Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1426 6. 4. 2007 14:34

zabka
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 139

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

...dik,mozna ho tusim,ale jakoby se mi z a nim ani nechtelo..;-( pripada mi,ze to uz neni pro me,verila jse v ideal ,ten se rozplynul a me se bez nej nechce zit..chjo a vcera si prinesl z prace vel.cokoladky a ja u zase vetrim - chjo,to je zase den...
pripadam  stara, hnusna k nicemu....a tady to nebe vypada pekne hnusne -samej mrak :-(
jdu skocit do vany a zkusim se dat do kupy,drzte mi palce,at tim nezkazim cely vikend
..a zkusim myslet na to,ze za 3tydny jedem k mori a za 8 mesicu domuuuu ;-)))
Mejte se krasneslunicka moje..

Není tady

 

#1427 6. 4. 2007 15:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

žabko,já se taky takhle bídně někdy cítím,taky si připadám stará,hnusná,nic nemá smysl a všechno hezký je zamnou a nic hezkýho už mě nečeká ,začnu se litovat,ptát se proč....to zase přejde broučku. Jak já byla ještě před pár týdny vystresovaná,chovala jsem se jako blázen,holky by ti tady mohly vyprávět. Ale je líp a líp,v noci už se jen občas vzbudím,jinak spím,začínám zase jíst,bude líp,v tom holky měly pravdu,já už to na sobě taky cítím,ale tyhle blbý chvilky,kdy se člověk cítí zbytečnej přijdou časem na každýho.Dej si vanu,to pomáhá,mě to vždycky vzpruží,nějaký dobrý čajíček nebo kafíčko,případně něco tvrdšího a pokud kouříš,vychutnej si k tomu cigaretku,mysli jak tě máme rádi a že zase vyleze sluníčko a bude krásně na dušičce. Hm,cigaretku,taky si půjdu dát....a to jsem si holky koupila náplasti,že přestanu kouřit....ale říkám si,že teď to není dobrý nápad,když je u nás taková situace - zkrátka výmluvy proč to nejde přestat si zatím vždycky najdu (safra,ale když mě to ták chutná!!!! )


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1428 6. 4. 2007 17:11

zabka
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 139

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

... jo pomohlo to :-))
Dokomce jsem se tak pochlapila,ze jsem upekla mazanec a cop.Myslela jsem,ze m. prinese nejake kviti na stul,ale prinesl mi sklenicku na sampano,protoze pry vi,jak ho mam rada, a jeste radsi z hezke sklenicky...Aspon neco...
  s cigaretkama jsem prestala pred 7lety a kupodivu to nebylo tak strasny...:-)) Ale chapu,ze v tehle dobe by to pro tebe nemuselo byt to prave orechove. Ale az budou nervicky ustaleny,tak by to mohl byt jeden krok k jinemu zivotu,co myslis? Jo,asi ze me mluvi hnusny odnauceny kurak,ze :-)) Ale ja toho vubec nelituju,ze jsem s tim skoncila.Jeste,ze jsem to udelala tehdy,kdyz jsem mela pohodovy zivot,ted by to taky asi neslo..Ja prestala se zvykackama.byli tak hnusny,ze mi to zosklivili dokonale...a behem 3mesicu jsem byla zaprisahly nekurak a prisaham,ze me to absolutne nelaka...
Ale jo,bude zase OK - uz vykukuje slunicko :-))

Není tady

 

#1429 6. 4. 2007 19:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

žabko,to je v poho,já se s tím taky chystám seknout. On když ti syn řekne,že mu to děsně smrdí....jen ta vůle zatím nějak chybí...a to před ním nekouřím,aby to nemusel čuchat,ani doma ne,ale cítit to ze mě jde,to víš..
Tak se měj a pevný nervičky,všechno smutnění  pošli pryč ahoj par


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1430 6. 4. 2007 20:01

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

haháá !!  lol Nechci ti brát iluze... tohle jsem poslouchala od tý doby, co začalo dítko mluvit!!  Kouřila jsem jen v kuchyni, aby náhodou neumřel z toho děsnýho smradu. hmm A úderem 18tých narozenin si  ten   můj věčnej odpůrce zapálil v kuchyni a od tý doby hulí jak fabrika sadsadsad


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#1431 7. 4. 2007 0:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Tak já teda Daky kouřím jen na balkóně,nebo v kotelně,ale nevylučuju,že mi synáček nezačne jednou kouřit taky butter


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1432 7. 4. 2007 13:36

zabka
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 139

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

jo,pord jsem od deti poslouchala,jak to smrdi,ze se dusi a ze oni nikdy kourit nebudou a kdyz jsem ja teda prestala,do dvou mesicu zacala kourit  dcera - jakoby me to udelala naschval..A nejhorsi,ze ji ted nic nemuze rict,protoze mi hned vpali,ze ja kourila taky... a je vymalovano...
Holt kazdy si k tomu musi dojit sam...:-)

Není tady

 

#1433 10. 4. 2007 11:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

U nás je to tak, že mama fajčila odjakživa cigy, síce len pár denne, ale fajčila, a otec fajku... Bracho fajčí od 8 rokov tiež a naši mu to vežmi ani nemohli zakazxova... A ja nefajčím, lebo som alergička a mám už nábeh na astmu. A keď našich zaprisáhavam, aby aspoň nehulili v byte(v obývačke napríklad, kam sa mi potom ani nechce ís pozera telku), tak len mávnu rukou, že preháňam, že som precitlivená a rozmaznaná a že si vymýšžam- kto to kedy počul, aby alergia a astma súviseli s fajčením roll ? Takže opatrnejšie s týmto neduhom, ja som si "pomohla" aj tým, že som si našla fajčiara a pripadalo mi normálne(po skúsenostiach z domova), že hulí doma jednu od druhej(on mal normu 40 denne) a že záclony vyzerajú ako v putike 8. cenovej skupiny, hoci ich periem každý týždeň... grater Rodičia deom nastavia všeličo, a často bez toho, aby si to uvedomovali. 
Bracho nás bol včera vyšiba a v otcovej izbe, kde sme všetci potom sedeli,  sa ma spýtal, či si smie zapáli, načo mama pohotovo odpovedala: "Samozrejme!" Generálke ani nenapadlo, že sa to hádam mohl pýta tej astmatičky,  a nie jej, najdôležitejšej riaditežke zemegule...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1434 10. 4. 2007 14:06

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

No u nás je to tak, když jsem byla dítko tak jsem vyčítala rodičům kouření, smrdělo mi to...nikdy jsem nekouřila až když jsem se rozváděla to mi bylo 30 tak jsem začala a říkala si až to všechno skončí tak přestanu, pak si našla přítele, který taky kouří, tak jsme si cigárka vychutnávali dohromady, pak mu přišla na nevěru a kouřila jsem ještě víc, teď je vše v pohodě, ale kouřím je to už 5 let, není to tak jednoduché přestat, leze to čím dál víc do peněz, a navíc poslouchám poznámky rodičů, kteří už dávno přestali jak to je škodlivé. Když jim řeknu, že taky kouřili, tak mi odpoví, že kouřili všichni a bylo to moderní a nevědělo se nic o škodlivých účincích...určitě mají pravdu...ale věřím, že časem na to taky přijdu...

Není tady

 

#1435 18. 4. 2007 14:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Fildo, ako sa vodí? Niečo nové...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1436 4. 5. 2007 16:11

bellatrix
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 2360

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

va

Upravil(a) bellatrix (20. 7. 2012 15:06)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů