Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 11. 2006 19:30

fiona1
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 222

věřit nebo nevěřit

Stala se mi taková věc, do práce za mnou přišla ženská (sousedka z bývalého badliště) s tím, že ji můj manžel navštěvuje od té doby, co jsme se odtěhovali.Prý se naposledy i intimně stýkali.Ho jsem se ptala a prý to není pravda, potkal ji párkrát v hospodě či jinde a zalichotil jí.Tak nevím, podvádí mě nebo ne?
říkám si, proč by to ta ženská dělala, že mi to přišla říct, je aspoň o 10 let starší než já a na pohled nic moc.Nechápu to.Proč on by to dělal?Musím přiznat, že ženy se mu líbí a je nad míru společenský.Ale semínko nedůvěry bylo zaseto....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10051;34/st/20081224/k/ee68/preg.png

Není tady

 

#2 8. 11. 2006 19:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: věřit nebo nevěřit

Nikto okrem nich dvoch ti nepovie, aká je pravda, a keďže ani oni dvaja sa v tom nezhodnú, je to ešte horšie... Ale ty sa vykašli na pravdu, a skús sa spýta sama seba, aký je vᚠvzah s manželom v poslednom čase, či sa niečo nezmenilo, či voči tebe neochladol... ak nie, tak nič nerieš a užívaj si vzah. Ver mi, aj tak nič neovplyvníš, a akonáhle sa začneš zhrýza pochybnosami, už sa ich nezbavíš. Nenechaj sa vtiahnu do toho pekelného začarovaného kruhu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 8. 11. 2006 19:51

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: věřit nebo nevěřit

fiona, si dos málo o vás napísala  rodna , a predchádzalo tomu niečo ?

Není tady

 

#4 8. 11. 2006 20:20

fiona1
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 5. 2006
Příspěvky: 222

Re: věřit nebo nevěřit

No jsme spolu asi 10let, 1dítko, trochu jsme se možná odcizili kvůli práci, směnám a tak,Já si zvykla plánovat svůj volný čas s prckem sama, páč byl věčně v práci, odpolení, noční atak...Sex samo taky v menší frekvenci ale dle mého NA TO nikdy moc nebyl.Byl vždycky víc společenský než já, rád lichotil i kamarádkám, i když mi to někdy vadilo, snažila jsem se to vždy zlehčit a brát jako legraci, rád si i plácnul a já to vždy omlovala, ale přišlo mi, že není ten typ co zahýbá, fakt ne.
Moc málo mi řekl, že mě miluje, spíš, že mě má rád, byl takový citově chladnější, ale člověk si zvykne, jinak jsme docela mladí 31 a 35let.
Nevím co dál napsat, ale když ta dotyčná přišla bylo mi to k smíchu, já jsem jí to prostě nevěřila, je tak o 10let starší a taková nic moc....postupem času jak o tom přemýšlím mě to dost bere a už mu tak nevěřím.nevím...
Nijak se nezměnil, problémy trochu byly jako všude....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10051;34/st/20081224/k/ee68/preg.png

Není tady

 

#5 9. 11. 2006 6:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: věřit nebo nevěřit

Fiono a nechce tě sousedka jenom naštvat? Kdoví, co jsi jí kdy "provedla", co ona považuje za příkoří, které musí pomstít. Třeba jsi babu jenom předběhla v samošce http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png a ona to nezkousla, co víš. Nebo je to prostě povaha, která s potěšením dělá lidem potíže. Dovede si představit, jak tě to bude trápit, jak budeš přemýšlet "co kdyby" a má z toho radost.
Jo, červíček vrtá, neřád, tak ho zašlápni. Pokud je doma všechno v pořádku, aspoň tom běžném (jasně, že problémy má každý), tak o tom nedumej. Pravdu se stejně nedozvíš, leda bys je načapala "při tom", protože povídat si může každý co chce. Prostě to ber tak, že ti sousedka chtěla z nějakého, by iracionálního, důvodu ublížit, nebo manželovi, nebo celé rodině a neřeš to.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 9. 11. 2006 8:03

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: věřit nebo nevěřit

Sousedka se asi chtěla malinko před tebou vytáhnout, že ti brousí  mužíka....no takové věci se snaží obvykle jedinci tajit....tak nevím, jak to ta baba myslela...Tak jí snad příště popřej , a si ho užije, ale vrátí včas....jo, a a ho před odchodem nakrmí, to že se dělá....

Hlavně se tím netrap, baba má jistě nějaký záměr, proč zasít semínko nedůvěry, a pak se bude v koutku smát, jak se jí to povedlo....
Doma normálně komunikuj, hlavně se k tomu zbytečně nevracej, ani ve svých myšlenkách...protože fakt může kdokoliv říct cokoliv...ostatně, že se baba nebála, že ji rozbiješ hubu?

Není tady

 

#7 9. 11. 2006 8:39

d2dagmar
♥♥♥----
Místo: Morava
Registrovaný: 12. 8. 2006
Příspěvky: 148

Re: věřit nebo nevěřit

Fiono,ty myslíš,že kdyby to byla pravda,že by ti to jako přišla oznámit?Nebo se jen pochlubit?Asi bych to nechala na muži a  se k tomu vyjádří a zeptá se jí co ji k takovým řečem vede.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů