Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 11. 2006 23:08

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Mám za ní jít?

Čekám miminko a jsem na to sama.Přítel mě opusti po 9 letech vztahu, byla jsem dva měsíce těhotná. S jeho maminkou(vlastně skoro tchýně)jsem vždycky měla hezký vztah a proto přemýšlím, jestli za ní mám jít.Nebo proč nepříjde ona?Když už moje dítě nebude mít tátu, mohlo by mít aspoň babičku.Šli by jste za ní?Nebo jak to mám udělat?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#2 2. 11. 2006 5:49

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Mám za ní jít?

Záleží, jestli o tom ví, že bude mít vnouče.....já, pokud bych měla s ní pěkný vztah, tak bych šla a uvidíš, jak se k tomu postaví....

Není tady

 

#3 2. 11. 2006 6:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mám za ní jít?

Vendoo - a skorotchýně o tom miminku ví? Třeba jí to syn ani neřekl, proto nepřijde. Co kdybys jí pozvala třeba na kafe do kavárny. (To je neutrální prostředí, kdyby nedejbože zapomněla na vᚠhezký vztah a chtěla vyvádět, na veřejnosti je to přece jen horší. Navíc můžeš kdykoli odejít, doma je to horší.) No a u kafe a dortíku řekni "hele, co jsem si koupila" a vybal nějaký moc hezký kousek miminkovského oblečení... Uvidíš, jak zareaguje a podle toho můžeš pokračovat dál. Pokud není úplná potvora, tak by jí očekávání nového človíčka mělo naladit spíš naměkko jako každou normální ženskou.
Dej vědět, jak jsi dopadla, držím palečky.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#4 2. 11. 2006 7:15

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Mám za ní jít?

Ani nemusím odpovídat, napsala bych to samé, co helena.
Mně, jako potencionální babičce by určitě vadilo, že nevím (nedozvím), že budu mít vnouče (i přes rozchod mého syna s přítelkyní)!

Není tady

 

#5 2. 11. 2006 8:29

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Mám za ní jít?

Ahoj, nechci být jako přílišný rejpal, ale podíveme se na to z druhé strany: není to jen nějaká latentní či podvědomá snaha dostat přítele zpět k sobě?  Že třeba skoro-babička na něj přitlačí a že se s ním budeš pořád dál vídat, a chce nebo ne? Je to krutý, co říkám, ale pokud jste se jen trochu rozešli s přítelem v dobrém n. alespoň bez "itálie", tak bych o tom nejdřív promluvila s ním. Btw., nějak jsem nepochopila, jestli on sám tom těhotenství ví... A pokud ano, tak bych se zeptala, jaký na to má názor, když to řekneš jeho mamině. Ale to všechno jen pokud byl těch 9 let relativně normální a pokud jste se rozešli v klidu. Říkejte si tomu alibismus, ale furt lepší, než abys měla pověst stíhačky. Navíc, věř, že boží mlýny melou si ce pomalu, ale melou, takže na něj taky dojde a ty si možná dřív nebo pozdějc najdeš někoho jiného, komu tvůj stav vadit nebude a kdo nějakou tu "babičku" taky bude mít wink
Držím palce!

Není tady

 

#6 2. 11. 2006 8:50

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Mám za ní jít?

Veranno, nesouhlasím. Neznamená, že když je přítel hajzlík (a to je, když spolu byli tolik let a při tak důležitém oznámení, jako je dítě, zdrhne) nebude mít dítě prarodiče! Já bych v této situaci myslela opravdu jen a jen na to mimčo, které se má narodit.

Není tady

 

#7 2. 11. 2006 10:28

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Mám za ní jít?

Káča napsal(a):

Neznamená, že když je přítel hajzlík (a to je, když spolu byli tolik let a při tak důležitém oznámení, jako je dítě, zdrhne) nebude mít dítě prarodiče! Já bych v této situaci myslela opravdu jen a jen na to mimčo, které se má narodit.

Ale to právě nevíme - tedy možná si sedím na vedení, ale já jsem pochopila, že to Vendiin přítel možná ani neví. Navíc, pokud už vztah šel do háje, tak to ani miminko nezachrání. je to strašná situace, ale pořád si myslím, že pokud to ten chlap neví, tak by to měl vědět a měl by i vědět, že to bude vědět jeho maminka. Určitě je fajn, aby miminko mělo prarodiče, ale ne za těch okolností, kdy se k němu třeba táta nebude hlásit nebo kdy by hrozil nějaký psychický nátlak. Nevím nevím...je to smutnýsad

Není tady

 

#8 2. 11. 2006 11:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mám za ní jít?

Já myslím, že Vendaa se nesnaží o záchranu vztahu, ale když už "tatínek" zdrhnul, chtěla by pro toho mrňouse někoho jiného blízkého. Nepíše, jak to má se svými rodiči, takže je možné, že skorotchýně bude jediná babička. A babičky jsou potřeba - už třeba jenom proto, abychom ty malý rozmazlovaly...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 2. 11. 2006 11:46

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Mám za ní jít?

helena napsal(a):

Já myslím, že Vendaa se nesnaží o záchranu vztahu, ale když už "tatínek" zdrhnul, chtěla by pro toho mrňouse někoho jiného blízkého. Nepíše, jak to má se svými rodiči, takže je možné, že skorotchýně bude jediná babička. ...

Hmmm, to mᚠpravdu, to jsem nezvážila:/

Není tady

 

#10 2. 11. 2006 14:20

1Barbora
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 7. 2006
Příspěvky: 393

Re: Mám za ní jít?

Budoucí tatínek jistě ví, že bude otcem, to by asi jinak Vendaa nezvažovala kontaktovat babičku, která to ale vědět opravdu nemusí. Určitě se jí ozvi! Nic horšího než, že Tě pošle do háje se stát nemůže a naopak je velká šance, že Tvé mimčo bude mít milující babičku. A až narazíš na nového tatínka s novou babičkou tak bude jen o jednu bohatší. Moje dcera získala s mým mužem taky další babičku a dědu a je za ně móóóc ráda. big_smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;41/st/20010111/n/Natalie/k/2bd2/age.png
http://www.forumticker.net/tickers/oobic0u40rxvt9ol.png

Není tady

 

#11 5. 11. 2006 0:15

Simona Janoušková
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 398

Re: Mám za ní jít?

Já jsem bývalou skoro tchýni párkrát kontaktovala. Naposledy i s dítětem, kdy jsem šla kolem pojišovny, kde pracuje, jsem se za ní stavila. Ona vypadala potěšeně, že vidí po roce vnouče, dala mu fixy, ale to je tak všechno. Říkala jsem ji, že mi může třeba zavolat a přijet na návštěvu, ale nikdy to neudělala. Taky ve mě hlodá, jestli mám s ní dál udržovat kontakt jako-by náhodnými návštěvami v pojišovně, nebo se na ni úplně vyprdnout.
Vendoo, určitě babičku kontaktuj, měla si s ní hezký vztah, tak to má smysl. Ona třeba čeká na tvůj první krok.
Já jsem s tou svojí skoro tchýní neměla nikdy žádný vztah. O to jednodušší je pro ní na vnouče se vyprdnout stejně jako její syn.

Není tady

 

#12 6. 11. 2006 20:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Mám za ní jít?

Já bych nastávající babičku také zkontaktovala - buď zaujme k nastávajícímu vnoučeti vstřícný postoj, nebo ne. Rozhodně bych ale existenci vnoučete nezamlčovala. Může se stát, že babička podá kdykoliv místo otce pomocnou ruku, což je v případě svobodné maminky víc než potřeba.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#13 7. 11. 2006 8:16

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Mám za ní jít?

Já bych rozhodně skorotchýni kontaktovala. Ona za chování svoho syna nemůže a to děátko bude taky její krev. Já osobně bych svého vnoučka, kterého zatím nemám, chtěla vidět a pomáhat jeho matce v její těžké situaci a dítě prarodiče také potřebuje. Vzala bych ho/jí třeba do ZOO, do divadélka,aby si jeho maminka mohla někdy odpočinout, jít se třeba pobavit, četla s ním pohádky apod... Ale vztahy a emoce jsou u lidí různé... Může to vyjít a nemusí. Mám 20ti letého syna a kdybych se ocitla v podobné situaci z "druhé strany" , pomocnou ruku bych podala.

Není tady

 

#14 8. 11. 2006 17:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mám za ní jít?

Veranna napsal(a):

Káča napsal(a):

Neznamená, že když je přítel hajzlík (a to je, když spolu byli tolik let a při tak důležitém oznámení, jako je dítě, zdrhne) nebude mít dítě prarodiče! Já bych v této situaci myslela opravdu jen a jen na to mimčo, které se má narodit.

Ale to právě nevíme - tedy možná si sedím na vedení, ale já jsem pochopila, že to Vendiin přítel možná ani neví. Navíc, pokud už vztah šel do háje, tak to ani miminko nezachrání. je to strašná situace, ale pořád si myslím, že pokud to ten chlap neví, tak by to měl vědět a měl by i vědět, že to bude vědět jeho maminka. Určitě je fajn, aby miminko mělo prarodiče, ale ne za těch okolností, kdy se k němu třeba táta nebude hlásit nebo kdy by hrozil nějaký psychický nátlak. Nevím nevím...je to smutnýsad

Bratranec má hrozný vzah s matkou svojej prvorodenej dcéry(medzitým sa oženil a má syna), a to z viny oboch, sú to dve tvrdohlavé mulice, ktoré mali diea ešte nezrelé, ale tete na malej záleží, chodí za ňou občas na návštevy, chcela ju vzia k moru(to ale matka dieaa zatrhla) a už ju aj vzala k sebe domov, kde ale býva aj bratranec. Je dos zlé, keď diea dopláca na sebeckos a tvrdohlavos rodiča a/alebo rodičov, ale ak má kvôli tomu prís aj o ďalších príbuzných... - to nie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#15 8. 11. 2006 22:05

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Mám za ní jít?

Selima: co jsou to mulice??? Tipuji oslice:)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#16 8. 11. 2006 22:07

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Mám za ní jít?

Oslice-samice osla:-)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#17 15. 11. 2006 16:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mám za ní jít?

Kiara napsal(a):

Selima: co jsou to mulice??? Tipuji oslice:)

Mulice sú ženské krížence koňa a osla, ktoré sa nemôžu ďalej rozmnožova práve preto, že sú vlastne výsledkom párenia dvoch rozdielnych živ. druhov. Vraj majú horšie vlastnosti z oboch...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 21. 11. 2006 7:21

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Mám za ní jít?

Myslím, že by to měla vědět, je jen na ní, jak se k tomu postaví, ale pokud to neuděláš, mohla by jsi připravit svoje dítě o skvělou babičku, o svoji krev.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#19 21. 11. 2006 8:14

Jesi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 421

Re: Mám za ní jít?

Mého manžela bratranec měl dívku, která s ním otěhotněla, ale on si to odmítal připustit, že dítě je jeho, prostě se na ní vykašlal. Né tak ale jeho mamka, která si vnučku od mala bere , má ji moc ráda a nikdy nezapochybovala o tom, že by nebyla jeho. Po čase se sice bratranec s tou dívkou dali dohromady, ale neklape jim to,  už několikrát šli od sebe, pak se k sobě vrátili....  Ale Anetka má skvělou babičku a nejen ji, i zbytek rodiny ji má¨moc rád, malá přeci nemůže za to, že si rodiče nerozumějí.

Není tady

 

#20 26. 11. 2006 23:47

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: Mám za ní jít?

Bydlím na malém městě a ona o tom ví, že čekám s jejím synem miminko. Párkrát jsme se potkaly, chovala se mile, ptala se, kdy se děátko narodí,ale nic víc.Vypozorovala jsem, že je taková nervozní a nejistá a asi to bude tím, že se za svýho syna stydí(třeba taky né, nevím,ale tak mi to přišlo).On je dospělej a nemůže ho přece nutit, aby se mnou zůstal, takže jí chápu. Ale je mi divný, že když ví, že jsem těhotná a ví, kde bydlím-říkám si, proč nepříjde. Zkusím tedy udělat první krok a zajdu za ní a pozvu ji. Tak mi držte palečky a děkuju všem za názory a rady. V.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#21 26. 11. 2006 23:55

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: Mám za ní jít?

Veranno,
nechci tím dostat přítele zpátky. Už bych ho snad ani nechtěla za to, co mi udělal. Nejdřív, že si pořídíme dítě a po 2 měsících se sebral a odešel..a věděl o tom, že jsem těhotná moc dobře!Prostě se zbláznil do mladý holky a nebyla s ním v tu chvíli řeč, nic ho nezajímalo a šel si za svým.
A proto přemýšlím nad tím, že když už moje dítě nebude mít tátu(dosud nejeví zájem a je stále s tou mladinkou holčinou), tak by mohlo mít aspoň tu babičku.
Jak píšeš o božích mlýnech, tak na ty já taky veřím.Ale nepřeju mu nic špatnýho, on už se přece potrestal sám tím, že se dobrovolně vzdal svého dítěte, no nemám pravdu?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#22 27. 11. 2006 6:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mám za ní jít?

Vendo - pokud se potkáváte a ona se chová přátelsky, není důvod, proč za ní nejít. Co ty víš - třeba se trápí zrovna tak jako ty a neví, jestli by za tebou měla jít, nebo se stydí, netroufá si, nechce tě jako těhulku trápit, má strach, jestli kvůli jejímu synovi nezavrhneš i jí... a v duchu se třeba na vnoučátko těší. Píšeš, že zná situaci - kdyby měla nějaké výhrady, asi by se s tebou nebavila a nevyptávala se, spíš by tě buď přehlížela, v horším případě se zlobila na tebe. Možná je jí to trapnější, než tobě. Nakonec, co se může stát? Nejvýš ti řekne, že se s vámi stýkat nechce - ale to se nedozvíš, dokud si s ní nepopovídáš. Tak to udělej.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 27. 11. 2006 10:44

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Mám za ní jít?

Vendaa napsal(a):

Čekám miminko a jsem na to sama.Přítel mě opusti po 9 letech vztahu, byla jsem dva měsíce těhotná. S jeho maminkou(vlastně skoro tchýně)jsem vždycky měla hezký vztah a proto přemýšlím, jestli za ní mám jít.Nebo proč nepříjde ona?Když už moje dítě nebude mít tátu, mohlo by mít aspoň babičku.Šli by jste za ní?Nebo jak to mám udělat?

Jasně, kontaktuj jí. S ní jsi se přece nerozešla. Dítě potřebuje babičku a naopak. Pokud jste spolu dobře vycházely, nevidím v tom žádnej problém. Vím, jaký je to vyrůstat bez babiček a dědečků.
Ty budeš mít podporu a pomoc, dítě babičku.....smile
Hodně štěstí  smilehjarta

Není tady

 

#24 13. 12. 2006 23:22

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: Mám za ní jít?

Konečně jsem sebrala odvahu a zašla za ní.Dobu jsme si povídali o mém těhotenství a pak jsem se jí zeptala: když nebude mít moje dítě tátu, bude mít aspoň babičku? Bude! Stály jsme pak naproti sobě a obě dvě brečely.Navrhla jsem jí, že se může kdykoliv stavit. Jsem ráda, že jsem to udělala a jsem zvědavá, jak se vše bude dál vyvíjet. A Vám děkuju za postrčení!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#25 14. 12. 2006 6:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mám za ní jít?

Vendoo, to je fajn, že se to povedlo [img]http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png[img]. Přeju tobě i babičce hodně radosti z miminka.  [img]http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png[img]


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů