičí náramně dobře lol, aspoň je na co koukat lol. Já bych zase byla radši, kdyby tam nechodily žádný ženský - zabírají mi stroje lol.

Není tady

 

#17 19. 11. 2006 21:49

Petra Jandová
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: POSILOVNA

Zdravím Vás a chválím za bezva rady ohledně posilovny! Je pravda, že ze začátku se nehubne ale nabírá se svalová hmota. Je třeba vydržet. Tělo se zformuje a postava vypadá úplně jinak. Samozřejmě nic není zadarmo, nezbývá tedy hlídat i jídelníček. Alespoň trochu:).

Ke kruhovému tréningu - já si pod pojmem kruháč představím aerobní lekci ve fitness centru, kde instruktor po úvodním zahřátí připraví různá stanoviště podle počtu klientů. Následně všichni posilují na svém stanovišti určitý čas. Po jeho uplynutí se stanoviště střídá. Těmito lekcemi lze trénovat sílu i rychlost. Ale je určitě možná i Vaše verze.
Pěkný den,
Petra Jandová

Není tady

 

#18 24. 11. 2006 22:56

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: POSILOVNA

Ahojky, take se odhodlavam k chozeni do posilky, ale sama, kamosky nemuzou. Chystam se do damske a na prvni hodinu bych chtela trenerku, protoze tam nikoho neznam kdo by mi to ukazal a ja jsem v posilce nikdy nebyla. Sice to neco stoji (350,-), ale zase je to lepsi nez delat neco spatne, ze jo? Pristi tyden, jestli seberu odvahu, tam zajdu! Snad to bude o.k.! At vam posilovani jde samo :-)

Není tady

 

#19 24. 11. 2006 23:17

Petra Jandová
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: POSILOVNA

Allice, zdravím Vás!

Osobní trenér je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat! Poradí Vám, jak správně cvičit, případně se s ním můžete domluvit na sestavení jídelníčku. Jen si nezapomeňte správně vybrat, musí být dostatečně kvalifikovaný. Nebojte se zeptat, kde se školil či jakou má praxi. Většina center má vystavené profily svých trenérů a instruktorů.

Posiovně zdar:)!

Petra Jandová

Není tady

 

#20 24. 11. 2006 23:49

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: POSILOVNA

Petra Jandová napsal(a):

Allice, zdravím Vás!

Osobní trenér je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat! Poradí Vám, jak správně cvičit, případně se s ním můžete domluvit na sestavení jídelníčku. Jen si nezapomeňte správně vybrat, musí být dostatečně kvalifikovaný. Nebojte se zeptat, kde se školil či jakou má praxi. Většina center má vystavené profily svých trenérů a instruktorů.

Posiovně zdar:)!

Petra Jandová

děkuji smile, pristi tyden tam vyrazim!

Není tady

 

#21 25. 11. 2006 15:51

Petra Jandová
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: POSILOVNA

Určitě vyražte! A dejte pak vědět pocity:)

Není tady

 

#22 30. 11. 2006 17:42

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: POSILOVNA

Dnes jsem byla poprve v posilce s trenerem a bylo to super. Urcite budu chodit dal!

Není tady

 

#23 3. 12. 2006 19:15

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: POSILOVNA

Ahoj není tady někdo kdo mě vezme do posilovny v Ústí n.Labem?Máme tady taky jen pro ženy ale já tady nikoho neznám. dzifdayly@seznam.cz

Není tady

 

#24 3. 12. 2006 21:15

Petra Jandová
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: POSILOVNA

Allice,

jsem ráda, že jsi s osobním trenérem spokojená! Jen tak dál!smile

Pěkný večer,

Petra Jandová

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů