Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 11. 2006 15:05

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Atopický ekzém

Přítel tím taky trpí od malička, když se narodil, byl celej osypanej a potom měl fleky na předloktí a všude kde se to potí. Ani nevim jestli mu to něčím mazali, ale ještě dneska (je mu 27) mě v noci vzbudí jak má ruce nahoru a drbe se ve spánku. A když vyleze ze sprchy je celej flekatej a do půl hoďky to zmizí. Proto nemůžeme ani nikam do bazénu nebo rybníka..

Peko Kačce se taky udělala vyrážka na prdýlce, spíš pupínky a pořád přibývali. A bylo to vlhčenýma ubrouskama. Když jsem je vyměnila, tak to jako zázrakem zmizelo.


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#27 15. 2. 2007 7:58

sunflower
♥♥♥♥---
Místo: Jihlavsky kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 308

Re: Atopický ekzém

Ahojky,
jak se pozná atopický ekzém? Je spíše suchý nebo mokvající? My máme jakoby suchá místečka zarudlá, se žlutýma stroupečkama na hrudníčku a trochu na kolínkách a taky se nám dělají žluté stroupky ve vlasech.... doktorka nám na to napsala excipial krém na promašování a do koupele Oilatum roztok.....
Ale teď je to pár dní se mu to na hrudníčku trochu zhoršilo, tak zkouším úplně přestat používat avivហ- jen prací prášek Lovela. A taky budeme koupat jednou za 3 dny a uvidíme. Zatím se mi nechce běhat po doktorech azkoušet jednu mastičku za druhou.....


[

Není tady

 

#28 15. 2. 2007 8:29

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Atopický ekzém

Sunflower, exém u mého malého probíhá v několika stádiích. Nejdřív mu kůže zrudne a to si ji hodně škrábe a pak je spíš suchá, po ránu není tak červená a do večera zase červená je. To co popisuješ asi exém je.
Ve vláskách je to seborreatická dermatitita. Je celkem neškodná, stačí občas promastit hlavičku olivovým olejem a pak vyčesat hustým hřebínkem (tak jsme to odstraňovali my). Ne najednou, přes fontanelu jsem se bála.
Lovelu bez aviváže používáme taky.
Juráška kojis? Pokud ano, zkus vynechat klasické alergeny ve své stravě, hlavně kravské mlíko.
Jestli už je na UM, tak může pomoci když změníš značku na Nutrilon Pepti, ale to předepisuje i lékař, jinak je to dost drahá záležitost.

Není tady

 

#29 15. 2. 2007 8:45

Monika76
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 1. 2007
Příspěvky: 1631

Re: Atopický ekzém

Já měla dceru do 1 roku alergickou na kravské mlélo a tudíž musela jíst Nutrilon (asi Pepti, to už si nepamatuju, přecejen už to je 7 let). Jen chci poradit, že jsem si u své pojišovny (ZP Ministerstva vnitra) zažádala o proplácení tohoto mléka a platili mi to úplně celou dobu. tummenupp

Není tady

 

#30 15. 2. 2007 9:33

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů