Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 11. 2006 18:37

bubina
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2006
Příspěvky: 19

padajuce vlasy

ahojte
neviete niekto poradit ucinny prostriedok proti padaniu vlasov?
trapi ma uz od aprila, mala som krasne huste vlasy a vtedy mi z nicoho nic zacali vypadavat vo velkom mnozstve... teraz ich mam riedke a slabe a vobec netusim preco sad v lekarni mi poradili tabletky, brala som ich poctivo, ale nepomohlo to. takisto som vyskusala nejake sampony z avonu (uz si nespominam na nazvy) ale takisto nic...
Ak by ste mali nejake osvedcene metody, prosim napiste smile Dakujem


Take chances and never have regrets.

Není tady

 

#2 5. 11. 2006 18:41

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: padajuce vlasy

Bubino, teď jsem ti psala na Pavlač smile. Ty vlasy můžou vypadávat i tím stresem, který teď zažíváš. Ale samozřejmě můžou, i nemusí.

Není tady

 

#3 5. 11. 2006 19:28

bubina
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2006
Příspěvky: 19

Re: padajuce vlasy

no lenze ja mam ten problem uz vyse polroka, tak si nemyslim, ze to bude z toho...


Take chances and never have regrets.

Není tady

 

#4 5. 11. 2006 19:37

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: padajuce vlasy

Aha, tak pokud je to delší dobu, potom to může být třeba i dědičné, to mi teda řekla dr. Jinak to podle mě může být životosprávou, ale i zhoršeným živ. prostředím, všechno na člověka nějak působí a někde se projeví. Mi jednu dobu vlasy padaly hodně, teď už míň, denně jich prý vypadne kolem 100, myslím.

Není tady

 

#5 6. 11. 2006 7:51

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: padajuce vlasy

Vyzkoušela jsi už nějaké babské recepty ? Já jsem si teď o víkendu na padání vlasů zkusila udělat zabála z jednoho vymačkaného citronu (ten je dobrý na blond vlasy),2 lžiček medu a 1 lžičky olivového oleje.Nanesla na vlasy a zabalila do ručníku nechala působit asi 2 hodiny. Také je dobrý výluh z lopuchu a tmavé vlasy bych přelila vývarem z kopřiv (jednou jsem to zkusila na své blond a měly zelený nádech smile )


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#6 16. 11. 2006 8:50

mykiška
♥------
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 23

Re: padajuce vlasy

Mě jeden čas taky hrozně padaly vlasy, byla jsem už z toho zoufalá - pomohl mi nakonec REVALID (koupíš v lékárně) a NOPALIN (dá se objednat na www.empatia.cz), je tam i poradna, kam můžeš napsat svůj problém a oni ti za pár dní doporučí co s tím...Mě osobně to moc pomohlo, ale je to na delší dobu - brala jsem to skoro půl roku. Problém byl uvnitř - zanesený organismus, špatné vstřebávání vitamínů a celková vyčerpanost. Tohle šampon nikdy nespraví!

Není tady

 

#7 19. 11. 2006 8:34

lucrezia
♥♥-----
Místo: Kanada
Registrovaný: 8. 5. 2006
Příspěvky: 54

Re: padajuce vlasy

Stratu vlasov sposobuje nedostatok zeleza, zinku, nefungujuca stitna zlaza, hormonalne zmeny, antikoncepcia.

Není tady

 

#8 23. 11. 2006 13:00

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: padajuce vlasy

Přidávám se k Revalidu. Vypadala mi snad polovina vlasů, asi kvůli barvení. Beru ho teď třetí týden a řekla bych že vlasy padaj o hodně míň a hlavně začínají být nějak pevnější. Tak mám hned lepší náladu, investuju do toho další peníze abych dodržela 3 měsíční kůru a snad to bude jen a jen lepší. Paní v lékárně mi řekla, že jestli nepomůže Revalid, pak už je to případ pro lékaře. Taky mi pomohly zábaly z olivového oleje a maska Gliskur - to spíš jen na lesk a příjemnější vlasy na dotek.

Není tady

 

#9 8. 3. 2007 20:22

mykiška
♥------
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 23

Re: padajuce vlasy

Taky se mi hodně zlepšily vlasy co jsem přešla z chemických barev na Hennu. Je sice pravda, že se hůř nanáší a taky zrovna moc nevoní..., ale jelikož se nechává působit na hlavě několik hodin, tak působí vlastně i jako maska (obsahuje jen přírodní látky, byliny apod.). Ale chce to používat tu nejkvalitnější francouzskou. Doporučuju všem co mají jemné vlasy, hrozně se vylepšila kvalita, rychleji rostou a nemastí se tak. Chemické barvy mi hodně vysoušely konce a u hlavy se naopak mastily a celkově byly slabé a létavé.

Není tady

 

#10 8. 3. 2007 20:37

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: padajuce vlasy

Prosím nerostou z toho Revalidu taky víc chlupy??? Protože to bych teda nechtěla, i tak jich mám dost a hustejch! Narozdíl od vlasů...dumbom


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#11 9. 3. 2007 0:33

Buba 1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 7. 2006
Příspěvky: 297

Re: padajuce vlasy

Nemas kvasinky? Aj to moze byt pricinou.....

Není tady

 

#12 9. 3. 2007 7:59

kato
♥------
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 5

Re: padajuce vlasy

Tiez som pouzivala Revalid, je celkom dobry a nemusis sa bat, chlpy z toho nerastu. Ale v mojom pripade to vypadavanie vlasov bolo kvoli stitnej zlaze. Teraz sa na nu beriem lieky a vlasy nevypadavaju.

Není tady

 

#13 9. 3. 2007 11:38

Marilyn
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 119

Re: padajuce vlasy

bubina napsal(a):

ahojte
neviete niekto poradit ucinny prostriedok proti padaniu vlasov?
trapi ma uz od aprila, mala som krasne huste vlasy a vtedy mi z nicoho nic zacali vypadavat vo velkom mnozstve... teraz ich mam riedke a slabe a vobec netusim preco sad v lekarni mi poradili tabletky, brala som ich poctivo, ale nepomohlo to. takisto som vyskusala nejake sampony z avonu (uz si nespominam na nazvy) ale takisto nic...
Ak by ste mali nejake osvedcene metody, prosim napiste smile Dakujem

A byla jsi s tím u lékaře? Asi by to nejdřív chtělo odhalit příčinu...

Není tady

 

#14 10. 3. 2007 15:42

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: padajuce vlasy

...i nějaká infekce v těle může způsobit velkou ztrátu vlasů /borelie,chlamydie,yersenie, ale i jiné/

Není tady

 

#15 21. 3. 2007 19:11

italy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 34

Re: padajuce vlasy

Bubi, navsteva odbornika! Jednoznacne! Ja som mala hodne stresu v parci plus spatna strava. Pomohol mi Alpicort F /na predpis/ a SelZink.

Není tady

 

#16 21. 3. 2007 21:03

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: padajuce vlasy

Byly cas, kdy me taky vypadavaly vlasy. Pak jsem vymelnila sampon za jiny, ted pouzivam Fruktis a vlasy uz nepadaji. fuckyou

Není tady

 

#17 21. 3. 2007 21:37

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: padajuce vlasy

vypadávání vlasů může být při stresu - špatný psychický stav, nemoc, ale i ročním obdobím, málo vitamínů, barvení vlasů atd. je toho spousta. Mě padaly vlasy když jsem byla hodně ve stresu a užívala léky... to byl mazec hmm Ale už je to o.k. Šampon je dobrý od Loreal, mě pomáhátummenupp


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#18 22. 3. 2007 8:05

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: padajuce vlasy

Lichořeřišnice-kapky, na pití.

Není tady

 

#19 25. 3. 2007 15:40

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: padajuce vlasy

Na padání vlasů mi pomohl Biohar. Jo a když mᚠstres, tak vlasy začnou padat s tak tříměsíčním zpožděním.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů