Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 4. 11. 2006 18:31

Lala
♥♥-----

Pilates cvičení

K me postave - merim 176 cm a vazim 57 kg, ale presto mi trapi sirsi bohy a hyzde. Nekdo mi doporucil cviky pomoci Pilates (kazety nebo DVD pro zacatecniky), ale predevsim se chci zeptat, zda uz mel nekdo moznost toto vyzkouset a zda to opravdu pomaha.. Dekuji

Není tady

#2 4. 11. 2006 23:28

Bezda
♥------
Místo: okr.Rychnov.n.Kn.

Re: Pilates cvičení

Ahojky, mám to doma na DVD,ale jsem hrozná!Ještě jsem to neviděla. Slyšela jsem ale dost názorů, že to pomáhá. Tak to zkus a uvidíš.Když nic jiného, tak si posílíš svaly. Vytrvej..........

Není tady

#3 5. 11. 2006 20:05

mafy
♥♥♥----
Místo: JIŽNÍ ČECHY

Lala napsal(a):

K me postave - merim 176 cm a vazim 57 kg, ale presto mi trapi sirsi bohy a hyzde. Nekdo mi doporucil cviky pomoci Pilates (kazety nebo DVD pro zacatecniky), ale predevsim se chci zeptat, zda uz mel nekdo moznost toto vyzkouset a zda to opravdu pomaha.. Dekuji

Ahoj, Tys mi psala e-mail, vid? Ja mam:
Pilates technika pro zacatecniky a mirne pokrocile od Mgr. Renaty Sabongui..
Pustila jsem si to jen jednou, je to tam sice pekne vysvetlovano, ale ja mam radeji neco rychlejsiho..
Takze se klidne ozvi a domluvime se na cene..
Mafy cool

Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra mᚠvolno! cool
Čemukoliv se učís, učíš se pro sebe.. albert

Není tady

#4 5. 11. 2006 20:27

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

Holky pak písněte jestli to pomáhá když se to poctivě cvičí big_smile jsem fakt líná styrka tak nechci jít do něčeho co nemá zaručený účinek lol

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

#5 5. 11. 2006 20:40

ewe
♥♥-----

Já jsem chodila cvičit Pilates k cvičitelce, je to docela dobrý, náročný, pomalý. Ale pokud to má mít nějaký účinek, tak se to musí cvičit denně. Jo a taky nám tam tenkrát řekli, že a si určitě nekupujem kazety, protože na těch je nějaká jiná verze, která Ti spíš ublíží než pomůže, že to tam není úplně dobře vysvětleno a že bysme z toho mohli mít problémy se zádama. Tolik jen moje zkušenost.

Není tady

#6 6. 11. 2006 11:20

sylva
♥♥-----

Chodím na pilates již druhý rok.Cvičení je posilování svalů,které se jiným cvičením neposilují.V žádném případě to není o hubnutí,ale o formování postavy/samozřejmě jen do určité míry-příroda je holt příroda/,zlepšení držení těla a posilování správného dýchání.Původně to bylo rehabilitační cvičení a v základě to tak zůstalo,ikdyž pokud chodíte k cvičitelce,která má atest,tak zjistíte,že je to o životním stylu.Určitě je lepší chodit alespoň ze začátku do skupiny,protože aby bylo cvičení účinné,tak je potřeba cviky a býchání zvládnou velmi dobře a to bez opravy a dohledu cvičitelky nelze.Takže začátečníkům bych doporučovala začít u opravdu atestovené cvičitelky-měla by to být skupina maximálně 6-8 lidí,cvičit stačí 2x1h týdně,nebo udržování naučeného 20min denně.Pokud se člověk dostane do správného rozpoložení,tak mu cvičení chybí a není problém se přinutit cvičit i doma. V opravdu dobrých studiích se cvičí i s kruhy pilates,které jsou při posilování opravdu makačka. Na závěr upozorňuji,že nic nemá zaručený účinek,ale pokud to člověk nezkusí,tak neví.Tak do toho.....

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí